Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Stół Sushi na weslu
Autor Wiadomość
Agatta 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Gru 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 4:41 pm   Stół Sushi na weslu

Hej.
Zastanawiam się czy poza stołem wiejskim na moim weselu nie dołożyć stołu z Sushi.
Byłam z 2 lata temu na weselu u koleżanki w Warszawie i tam z czymś takim się spotkałam. Wyszło bardzo fajnie i orginalnie. Koło godziny 21 kucharz w japońskim kimonie na wyznaczonym i udekorowanym w tym klimacie stole zaczął przygotowywać japońskie specjały. Dość szybko się skończyło bo ustawiła się dość spora kolejka zainteresowanych jak się to robi i jak to smakuje.
Moje przyjęcie będzie dość spore (koło 170 osób) także napewno amatorów nie zabraknie.
Pytałem się właściciela mojej sali czy są w stanie zorganizować mi taką atrakcję, lecz nie wiele wiedział o sushi. Natomiast nie robił żadnych problemów z przyjęciem osoby z zewnątrz. Dzwoniłam do koleżanki z Warszawy z prośbą o numer tego kucharza, ale okazało się że restauracja sushi która ją obsługiwała ma restaurację również w Łodzi, bodajże w Manufakturze. Co myślicie o takim orientalnym akcencie? Ja prawie jestem zdecydowana.
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 4:50 pm   

strasznie fajny pomysl, uwielbiam sushi..
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 4:54 pm   

Dla mnie rewelka :) Super pomysł :mrgreen:
_________________

 
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 5:26 pm   

Bardzo oryginalny pomysł i nie lada atrakcja dla gości :) podoba mi się :)
_________________
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 5:29 pm   

ja teraz cierpie, bo nie powinnam jesc sushi, ale chyba poprosze mojego meza, zeby cos skrecil w wersji dla karmiacych.

jak bedziecie potrzebowac "sushi mastera" to sluze mezem :)
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 5:36 pm   

Super pomysł, też bym się w kolejce ustawiła :smile:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 5:40 pm   

uważam, że to super, gdyby tylko była na to kaska, na pewno bym się zdecydowała. Sama niedawno po raz pierwszy zjadlam sushi i uwielbiam je:) A wiele osób mogloby pierwszy raz spróbowac.

Nie wiecie jaka jest cena takiej przyjemności?
 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 5:58 pm   

hmm hmm... pomysł.... oryginalny
_________________
 
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 7:20 pm   

Ambrozja napisał/a:
Super pomysł, też bym się w kolejce ustawiła

Do mietki męża?? :lol:

Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać, bo układ komentarzy jest fajny :wink:
_________________

 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 7:28 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Do mietki męża?? :lol:


:smile: :smile:

no jakby stal za tym stolem i ciachal Maki i inne przysMaki to jakos bym to zniosla...... :D
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 8:04 pm   

mietka napisał/a:
szaraczarownica napisał/a:
Do mietki męża?? :lol:


:smile: :smile:

no jakby stal za tym stolem i ciachal Maki i inne przysMaki to jakos bym to zniosla...... :D


ale wcześniej niepostrzeżenie kopnęła mnie w kostkę? :smile:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 9:42 pm   

super pomysł!
oczywiście, zależy od gości, niektórzy może by stwierdzili, że to nie dla nich, mimo, że ani razu sushi nie jedli, ale na 170 osób na pewno znajdzie się sporo amatorów :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 9:51 pm   

Superowy pomysł! :o Muszę się zorientować jak to zorganizować!

Tak zasadniczo to takie stoły mogą być w dowolnej tematyce...
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 9:59 pm   

pomysł fantastyczny :) dla mnie mogłoby już nic innego nie być wtedy :)
_________________
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 10:37 am   

Jako jedyny taki element czy jeden z dwóch może być. Ale kiedy takich atrakcji jest więcej (barmani, fontanny, stół wiejski, stoły słodkie, alkoholowe itd. itp.) to z wesela robi się coś na kształt targowiska :roll: Ale to tylko moje przypuszczenia...
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 1:20 pm   

W życiu stołu sushi. Przy moich gościach weselnych to chyba tylko Mietka z Mężem by przy nim stali ;) Chodzi mi o to, że nie znam wielu tak nowoczesnych ludzi, by się surową rybą zajadali. Wszystko poszłoby do kosza. Moja rodzina woli pieczone mięso.
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 3:32 pm   

U nas był stół rybny i praktycznie zniknął więc jak dla mnie super pomysł ;) Zawsze to jakaś atrakcja. Ja co prawda jadłam sushi raz w życiu i mi nie smakowało. Może akurat to które jadłam było kiepskie, więc chyba też się ustawię w kolejne do Mietki męża :wink: żeby spróbować dobrego. ;)

Tylko tak jak pisze yennefer, żeby tych atrakcji na weselu nie było za dużo.
_________________
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 9:13 pm   

mietka napisał/a:
jak bedziecie potrzebowac "sushi mastera" to sluze mezem

Męża może nie bedę pożyczać ale bedę wdzięczna za przepis:)Chyba,że gdzieś już podawałas to proszę o linka:)
_________________
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 4:31 pm   

MalaJu napisał/a:
W życiu stołu sushi. Wszystko poszłoby do kosza. Moja rodzina woli pieczone mięso.


To tak jak u mnie - z surowego tylko tatar był :)

Ale na takim dużym weselu (moje było na 58 osób, więc niewielkie) myślę, że pomysł ciekawy.

No tylko, żeby był on

yennefer napisał/a:
Jako jedyny taki element czy jeden z dwóch
 
 
 
klawdia 


Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 2:50 pm   

a orientuje się któraś z Was ile by taki stół kosztował? Zaczynam sie zastanawiać czy baru z barmanem nie zamienić na stół sushi... na dwie takie atrakcje raczej stać nas nie będzie.
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 11:11 pm   

W necie znalazłam że "Dybalski" otworzył swój bar sushi i oferują catering na wesela, bankiety, przyjęcia

podaje linka http://bankiety.info.pl/
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 5:01 pm   

MalaJu napisał/a:
Moja rodzina woli pieczone mięso.

U mnie też większość lubi pieczone mięso.Myślę,że mało by było zwolenników sushi.Ja sama nie cierpię surowego mięsa.Nawet mielonego surowego nie spróbuję jak robię.Dopiero jak już jest gotowe to próbuję :smile:
 
 
SilverLady 

Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 23
Skąd: Boat City
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 7:53 pm   

Byłam na weselu, na którym jako przystawkę podawali 3 rodzaje sushi, pychota!
_________________
Miłego dnia ;)
 
 
prestige 
Firma


Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 16
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 5:33 pm   

My robiliśmy jedno wesele gdzie na szwedzkim stole z zimnymi przystawkami było sushi! rewelacja!
_________________
Prestige
 
 
ZegaryBrzozow 
Firma

Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 21
Skąd: Brzozów
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 9:03 pm   

prestige napisał/a:
My robiliśmy jedno wesele gdzie na szwedzkim stole z zimnymi przystawkami było sushi! rewelacja!


Poważnie? W życiu bym się nie spodziewał sushi na weselu,jak zareagowali na to inni goście? :)
_________________

 
 
prestige 
Firma


Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 16
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 10:33 am   

były różne reakcje :) Młode osoby były zachwycone, kolejne pokolenie było zaintrygowane i chętnie chodzili próbować (normalnie nie poszliby to sushi baru bo przecież surowa ryba to jakieś obrzydliwe danie) ale odchodzili mile zaskoczeni, czyli smakowało :) natomiast najgorzej reagowało to najstarsze pokolenie ani nie spróbowali a swoje ostre zdanie mięli (wiadomo jakie) - generalnie 80% ludzi było zadowolonych z takiej atrakcji a sushi całe zniknęło ze stołu. Polecamy !! !
_________________
Prestige
 
 
SilverLady 

Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 23
Skąd: Boat City
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 7:29 pm   

Na tym weselu, na którym ja byłam, sushi zostało zjedzone co do ostatniego kawałka. Nawet babcia pana młodego po długich podchodach spróbowała i stwierdziła, że całkiem smaczne :)
_________________
Miłego dnia ;)
 
 
mikado 

Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 31, 2010 10:27 pm   

ja mam chęć na sushi na weselu. Orientujecie się ile taka przyjemność kosztuje?
_________________
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 10:51 am   

sushi na weselu- chciałabym być na takim 8) sushi uwielbiam
_________________

 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 3:56 pm   

instadri napisał/a:
sushi na weselu- chciałabym być na takim 8)
przyłączam się :) ale pewnie na naszym weselu by to nie przeszło, bo jednak wódkę lepiej się zagryza kiełbasą z wiejskiego stołu :wink:
_________________
 
 
prestige 
Firma


Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 16
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 7:27 pm   

ale sushi na weselach występuje jako atrakcja - degustacja. nie sądzę żeby komuś przyszło do głowy wódkę zagryzać sushi. poza tym prawda jest taka, że pijemy już mniej wódki niż kiedyś :) teraz na weselach królują wina i drinki.
_________________
Prestige
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 7:41 pm   

prestige napisał/a:
ale sushi na weselach występuje jako atrakcja - degustacja. nie sądzę żeby komuś przyszło do głowy wódkę zagryzać sushi. poza tym prawda jest taka, że pijemy już mniej wódki niż kiedyś :) teraz na weselach królują wina i drinki.


Sushi póki co jest atrakcją, a jeżeli zagryzamy nim wódkę to myślę, że zwykły rolmops się lepiej nada :) Ale o ile z sushi na weselu się spotkałem, o tyle sake do niego nie widziałem. Więc może goście sobie wykoncypowali, żeby po "naszemu" wódeczkę przegryźć :) .
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
prestige 
Firma


Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 16
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lis 18, 2010 3:04 pm   

może tak :)

Na zakąskę proponuje sushi z dużą ilością wasabi - przynajmniej zneutralizuje wódkę :P
_________________
Prestige
 
 
wilencia82 


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Sty 2012
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 11:48 am   

Ja na weselu u kuzynki spotkałam się ze stołem rybnym... było fajnie... tylko się trochę boję bo wiesz ryby się psują najszybciej, z łososiem wędzonym na zimno bywają latem kłopoty, a co dopiero stół sushi??? Żeby nie było jak w tym skeczu monty pytona gdzie wszyscy goście przyjęcia zatruli się łososiem... :)
_________________
będzie lepiej...
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 3:23 pm   

ja bym chętnie sushi zjadła na weselu, ale to droga opcja dodatkowa (do tego nie każdemu smakuje), więc postawimy na stół wiejsko-rybny, który oferuje nasza sala :)
_________________
 
 
wilencia82 


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Sty 2012
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 5:22 pm   

no ja też bym nie pogardziła ale my się nad tym rybnym stołem zastanawiamy bo właśnie trwałość jest kluczowa w tym przypadku
_________________
będzie lepiej...
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 7:51 pm   

asia7 napisał/a:
ja bym chętnie sushi zjadła na weselu, ale to droga opcja dodatkowa (do tego nie każdemu smakuje), więc postawimy na stół wiejsko-rybny, który oferuje nasza sala :)


my też będziemy mieli stół wiejsko-ryby, który oferuje sala
ryby są świeżo wędzone i przywożone przed weselem, będą wędzone więc nie martwię się o ich trwałość
do tego słyszałam, że stół cieszył się dużym powodzeniem (znajoma rodziców była na weselu na naszej sali i opowiadała, że ryby były bardzo smaczne a goście zadowoleni)
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 8:18 pm   

Mniam :) fajny pomysł...ale pewnie kosztowny... :P
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 8:05 pm   

wilencia82 napisał/a:
tylko się trochę boję bo wiesz ryby się psują najszybciej,

też się bałam, ale od czego jest szkola (która mi się wreszcie 'życiowo' do czegoś przydała) :)
ale wracając do tematu- u nas sala organizuje taki stół i Pan Właściciel nas poinformował, że nie mamy się co obawiać o trwałość czy świeżość ryb bo mogą położyć suchy lód (który jest stosowany przy przechowywaniu ryb itp), który jest w stanie wytrzymać 24 godziny, więc nie ma obaw:) Ryby i inne przysmaki będą miały zapewnione niską temperaturę:D
_________________

 
 
martita86 

Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź-Bałuty
Wysłany: Pon Paź 29, 2012 8:37 pm   

Witam,

jesteśmy już z mężem po Naszym wielkim dniu i chcieliśmy się podzielić naszym pomysłem 8)
Nie mogłam znaleźć odpowiedniego tematu to dodałam nowy :(
U żadnych znajomych tego nie było , a chcieliśmy zrobić coś zaskakującego. Fontanna z czekolady czy szampana oklepana, wiejski stół jest już standardem i mój kochany mąż zapytał w sushi barze czy robią dostawy na przyjęcia.
Okazało się, że to strzał w dziesiątkę , oczywiście nie wszystkim smakowało ale chyba nie znalazła się osoba która by nie spróbowała :] szczególnie starsze osoby miały radochę, bo nigdy sami by tego nie kupili a tak mieli okazję spróbować. Zamówiliśmy 200sztuk maków (2zł sztuka), przywiezione na fajnych drewnianych tackach ze wszystkimi dodatkami sosem sojowym , chrzanem wasabi , imbir. Jakbyśmy zamówili więcej też by zeszły okazało się ze znaleźli się amatorzy surowej ryby
Pomysł trafiony :) Polecamy przyszłym parom młodym :-)
Nas obsłużyła firma DOTTO, w razie pytań piszcie :!:
 
 
 
panna mia 

Dołączyła: 26 Wrz 2011
Posty: 54
Skąd: UĆ
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 1:17 pm   

stół sushi to super pomysł!
 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 6:13 pm   

Czy dotto to Ci co mają stoisko w którymś z hipermarketów? Takie stoisko z wesołą pomarańczową rybką? Próbowałam tam sushi i faktycznie smaczne, tylko tak się zastanawiam czy jak to jest takie tanie to nie jest nie wiem z gorszych składników? Bo przecież normalnie sushi to kosztuje majątek.
 
 
evvka 


Dołączyła: 03 Lis 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 05, 2012 3:04 am   

była też sake dla gości ?
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 11:50 am   

Pomysł bardzo ciekawy,ale nie wiem czy u nas się przyjmie:) Nie każdy z gości lubi sushi,wręcz przeciwnie. Poza tym zależy to także od budżetu jaki posiadamy na organizację wesela. Stół sushi jest dosyć kosztowny.


Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Gru 17, 2012 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malami 

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2012 7:20 pm   

Ktoś się orientuje ile taka przyjemność kosztuje? A jeśli sala czegoś takiego nie oferuje to czy znacie restauracje gdzie można na wynos zamówić taką większą ilość ?
 
 
MajKama 

Dołączyła: 19 Lis 2012
Posty: 413
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2012 12:56 pm   

Mnie również bardzo podoba się ta opcja! Na pewno wezmę ją pod uwagę.. :)
 
 
malami 

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 11:28 pm   

Nikt nie może polecić żadnej restauracji? :(
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sob Lis 24, 2012 7:50 am   

Sushi kushi i house of sushi
_________________
 
 
Wyderka85 

Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 31, 2012 8:37 am   

Sushi fajna rzecz, ale mam pytanie, ile takie coś za 2 zł/sztuka ma wspólnego z oryginalną potrawą? Ciekawa po prostu jestem czy to nie kolejny "ficzerek" udający coś czym nie jest...
_________________
życie jest snem
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 6:43 pm   

Wyderka85 napisał/a:
Sushi fajna rzecz, ale mam pytanie, ile takie coś za 2 zł/sztuka ma wspólnego z oryginalną potrawą? Ciekawa po prostu jestem czy to nie kolejny "ficzerek" udający coś czym nie jest...


Myślę, że tego się nikt nie dowie. Każdy robi jak lubi, chcesz to z surową rybą, albo wędzoną, albo bez itd. Sushi to dania bazujące na ryżu i mają więcej odmian niż jakiekolwiek inne danie z kuchni japońskiej.
Są typowo polskie dania jak choćby bigos, flaki czy żurek. Jadłem to setki razy na różnych imprezach i nie wiem ciągle jak powinna smakować dana potrawa w oryginale.

Jak smakuje to jest OK, nie ma się co kłopotać, no i ważne żeby świeże było :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl