Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dwór Artusa (kompleks bankietowy)
Autor Wiadomość
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 25, 2013 4:51 pm   

no mnie też to kusi ale ja mam jeszcze troszke czasu do zastanowienia:)
_________________


 
 
veron1988 

Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 2:22 pm   

Dziewczyny, w lipcu wesele. Wybrałam Dwór Artusa, ale czytając te wszystkie opinie na temat jedzenia zaczyna mnie ściskac w dołku. Naprawdę podają niedogotowane ziemniaki i zimne potrawy? Może ktoś miał już wesele w tym roku i zechce podzielić się opinią?
 
 
gość777 

Dołączyła: 20 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 4:09 pm   

Dziwne rzeczy się dzieja na tej sali. w zeszłym tygodniu byłam tam na weselu. Generalnie obsługa - ok, jedzienie też. Jedyne co mnie strasznie odrzuciło, to fakt, że po sali kreciła się pani Karolina Fridek - była pami detektyw ze znanego serialu DETEKTYWI emitowanego na TVN... Większa atrakcią była ona niż Panna młoda... Ciągłe szmery, gadania i głupie teksty było słychać całą noc... Nie wiem jak Wy przyszłe Panny Młode i Panowie i oczywiście inny goście, ale ja nie wyobrażam sobie, że na moim weselu, czy jakiejkolwiek innej imprezie na, której jestem oraganizatorem większą atrakcja i zainteresowaniem cieszy się aktoreczka biegająca po sali niż ja i moi Goście...
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 24, 2013 4:49 pm   

gość777 napisał/a:
po sali kreciła się pani Karolina Fridek - była pami detektyw ze znanego serialu


Czegoś tu nie rozumiem. Jeśli po sali "kręciła się" ta pani to rozumiem, że była jednym z gości zaproszonych przez Młodą Para? Bo chyba nie kelnerką ani piosenkarką?
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 12:58 am   

hm..............a no właśnie dziwią mnie wypowiedzi ludzi z jednym postem......... :evil:
_________________


 
 
Asianti_28 

Dołączyła: 02 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 02, 2013 8:28 pm   

Więc moje drogie, też jestem już Panią Młodą i jest to mój pierwszy post na tym forum.
Miałam wesele 5 dni temu, czyli 27 kwietnia w Dworze Artusa.
Przyznam szczerze ze nie było ani jednej rzeczy, do której mogłabym się przyczepić.
Sala wyglądała przepięknie. Zamówiliśmy biało-różowe kompozycje kwiatowe, które umieszczono w wysokich kielichach.
Te kwiaty razem z kryształowymi żyrandolami oraz ze świecami na stole wyglądały bardzo elegancko.
Dodam jeszcze, że Pan Manager z DA pozwolił nam wypożyczyć te kielichy 2 dni przed imprezą, aby Pani Florystka mogła na nich zbudować swoje kompozycje.
Jeśli chodzi o jedzenie to było na prawdę przepyszne. Zdążyłam przepytać większość gości (bo łącznie było nas 49 osób), czy im smakowało i wszyscy byli pod wrażeniem (a prosiłam o szczere odpowiedzi).
Ja ze swojej strony z dań ciepłych mogę polecić przede wszystkim: zrazy wołowe z szynką, sakwa ze schabu nadziewana porem w sosie dor blu, pierś kurczaka w sosie brandy.
Na deser mieliśmy mus truskawkowy z gałką lodów, który też był świetny.
Natomiast o 2:00 były podane płonące indyki z modrą kapustą. Gdy indyki wjechały na salę, przyciemniono światło - goście byli bardzo zaskoczeni. Indyki były bardzo smaczne.
Po godzinie 3:00 był podany bardzo dobry żurek. Te potrawy miałam okazję spróbować, więc z czystym sumieniem mogę polecić.
Większość gości była już najedzona po pierwszym daniu. Prawie całą zimną płytę dostaliśmy spakowaną do domu, bo nikt już nie miał miejsca, żeby to wszystko zjeść.
Jeszcze parę słów o rosole, który był podany przy pierwszym daniu. Mimo, że przyjechaliśmy z kościoła spóźnieni ponad pół godziny (bo ilość gości na ślubie dopisała), to rosół był podany gorący i do tego bardzo smaczny.

Widziałam na forum również info o Pani Karolinie Fridek. Zatem Pani Karolina jest nową przyszłą Panią Manager w DA. I po pierwsze jest bardzo sympatyczną osobą.
Była na naszym weselu i zadbała o każdy możliwy szczegół. Do nas Pani Karolina nie podchodziła, bo byliśmy w amoku weselnym, natomiast pytała moich rodziców co parę chwil, czym im czy gościom czegoś nie potrzeba.
Na forum ktoś pisał o Pani Karolinie, że "biegała jakaś aktoreczka" po sali... Jest to nie prawda. Pani Karolina była bardzo pomocna i przyczyniła się do tego, że impreza była udana. Była dosłownie na każde skinienie moich rodziców.

I koniecznie muszę napisać słowo o kelnerach. Wszystkie potrawy i napoje były podawane bardzo szybko. Goście nie musieli w ogóle czekać.
Moi rodzice oraz nowa teściowa byli pod wrażeniem. A mieli porównanie, ponieważ mój starszy brat miał wesele w Malinowej w Grand Hotelu (ileś lat temu), a szwagierka 3 lata temu u Zielińskich.
Bardzo często kelnerzy podchodzili do wszystkich gości i pytali czy czegoś nie podać czy też nie nalać wina, itp.
Podczas podawania dań ciepłych kelnerzy podchodzili do gości i widząc, że ktoś ma nałożone jedno danie, pytali czy nie podać też innego. Dzięki temu goście mogli spróbować wielu dań bez wyciągania rąk po półmiski odstawione w dalszej części stołu.

Fajnym rozwiązaniem, które się u nas sprawdziło, był pomysł, aby płytę zimną podać dopiero po pierwszym daniu. Dzięki temu goście nie mieli problemu, aby odstawić półmiski na stole.

Pozwolili nam również 2 dni przed ślubem przećwiczyć na sali nasz walc angielski.

Podsumowując, otrzymaliśmy wszystko na co się umówiliśmy. Impreza zorganizowana była profesjonalnie - widać, że nie jedno wesele już zorganizowali. I przede wszystkim jedzenie było super.

Mam nadzieję, że mój post będzie pomocny :)
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 02, 2013 9:02 pm   

Nie powiem, że nie cieszą mnie te wieści :) żeby to była prawda :D ..
_________________


 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 04, 2013 9:17 pm   

:)oby więcej takich postów :D
_________________


 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 5:54 pm   

Czy ktoś już widział na żywo? ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Angelie 

Dołączyła: 11 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 9:26 pm   

Angelika i Marcin 26.04.2013 r

Witam
Jesteśmy po weselu miesiąc a emocje jeszcze nie opadły.
Ale zaczniemy od początku. Salę rezerwowaliśmy w listopadzie na kwiecień bez żadnego problemu. Wprawdzie chcieliśmy aby wesele odbyło się 27 kwietnia ( sobota ) ale termin był już zajęty i zaproponowano nam termin dzień wcześniej. Dla nas nie był to problem że wypadało w piątek więc się zdecydowaliśmy. Od początku współpraca z Dworem Artusa układała się wspaniale. Mimo tego że mieliśmy utrudnione załatwianie spraw weselnych ponieważ miekszkamy w UK to nie było problemu z kontaktem mailowym. Na każde nasze pytanie prawie natychmiastowe odpowiedzi i pomoc. Dwór Artusa w cenie wesela nie ma alkocholu, napoi oraz tortu - to klient załatwia na własną rękę. Mimo to kiedy poprosiliśmy o pomoc w załatwieniu tych detali nie było najmniejszego problemy i odbyło się to bez dodatkowych opłat.
Tydzień przed weselem już osobiście z menagerem ustaliliśmy scenariusz wesela ( czyli co o której godzinie :-) ). Co do Pani z serialu ''Dedektywi'' na weselu naszym jej nie było ale przy spisywaniu scenariusza wesela podeszła do nas żeby podpisać jej protokół rzeczy które przywieźliśmy ( alkochol i inne nasze gadżety ) i jak na nią spojrzałam to tak nawet pomyślałam,że bardzo podobna do Karoliny z Dedektywów. Nawet mężowi po wyjściu z Dworu Artusa to powiedziałam to się zaśmiał. No cóż kojarze jeszcze dobrze :lol:
Dodatkowych atrakcji nie zamawialiśmy więc nie wiem jak to jest. Jedyne co nam się nie spodobało ( ale nie z winy dworu ),że nie mogliśmy o północy puszczać lampionów szczęścia bo w polsce jest to zabronione. Mieli podobno parę która się na to zdecydowała i zapłacili mandat :zly: Lampionów zapomnieliśmy odebrać dzień po weselu a potem nie miałam czasu bo trzeba było wracać do domciu :kwasny:
Jeśli chodzi o wystrój sali - zdecydowanie nie potrzeba nic nad to co Dwór Artusa proponuje - sala jest imponująca. W cenie mieliśmy możlwość wyboru koloru pokrowców na krzesła, kokard do nich, rodzaj świeczników...i nie pamiętam co jeszcze- za dużo tego było :) Nasi goście byli miejscem zachwyceni. Wszyscy pytali nas ile zapłaciliśmy tu od osoby bo sala wygląda na ekskluzywne miejsce.
Dzień wesela... Przyjechaliśmy sporo spoóźnieni bo w godzinach szczytu musieliśmy przejechać z drugiego końca miasta. Mimo to pierwsze danie było podane gorące. Co do jedzenia - wyśmienite. Nie było jednej osoby która by na coś narzekała. Wszystko smaczne, dogotowane i doprawione idealnie. Poszcególnych potraw było przygotowane napewno więcej niż ilość osób bo zostało nam tego wszystkiego tak dużo,że na drugi dzień spokojnie moglibyśmy zorganizować poprawiny :roll: Zimnych przystawek też było bardzo dużo. Stoły uginały się od jedzenia. Ciasta również smaczne i full owoców na osbnym stole.
W trakcie wesela menagera było ciągle widać. Pilnował wszystkiego do ostatniej minuty.
Kelnerzy bardzo obrotni, choć kilka osób zauważyło razem z nami że jeden kelner mało sympatyczny i mimo że robił wszystko jak należy to wydawało się jakby był tam za kare.
Po weselu dostaliśmy na noc apartament wraz ze śniadaniem. Tu też miłe zaskoczenie bo oprócz tego co podane nam było z wesela to mogliśmy sobie zamówić jajecznicę lub omleta.
Po śniadaniu otrzymaliśmy resztę jedzenia zapakowaną w pojemnikach.

Tak więc z czystym sumieniem możemy polecić każdemu Dwór Artusa na przyjęcie weselne i nie tylko :-)

Ps. No tak jak już wiele osób pisało jedynym minusem są schody prowadzące do toalety - zarówno dla gości z % ale również dla mnie jako Panny Młodej schodzącej w szerokiej sukni. Poprostu nie widziałam schodów a w obcasach nie było łatwo je pokonać.

Pozdrawiamy serdecznie cały Dwór Artusa i dziękujemy za códowny wspomnienia które w Nas i Naszych gościach pozostaną.

Angelika i Marcin
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 28, 2013 5:41 am   

Paolina, nie widziałam, ale dziękuję, że to pokazałaś nastroiłaś mój dzisiejszy dzień (mimo pogody za oknem) bardzo pozytywnie :D
_________________


 
 
TomekTomek 

Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 11:05 am   

witam
czy ktoś wie jaki rodzaj wody jest w dworze artusa?
 
 
Dwór Artusa 
Firma

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 3:35 pm   

Jeśli mielibyśmy bardzie sprecyzować :
- w kranach płynie woda źródlana z własnej studni głębinowej ( ujęcie poniżej 69 metrów )
- niegazowana - Żywiec lub do uzgodnienia
- w przypadku gazowanej - Żywiec lub do uzgodnienia
_________________
Dwór Artusa
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Lip 07, 2013 11:42 am   

Dwór Artusa, byłam na weselu 5.07.2013 i nadal jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i całokształtu obsługi! Gdybym organizowała swoje wesele w Łodzi, na pewno nie zastanawiałabym się ani chwili, wszystko było idealne! :)

Przepyszne jedzenie - faszerowane udka .... jakbym nie była na diecie to bym zjadła chyba ze 3 na raz :smile: karczek, płonące indyki! A dania z grilla, mm do tej pory je wspominamy! wszystko odpowiednio doprawione i gorące.

polecam lokal i pozdrawiam przesympatyczne Panie z Obsługi, serdeczne, uśmiechnięte i bardzo profesjonalne. Brawa dla Was !
_________________


 
 
gosian81 

Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 09, 2013 12:34 pm   

Witam,
Mieliśmy ślub 21.06.2013 r. właśnie w Dworze Artusa:) i z czystym sumieniem mogę z całego serca polecić!!!! a jestem osobą dość wybredną:P Wszystkie nasze prośby były zrealizowane, jedzenie przepyszne- goście nadal wspominaja rozpływający się w ustach karczek i kurczaka w pomidorach z mozarella:) Dziekujemy kucharzowi Panu Dominikowi- czarodziej smaku, Pani Kasi za trud w przypinaniu kwiatków na krzesłach całej obsłudze no i właścicielowi Panu Zbyszkowi i menago Panu Zbyszkowi:) Pełen profesjonalizmy z niczym nie było problemu i o nic nie musielismy się martwić:) Panowie Zbyszkowie są kreatywni i bardzo pomocni, dużo podpowiadają i doradzają co dla Nas przyszłych Par Młodych jest bardzo ważne. Spokojnie można zdać się na ich doświadczenie, a jest ogromne:) Co do toalet ok zgadzam się schody kręcone nie były dobrym pomysłem aczkolwiek dla Pani Młodej jest ukryta toaleta za ścianą na tle której siedzą:) Oczywiście apartament małżeński do dyspozycji na śniadanie co się chce. Piękny pokój, super wygodne łoże:P no i piękny taraz pokryty trawką na której rano można zaśiąść zjeść śniadanko i napić się kawusi w towrazystwie świeżo upieczonego mężusia lub śweżo upieczonej żonki:P Pomimo moich obaw co do jedzenia a naczytałam się tu sporo to nie mam nic do zarzucenia. Jedzenia dla nas było jednym z ważniejszych elementów przyjęcia zresztą pewnie jak dla wszystkich i naprawdę nie zawiodłam się:) Kochani jak tylko macie okazję rezerwujcie termin bo nie pożałujecie:) Jeszcze raz bardzo dziękujemy całemu Dworowi Artusa za genialne wesele i super organizację!!!!!
 
 
mmiller 

Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Lip 21, 2013 8:34 pm   

wesele 06.07.13
Z czystym sumieniem bardzo polecamy! Nasi goscie byli pod wrazeniem obslugi, jedzenia, sali, organizacji i profesjonalizmu. Slub mielismy w ogrodzie i Dwor Artusa zajal sie wszystkim! nie musielismy sie martwic o nic, dlatego byla to dla nas ogromna pomoc. Zamowiono nam alkohol po cenach hurtowych, napoje gazowane, dwor artusa zajal sie tez tortem, nalepkami na butelki, odwozili naszych gosci do domow za grosze i naprawde nie bylo sie do czego przyczepic! dostalismy ogromne ilosci jedzenia po imprezie, ktore bylo pyszne,ale bylo tego tak duzo ze nie dalo sie zjesc wszystkiego. Nie bylo rzeczy, ktora bylaby problemem do zrobienia, wszystko przygotowane tak jak sobei wymarzylismy. Naszym zdaniem jest to najlepsze miejsce na wesele a nawet slub w ogrodzie bo wyszedl on naprawde cudnie. lepiej niz sie spodziewalismy. moja siostra miala slub w tym samym miejscu w pazdzierniku i wtedy wiedzielismy ze to idealne miejsce i przede wszystkim piekne. Wlasciciel obiektu byl bardzo pomocny i nie musielismy sie o nic martwic. nie rozumiemy jak mozna krytykowac jedzenie, ale zawsze znajdzie sie ktos kto sie do czegos przyczepi. my lepiej trafic nie moglismy. polecamy Dwor Artusa jesli jestescie wymagajacy i chcecie profesjonalnie zorganizowana impreze!! Dziekujemy Panu Zbyszkowi za wszystko bo staral sie by ten wazny dla nas dzien byl najpiekniejszy i tak wlasnie bylo!! :)
Monika i Jarek

11.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 616 raz(y) 73.94 KB

_________________
monika
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 21, 2013 10:44 pm   

mmiller, to Wasze zdjęcie na fb:) :razz:
_________________


 
 
mmiller 

Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Lip 21, 2013 11:14 pm   

zgadza sie :)
_________________
monika
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 12:09 am   

super my też mamy mieć ślub w DA oby pogoda dopisała:) :smile:
_________________


 
 
mmiller 

Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 12:30 am   

Super! :-) dobry wybór :-) Dwór Artusa załatwił nawet pogodę na naszym, więc na pewno będzie idealnie :-) hehe
_________________
monika
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 29, 2013 8:12 pm   

Już w chwili podpisywania umowy 8 miesięcy przed weselem nie miałam wątpliwości, że dobrze robimy wybierając Dwór Artusa. W dniu wesela przekonaliśmy się, że mieliśmy rację.
Było wspaniale! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszyscy goście, z którymi miałam okazję porozmawiać po weselu mówią, że sala jest piękna, jedzenie bardzo dobre, obsługa bez zarzutu. Biorąc pod uwagę fakt, że mieliśmy polsko-włosko-szwajcarsko-francuską mieszankę – nic tylko pogratulować!
Sala zaskoczyła nas swoim wyglądem. Od razu mi się spodobała (już podczas pierwszego spotkania), jest elegancko i ze smakiem, ale gdy zobaczyłam ją odpowiednio oświetloną, z pięknymi kompozycjami kwiatowymi i świecznikami na stołach – byłam pod wrażeniem.
Jedzenie jest naprawdę bardzo dobre. Tak powiedzieli nasi goście a my się z nimi zgadzamy ;) Jedzenia jest naprawdę bardzo dużo, jest ładnie podane. Ze swojej strony mogę polecić pyszną pierś kurczaka z mozzarellą, cordon bleu, karczek ze śliwką, strogonoffa, rewelacyjne płonące indyki, genialny żurek… I młodsi i starsi goście byli zachwyceni fontanną czekoladową :) Deser – pannacottę - podano w ogrodzie i wtedy też zaskoczyliśmy gości po raz pierwszy – pokazem fajerwerków. Trwał naprawdę całkiem długo, chociaż była to krótsza wersja pokazu. Całe jedzonko, które zostało (gorące i zimne dania, ciasta, tort) zapakowano nam do domu. Nie wzięliśmy tylko zup i owoców, bo gdy zobaczyliśmy ile jedzenia dostajemy do domu (było go naprawdę w bród!) stwierdziliśmy, że ani w naszej lodówce ani w lodówce rodziców nie będzie już miejsca! Przez kilka dni już na spokojnie mogliśmy się delektować potrawami z zimnej płyty.
Obsługa jest super! Panie kelnerki i panowie kelnerzy – zawsze uśmiechnięci i pomocni, nie narzucają się, wyprzedzają prośby (słowa gości). Mistrz ceremonii – wyjątkowo uprzejmy, bardzo też pomógł mojej Mamie podczas Powitania. Pan Zbigniew przez całą noc czuwał nad wszystkim. Nie musieliśmy się o nic martwić.
Uff, troszkę się rozpisałam ;) Reasumując – mamy bardzo pozytywne wrażenia, gorąco polecamy Dwór Artusa. W razie wątpliwości lub pytań – proszę pisać ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Ewelina J. 

Dołączyła: 01 Wrz 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 11, 2013 2:05 pm   

Witam,

zastanawiam się nad organizacją naszego wesela w Dworze Artusa.

Czy ktoś z osób, które już miały tam wesele mógłby napisać czy 130 osób z powodzeniem się zmieści na sali kryształowej i nie będzie tłoku?

Manager twierdzi, że zmieści się 150 osób. Czytałam jednak opinie, że max. 110-120 osób jest się w stanie tam bawić bez poczucia ścisku.

Jak uważacie?
Ostatnio zmieniony przez Ewelina J. Sro Wrz 11, 2013 2:06 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
lukasz776 

Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 7:49 pm   

Witajcie! Marzy Wam się niezapomniane wesele, ze stylową aranżacją sali, z przepysznym jedzonkiem i profesjonalną obsługą? Tylko i koniecznie w Dworze Artusa!

Od naszego wesela minęło już 1,5 tyg,a my nadal żyjemy tym pięknym wydarzeniem.. Nigdy byśmy nie pomyśleli, że będziemy tak super się bawić na własnym weselu.. a to m.in dlatego,że cała impreza była tak profesjonalnie zorganizowana i dopilnowana,że nie musieliśmy się o nic martwić, a mogliśmy skupić na zabawie z naszymi Gośćmi. Jedno jest pewne - porządnie zaplanowane i dopięte na ostatni guzik przyjęcie to podstawa, ale najbardziej wytrawne umysły w całej tej logistyce nie są w stanie wszystkiego ogarnąć czy o wszystkim pamiętać i tu świetnie sprawdziła się rola Pana Zbigniewa, który nie tylko był do naszej dyspozycji kiedy tylko potrzebowaliśmy w fazie przygotowań, ale i służył swoim doświadczeniem i cennymi uwagami w kwestiach organizacyjnych.

Opiekował się nami sympatyczny i profesjonalny zespół, który czuwał nad komfortem naszych i naszych gości od samego początku do samego końca. Nikomu niczego naprawdę nie brakowało. Gorące (!) posiłki zachwycały jeden po drugim, a musimy przyznać że impreza skupiała bardzo wymagające podniebienia, nie tylko polskie ale i zagraniczne. Hitami były m.in przepyszny kremik z pomidorów i płonące szaszłyki oraz mus truskawkowy z lodami..mniami.. a to tylko przykłady :) zimna płyta.. bardzo smaczna i zróżnicowana..aż oczka same jadły.. Usłyszeliśmy dużo komplementów pod kątem kucharza i sami raz jeszcze komplementy przekazujemy ;)
Nie wspominamy już o olbrzymiej ilości jedzonka która została dla nas zapakowana po weselu i spora część rodzinki mogła sobie jeszcze następnego dnia z nami podjeść.

Sala wyglądała po prostu przepięknie...Bardzo doceniamy niesamowity klimat jaki został stworzony przy kombinacji stolików angielskich ze świecznikami oplecionymi żywymi kwiatami.. pozwoliły zbudować naprawdę fajną atmosferę i goście mogli się łatwo między nimi przemieszczać i integrować.

Podsumowując: słodzimy i słodzimy, ale naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Kiedy do dnia dzisiejszego dzwonią do nas i piszą nasi goście dziękując za super wesele,nie trzeba nic więcej dodawać.

Dziękujemy Panu Zbigniewowi i jego zespołowi za profesjonalizm i wysiłek jak włożyli, aby nasza impreza pozostała w pamięci na bardzo, bardzo długo.. !
Życzymy Wam kolejnych genialnych inspiracji i samych sukcesów w budowaniu imperium opartego na czystym profesjonaliźmie. Pozdrawiamy serdecznie, Paulina i Łukasz P.
_________________
Paulina & Lukasz
 
 
Patrycja1 

Dołączyła: 13 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 14, 2014 7:51 pm   wesele 11.01.2014

Witam wszystkich. Jeżeli jeszcze zastanawiacie się nad wyborem sali, to z całą odpowiedzialnością mogę polecić Dwór Artusa. Sala rewelacja, jedzenie wszystkim smakowało. Ja niestety w dniu wesela, oprócz rosołu i na koniec żurku nie byłam w stanie nic zjeść, bo emocje również biorą górę. Natomiast mogłam spróbować następnego dnia wszystkiego, ponieważ obsługa wszystko pakuje do pojemników i jest do zabrania. Jedzenie rewelacja nawet po wielokrotnym podgrzewaniu. Zakładam, że ciepłe i podane w dniu wesela smakuje jeszcze lepiej. Zamówiliśmy na obiad kurczaka ze szpinakiem i suszonymi pomidorami, polędwiczki w sosie musztardowym i eskalopki z podgrzybkami. Wszystko przepyszne i w ilościach ogromnych. Na wynos zapakowałam jeszcze siostrze, rodzicom i braciom. wykarmieni zostali goście w niedzielę w ilości 60 osób. Była też cielęcina w sosie tymiankowym, podobno bardzo dobra i pikantna, ale niestety nie próbowałam. Po weselu próbowałam jeszcze indyka w jakimś jasno różowym sosie z modrą kapustą. Palce lizać. No i żurek.... nie do opisania, pachniał grzybami. Cały wystrój bez zarzutu. Obsługa i pomoc Pani Ani bezcenna. Ratuje zestawem do szycia i tabletkami na ból głowy, a i plastry na otarcia również się znalazły. nasza impreza obejmowała dwie sale, więc podziwiam, że była do opanowania. Każda nasza "zachcianka" była realizowana. Na pewno każdą następną imprezę będziemy organizować w Dworze Artusa. Polecam:)
 
 
krysnatko 

Dołączyła: 24 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 7:15 pm   

Nasze wesele odbyło się 4 stycznia 2014 roku. Jesteśmy zachwyceni tym jak profesjonalnie ustosunkowano się do najważniejszego dla nas dnia w życiu. My – państwo młodzi, zestresowani i spięci, nie musieliśmy się o nic martwić, a raczej zachwycaliśmy wszystkim, dosłownie wszystkim. Poczynając od pięknie ubranej sali, stołów przystrojonych „zimowymi” dodatkami, wspaniałej obsługi, która kulturalnie i sprawnie serwowała dania i napoje, zresztą przepyszne, świeże, smaczne i ładnie podane, po przygotowany dla nas pokój i śniadanie, dzięki czemu energicznie i z radością rozpoczęliśmy, a w zasadzie kontynuowaliśmy niedzielę. Bardzo dziękujemy pani Ani, osobie, która niby niewidoczna na sali sprawowała pieczę nad wszystkim i dosłownie była zawsze i wszędzie. Jesteśmy zauroczeni miejscem i jego gospodarzami. Dziękujemy. Nasze wesele było jak z bajki. Jeśli chcesz, żeby Twoje wesele było w 100% udane wybierz doskonałe połączenie – Dwór Artusa i zespół Four & Sax!
Ostatnio zmieniony przez krysnatko Czw Sty 23, 2014 7:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KateAte 

Dołączyła: 24 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 11, 2014 4:12 pm   

Jako uczestniczka wesela organizowanego właśnie w Dworze Artusa mogę śmiało potwierdzić, że jedzenie jest przepyszne.
Sala udekorowana zgodnie z życzeniem młodych.
Kelnerzy na każdym kroku dbali o napełnione puchary ;)

U naszych przyjaciół okrągłe stoliki genialnie się sprawdziły!
Można było usadzić gości tak, by miał z kim porozmawiać, pośmiać się i wznieść kielicha - tu starsi, tam młodsi, grupy znajomych itp.

Na delikatny minus zasługują kręcone, kute schody - w dół - do toalety ;) Po kilku toastach bywa różnie.
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Lut 12, 2014 4:24 pm   DWÓR ARTUSA

______________________________________________________



______________________________________________________

Chciałabym poinformować, że kompleks bankietowy DWÓR ARTUSA weźmie udział w II EDYCJI Wieczoru (przed-) Panieńskiego



To właśnie we Dworze Artusa przyszłe Panny Młode rocznika 2014 rozpoczną zabawę tortem weselnym oraz szkoleniem ze sztuki makijażu i dbania o cerę. Tam również, w malowniczych wnętrzach i ogrodzie, przeprowadzone zostaną sesje zdjęciowe z Uczestniczkami wydarzenia w roli głównej.

______________________________________________________


Dwór Artusa to miejsce absolutnie wyjątkowe. Położony z dala od miejskiego zgiełku i gwaru, a jednocześnie jedynie kilkanaście minut od centrum miasta. Już z daleka zwraca uwagę niecodzienna architektura obiektu. To prawdziwy dwór, z dwiema basztami i blankami, z brukowanym podjazdem oraz gotyckimi łukami przywołującymi na myśl średniowieczną architekturę obronną.



Wnętrze budynku to wysmakowane wizualnie elementy architektury dworskiej, wzbogacone o stosowne dodatki, ale także wygodny parkiet do tańca, wielofunkcyjne i świetnie dobrane oświetlenie, czy meble i stolarka najwyższej jakości. Całość sprawia, że Goście czują się u nas bardzo dobrze, a zarazem „klimatycznie”. W zależności od wymagań Naszych Klientów sale mogą być dowolnie zaaranżowane – jako miejsce na wykwintny obiad, kolację, bankiet czy wesele, albo szkolenie, czy konferencję.



Dopełnienie oferty stanowią dwa urocze apartamenty zlokalizowane w basztach Dworu, z których mogą korzystać Nasi Goście, a które zapewnią im niezapomniane, romantyczne chwile jako dodatek do estetyczno-kulinarnych rozkoszy naszej kuchni.



Dwór Artusa posiada również wygodny parking dla klientów, ogródek z fontanną, starannie zaprojektowaną studnię z żurawiem i profesjonalny grill – idealne miejsce na klasyczne garden party. Wszystko to sprawia, że wizyta u nas stanowi przeżycie nie tylko kulinarne, ale i estetyczne.


______________________________________________________

W poprzedniej, I edycji WPP, przyszłe Panny Młode rocznika 2013 zabawę rozpoczęły w EURO STYL SPA



______________________________________________________


DO MODERATORÓW
Impreza, którą organizuję promuje również Ślubny Portal, dlatego proszę NIE USUWAĆ moich postów, nawet gdy posiadają one w swojej treści odnośniki do stron firm, których dotyczą


_________________
 
 
pasyjka 

Wiek: 50
Dołączyła: 25 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Mar 25, 2014 9:19 am   

asior71 napisał/a:
no mnie też to kusi ale ja mam jeszcze troszke czasu do zastanowienia:)

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjęcie w Dworze Artusa i jesteśmy mega zadowoleni. super jedzenie, bardzo duże porcje, profesjonalna obsługa. Pani Ania, która jest tam menadżerem była otwarta na nasze propozycje, wszystko zostało przygotowane zgodnie z harmonogramem. Przyjęcie miało być pierwotnie zorganizowane na mniejszej sali, na górze, ale ze względu na zmianę planów i możliwości p. Ania przeniosła nas na dużą, salę lustrzaną.
Ja nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa, wszystko zostało zorganizowane na najwyższym poziomie, za co bardzo bardzo dziękujęmy!
_________________
pasyjka
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 8:17 pm   

Po WPP 2014 jestem zachwycona :) Przemiła Pani manager, piękne wnętrza, cudowny ogród i pyyyyyszne jedzenie :D Gdybym nie miała już zaklepanej sali to bardzo poważnie rozważałabym urządzenie wesela właśnie w Dworze Artusa.
Polecam tym wszystkim dziewczynom, które jeszcze szukają i to szukają miejsca wyjątkowego!
_________________
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 7:56 am   

Piękne wnętrza chodź schody w trakcie wesela mogłyby okazać się zabójcze :) Prześliczny ogród dużo przestrzeni dla gości. Pani Manager bardzo miła i na pewno każda Para Młoda chcąca zorganizować tam wesele byłaby zachwycona ze współpracy. A trawa na dachu jest super :)
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Kwi 22, 2014 10:46 pm   

Piękna sala i świetny ogród ;) Sala na górze to również świetne rozwiązanie np. na jakieś mniejsze przyjęcie :)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 6:29 pm   

Miałam okazję zobaczyć Dwór Artusa będąc na WPP14 i powiem, że miejscówka jest bardzo dobra, właścicielka przemiła, widać, ze można z nią dogadać każdy szczegół bez problemów. Sam ogródek bardzo ładny, no i cały Dwór w stylu zamkowym :) Polecam!

Ps. w tym miejscu można się poczuć jak prawdziwa królewska para :)
_________________
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 8:20 pm   

bylam i widzilam :d piekny ogrod,wielki gril.sala sliczna,a pokojnowozencow.... mmm... :] moglabym tam spedzic upojna noc ze swoim przyszlym mezem :D tarasy wylozone trawa cos fantastycznego :D
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
skrzat 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 312
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 9:11 pm   

dokładnie tak, jak piszą Dziewczyny! Dwór nie jest Dworem tylko z nazwy - ten klimat naprawdę czuć we wnętrzach :) Piękna sala, pokój dla nowożeńców z tarasem w wieży wylożonym PRAWDZIWĄ trawą!!! coś niesamowitego! Każda Panna Młoda poczuje się tam chyba jak księżniczka :D
choć piękne kręte schody prowadzące do toalet mogą stanowić maleńki minusik...
_________________
 
 
hany 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 856
Skąd: Piotrków/Wrocław
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 9:24 pm   

Dwór Artusa zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie - piękne wnętrza, świetny ogród i pyszne jedzenie :)
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15664
 
 
mm08 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 25, 2014 12:45 pm   

Przejrzałam dziś mnóstwo wątków na tym forum w poszukiwaniu sali weselnej i jednym z miejsc, które przykuły moją uwagę jest właśnie DA. Zastanawiam się tylko czy mnie na to stać ;) Proszę dziewczyny napiszcie ile trzeba zapłacić za standardowe menu chciałabym tylko znać orientacyjną cenę (wiem że wszystko zależy od menu i liczby gości) czy to jest np. 200zł czy mniej czy więcej?
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 25, 2014 3:54 pm   

mm08, najlepiej do nich po prostu zadzwonić i zapytać się o cennik na dany rok - na ich stronie http://dwor-artusa.pl/oferta/wesela masz opcje do wyboru menu i możesz pod to pytać o koszt
_________________
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 25, 2014 4:42 pm   

My za podstawowe menu z małymi zmianami płacimy 195 zł ,wesele w piatek
_________________


 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 25, 2014 9:26 pm   

asior71 napisał/a:
My za podstawowe menu z małymi zmianami płacimy 195 zł ,wesele w piatek


U nas identico, ale to właśnie ze względu na to, że to piątek..

Zresztą jeśli to miesiąc nie chodliwy to też ceny są niższe - niestety w m-cach typowo ślubnych w soboty ceny już są powyżej 200 zł. Nie pamiętam dokładnych stawek więc nie będę rzucać kwotami. Kiedyś na ich stronie była rozpiska z kwotami na rok obecny i na najbliższy do przodu, teraz tego nie widzę. Chyba najlepiej będzie faktycznie przedzwonić, ewentualnie napisać maila - oni bardzo szybko odpisują :)
_________________


 
 
Dwór Artusa 
Firma

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 26, 2014 2:54 pm   Ceny

Spieszymy z odpowiedziami :

Ceny są uzależnione od poszczególnych dni tygodnia i miesięcy.

Na przykład :

Styczeń, luty, marzec, listopad, grudzień - wszystkie terminy są w cenie 169zł

Wielkanoc - cena 225,-zł

Po Wielkanocy - kwiecień, maj - w soboty jest to cena 210,-zł / w piątki i inne dni tygodnia - 195,-zł

Czerwiec, lipiec, sierpień - cena w soboty to 225,-zł / w piątki, Boże Ciało, Matki Boskiej Zielnej - cena również 195,-zł

Wrzesień, Październik - w soboty - cena 210,-zł / w piątki - 195,-zł

25 grudnia przyjęcie weselne jest w cenie 225,-zł

Możliwa jest również organizacja Wesela w Sylwestra :)

Wszystkie podane ceny są cenami gwarantowanymi i obejmują pełne menu ( oprócz tylko tortu i alkoholu) - nie ulegną podwyżkom za rok lub dwa.

Zapraszamy !
_________________
Dwór Artusa
 
 
mm08 

Wiek: 36
Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 26, 2014 8:40 pm   

Dziękuję bardzo za tak szybką i pełną odpowiedź. Przemyślimy to :) Póki co próbujemy oszacować jakoś sobie wszystko.
_________________
"Nie lękajcie się iść pod prąd"
 
 
Kleoo 

Dołączyła: 06 Lip 2012
Posty: 467
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 10:00 am   

Piękna sala, ogród i pokoj dla nowożeńców :) jedyny minus to schody, które trzeba pokonać aby dostać się do toalety. Bałabym się o gości w trakcie wesela
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 6:24 pm   

Kleoo napisał/a:
Bałabym się o gości w trakcie wesela


Też się bałam ale jak się okazało - zupełnie nie potrzebnie :smile:
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 8:09 am   

Ja sie wypowiem jako Gość, który często pił zdrowie Młodej Pary - te schody nie stanowią zagrożenia :-D troszkę sie na weselu popilo, i sie latalo w szpilach 12 cm. I jak widać żyję, nogi mam całe, zęby wszystkie na miejscu.
_________________


 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 16, 2014 2:31 pm   







_________________
Ostatnio zmieniony przez koniczynka84 Pią Maj 16, 2014 2:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 07, 2014 7:30 pm   

Nasze wesele odbędzie się w Dworze Artusa. Przy wyborzee sali nie mieliśmy najmniejszych wątpliwości, że ta będzie najlepsza. Piękne wnętrza, ogród a do tego przemiły właściciel i pani manager :-)
_________________


 
 
greefana 

Dołączyła: 15 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Cze 15, 2014 10:37 pm   

Od naszego wesela, które organizowaliśmy w Dworze Artusa minęły już 3 tygodnie :) Wrażenia?? same pozytywne! Oczywiście, atutami sali jest sam jej wystrój i ogród, ale to dzięki właśnie bardzo profesjonalnej organizacji - szybkiej i sprawnej obsłudze kelnerskiej i jakże nieocenionej pomocy Pani Ani - menadżerki, której można w 100% zaufać w kwestiach organizacyjno-przygotowawczych już na długo przed impreza, ten wieczór minął po prostu bezstresowo. Jedzenie - naprawdę smaczne, goście do dziś wspominają faszerowane udka, które są rewelacyjne!! :) Dla mnie bardzo istotnym był fakt, że DA był i elastyczny w decyzjach i otwarty na nasze propozycje. Uważamy też, ze stosunek ceny do jakości oferowanych usług jest jak najbardziej fair. Szczerze i serdecznie polecamy!! :) Aga i Piotrek
 
 
Monika Maria 

Dołączyła: 27 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2014 1:44 pm   

Moje wesele już za 3 tygodnie, ale nie wątpię że DA stanie na wysokości zadania :)
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2014 6:50 pm   

Bez obaw będzie to Wasza improza życia ;)
_________________


 
 
Monika Maria 

Dołączyła: 27 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 11, 2014 6:56 am   

Dzięki, lekki stres jest, teściowa przebąkuje że podobne jedzenie pyszne, ale mało, ale ona lubi dramatyzować :wstyd: w fazie przygotowań wszystko układa się idealnie, bardzo podoba mi się współpraca z menadżerką Panią Anią :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl