Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
mark shoes
Autor Wiadomość
Molly 

Dołączyła: 17 Lip 2008
Posty: 31
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 6:47 pm   mark shoes

Czy ktoś orientuje się, gdzie na terenie Łodzi dostępne są buty marki Mark Shoes - podoba mi się jeden z ich modeli. Udało mi się zlokalizować go w sklepie internetowym, ale wolałabym wcześniej przymierzyć.
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 10:50 pm   

http://www.suknieslubne-s...utik&id2=estera
pod tym adresem są buty do przymierzenia ;)
_________________
 
 
ejo
[Usunięty]

Wysłany: Pią Gru 10, 2010 2:26 pm   

Tez się napaliłam na ich butki, zamówiłam z allegro niby używane ale tak naprawdę jak nówki. Były przepiękne, ale niestety okazały się za duże, więc musiałam je oddać, a na innej aukcji widziałam mój rozmiar ale już Nowe i 70zł droższe :o Poszperałam w necie i znalazłam ich stronkę chyba producenta, jeśli do marca nie znajdę do marca jakichś innych to chyba będę go nękać żeby sprzedał mi jedną parę, może wyjdzie taniej niż te na allegro :)
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 10:29 am   

Buciki firmy Mark Shoes można znaleźć w małym salonie Sława w Łodzi przy ulicy Piłsudskiego.Ja właśnie tam je kupiłam.Są cudne,bielusieńkie i bardzo wygodne.W salonie sukien ślubnych tak zachwyciły panie sprzedające,że spisały sobie namiary na tego producenta obuwia. :super: !! ! Koszt bucików-160zł.
 
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 5:57 pm   

Ja dziś mierzyłam takie buty w Sławie i dla mnie są bardzo niewygodne. Podeszwa jest twarda i jakaś plastikowa. Obawiam się, ze będą bardzo śliskie. Mam wiele butów ale takich twardych ani jednych. Nie da rady ich zgiąć. Może osoby, które mówią, ze te buty są wygodne nie miały tak naprawdę wygodnych miękkich butów do tańca? Bo inaczej tego nie potrafię sobie wytłumaczyć...
_________________

 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 9:03 pm   

Hellen,troszkę mnie zmartwiłaś bo ja na swoje stopy w dniu ślubu założę butki tej firmy :( i kupiłam je dlatego że były bardzo wygodne,jakość wykonania też porządna
Hellen napisał/a:
Podeszwa jest twarda i jakaś plastikowa

z tego co wyczytałam podeszwa wykonana jest z tuniskóru więc to raczej dobry materiał,hmmm może trafiłaś akurat na taki model kiepski :hmmm: mam tylko nadzieję że moje będą wygodne ;)
_________________

 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 12:51 am   

Widziałam twoje buciki i mierzyłam zupełnie inny model i ten konkretny był fatalny. Pewne z każdymi butami jest to że należy w nich pochodzić przed ślubem w domu najlepiej po dywanie i rozchodzić wtedy będą wygodniejsze - szczególnie te ze skórki.
_________________

 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 7:22 pm   

poproszę o opinie nt tej marki. przymierzalam dziś i nie wiem, czy się kusic :)
_________________
 
 
karmen 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 8
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Mar 16, 2011 11:01 pm   buty

Witam!
znam firme mark shoes ,buy tej firmy sluzyly mi na moim weselu,bardzo wygodne.polecam
 
 
anstac 

Wiek: 40
Dołączyła: 17 Wrz 2010
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 7:32 am   

Dziewczyny, jezeli któras z was bylaby zainteresowana butami Mark shoes ecru rozmiar 41 obcas kaczuszka kolo 2,5 cm., chetnie odsprzedam swoje nowe nieuzywane, niestety okazaly sie za ciasne. KUPOWALAM PRZEZ INTERNET TYDZIEN TEMU.
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 2:58 pm   

ano wlasnie :-? ja przekonałam się, że niestety te buty trzeba mierzyc. jak bylam w sklepie to prawy super (z wystawy), lewy sie chwial. pani w sklepie zamowila jeszcze dwie pary. przy odbiorze zalozylam nowy lewy (idealny!) ale prawe oba byly na mnie przyciasne :-? wiec prawy wzielam z wystawy :) okazalo sie, że co egzemplarz to nieco inny. swoje buciki kupowalam w butiku Slawy-polecam :)
_________________
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 8:13 pm   

To moje buciki tej firmy kupione w Sławie za 160zł.
_________________
Ostatnio zmieniony przez wiolancia Pią Kwi 01, 2011 8:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ewella 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 96
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 9:55 am   

Wiolancia , :o mamy nie tylko tą samą suknię, ale też takie same buty :smile: Ale jaja!
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 12:03 pm   

to równiez moje buty :D
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 8:58 pm   

wiolancia napisał/a:
160zł
za plastikowe buty..??? :o :? :?
_________________
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 8:56 am   

160 zł za buty ktore w srodku maja naturalna skore, na zewnatrz ekologiczna. ale uwierz mi ze bylabym w stanie zaplacic wieksze pieniadze za buty, ktore mi sie podobaja
_________________
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 9:50 am   

Te buty wcale nie są plastikowe.Gdyby inne były na mnie dobre to kupiłabym nawet droższe.Przymierzyłam kilkadziesiąt par różnych butów w całej Łodzi no i te były dla mnie najwygodniejsze i najbardziej dopasowane................................................................................................................Ewella niezły numer!!!!!!! :rotfl:
_________________
 
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 10:15 am   

Wychodzi na to, że wygodna to jednak pojęcie względne, bo ja te buty mierzyłam i wydały mi się bardzo sztywne i niewygodne. Pisałam o tym wyżej. Podeszwa jest taka jakaś plastikowa a skórka (o ile to jest skóra) bardzo twarda.
No ale dla mnie prawie wszystkie buty typowo ślubne są sztywne i niewygodne. Podeszwa takich butów ledwo co się zgina co powoduje, że na pewno nie nadają się do tańca, jedynie do chodzenia. Domyślam się, że wiele osób te buty kupi i inne ślubne i będzie pisać, że są wygodne ale to pewnie dlatego, że nie ma porównania do prawdziwej wygody (mam tu na myśli buty typowo taneczne, których podeszwa jest skórzana).
Tak czy inaczej trzeba w takich butach pochodzić w domu przed ślubem żeby potem nie obtarły stópek.
_________________

 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 7:24 pm   

alez oczywiscie, ze wygoda to pojęcie względne :) jedne z nas maja buty na niewysokim obcasie, inne na niebotycznych i tez jest dobrze :)

to prawda, nie mam porownania z butami tanecznymi. piszesz ze mają one skorkową podeszwę-czy to oznacza, ze sa jednorazowe (chyba skora sie niszczy podczas tanca)?
moze gdybym chciala buty nie w kolorze sukni to rozwazałabym taneczne, lub jakiekolwiek inne. jednakze chcialam buty po prostu białe. a znaleznienie takich do łatwych zadan nie nalezy. bylam w Ptaku-generalnie dramat :? wiec cieszylam sie jak dziecko, gdy znalazlam fajnie lezace na nodze, niesatynowe, bieluskie i calkiem wygodne przy chodzeniu buty (nie tanczylam w nich jeszcze). wiec nawet nie piuknelam i wyciagnelam z portfela 160 zł. ale rozumiem, ze mozna miec swoje rozne od mojego zdanie :)
_________________
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 8:04 pm   

wiolancia napisał/a:
Te buty wcale nie są plastikowe

chyba jednak są...
wykonane są ze skóry ekologicznej w środku co prawda została użyta skóra naturalna a podeszwa jest z tuniskóru (tuniskór, imituje skórę, najczęściej do obuwia pretendującego do wyższej klasy, damskiego i męskiego, często ryflowane w przedniej części, czyli żłobione w celu zapewnienia antypoślizgowości.)
ale nie zmienia to faktu że każdy ma prawo wyboru,ja też kupiłam buty tej firmy gdyż inne nie przypadły mi do gustu pomimo że były skórzane,co do ich wygody nie słyszałam złych opinii aczkolwiek niektóre modele tej firmy które mierzyłam były rzeczywiście bardzo sztywne ,uważam ze cena 160 zł jest dosyć przystępna wiadomo wszystko co "ślubne" automatycznie zwiększa swoją cenę :razz:
555 napisał/a:
wiolancia napisał/a:
160zł
za plastikowe buty..??? :o :? :?

co to jest 160 zł w porównaniu do tych plastików :razz:
http://www.cogdziezaile.pl/index.php?n=2393
_________________

 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 8:41 pm   

M_and_M, co do podeszwy skórzanej to one nie są jednorazowe. W takich butach można tańczyć bardzo długo. Są to typowe buty do tańca. Po ślubie sobie je można podzelować cieniutka gumą i będę mogła w nich normalnie chodzić po ulicy.

Ja nie krytykuję żadnych wyborów. Dla mnie one są twarde, a na dodatek z moim rozmiarem 35 a czasem nawet 34 to i tak nie mam za bardzo wyboru w normalnych sklepach, nie wspominając o ślubnych butikach.
Faktem jest to co piszesz, że są osoby które kupują buty na 12cm obcasie i mówią, że będzie im wygodnie i umieją w takim czymś tańczyć. A dla innych 5cm to max.
(Jako ciekawostkę mogę napisać, że zawodowe tancerki mają buty maksymalnie na obcasie 3,5 calowym czyli prawie 9cm i podeszwa musi być mięciutka aby mogły tańczyć.)
_________________

 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 12:10 am   

ekologiczna skóra to tworzywo sztuczne, czyli plastik ;)

ja jestem skłonna zapłacić za buty bardzo dużo, ale nigdy za buty z tworzywa..
cena jaką podałyście jest dla mnie bardzo wygórowana, może dlatego, że za swoje nowe skórzane Arte do Roma zapłaciłam na wyprzedaży 70 zł :)
_________________
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 1:29 pm   

hmmm na zewnatrz owszem jak to nazwyasz plastik, ale dla mnie grunt ze wewnatrz skórzane. tak sobie mysle, że mam w domu chyba niejedna pare butow zwłaszcza letnich ktorej wierzch nie jest skora i jakos zyje. mialas szczescie ze udało Ci się znalezc buty w rozsadnej cenie, skorzane i takie ktore Ci sie podobaja. ja mialam do wyboru albo te (po wizycie w ptaku te byly naparwde ładne) albo isc do oltarza boso. wybralam pierwsza opcje. jako ze traktuje te buty jako potencjalna jednorazowke to jakos nie bylo miz al wydawac jak na moj gust tylko 160 zł (w sytuacji gdy moim zdaniem naparwde nie ma w czym wybierac)
_________________
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 9:45 pm   

jestem już po swoich weselnych szaleństwach i z przyjemnością mogę stwierdzić że buty spełniły wszystkie moje oczekiwania,obcas stabilny,wygodne,wytrwałam w nich do końca wesela a i plener zaliczyły :wink:
_________________

 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Sro Maj 25, 2011 6:41 pm   

melduje również, jak sie spisały moje mark shoes: idealnie :) caly slub, weselicho na nogach i ani razu nie pomyslalam, żeby je zdjąć. powtorze: jesli nie ma w czym wybierac (a w Łodzi moim zdaniem kompletnie wyboru nie ma) to polecam te marke
_________________
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Pon Cze 13, 2011 7:54 am   

Zawiadamiam,że i moje buciki firmy Mark Shoes spisały się na medal!!!Nic mnie nie uciskało ani nie uwierało,były bardzo stabilne,nie zachwiałam się w nich ani razu,nawet przez myśl mi nie przeszło,żeby je zdjąć.Do końca wesela wytrzymały i jeszcze dziś je biorę na plener.
_________________
 
 
 
Złośnica 

Wiek: 38
Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 33
Skąd: Koluszki
Wysłany: Pon Cze 13, 2011 4:48 pm   

Dziewczyny gdzie w Łodzi kupić buty ślubne Mark Shoes?
_________________
Złośnica
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 13, 2011 9:18 pm   

Złośnica,
wiolancia napisał/a:
Buciki firmy Mark Shoes można znaleźć w małym salonie Sława w Łodzi przy ulicy Piłsudskiego

oraz na ul.Sienkiewicza w bramie obok salonu Estera Novias
_________________

 
 
anstac 

Wiek: 40
Dołączyła: 17 Wrz 2010
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 8:39 am   

Hej dziewczyny, przypominam o moich nowiutkich bucikach Mark Shoes na sprzedaż, rozmiar 41 kolor ecru:) Kupilam u producenta przez internet ale niestety okazaly sie za ciasne wiec są nowiutkie, nie używane, tylko raz mierzone:) prosze o kontak na priv.
 
 
Złośnica 

Wiek: 38
Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 33
Skąd: Koluszki
Wysłany: Pią Cze 17, 2011 8:33 pm   

Frezja 1980 dzięki serdeczne;-)
_________________
Złośnica
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl