Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Bloch Catering Studio
Autor Wiadomość
Mon 

Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 53
Skąd: Lodz/UK
Wysłany: Nie Lis 29, 2009 11:13 am   Bloch Catering Studio

Witam wszystkie forumowiczki.

Czy ktoras za Was slyszala o firmie cateringowej Bloch Catering Studio ?
Jest to firma ktora przygotowuje jedzenie w Jasminowce.
_________________
 
 
asinek 

Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 197
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 9:51 pm   

Mon, mam to samo zapytanie - napiszcie proszę opinie. Niestety prawie nikt nie zna tej firmy i nie mogę uzyskać żadnych konkretnych ifnormacji....
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 11:15 pm   

Witam ja również chętnie zapoznam się z opinią na temat tej firmy,piszcie dziewczynki :lol:
_________________

 
 
K.K.K 

Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 2:16 pm   

My jesteśmy po weselu z udziałem Bloch Catering Studio i..... mamy bardzo mieszane uczucia. ale może lepiej nie będę Was odstraszać... tak czy siak trzeba uważać na wiele rzeczy!
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 2:27 pm   

no to moze lepiej napisz, co Ci sie nie podobalo i na co trzeba zwracac uwage
_________________
 
 
K.K.K 

Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 9:01 pm   

My mamy poki co niesmak co do tej obslugi. Nasza sala ekstra, jedyna uwaga na minus to brak komunikacji z firma cateringowa, brak przeplywu informacji- takze jesli chodzi o stoly, jedzenie, alkohol, rozsadzenie gosci itd to wszystko nalezy ustalac z firma cateringowa, z Panem Jackiem Blochem.
Mimo, że umowe mamy z włascicielem sali to cała reszte dogadywac powinniśmy z Panem Blochem- o czym my nie zostalismy poinformowani. A sam Pan Jacek przyznał, że jego błedem było to że się z nami nie kontaktował. Gybyby nie kontakt od nas to chyba by sam o wszystkim zadecydowal bez pytania nas.....
I tak- na wejściu na sale juz pojawily sie problemy- stoły byly rozmieszczone nie tak jak mialy byc ,mimo ze to akurat mielismy omowione z Panem Jackiem- jasno mial zakomunikowane ze rodzice siedza przy takich i takich stolach i ze maja siedziec przy nas, a okazalo sie ze rodzice wyladowali w kącie... no i byla afera. Druga kwestia to sucha surówka do obiadu, oczywiscie, jasne ze byla przygotowana wczesniej, ale nalezala ja doprawic, a byla zupelnie bez dressingu.
Kolejna sprawa to zagubione ubranka na alkohol, zadna butelka nie byla ubrana- na pytanie gdzie sa te ubranka, Pani powiedziala ze nic takiego tu nie bylo, nic nie dostala, ze ona jest z innej firmy, z firmy cateringowej i ze przy skrzynkach z alkoholem nic nie bylo. Po lekkiej awanturze raptem sie znalazly ubranka, obsluga zalozyla kilka welonow i cylindrow,ale juz byli sfochowani.
Kwetia jedzenia ktore zostaje tez jest dyskusyjna- nie wiemy gdzie sie jego czesc podziala:)
aaa no i TORT(mielismy go w cenie)- tu tez byla wpada- najpierw Pan Jacek kazal nam sobie wybrac nr tortu ze str Skorki, a ze na str czegos takiego nie bylo, wiec pojechalismy do Skorki, mowimy ze jestesmy od Pana Jacka Blocha i ze mamy sobie wybrac tort. Wybralismy, wszystko super fanie, po kilku dniach tel od Pana Jacka ze my sobie sami ten tort zamowilismy i ze to nie jest juz w cenie:) sprawe udalo sie zalatwic, mielismy doplacic roznice- z moich wyliczen wychodzilo to ok 30paru zl, a w cenniku Pana Jacka 130 gdyz jak zauwazyl musial go odebrac:) ale gdybysmy zamowili tort standardowy- bez doplaty- to tez by musieli go odebrac :)
sprawe tortu wyjasnilismy ze Skorka, doplaty nie bylo!
Nastepna kwestia to ALKHOL- zdecydowalismy sie ze kelnerzy beda go roznosic i byl to blad! Zaginelo wino:) no coz- dziwne, gdyby zniknela wodka to nikt by sie nie zorientowal, a tu wina nie bylo! no i brak protokolu. Takze nalezy skupic sie na menu ale takze i doklanie przypilnowac rozstawienia stolow- bo nie wystarczy ustalic tego z panem Jackiem, nalezy jeszcze tam pojechac na sale i samemu przypilnowac co i jak, no i alkohol byl zagadka dla nas. A tak, procz tych wpadek to bez zarzutow- jedzenie ladnie podane, smaczne, goscie zachwyceni procz czerwonej kapusty do ktoregos tam obiadu i surowek do 1 obiadu wszystko smakowalo:) elegancko, z klasa, wystroj stolow takze!!!
Szkoda ze byly te wpadki bo pozostal niesmak- gdyby nie to byloby suuuuper!
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 10:28 pm   

K.K.K, Dzięki za szczegółowy opis :) teraz chociaż będę wiedziała na co zwrócić szczególną uwagę :) pozdr
_________________

 
 
SilverLady 

Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 23
Skąd: Boat City
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 7:49 pm   

Rok temu byłam na weselu, na którym jedzenie zapewniał catering Bloch. Jedzenie było bardzo smaczne, było go tyle, że każdy się najadł. Moja uwaga to tylko to, co było już wspomniane - młodzi skarżyli się na ginący alkohol i zamieszanie przy jego roznoszeniu. Ale z perspektywy gościa- wszystko w porządku- doprawione, ciepłe, świeże.
_________________
Miłego dnia ;)
 
 
bandziorek 

Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 20, 2010 2:50 pm   

nie polecam tej firmy,jedzenie jest nie smaczne a sala brethill bardzo mała,jeśli ktoś z Państwa ma jakieś konkretne pytania odnośnie firmy bloch proszę pytać
 
 
asinek 

Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 197
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 23, 2010 9:44 pm   

bandziorek, my wesele będziemy mieli w Jaśminówce i podobno ta firma dowozi cały catering. Martwię się troszkę, że wszystko nie będzie ciepłe... No i fajnie byłoby spróbować czegokolwiek przed wybraniem menu.

Wiecie może gdzie można coś od nich zamówić ?
 
 
bandziorek 

Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 12:13 am   

wiesz jeśli chcecie spróbować jak smakują potrawy gotowane przez szefa kuchni którego zatrudnia Bloch jest to możliwe,Jacek posiada tzw CAFE BAR mieści się on na Gdańskiej 91
otwarte codziennie od 7 do 17,szczegółowe info macie na stronie Blocha.Wiesz potrawy na wesela dowożone są w specialnych bemarach gastronomicznych,tuż przed podaniem wszystkie ciepłe potrawy podgrzewane są w piecu konwekcyjnym,zatem wszystko wychodzi w odpowiedniej temperaturze,jednak nie oszukujmy się odgrzewane dania tracą swoje walory smakowe,smakując nieco gorzej niż dania podawane prosto z pieca.Lecz zachowując obiektywne podejście do sprawy sami musicie ocenić czy Wam to odpowiada czy nie,ile ludzi na świecie tyle gustów.osobiście polecam sale weselne które na miejscu posiadają kuchnie
 
 
asinek 

Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 197
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 7:56 pm   

bandziorek, dzięki za namiary.

Też uważam, że kuchnia na miejscu i nieodgrzewane potrawy są smaczniejsze, ale niestety nie zawsze się tak da... Sala, którą wybraliśmy ma niestety tylko wyjście z cateringiem. Innej sali nie biorę w ogóle pod uwagę :) ponieważ tylko ta - jedyna ma klimat jaki nas oczarował.
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 7:58 am   

asinek napisał/a:
my wesele będziemy mieli w Jaśminówce i podobno ta firma dowozi cały catering.

asinek, ja słyszałam, że Jasminowka ma dwa cateringi, własnie Blocha i jeszcze jakis jeden, ale nie wiem jaki - ale to tak offtopowo, bo wątek nie o Jasminowce :)
_________________
 
 
student 

Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 1:52 pm   Re: Bloch Catering Studio

Mon napisał/a:
Witam wszystkie forumowiczki.

Czy ktoras za Was slyszala o firmie cateringowej Bloch Catering Studio ?
Jest to firma ktora przygotowuje jedzenie w Jasminowce.


Witaj.
Tak. Ja słyszałem i miałem do czynienia z ta firmą serwującą pseudo jedzonko. W barze na ul. Gdańskiej 91/93. Jedzenie tragedia, po każdym obiedzie miałem brzuch jak balon lub kobieta w ciąży w 9 miesiącu. Porcje są beznadziejnie małe. W cenniku brak informacji za co klient płaci, nie ma podanej wagi jest tylko nazwa posiłku i cena. Uważam, że np 9,5 zł za gulasz drobiowy gdzie są 3 kawałeczki symboliczne mięska, to już jest żenada całkowita. To jedzenie jest jakieś z kosmosu, czasem miałem wrażenie, że zupa to pomyje z kilku dni wymieszane w jednym kotle. Nie chądzę już tam od dłuższego czasu bo moje zdrowie jest ważniejsze niż kilka minut czekania za posiłkiem w innej knajpie, gdzie schabowy ma i wagę i kształt i smak schabowego a nie spieczonej cholewki od starego kalosza. Moja opinia - nie polecam nikomu, wielu moich znajomych miało te same objawy po ich potrawach, czyli wzdęcia, bule brzucha i złe ogólne samopoczucie, poza tym nie smacznie i nie miła obsługa. Co do innych ich lokalizacji nie mogę się wypowiedzieć, bo nie bywałem. Może mam wrażliwy brzuszek ale póki co cenię sobię moje zdrowie i rezygnuję z ich usług, bo jeśli mam źle się czuć i płacić za ziemniaki z surówką 9,5zł a mięso szukać widelcem pomiędzy "pyrkami zimnymi i twardymi, a czasem wręcz czarnymi", to dziekuję za taką kuchnię serdecznie.
Ostatnio zmieniony przez student Pon Lis 15, 2010 1:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MartaJ 

Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Maj 23, 2012 9:37 am   Wesele z udziałem Jacek Bloch Catering Studio

Jacek Bloch Catering Studio zorganizował nasze wesele w Domu Weselnym Brethil, 19 maja 2012. Cały czas jesteśmy pełni pozytywnych wrażeń. Umowę o organizację wesela zawarliśmy z właścicielami domu weselnego, ale p. Jacek był do naszej dyspozycji od samego początku. Kontakty stały się częstsze 2 tygodnie przed weselem - przedstawił nam propozycje wystroju i potraw, które może przygotować. Potrawy dostosował do naszego budżetu, bez szkody dla gości. Wszyscy się najedli, wszystko było bardzo smaczne - łosoś z grilla, zupa krem z pomidorów zamiast tradycyjnego rosołu - hitem była szynka z rapetką na wiejskim stole. Firma okazała się bardzo elastyczna - kiedy dwie godziny przed ślubem zadzwoniłam z pytaniem, czy jest możliwość przygotowania dań wegetariańskich dla 1 osoby, p. Bloch powiedział, że nie ma najmniejszego problemu. Koleżanka wegetarianka była nam za to bardzo wdzięczna. Co jeszcze ważniejsze, obsługa kelnerska była niesamowita - pan obsługujący nasz stolik dbał, abyśmy nie bawili się na pusty żołądek i wręcz sam przynosił nam jedzenie z grilla wiedząc, że sami bawimy gości i nie mamy na to czasu. Od gości spływają zachwyty nad obsługą kelnerską.
Przed weselem czytaliśmy powyższe opinie i zastanawialiśmy się, jak będzie z alkoholem - zgłosiliśmy te wątpliwości p. Blochowi, jego obsługa bardzo pilnowała, żeby wszystko się odliczyło. Oczywiście wszystkie puste i pełne butelki czekały na nas po imprezie. Co również ciekawe, ponieważ zabawę organizował nam Tomasz Zychla (Wodzirej 202), goście nie mieli nawet czasu pić alkoholu. Mieliśmy 70 butelek 0,5 na 100 osób, zostało nam około 20 nie napoczętych butelek. Odliczyły się również wszystkie wina, likiery i syropy barmańskie.

Oczywiście, żeby wszystko się udało, trzeba samemu również wykazać inicjatywę - skontaktować się z p. Blochem około 2 tygodni przed weselem, przekazać mu swoje uwagi i pragnienia, spotkać się z nim i posiedzieć nad menu, zastanowić się, co byśmy chcieli. On doradzi, co jest dobre, lubiane, co zrobić, żeby zmniejszyć cenę menu i dostosować ją do naszych możliwości.

Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy.

Marta i Mirek
 
 
Ciekawska_Besti 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 03, 2013 2:11 pm   

13 lipca odbyło się nasze wesele i jedzenie na nie przygotowywał Pan Bloch.
A więc po kolei: samo jedzenie- bardzo smaczne, nie jestem może koneserem ale było smaczne, ciepłe i bardzo ładnie podane.
Obsługa- niesamowita! bardzo profesjonalna, mili i uśmiechnięci kelnerzy (nawet o 6 nad ranem!). Dodatkowo nad całym przyjęciem przez cały czas czuwa Pan Bloch albo jego żona a więc nic nie jest pozostawione samo sobie. Po skończonym weselu w pół godziny spakowali całe jedzenie i dekoracje żeby nam je oddać.
Dobry kontakt przed weselem- czułam się "zaopiekowana". Mieliśmy małe nieporozumienie związane ze spóźnieniem dzień przed weselem ale potem wszystko poszło już z górki.
Pan Bloch spełnia też wszystkie "zachcianki" pary młodej. Ja na przykład nie piję alkoholu więc zamiast szampana dostałam w kieliszku wodę. Jedna osoba wśród gości również nie pije i ona również dostała wodę - obsługa dopilnowała żeby właśnie ta osoba dostała kieliszek z wodą. Tego typu przykłady mogę mnożyć. Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami to zapraszam do kontaktu:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl