Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
doz - apteki - opinie
Autor Wiadomość
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 9:23 pm   doz - apteki - opinie

Zachęcona kilkoma pozytywnymi opiniami na forum w sprawie cen w doz wbiłam swoja receptę plus kilka drobiazgów i czekam... od 9 stycznia zamówienie ma status "Opuściło hurtownię" i... chyba na pieszo idzie do apteki:/

jakie są Wasze doświadczenia?
jak długo czekalyście na realizacje zamówienia?
mam pecha? czy rozpieszczona zostałam przez inne serwisy szybkimi dostawami?
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 9:38 pm   

Ja próbowałam kiedyś skorzystać, ale jak zobaczyłam, że jest limit minimalny wartości zakupów, to mnie to wkurzyło.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 9:50 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Ja próbowałam kiedyś skorzystać, ale jak zobaczyłam, że jest limit minimalny wartości zakupów, to mnie to wkurzyło.

nie zauważyłam, pewnie dlatego, że zamówienie do najmniejszych nie należy.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 10:02 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


[ Dodano: Sro Sty 13, 2010 10:04 pm ]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 10:07 pm   

Cytat:
Zachęcona kilkoma pozytywnymi opiniami na forum w sprawie cen w doz wbiłam swoja receptę plus kilka drobiazgów i czekam... od 9 stycznia zamówienie ma status "Opuściło hurtownię" i... chyba na pieszo idzie do apteki:/

Czekasz na e-maila o odbiorze? To się nie doczekasz prawdopodobnie, bo ja dostaję info o dostarczeniu do apteki tylko z jednej apteki, do tego pan z apteki zawsze dzwoni. Jak zamawiam w innych to nigdy nie dostałam potwierdzenia dostarczenia. A leki są do odbioru w ciągu 12-24 h.

Zadzwoń albo idź do apteki i Twoje zamówienie zapewne czeka.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Sty 13, 2010 10:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 10:19 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


kryszka napisał/a:
Czekasz na e-maila o odbiorze?

no pewnie... i to na dodatek grzecznie czekam...:)

kryszka napisał/a:
To się nie doczekasz prawdopodobnie

super... nie ma to jak dobre wrażenie przy pierwszej transakcji...
ale uprzedzałam w pierwszym poście, że rozpieszczona i przyzwyczajona do b. dobrej obsługi przez sklepy internetowe i allegro jestem.

kryszka napisał/a:
Zadzwoń albo idź do apteki i Twoje zamówienie zapewne czeka.

taki jest plan na jutro... zobaczymy co z tego będzie.
 
 
dymocha 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 10:34 pm   

Ja bardzo często kupuję w DOZ i też czasem zdarza się, że nie mam informacji o tym, że leki już są w aptece. Jak już opuściło hurtownię to niedługo można odbierać.
_________________
 
 
elises 

Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 76
Skąd: Polski
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 10:34 pm   

ja od pewnego czasu korzystam tylko z zamawiania on-line w tej aptece
oczywiście o ile nie potrzebuje natychmiast jakiegoś leku
kupuję zarówno leki jak i niektóre kosmetyki

zamawiam wieczorem i następnego dnia po drugiej zazwyczaj już jest do odbioru,
ale chyba to jest zależne od trasy jaką ma wyznaczoną dowożący transport

ceny sa dużo niższe nie tylko niż w innych aptekach, ale także jak pójdziemy po zakup w aptekach doz tez zapłacimy więcej niż jak kupimy przez net

a limit jest 20 zł - mało to może nie jest ale przy lekach niestety wydaje się dużo więcej :-?
 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 10:14 am   

Ja czasem zamawiam w DOZ. Jak jest napisane, że zamówienie "opuściło hurtownię" to następnego dnia jest już do odbioru.
A z tymi cenami, t w mojej aptece chyba coś kręcą. Niby jest taniej przez internet, ale później normalnie skanują kody kreskowe i cenowo wychodzi węcej :evil: Chyba zmienię odbiór na inną aptekę i zobaczę czy tam też tak robią.
_________________

 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 10:22 am   

Ja zamawiam w doz bardzo często i odbieram w różnych aptekach nigdy nie miałam problemu i leki były w ciągu kilku godzin do odebrania np ostatnio zamawiałam o 11:20 a mój Mąż odebrał je z apteki ok 17:00 zgadza się że nie przysyłają informacji że leki są do odebrania. ale każda z aptek ma podany numer tel i można zadzwonić i zapytać czy już są.
uważam że nie jest to wielki problem jeśli mogę oszczędzić nawet 10zł na leku :o
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 11:33 am   

Emi napisał/a:
A z tymi cenami, t w mojej aptece chyba coś kręcą. Niby jest taniej przez internet, ale później normalnie skanują kody kreskowe i cenowo wychodzi węcej :evil:

:shock: Nigdy nie miałam takiej sytuacji. Tzn. zawsze skanują i coś tam wklepują, ale zawsze jest to cena wg zamówienia.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 11:49 am   

nigdy mi się nie zdarzyło żeby była inna cena niż ta w której zamawiałam przez
internet
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 11:50 am   

Emi napisał/a:
cenowo wychodzi węcej :evil:

jeśli cena z zamówienia internetowego nie zgadzałaby się z ceną przy odbiorze nie odebrałabym zamówienia.
 
 
AdiRo 

Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 12:23 pm   

Korzystam dosyć często i zawsze ceny były takie jak w internecie :)
 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 12:28 pm   

to w takim razie w mojej aptece coś kręcą, albo się nie znają :evil: zamówię coś jeszcze i będę się tym razem wykłócać
owieczka napisał/a:
jeśli cena z zamówienia internetowego nie zgadzałaby się z ceną przy odbiorze nie odebrałabym zamówienia.

ale ja i tak tam kupuję leki, nie zawsze przez internet.
_________________

 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 5:49 pm   

Leki odebrane, cena zgadzała się z zamówieniem... dodatkowo kupiłam towar poza kasą:) okazało się, że potrzebuję jeszcze parę rzeczy, które są fizycznie, ale nie zostały jeszcze przyjęte i ... no problem nawet z zapłaceniem kartą za te rzeczy poza kasą...

ogólne wrażenie bardzo dobre...

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
i z doz tez pewnie będę korzystać nie sugerujac się statusem zamówienia.
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 8:14 pm   

Byłam dzisiaj odebrać zamówioną insulinę (zabrakło 1 opakowania) i obejrzałam tę aptekę na wszystkie strony. Nazywa się "Apteka dla każdego" i jest na niej napis "Cefarm".
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl