Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
kolorowe buty do ślubu
Autor Wiadomość
Marchewunia 

Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 44
Skąd: k/Łódź
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 12:01 pm   

dziękuję :)
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 12:21 pm   

Ide w fiolety jako motyw kolorystyczny,beda wiec fioletowe butki:) Na pewno sandalki satynowe,albo peep toe. Koniecznie na wysokim obcasie:)
 
 
 
diamond 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 8:12 pm   

a czemu by nie :) nie jest powiedziane że kolorowe buty ślubne przynoszą pecha, a myślę że to fajny pomysł bo żadko która z nas nosi białe eleganckie obuwie
Ostatnio zmieniony przez diamond Sro Lip 28, 2010 8:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Nie Sie 08, 2010 9:24 pm   

mnie się bardzo ten pomysł podoba, sama się zaczynam zastanawiac, czy nie pojsc w kolorowych do slubu. nie widac ich, jak sie stoi. a jak juz sie zacznie wywijac nozkami to majac takie panna młoda pokaze troche pazura. ale przyznaje, wymaga to odwagi, by odejsc od tradycji. ja uruchamiam proces myslowy na ten temat :)
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 09, 2010 10:56 am   

Ja bym raczej poszła w stronę tradycji.Ładne są te kolorowe buciki co wstawiłyście ale wolę do ślubu białe lub ecru. Kolorowe dla odważnych kobiet :smile:
 
 
asinek 

Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 197
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Sie 19, 2010 7:01 pm   

Kolorowe buty do białej sukni wyglądają przeeeeepięknie!!!!! Po obejrzeniu wszystkich zdjęć w temacie zaczynam poważnie myśleć nad różem/fioletem/srebem na moich butkach ślubnych :P
 
 
nolly 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 2:21 pm   

Piękne :) !! ! Jeszcze nie mam sukni, ale jeśli będzie biała to rozważam purpurowy :)
 
 
owca8712 


Wiek: 36
Dołączyła: 18 Cze 2010
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 6:38 pm   

Osobiście uważam,że pomysł bardzo oryginalny i sama zamierzam wybrać intensywny kolor butków.

Myślałam o ciemnej śliwce bo w takim kolorze będzie bukiet (kalie). Niestety jeszcze nigdzie takich nie spotkałam.
 
 
 
pestka26 

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 1:09 pm   

Kucze genialny pomysł, ciekawe co na to powie moja mama...?
_________________
pestka26
 
 
diamond 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 10:03 pm   

ja sobie fundne malinowe ;p pod kolor wiązanki ;d
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
Ewelina caterin 
Firma

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 312
Skąd: Pabianice
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 08, 2010 12:44 pm   

Na ostatnim weselu Młoda miała czerwone buty do białej sukni do tego czerwoną wiązanke i dodatki typu kolczyki, coś na szyi. Wyglądała super
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13829
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 9:41 pm   

mała inspiracja dla fioletowych panien młodych :-)
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 9:47 pm   

PositiveAga napisał/a:
inspiracja dla fioletowych panien młodych :-)

:smile: :smile: :smile: piękne! :)
Ostatnio myślałam czy nie ubrać Z. w fioletowe skarpetki, ale on się chyba nie da :roll:

za to ostatnio widziałam bossssskie buciki satynowe dla siebie... właśnie fioletowe... za 70 złotych w Ptaku. Ale nie kupiłam bo nie miałam kasy :(
_________________
 
 
diamond 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 10:19 pm   

też byłam na Ptaku i widziałam dużo białych, malinowych, fioletowych i zielonych butów na szpilce wysokie i średnie takie właśnie na wiosenno-letnią porę ale dla mnie się kojarzyły tylko ze ślubem ;p
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 8:09 am   

takie kolorowe buty to chyba tylko satynowe? prawda?
myślę o tym aby na weselu miec białe a do pleneru ślubnego założyc kolorowe ;)
_________________

 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 12:06 pm   

ja uwazam ze własnie nie satynowe, ze normalne skórzane. takie, które pozniej tez wykorzystasz.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 10:31 am   

PositiveAga, no własnie ja będę coś w ten deseń:):)

ale mój Ł to fioletowych skarpetek chyba nie założy...bardzo bym się zdziwiła:):)
 
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 7:18 pm   

instadri napisał/a:
myślę o tym aby na weselu miec białe a do pleneru ślubnego założyc kolorowe ;)


Instadri masz bardzo fajny pomysł, może też tak zrobię? W takim wypadku wybrałabym czerwień:))))
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 10:12 pm   

ostatnio duzo się mówi o butach Vivienne Westwood - tzw jelly feet, silikonowe, podobno super wygodne.

Mnie zauroczyły, uważam że są zabawne i oryginalne, słodkie po prostu. Ciekawie byłoby mieć takie do slubu:) nie wszystkie modele pasuja, ale niekóre - czemu nie?minusem jest cena..:(:( ale za to potem do wykorzystania:)









 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 8:50 am   

masz rację, te buty są super no i ponoć bardzo wygodne, a ile dokładnie kosztują?
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
gosista 


Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sie 2010
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 11:05 am   

Do mnie jakoś te silikonowe nie przemawiają. Kojarzą mi się z butami basenowymi jakoś (tak wiem to szpilki a nie klapki, ale nic na to nie poradzę).
Ale ogólnie jestem bardzo za ideą kolorowych bucików i sama też zamierzam takie mieć. Na razie głównym pomysłem jest turkus, ew. fuksja, czerwień lub granat. Zobaczymy co nasza megi powie o tych kolorkach bo chciałabym mieć makijaż w takim samym kolorze :)
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 11:21 am   

justinaa napisał/a:
ile dokładnie kosztują?


400-500zł
 
 
 
mikado 

Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 11:36 am   

mnie się też b. podobają kolorowe buty do ślubu, ale preferuję płaskie balerinki. Widziałam ostatnio dużo wzorów w new look, były też na obcasach.

erez1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 623 raz(y) 10.19 KB

_________________
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 1:05 pm   

Malena napisał/a:
podobno super wygodne.


Wow, zaskoczyłaś mnie, bo myślałam, że odwrotnie... :twisted:
gosista napisał/a:
Do mnie jakoś te silikonowe nie przemawiają
-do mnie też nie..
Poza tym jakbym wyskoczyła w takich na ślub to K. by chyba trupem padł, hahahha
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 1:34 pm   

mikado, te baleriny są przepiękne, ale ja jestem za obcasami na ślub, ewentualnie płaskie na przebranie np po oczepinach lub na poprawiny.
 
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 2:35 pm   

gosista napisał/a:
Do mnie jakoś te silikonowe nie przemawiają. Kojarzą mi się z butami basenowymi jakoś (tak wiem to szpilki a nie klapki, ale nic na to nie poradzę).

Mnie też się tak kojarzą, bardzo kiczowate są... no ale snobki na pewno nimi nie pogardzą... :smile: w końcu to Vivienne Westwood :smile: . Czasem wystarczy przypiąć metkę do jakiejś tandety i już staje się ona dziełem sztuki dla niektórych.
A te silikonowe buciki dla mnie mogą mieć zastosowanie co najwyżej takie:
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 4:14 pm   

randomgirl napisał/a:
Mnie też się tak kojarzą, bardzo kiczowate są... no ale snobki na pewno nimi nie pogardzą


nie wiedziałam, ze jak ktoś chce bawić się modą, od razu jest snobką...a może warto odejść od taśmowej produkcji, odważyć się na coś zabawnego? Moda to przygoda i warto czasem spróbować czegoś niekonwencjonalnego, ale nie tylko białe szpice i białe szpice. To tylko inspiracja:) a poza tym jak pisałam - dla osób z dystansem do mody i poczuciem humoru:)

Wg mnie do jeansów te buty wyglądają fantastycznie, np te wisienki, bosko. A do ślubu np 1 lub 2, a 3 na poprawiny do morelowej lub czarnej sukni. Nie nalezy się kierować tylko markami, ale warto czasem zaszaleć.
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 4:21 pm   

Dla mnie te plastiki są okropne brrr.... niezależnie od tego kto je zaprojektował nie kupiłabym tego ani na ślub ani na żadną inną okazję. O cenie nie wspomnę - bo szkoda gadać... :smile:
_________________

 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Nie Paź 03, 2010 4:40 pm   

Jak znam siebie to bym raczej takich butów nie założyła ale nie są znowu aż takie najgorsze.Widziałam gorsze buty :roll: Myślę,że o gustach się nie dyskutuje.Jak komuś się podobają to niech nosi i tyle...
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 5:20 pm   

Magda Mołek je ostatnio mocno promuje.. co ciekawe, moim zdaniem wcale nie pasują do jej stylu jaki znamy od wielu lat. Gdy zobaczyłam te jej wisienki na butach przy okazji jakiegoś programu to muszę przyznać, że poczułam się nieco zdegustowana. Ale na przykład na stopach Dody albo Candy Girl myślę, że prezentowałyby się świetnie :smile:
_________________

 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 5:21 pm   

randomgirl napisał/a:
no ale snobki na pewno nimi nie pogardzą..


ja jako typowa obuwnicza snobka marzę o tych butach... ale ja w ogóle lubię takie odjechane buciki... moje ulubione buty to irregular choice, czort z tym, że niewygodne, ale trudne do zdobycia i jak dla mnie piękne..
ooo takie mam w granacie z zieloną koronką :)


do ślubu chciałam sobie kupić buty Manolo Blahnika, ale nie dałam rady i to nie chodziło o pieniądze... Jeśli chodzi o buty to są takie chwile, że cena nie ma znaczenia..

i gdybym teraz miała kupować buty ślubne to byłyby te...


[ Dodano: Nie Paź 03, 2010 6:24 pm ]
albo takie: Christian Louboutin
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 7:13 pm   

Mietka te ostatnie są piękne....
_________________

 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 9:57 pm   

randomgirl napisał/a:
co ciekawe, moim zdaniem wcale nie pasują do jej stylu jaki znamy od wielu lat. Gdy zobaczyłam te jej wisienki na butach przy okazji jakiegoś programu to muszę przyznać, że poczułam się nieco zdegustowana


no tak, bo przez całe zycie mamy sie ubierać w tym samym stylu i nie eksperymentować, a magda smiala przełamac swoje czarne spodnie i białe koszule.....randomgirl, najwidoczniej nie rozumiesz istoty mody. Nie podoba Ci się - ok, każdy ma inny gust, ale to osądzanie jest ciekawe :smile: Mnie zaskoczyła tymi butami in plus, odwazyła się i to się chwali.

mietka, już kiedys widzialam te Louboutiny, zachwycają:):) cena znośna jak za taką markę:):)

mietka napisał/a:
do ślubu chciałam sobie kupić buty Manolo Blahnika, ale nie dałam rady i to nie chodziło o pieniądze


tak trudno zdobyć Manole?
Ostatnio zmieniony przez Malena Nie Paź 03, 2010 10:01 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 12:28 am   

Malena napisał/a:
randomgirl, najwidoczniej nie rozumiesz istoty mody


Malena, widzę, że znowu wysnuwasz jakieś fałszywe teorie ocenne na mój temat. Istotą mody są ciągłe zmiany, natomiast istnieje jeszcze coś takiego jak styl. Sądziłam, że Magda Mołek przez te wszystkie lata wypracowała sobie pewien styl, który nie składa się jedynie z białych koszul i czarnych spodni. Tak jak nie widzę jej w czarnych lateksowych gorsetach Dody, tak silikonowe butki z wisienkami mi również do niej nie pasują i tyle.
Zabawie modą mówię tak, ale w obrębie pewnych granic, które wyznacza styl danej osoby.. ślepe podążanie za każdym trendem natomiast świadczy o pewnej niedojrzałości lub próżności.

Swoją drogą ciekawe, czy gdyby te buty kosztowały 14 zł na rynku, bez metki Vivienne Westwood to również wzbudzałyby taki aplauz, że niektórzy chcieliby je do ślubu nawet zakładać....a Magda Mołek równie chętnie by je promowała, bo infantylne są one wyjątkowo.

Niedawno byłam na ślubie, gdzie panna młoda miała fioletowe buty dopasowane do makijażu i kwiatków. Miałam wrażenie, że zarówno makijaż jak i kwiaty zostały dobrane zamiast do urody dziewczyny, to właśnie na siłę do tych butów, żeby te do czegoś koniecznie pasowały. Fatalnie to wszystko wyszło. Ludzie skupili się bowiem tylko na tych butach kometując, że "odważna", że "nie traktuje do końca poważnie swojego stroju a co za tym idzie i ceremonii", że "chciała być chyba modna", że "chciała być inna", "że ma brzydką sukienkę więc musiała czymś odwrócić od niej uwagę" itd. Były też oczywiście i głosy pochlebne; głównie młodych kobiet.
Ja nie założyłabym takich butów, jak już pisałam wcześniej, z tego względu, że jestem tradycjonalistką, ale widać po tych komenatrzach, że społeczeństwo raczej nie jest na taką fanaberię przygotowane. Wy możecie przecierać te ścieżki, z czasem ludzie się do tego przyzwyczają, ale przewiduję, że i tak w ostateczności klasyka zwycięży :smile: . Przecież Ten Dzień jest jednym wielkim kultem tradycji.
_________________

Ostatnio zmieniony przez randomgirl Pon Paź 04, 2010 12:47 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 8:13 am   

randomgirl napisał/a:
a Magda Mołek równie chętnie by je promowała, bo infantylne są one wyjątkowo


a ja ostatnio czytałam jej wypowiedź właśnie na temat tych butów, z której wynika, to co napisała Malena, że one są po prostu baaardzo wygodne i mimo, że początkowo przeszła koło nich obojętnie, to po przymierzeniu zdecydowała się na zakup kilku par i nie zgodzę się, że do niej nie pasują, owszem, buty mają wsienki, bądź serduszka etc, ale są delikatne i właśnie bardziej pasuja do delikatne Magdy Mołek, niż Dody .. no ale de gustibus ...

tymczasem Mietka buty cudowne :) ja też marzę i o Blahniku i o Louboutinie :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 8:19 am   

Malena napisał/a:
tak trudno zdobyć Manole?


miałam 1,5 miesiąca na zorganizowanie całego ślubu i wesela :)
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 10:36 am   


Te buty są cudowne, skojarzyły mi się z moim bukietem z goździków. :)

Niektóre z tych także wpadły mi w oko.

_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 04, 2010 1:41 pm   

Misiak87, niektóre są śliczne :P i te kolorki :smile:
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 4:51 pm   

te szare i lila/fiolet bardzo ładne :smile:
_________________

 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 11:04 pm   

Mietka te różowe co wkleiłaś (obie pary) super! Ale jak tego typu but może trzymać się stopy w tańcu, a nawet w chodzie?! Przymierzałam multum takich butów i żadne nie chciały się trzymać :| .

Strasznie mnie to irytuje, bo buty wyglądają zjawiskowo, a chodzić się w nich nie da. Czy tylko z moimi stopami są one niekompatybilne? ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez M4rcysi4 Nie Paź 10, 2010 11:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 9:11 am   

znalazłam takie oto buty, tradycyjne białe z kolorowym akcentem
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
Ostatnio zmieniony przez PositiveAga Sro Paź 13, 2010 9:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 7:51 pm   

PositiveAga, te buty są super! jak dla mnie idealne połączenie klasyki i nowości. Tylko gdzie takich szukać?? :?
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 2:29 pm   

Mnie tez się bardzo podobaja te ostatnie! Te poprzednie też... ech.. ale te obcasy są dla mnie zabójcze.. :/
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 7:19 pm   

PositiveAga, fantastyczne!
 
 
 
prestige 
Firma


Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 16
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 1:58 pm   

piękne!! :)
_________________
Prestige
 
 
mira 

Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 9:31 pm   

bardzo ładnie, subtelne i oryginalne.

Świetny pomysł na ten kolor, wnosi trochę życia w tą oklepaną i monotonną biel.
Sama chętnie bym się skusiła na takie, tym bardziej że butki do wykorzystania na inne okazje. Ale z moim rozmiarem buta nie mam czego szukać, trzeba brać co jest :(

Ale i tak nie jest najgorzej bo udało złowić mi się coś na co polowałam, czyli białe z czarną podeszwą. Marzyłam o szpileczkach na niewysokim obcasie ale trudno takie dostać. Pokaże jak już mi forum pozwoli wklejac linki ;)
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 9:47 pm   

Kati napisał/a:
Dla mnie te plastiki są okropne brrr.... niezależnie od tego kto je zaprojektował nie kupiłabym tego ani na ślub ani na żadną inną okazję. O cenie nie wspomnę - bo szkoda gadać... :smile:

ja także nawet za darmo bym ich nie założyła... to wszystko zależy od osoby, jej stylu bycia i poczucia humoru..

Ja osobiście nie wyszłabym w takich na ulice (bym się spaliła ze wstydu dla mnie są kiczowate-ale to moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać) nie mówiąc o swoim ślubie :haha:

Podobają mi się buty wstawione przez PositiveAga, Misiak87 i różowe mietki :)
Takie "ala" materiałowe, a nie plastikowe. Są eleganckie :)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 3:04 pm   

Oprócz tych co się pokazują migiem w google znalazłam jeszcze coś takiego:





[ Dodano: Wto Paź 19, 2010 4:09 pm ]
I jeszcze



:)

kolorekroz.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 486 raz(y) 31.18 KB

kolordwa.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 445 raz(y) 22.59 KB

kolorzielony.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 482 raz(y) 54.84 KB

kolorniebieski.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 480 raz(y) 28.41 KB

kolorfiolett.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 461 raz(y) 56.01 KB

kollorek.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 474 raz(y) 43.88 KB

_________________
 
 
asinek 

Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 197
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 6:57 pm   

Nie mogę wytrzymać z zachwytu nad tymi wszystkimi zestawieniami kolorowych butów i białej sukni. Pięknie to wygląda. Mam nadzieję, że do sukni którą wybiorę da się dobrać jakieś kolorowe buciki :)

Ostatnio zmieniony przez asinek Czw Paź 21, 2010 6:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Verenica 

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 7:58 pm   

Też mi się marzyły takie piękne różowiutkie buciki. Różowy bukiecik i różowy kwiatek w butonierce.

Do dziś, kiedy to właśnie się się dowiedziałam, że róż u Panny Młodej przynosi pecha (takiego samego jak perły). Podobno to bardzo stary przesąd.

Tak więc buciki kolorowe będą - może turkus, może fiolet ale niestety nie różowe.
Lepiej dmuchać na zimne :lol:
_________________


http://www.pustamiska.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl