Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fora dyskusyjne
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 5:23 pm   Fora dyskusyjne

Poczytuję inne fora dyskusyjne i zastanawia mnie jedna kwestia.
Skąd na nich tyle agresji, ****, wulgarności?
Wiem, że ludzie są zakompleksieni, w internecie czują się anonimowi i pewnie to stąd ten upust.
Ale, ja tego nie rozumiem, że można zupełnie "bezinteresownie" zwymyślać kogoś, kogo się nie zna, od najgorszych... W realu pewnie przez usta nie przejdą co niejednemu (niejednej) takie słowa jak bluzga w internecie... Kurcze, to zakrawa na jakieś rozdwojenie jaźni, takie wyżywanie się w internecie i epatowanie ****...
Co o tym sądzicie?

P.S. Właśnie przeczytałam kolejną taką pyskówkę na ogólnopolskim forum ślubnym i jestem zdegustowana. :roll: Jak nisko ludzie potrafią upaść dla poklasku innych zblazowanych forumowiczów...
_________________
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 5:45 pm   

Asiek, w pełni się z Tobą zgadzam. Nie rozumiem jak nie szkoda ludziom czasu na jakieś wirtualne pyskówki i czemu mają one służyć.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 5:52 pm   

Asiu - :przytul:

Zastanawiam się, może oni próbują się w ten sposób dowartościować, że nie są tacy najgorsi, bo mają "odwagę" komuś "nawrzucać"? No i nie ma ryzyka, że ktoś im za to da w twarz.
Dla mnie są to "biedni" zakompleksieni ludzie albo najzwyklejsze ****, którzy tak samo jak piszą wysławiają się na codzień. Obie opcje - pożałowania godne.
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 6:00 pm   

A gdzie są moderatorzy? administratorzy?
Oni są od tego żeby blokować i ukrócać podobne dyskusje czy nie?
Nasze forum jest przyjazne, nie dajemy się wciągać w dyskusje z wichrzycielami, i takowi szybko nas opuszczają TAK TRZYMA? DZIEWCZYNY I CHŁOPAKI :graba:
_________________

 
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sob Kwi 24, 2004 12:45 am   

Kati, w tej chwili jest, ale niezawsze tak było :| .
_________________
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
  Wysłany: Sob Kwi 24, 2004 1:18 am   

A tak w ogóle to co sie tam na gimbli znowu stało?
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Kwi 24, 2004 12:26 pm   

Sisi, nie chodziło mi w tym temacie o to, żeby wywlekać sprawy z innego forum (to był tylko przykład, który zainspirował mnie bezpośrednio do założenia tego tematu).
Zastanawia mnie po prostu postawa ludzi - to o czym pisałam w swoich dwóch powyższych postach.

I ciekawa jestem Waszego zdania. :)
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 24, 2004 10:06 pm   

Nie przesiaduję na żadnych forach (oprócz oczywiście tego :lol: )

Więc nie bardzo wiem jaki język gości na tego typu stronach
_________________

 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 11:15 am   

Edyta napisał/a:
Nie przesiaduję na żadnych forach (oprócz oczywiście tego :lol: )

Więc nie bardzo wiem jaki język gości na tego typu stronach


No, pamiętam, że zaraz jak tu się pojawiłam, to akurat trafiłam na takie wulgaryzmy, że nawet na innych forach takich nie czytałam. :roll:
Jak więc widać żadne forum nie jest wolne od takich "kwiatków". :?
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 12:41 pm   

Asiek napisał/a:
Edyta napisał/a:
Nie przesiaduję na żadnych forach (oprócz oczywiście tego :lol: )

Więc nie bardzo wiem jaki język gości na tego typu stronach


No, pamiętam, że zaraz jak tu się pojawiłam, to akurat trafiłam na takie wulgaryzmy, że nawet na innych forach takich nie czytałam. :roll:
Jak więc widać żadne forum nie jest wolne od takich "kwiatków". :?



To chyba ja miałam szczęście bo trafiłam na Was :) :) :) Uwielbiam nasze forum, choć podobnie jak Edyta nie mam porównania :roll: bo nie lubię forów i czatów... tu trafiłam szukając adresów firm - i zostałam na dłużej :P
_________________

 
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 1:05 pm   

Nie każdy zgadza sie z czyimis poglądami, no i niestety kłótnia mórowana :quarrel:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 4:55 pm   

Ja wolę przemilczeć albo ugryźć się w język, aby mieć spokój. Czasem wrto zachować swoje zdanie dla siebie, bo kłótnia przez net to bez sensu!
_________________

 
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 9:04 pm   

Ja także nie zaglądam na żadne inne forum, więc nie wiem o tych wulgaryzmach i kłótniach...
Ale wydaje sie to bezcelowe, a służy może zakompleksionym ludziom do wyładowania agresji, której boją sie stawić czoło np. stojąc z kimś "face to face"? Na necie nie ma bezpośrednich konsekwencji "nawrzucania" komuś, bo po prostu można się wyłączyc i więcej tam nie zaglądać...
 
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 10:58 pm   

Niestety czytałam takie wulgaryzmy itp i szybko z ich towarzystwa zrezygnowalam. Zawsze sie zastanawialam po co to ludziom? Nie rozumiem jak mozna i po co bawic sie w takie kłotnie. Moge zrozumiec kulturalna krytyke lub dyskusje prowadzoną z dwóch różnych perspektyw,ale wyzywanie sie po co, czemu ma to służyć, nigdy tego nie zrozumiem... :(
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 12:38 pm   

Wydaje mi sie ze nie ma tu w zasadzie nic do rozumienia :( ... generalnie kazdy jest inny .... kiedys zeby komus nawrzucac trzeba bylo do niego zadzwonic,napisac list lub spotkac sie z nim twarza w twarz .... teraz doszla nowa mozliwosc a mianowicie internet ... coz ... zawsze sie znajdzie ktos kto boi sie bezposredniej konfrontacji a internet jest dokladnie tym czego taka osoba potrzebuje ..... obawiam sie ze nigdy sie tego nie wypleni i zawsze bede sie zdarzaly takie "kwiatki: :(
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
tynencia 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 39
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Wrz 11, 2004 4:59 pm   

Bardzo się cieszę że to forum jest przyjazne dla swoich bywalców. Może dlatego tak ciężko jest mi się oderwać od klawiaturki.
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 12, 2004 7:40 pm   

Cieszymy sie ze postrzegasz nas tak pozytywnie :)

Oby wiecej takich forumowiczow jak ty :)
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pon Wrz 13, 2004 9:01 pm   

Ja udzielam się też na kocim forum jako, że mam bzika na punkcie kotów. Tam też jest spoko atmosfera. Wiadomo, ludzie są różni i czasami są jakies scysje. Ale ogólnie jest przyjaźnie i OK. Sam fakt, że jestem tam od 2 lat mówi sam za siebie....


Co do reszty się nie wypowiadam, bo nie czytuję innych forów :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 12:23 pm   

też widzę że na niektórych forach wypowiadanie się w różnych kwestiach nie ma sensu jeśli się nie chce być wyśmianym, zbluzganym itd :( I to na ogół sa fora znane, ogólnopolskie, "rozwinięte" gdzie jest dużo wątków, zagląda dużo osób. Jest anonimowo i trafiają się po prostu zarówno fajni ludzie jak i zupełne ****...
Tutaj rzeczywiście jest inaczej i zastanawiałam się dlaczego...
...tak sobie myślę... To forum weselne, trafiają tu ludzie szczęśliwi, kochający, mający przy sobie swoją drugą połówkę, szykujący się do tego najważniejszego, najpiękniejszego dnia w życiu a potem, już po ślubie, przeżywający na ogół jeden z najpiękniejszych okresów w swoim życiu u boku ukochanej osoby... A ludzie szczęśliwi inaczej funkcjonują...
nie?adnie często wynika z bezradności, zagubienia, chęci "wyżycia" się...
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 5:47 pm   

Mnie tez to forum wydaje się pod tym względem wyjątkowe. I daltego zatrzymałam się tu na dłużej :D
_________________
chez alma |
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Pon Gru 19, 2005 3:26 pm   

Znam jeszcze tylko jedno forum, ale zuuuupełnie inne. I takie, właśnie, jak juz wcześniej zostało opiasne - ogromne, wielowątkowe, gdzie trafiaja różni ludzie, fajni i zupełni idioci. I nawet dział ślubno-weselny nie jest wolny od wyzwisk i pyskówek, choć powinni na nim być ludzie radosni i pozytywnie nastawieni.... Ale przynam się, że lubie takie fora z zaciekłymi dyskusjami poczytać, udzielam się rzadko, bo na ogół moje zdanie wypowiedział juz ktoś inny. Ale lubię.
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 19, 2005 3:49 pm   

Ja też uważam, że to forum jest wyjątkowe - wolne od frustratów, pyskówek, węszycieli spisków. Moderatorzy działają sprawnie i niezauważalnie ( jak dobra policja :wink: ). Jak czytam inne fora, to czasami mam niesamowitą zabawę. Ile tam się aberracji osobowościowych ujawnia. A jaki materiał do badań społecznych (mam skrzywienie, wiem :wink: )
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 20, 2005 3:27 pm   

Ja też uważam, że to forum ma niezwykłą atmosferę, dzięki moderatorom oraz WAM wspaniałym forumowiczom :)



Udzielam(łam) się jeszcze na forum o Chorwacji oraz Bułgarii i tam tez jest fajnie ( szczególnie tym drugim ), ale nie tak jak tu. Na chorwackim na przykład jest okropny bałagan np. 100 takich samych lub podobnych tamatów ( :shock: ), zero ingerencji moderatora w ten chaos, a także kłótnie i nieprzyjemności dziejące się na forum.
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 5:08 pm   

Nie będę oryginalna i przyznam,że na naszym wspanialym weselnym forum jest naprawdę niezwykla atmosfera.
Zaglądalam na inne fora choć rzadko się udzielam,ale wlaśnie nie raz spotkalam się z agresją i ****. W obecnej chwili jest jeszcze jedno forum bardzo kobiece które bardzo mnie się spodobalo i jest też tam suuuuuuper atmosferka natomiast dopiero sie rozkręcam. :wink:
_________________
 
 
Natalia 

Dołączyła: 16 Wrz 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 11:30 pm   

Faktycznie, to chyba "motylki w brzuchach" przed a mam nadzieję że i po ślubie wpływają na miłą i sympatyczną atmosferę. I jak już ktoś wspomniał "moderatorzy jak policja" :-) czuwają nad porządkiem. Pozdrawiam Was wszystkie:-)
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2006 9:29 pm   

Właśnie zajrzałam na inne forum za namową koleżanki ale tam same małolaty siedzą, nie?adnie straszne
Jedna wypowiedz w wątku serce v rozsądek
Cytat:
miłośc jest jak sraczka-napada z nienacka :) nie mogłem sie powstrzymać :)


U nas to jednak pełna kultura i jak w domku czuje się człowiek

Dzięki wszystkim że jesteście
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lut 01, 2006 9:34 pm   

Agatka_P napisał/a:
Dzięki wszystkim że jesteście

:przytul: :przytul: :przytul: :przytul: :przytul:
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2006 12:56 pm   

Agatka_P napisał/a:
U nas to jednak pełna kultura i jak w domku czuje się człowiek

Dzięki wszystkim że jesteście


zgadzam sie w zupelnosci!! jak pierwszy raz tu zajrzalam to az sie zdziwilam, ze tak mozna, bo czytajac inne fora wyrobilam sobie pewne o nich zdanie.

nie znam (jeszcze) zadnej z Was, ale piszac i czytajac czuje sie jak w gronie bliskich kolezanek i kolegow.
super sprawa!!
:D
_________________
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 12:57 pm   

Odświeżam wątek, aby zaapelować do wszystkich, że to forum zawsze miało swój niepowtarzalny klimat i dbajmy aby tak zawsze pozostało.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl