Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala OSP Smardzewice
Autor Wiadomość
yeeta 

Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 9:04 am   Sala OSP Smardzewice

Witam, W lipcu planujemy z moim narzeczonym ślub. Ze względu na to, że we wszelkich restauracjach weselnych w okolicy Tomaszowa nie było już terminu, który w miarę by nam odpowiadał zdecydowaliśmy się na tzw wesele robione. Wybraliśmy salę OSP Smardzewice, szczerze mówiąc nie byłam tam ani razu na żadnym weselu i chciałabym poznać wasze odczucia co do tej sali. Może też słyszeliście o Pani Lenarczyk z Przesiadłowa, która zajmuje się dekoracją sal, bo została ona nam polecona przez nasza kucharkę a też nie wiem jak wygląda jej praca. pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
_________________
Ten dzień 31 lipca 2010
 
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 9:25 am   

http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7065
Tu masz wypowiedzi na temat sali. Co do dekoratorki się nie wypowiem bo nie znam. Ale na chwilę obecną sala jest ubrana- możesz podjechać i zobaczyć jak wygląda dekoracja tu zrobiona. Przejeżdżam obok codziennie i ta dekoracja wisi już jakiś czas.
_________________

 
 
 
yeeta 

Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lut 01, 2010 10:08 am   

cześć wielkie dzięki, nawet nie zdajesz sobie sprawy ile się naszukałam w internecie jakiejś informacji o tej sali :lol: w wolnej chwili napewno podjedziemy. Męczy mnie tylko kwestia tej dekoratorki. A może znasz kogoś godnego polecenia z okolicy.
pozdrawiam,
_________________
Ten dzień 31 lipca 2010
 
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 10:14 am   

Niestety nie bo sami mamy dekoratorkę z okolic Bełchatowa. A robimy koło Piotrkowa.
_________________

 
 
 
yeeta 

Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 10:32 am   

A powiedz mi proszę jak ceni się wasza dekoratorka. Ta Pani o której wspominałam wcześniej, rzuciła nam kwotę 2 tysięcy złotych za:
dekorację sali (tło i stół młodych + kwiaty przed nami; materiałowa dekoracja sali jadalnej i tanecznej, dekoracja stolika do szampana + pojedyncze kwiaty na stoły dla gości np. słoneczniki, dekoracja wejścia na salę, zapewnia też serwetki i świeczki ale tylko na wesele, zapasy trzeba sobie dokupić, no i oczywiście wypożycza w tym swoje wazony+ świeczniki )
W cenie jest też dekoracja kościoła (alejka + krzesła dla młodych).

Jeżeli chcielibyśmy dodatkowo materiały na stoły organze/ zynę to dodatkowo 200 zł, wstążki na krzesła 2 zł za sztukę (orientowaliśmy się, że taniej by nas wyszło gdybyśmy po prostu to kupili :-?
W ramach dekoracji nie są wliczone żywe kwiaty przed ołtarz

Powiedziała też, za dodatkowe 500 zł może nam ubrać samochód, pewnie sztuczne kwiaty, zrobić wiązanki dla mnie, świadkowej i przypinki dla chłopaków oraz zrobić koszę kwiatów dla rodziców.


Zastanawiam się czy to nie za drogo, fakt pokazywał nam kilka zdjęć swoich dekoracji, były ładne, ale bez jakiegoś szału. Zastanawiam się, czy te dwa tysiące za ubranie materiałami sali to nie za dużo, bo gdyby podliczyć to co byśmy chcieli to wychodzi 2500 dla dekoratorki + prawie 300 zł materiały na stoły i wstążki + 150 na kwiaty na ołtarz + 100 zapasy świeczek i serwetek.
_________________
Ten dzień 31 lipca 2010
 
 
 
anetka-klem 

Wiek: 51
Dołączyła: 07 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 9:07 am   

Ja miałam wesele już na sali , która nie potrzebuje dekoracji. Siostra robiła w 2009. Same balony i dekorację materiałową na sali dla 100 osób wyniosły ją 1200zł Plus 5 zł za pokrowiec na krzesło- kolejne 500.
Nie stresujcie się tyle przed Ślubem...
_________________
Anetka - szczęściara po ślubie!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl