Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Czym kierowca mile mnie zaskoczył?
Autor Wiadomość
limusin 
Firma

Wiek: 50
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 15
Skąd: Ozorków
Wysłany: Pią Sty 01, 2010 10:17 pm   Czym kierowca mile mnie zaskoczył?

Witam
chciałbym abyście podzielili się uwagami na temat kierowców, którzy podwozili Was do ślubu. Czym Was mile zaskoczyli , a może czymś rozczarowali i jak to wszystko wyglądało.
pozdrawiam Maciek
Ostatnio zmieniony przez limusin Pią Sty 01, 2010 10:25 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Sty 01, 2010 11:04 pm   

My z kierowcy byliśmy bardzo zadowoleni :) Ogólnie był to miły facet :) W trakcie jazdy puszczał nam fajną muzykę - muzykę poważną, która "podtrzymywała" wyjątkowość naszej chwili, otwierał nam drzwi (a to nie jest wcale takie oczywiste, wielokrotnie byłam świadkiem, jak podczas wysiadania i wsiadania młodych do samochodu kierowcy nawet nie ruszali się ze swojego fotela :] ), no i bardzo miłe z jego strony było to, że z własnej inicjatywy pomagał świadkom w trakcie życzeń na bieżąco zanosić do bagażnika kwiaty i prezenty :)
Dodam tylko, że facet nie zajmuje się na co dzień wynajmem swojego auta, jest to po prostu osoba prywatna, która ma fajny samochód i z którą S. udało się dogadać :lol:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 10:08 am   

Nasz kierowca był jednocześnie kolegą mojego męża. Również jesteśmy bardzo zadowoleni. Tak jak u Avy otwierał nam drzwi i pomagał przy kwiatach. Dodatkowo dostaliśmy wodę mineralną do picia co bardzo mi pomogło.
_________________

 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 1:42 pm   

Mnie kierowca bardzo miło zaskoczył po pierwsze swoim powaznym podejsciem do sprawy, ale jak najbardziej na luzie w stosunku do nas :razz: Był przygotowany na wszystko, miał wodę do umycia rąk, ręcznik, chusteczki higieniczne, proponowal zadzwonienie ze swojego prywatnego telefonu w awaryjnej sytuacji. Nosił kwiaty spod kościoła do auta, choć nie musiał, to samo później jak juz dojechaliśmy na sale, pomógł z prezentami i ze wszystkimi tobołkami. Wspaniały, przesympatyczny facet. ;)
_________________
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 7:20 pm   

Kierowca był bardzo miły, pomocny. Starał się rozładować nasze napięcie. Pomagał świadkom uporać się z kwiatami i prezentami. Generalnie bardzo sympatyczny Pan ;)
_________________

 
 
Pit_20 


Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 02, 2011 12:45 pm   

A u mnie kierował świadek i byłem zadowolony
_________________
Kocham Wszystko w Tobie
 
 
Gruszka65 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: Sanok
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 3:59 pm   

światek to najlepszy kierowca, a jeśil jeszcze jest zawodowym kierowcą i jeździ taksówką , nie ma lepszej rzeczy, zwłaszcza, że mój luby musiał z nim jechać jakieś 300 km, miłość nie wybiera :p
 
 
Alicjamil 

Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 21
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Maj 06, 2014 7:13 pm   

My kiedyś byliśmy na weselu i widzieliśmy w starym aucie, kierowce ubranego w starym stylu, wyglądało to rewelacyjnie i nam oraz innym gościom się wyjątkowo podobało.
 
 
styśka 

Dołączyła: 23 Lip 2014
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Paź 07, 2015 11:05 am   

Mnie kierowca zaskoczył znajomością języka angielskiego, poczuciem humoru i komunikatywnością. Korzystałam z firmy przewozowej i wcześniej wydawało mi się, że kierowca to osoba, która zawozi i przywozi jednak kierowca ubarwił nam naszą podróż i rozładował stres w tym wyjątkowym dniu :)

usunęłam reklamę. Pozdrawiam Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Paź 22, 2015 3:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aqa 

Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 10
Skąd: Łódż
Wysłany: Czw Paź 22, 2015 3:06 pm   

Nas też wiózł przemiły kierowca - znajomy kolegi, ma Audi Q7. Po pierwsze punktualny! Był sporo przed czasem, pilnował żeby się nie spóźnić, bo potem nas wiózł w kilka miejsc jeszcze Bardzo sympatyczny, autko pachnące, czyściutkie. Nie byl nachalny z rozmową, ale też nie siedział jak jakis mruk, złożył nam przesympatyczne życzenia :-) i bardzo pomagał w sprawach w których nie byliśmy nawet dogadani :) z własnej inicjatywy
(jakbyście szukały kierowcy z fajnym autem to cenowo też bardzo korzystny , moge podać namiar tu był numer telefonu )

Przypomnę, że na Forum nie podajemy danych kontaktowych, wyjątkiem są profile firmowe, które opłaciły reklamę na Forum. Numery telefonu można przekazać w wiadomości prywatnej bezpośrednio Zainteresowanemu. Pozdrawiam Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Paź 22, 2015 3:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
annimka 

Dołączyła: 20 Lip 2015
Posty: 11
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Sty 21, 2016 3:58 pm   

między ślubem ,a weselem jak mieliśmy jeszcze chwilę, zeby goscie wszyscy dojechali zanim my będziemy, to kierowca zatrzymał się na trochę i dał mi fajkę :D bardzo mi to pomogło a przy tym wyszło dobre zdjęcie ;) nie powiem, że ludzie nieco dziwnie patrzyli na pannę młodą z papierosem, ale co tam :P
 
 
Marland 

Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Kwi 07, 2017 8:28 am   

A u mnie totalnie nic. Ani na plus ani na minus.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl