Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dieta Dukana
Autor Wiadomość
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 6:45 am   

normalnie az chyba bede z wami sie odchudzać;)
jestem na diecie do grupy krwi i 1000kalorii i 1 miesiąc bez ćwiczeń schudłam 4-5kg. ale mija 2miesiac i waga stoi :o zostały mi 2miesiace i chyba wezmę sie tak na maxa;/ bo chciałam schudnąć z 10kg.
przez hormony przytyłam ponad 30kg. a pozbyć sie tego to jakiś koszmar;/
2lata temu schudłam sporo ale i tak w tali mam 80 a w biodrach 115 a było 130;/
do konca roku chce schudnac do wagi60-65;/ a teraz mam 80;/
co mi radzicie jak sie zabrać za dukana ??
_________________

 
 
 
Karina83 

Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 6:34 pm   

Witam,
Czytam wasze posty i jestem gotowa by podjac demony i zaczac Diete Dukana. Domyslam sie ze to nie bedzie latwe, ale obecnie nie jestem zadowolona ze swojego wygladu i chce zmnienic to jak wygladam, na moj slub i na cale zycie. Mam cztery miesiace (20 sierpnia jest moj slub) by wazyc 63kg, obecnie waze 73.3 wiec cale 10kg przede mna.

Mam nadzieje ze znajde tu duzo motywacji, trzymam kciuki za wszystkie z was!
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 9:58 pm   

musimy dac rade;)ze wsparciem:)
_________________

 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 9:39 am   

Po mnie chyba widać,że sporo schudłam bo fryzjerka się mamy zapytała czy urodziłam już [smilie=12_new.gif] [smilie=12_new.gif] [smilie=12_new.gif] [smilie=12_new.gif] [smilie=12_new.gif] [smilie=12_new.gif] [smilie=12_new.gif] [smilie=12_new.gif]
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 9:53 am   

Magdzik napisał/a:
bo fryzjerka się mamy zapytała czy urodziłam już
haha :D niezłą musiała mieć później minę fryzjerka :twisted:
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 9:55 am   

ola88 napisał/a:
niezłą musiała mieć później minę fryzjerka :twisted:
Taaaa też bym chciała to zobaczyć :smile: :smile: :smile: pewnie jej głupio później było :wink:
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 6:17 pm   

nooo ja to znam;)mnie ost sąsiadka ojjj gratuluje dziecka a ja dziękuje nie jestem w ciąży;) :?
_________________

 
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 7:45 pm   

Jak w tamtym roku przytyłam zimą i brzuszek mi wyskoczył, to się dowiedziałam "w tajemnicy" że jestem w ciąży... Wspaniałą motywację miałam żeby zrzucić...
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Karina83 

Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 11:37 pm   

joanna8411 napisał/a:
musimy dac rade;)ze wsparciem:)


Mi od razu lepiej jak tu wchodze, bo nie jestem sama!

ja pierwszy dzien mam za soba, nie bylo tak zle, :) ale jeszcze wszystko przede mna,
jutro udezam na silownie bo sama dieta to chyba malo
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Kwi 27, 2011 7:55 am   

:) ja kupilam sobie to:)

http://allegro.pl/pilka-r...1577172265.html

najgorszy jest 1tydzien pozniej jakos to bedzie;)
_________________

 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 27, 2011 8:16 am   

Brinka napisał/a:
że jestem w ciąży... Wspaniałą motywację miałam żeby zrzucić...
Ja też tak miałam. Strasznie drzaźniło mnie jak każdy się pytał, czy jestem w ciąży :x wczoraj kilka osób mnie zaczepiło, że schudłam. Czyli widać efekty. Kurde JAKA SATYSFAKCJA :smile: :smile: :smile: Dziewczyny, które zaczynacie 3mam za Was kciuki i zachęcam do tej dietki. Wreszcie zaczynam znów się czuć atrakcyjną kobietą i nie muszę się przejmować, że w jakiejś bluzce źle wyglądam, bo widać boczki i brzuchol :o :hyhy:
 
 
Karina83 

Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 27, 2011 8:48 pm   

Magdzik napisał/a:
Brinka napisał/a:
że jestem w ciąży... Wspaniałą motywację miałam żeby zrzucić...
Ja też tak miałam. Strasznie drzaźniło mnie jak każdy się pytał, czy jestem w ciąży :x wczoraj kilka osób mnie zaczepiło, że schudłam. :hyhy:


Ja z ciaza "problemow" jeszcze nie mialam :razz: ale za to na bokach dzbany z woda moglabym nosic :?
 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 1:59 pm   

Apropo tej diety Dukana :)
Wspaniała, kolezanka zrzuciła 20kg w 3miesiące..a jak widziałam jaka ilośc jedznie pochłania to aż trudno mi było uwierzyć :cool: :smile:
Ona działa na zasadzie im więcej tym lepiej..i o jakiej porze się chce..:)
Mnie na razie dieta nie porzebna ale kto wie..może kiedyś :)
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 7:24 pm   

a czy również ćwiczyła??aa i dziewczynki mam piłkę , gdzie wcześniej dałam wam linka jest super , bardzo fajnie sie ćwiczy wiec polecam:)
_________________

 
 
 
Karina83 

Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 11:46 pm   

To moj 8dzien, jestem 3.5kg lzejsza i czuje sie swietnie! Pierwsze 3dni byly dla mnie najgorsze, nie mialam sily na nic. Dzis usmiech nie schodzil mi z twarzy a na silowni spedzilam ponad godzine. Chyba moj oranizm zaczyna sie przestawiac. Mam nadzieje ze dobre samopoczucie mi nie minie :smile:
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 8:28 am   

Moja mama przeszła Dukana i choć zrzuciła raptem 4kg to wystarczyło, żeby poczuła się lepiej i wcisnęła w ciuszki, które wcześniej tylko kusiły w szafie ;p

Ja też bym chciała z 5 kg zrzucić ale ta dieta nie jest raczej odpowiednia dla matek karmiących... więc jeszcze poczekam...
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 10, 2011 10:25 am   

Mam do Was pytanie. Czy na trzeciej fazie spadła Wam jeszcze coś waga, czy później już stoi w miejscu? Bo chcę jeszcze zrzucić 6kg i nie wiem czy te kg zrzucić lepiej w 2 fazie, czy przejść na 3 i spadnie mi jeszcze :roll:
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2011 9:05 am   

Magdzik, mi waga spadła 0,5kg na samym początku III fazy ale po jakimś czasie wróciła do tej wyjściowej. Teraz waha mi się +/-0,5kg. Ale u mnie coś ciężko z zastosowaniem się do zasad III fazy :roll:
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 11, 2011 9:36 am   

Mi kolejny kg spadł. Już straciłam 17kg. Z 77kg spadło mi do 60kg. Ale mam jeszcze boczki. Chcę schudnąć jeszcze 5kg do 55kg. I nie wiem czy przejść już na 3 fazę czy jeszcze zostać na 2. Co mi radzicie?
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2011 11:35 am   

Magdzik, czy mogłabyś okazać swoje zdjęcie sylwetki przed Dukanem i teraz?
Jestem pod wielkim wrażeniem straconych przez Ciebie kg :razz:
_________________
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sro Maj 11, 2011 11:49 am   

ja też jestem strasznie ciekawa :) mój narzeczony jest prawie rok po diecie, dla przypomnienia zrzucił powyżej 20kg.. teraz waga podskoczyła 5kg, ale cały czas jakas pizza, w domu obiad, deser i tak ciągle je :) sam widzi, że już nie mieści się w spodnie i ma zamiar troszkę pojeść białeczko w najbliższym czasie:)
a zmiana jego wyglądu...!!!! niesamowita!!!!!!!!!
_________________

 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 11, 2011 12:35 pm   

Podajcie mi swojego maila to Wam wyślę fotki :smile:
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Maj 11, 2011 10:56 pm   

a u mnie ost lipa;/stoję w miejscu i mam dola;(nic waga sie nie rusza :cry:
_________________

 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 8:42 am   

taja napisał/a:
rok po diecie
taja napisał/a:
pizza, w domu obiad, deser i tak ciągle je
a to nie jest tak, że nie można być "po diecie" - powinno się być już do końca w 4 fazie..?
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 9:18 pm   

to co ja wiem to tak, ale jak wiadomo nikt nie bedzie non stop w 4fazie;/ za bardzo wszystko kusi haha
_________________

 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 17, 2011 10:54 am   

A ja się cieszę, bo ciut nagrzeszyłam z jedzonkiem na komunii, bo mi podsuwali smakołyki i waga mi nie poszła do góry :padam: Mam tyle ile miałam :hyhy:
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Maj 17, 2011 4:27 pm   

Ja od poniedziałku ruszam z Dukanem :)
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 23, 2011 9:24 am   

Suelen, jak tam Dukan? Dajesz radę? Ja dziś na wadze mam -18kg. Z 77kg spadło mi na 59kg. Do końca pozostały mi jedynie 4kg :padam: :padam: :padam: i wreszcie będę mogła głośno wykrzyczeć ŻEGNAJCIE BOCZKI [smilie=d045.gif]
 
 
marzeneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 32
Skąd: Łódź-Łęczyca
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 7:20 pm   

Dziewczynki ja juz piaty miesiac na Dukanie i efekty sa rewelacyjne :)
-15kg
W tej chwili nie jest tak strasznie jak na poczatku moj zoladek przyzwyczail sie do mniejszych porcji i jest ok:)zdarza mi sie podjesc cukiereczka ale nie wariuje.
W mojej diecie nadal przeawazaja ryby i jajka ale zaczynam jesc juz duzo wiecej niz mozna.Chce jeszcze z- 3 kg i odpuszczam.
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 10:45 pm   

Magdzik napisał/a:
Suelen, jak tam Dukan? Dajesz radę?

trwam :) jestem mega pozytywni nastawiona i póki co mam -5,3kg mniej :smile: niestety daleka droga przede mną, ale nie poddam się.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pią Cze 10, 2011 8:17 am   

U mnie dziś kolejny kg spadł. Dietę zaczęłam od Nowego Roku i zrzuciłam 20kg. Z 77kg spadło mi do 57kg :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1: [smilie=g035.gif] [smilie=g035.gif] [smilie=g035.gif] [smilie=g035.gif] [smilie=g035.gif] Jeszcze tylko 2kg chcę schudnąć i przejdę do 3 fazy. Waga którą chcę osiągnąć to 55kg. Powiem Wam, że satysfakcja jest ogromna. Czuję się świetnie, wyglądam świetnie. I czego chcieć więcej? Wreszcie się sobie podobam :wink: A spojrzenie mojego narzeczonego i komplementy mówię Wam bezcenne :hurra: :hurra: :hurra:
Teraz mój narzeczony jest w Niemczech, wróci za jakieś 2 miesiące, jak zgubię jeszcze te 2 kg i założę na jego powrót jakąś sexy sukieneczkę to padnie, będzie mój :D :D :D
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 8:51 am   

Magdzik, gratuluje wytrwania i zazdroszcze tych zgubionych kilogramów :)
A narzeczony na pewno padnie z wrażenia hahaha
_________________
Ostatnio zmieniony przez anuszkaa Pią Cze 10, 2011 8:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 10:07 am   

Magdzik, rewelacja :)

gratuluję wytrwałości :)
_________________
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 12:17 pm   

Magdzik, podziwiam :D i ogromnie gratuluje :!: :!:
_________________
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 12:47 pm   

Magdzik, ogromnie gratuluje!!

Ja mam na minusie 7kg, pozostało mi jeszcze 12kg, ale dam radę :smile:
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 10, 2011 3:05 pm   

Magdzik, wow jestem pod wrażeniem i gratuluję :)
_________________
 
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 10:42 am   

Okazuje się że dieta Dukana została pozwana do sądu i została wręcz nazwana "niebezpieczną fantazją". Dietetyczka w DDTvn zwróciła przede wszystkim uwagę na ogromne obciążenie nerek poprzez dużą podaż białka - szczególnie w pierwszej fazie kiedy organizmowi dostarczane są tylko proteiny. Ponadto, powiedziała że do jej gabinetu trafia coraz to większa ilość pacjentów którym towarzyszy efekt jojo. Sama nazwała dietę Dukana "mniej rozsądną". Efekt zapadnie 5 lipca - spór rozstrzygnie sąd.

źródło: DDTvn
_________________
 
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 11:52 am   

Klaudynka napisał/a:
Dietetyczka w DDTvn zwróciła przede wszystkim uwagę na ogromne obciążenie nerek poprzez dużą podaż białka - szczególnie w pierwszej fazie kiedy organizmowi dostarczane są tylko proteiny.

przecież to żadna tajemnica, dlatego ważne jest picie dużej ilości wody i spożywanie otrąb.


Jak zapadnie moda na jakąś nową dietę i będą efekty to też będzie zła, przyczepią się, że coś tam.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 10:34 am   

Nie ma cudownej diety, każda w mniejszym lub większym stopniu szkodzi organizmowi. Tymczasem dla zachowania odpowiedniej masy ciała (i wydłużenia życia) wystarczy odpowiednio łączyć i spożywać posiłki (zmienić złe przyzwyczajenia) oraz być aktywnym fizycznie. Ot, cały sekret.
 
 
Aliana 


Dołączyła: 05 Lis 2010
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 12:35 pm   

yennefer napisał/a:
Nie ma cudownej diety, każda w mniejszym lub większym stopniu szkodzi organizmowi. Tymczasem dla zachowania odpowiedniej masy ciała (i wydłużenia życia) wystarczy odpowiednio łączyć i spożywać posiłki (zmienić złe przyzwyczajenia) oraz być aktywnym fizycznie. Ot, cały sekret.


Zachowania... ale schudnąć nie tak prosto. Nie spalisz nadmiaru kilogramów tylko zachowując racjonalne odżywianie i dawkę ruchu. Trzeba się nieco bardziej wysilić. A poza tym wszystko zależy od organizmu. Jeden tyje od byle czego, drugi może jeść co chce
_________________

 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 1:05 pm   

Ja się zaliczam do tych co tyją po liściu sałaty ;)



Ale drugą sprawą jest, że ludzie nie przeczytali jego książki. Jak każda dieta ta niesie za sobą sporo minusów i wiele niewiadomych. Dr Dukan wyraźnie pisze, aby przestrzegac pierwszych dni, jeśli wyjdzie nam 3 dni to 3 dni, a nie jak nie którzy ciągną 10. Po drugie 2 litry wody to minimum, aby oczyszczać nerki i po trzecie warunek konieczny 3 łyżki otrąb dziennie. Dużo ludzi je tylko jaja, ser, kurczak, jaja, ser, kurczak bo to białko, a gdzie ryby? na które doktor Dukan kładzie ogromny nacisk bo mają wiele kwasów, tłuszczów oraz zdrowych węglowodanów. Ludzie jedzą tylko drób bo kurczak chudy, ale przecież można jeść wołowinę, która jest pyszna, piec chleb, a nie okrojone menu. Wiele ludzi poznaje tylko dietę tak z grubsza i stosuje, a tu trzeba wczytać się. Gama produktów jest bardzo duża, warzywa to coś więcej niz pomidor i ogórek.


Ja jestem pod stałą kontrolą lekarza, wyniki mam jak honorowy dawca krwi, oprócz tego kontroluje mnie trener na siłowni z tkanką tłuszczową, zastojami i woda.


Ja uważam, że trzeba podejść do każdej diety z głową, aby mieć ładne ciało, a nie żeby szybko schudnąć.
_________________
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 1:17 pm   

Nie krytykowałam diety dr Dukana, tylko przedstawiłam fakty podania jej do sądu i osąd przez dietetyka. Każdy ma swoje zdanie na temat tej diety, lepsze bądź gorsze.

Suelen napisał/a:
trzeba podejść do każdej diety z głową, aby mieć ładne ciało, a nie żeby szybko schudnąć.
a to jest przecież oczywiste...
_________________
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 5:03 pm   

yennefer napisał/a:
Ot, cały sekret.



O rany!!!! A ludzie na całym świecie się zastanawiali nad tym! odchudzają się jak nienormalni, a to przecież takie proste.......


yennefer, 10 lat temu wystarczyło 5 dni rozsądnego jedzenia i unikania słodyczy, żebym miała idealnie płaski brzuch. Teraz, po 2 ciążach mogłabym jak Suelen, jeść samą sałatę a i tak nie osiągnęłabym tego efektu. ćwiczenia też nie są wystarczające w takiej ilości jaką może na nie wygospodarować młoda matka, także to nie wszystko takie proste i uwierz mi to nie ten sekret.

Dieta Dukana może i nie jest rewelacyjna, pozwala jednak przy zachowaniu rozsądku, w miarę szybko stracić np. pociążowe kilogramy. A te akurat są wyjątkowo wredne. a efekt jojo? po pół roku nie zauważyłam, chociaż naprawdę nie stosuję się do wszystkich zaleceń, a właściwie nawet nie do połowy z nich. Wahania wagi mam, w zależności od cyklu do kilograma.
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 5:08 pm   

Magdzik naprawdę super :) . Że się zapytam tak mało dyskretnie, cycki tez spadły z rozmiaru?
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 6:59 pm   

Klaudynka napisał/a:
Suelen napisał/a:
trzeba podejść do każdej diety z głową, aby mieć ładne ciało, a nie żeby szybko schudnąć.
a to jest przecież oczywiste...

Klaudynko zależcy chyba dla kogo i nie uważam, ze każdy to wie. Mam koleżankę co niby jest na Dukania, je jak ptaszek, a do tego szprycuje się tabletkami odchudzającymi... bo ona ślub chce cudnie wyglądać (w przyszłym roku sierpień).

mietka napisał/a:
ćwiczenia też nie są wystarczające w takiej ilości jaką może na nie wygospodarować młoda matka, także to nie wszystko takie proste i uwierz mi to nie ten sekret.

zgadzam się, Ja mimo, iż przestrzegam diety z głową, ćwiczę 3 razy w tygodniu, opieka nad dzieckiem to niestety powoli mi to idzie, a ciążowy brzuszek jak był tak dalej jest.
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 7:28 pm   

mietka napisał/a:
O rany!!!! A ludzie na całym świecie się zastanawiali nad tym! odchudzają się jak nienormalni, a to przecież takie proste.......

No ba! Takie proste. Wiem, co piszę. Cudownej diety nie ma.
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 21, 2011 7:43 pm   

Audiolka, pierwsze lecą :smile: :smile: :smile:
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 10:49 pm   

yennefer napisał/a:
Nie ma cudownej diety, każda w mniejszym lub większym stopniu szkodzi organizmowi. Tymczasem dla zachowania odpowiedniej masy ciała (i wydłużenia życia) wystarczy odpowiednio łączyć i spożywać posiłki (zmienić złe przyzwyczajenia) oraz być aktywnym fizycznie. Ot, cały sekret.

Ja się nawet z tym zgadzam...bo Kopenhaska to kicz.O Dukanie się nie wypowiem, nie próbowałam i nie wiem z czym się to je ;) i nie zamierzam się katować juz nigdy żadną dietą.
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 13, 2011 8:47 pm   

niby taka super dieta, bo można jeść w ilościach jakich się chce, ale... no właśnie, w moim przypadku jest to duże "ale", bo nie przepadam za mięsem :/ 2 razy spróbowałam dukana, waga owszem spadła o 4 kilo, ale co z tego, jak po 3ech dniach już nie mogłam patrzeć na mięcho :? u mnie ta dieta się nie sprawdza, bo polega głównie na nie jedzieniu, bo nic z tych przepisów mi nie smakuje, więc zaglądałam do lodówki i ją zamykałam dalej głodna :-?
_________________
 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Nie Lip 17, 2011 12:28 pm   

ja od 12 maja jestem na dukanie. Ważyłam 59,5 kilo!!!! Nigdy wczesniej tyle nie wazyłam. a dziń waga pokazała 52,8. jak dojdzie do 52 lub dojdę do 3 miesięcy odchudzania (czyli do 12 sierpnia) to przechodzę na 3 fazę. Bądź co bądź nie jest to taka zdrowa dieta ze względu na ilość białek. Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli chce sie normalnie funkcjonować na tej diecie i nie odczuwać ze sie jest w ogole na jakiejs dicie to trzeba umieć i chcieć gotować i spędzac troche czasu w kuchni. Dla mnie to kaurat nie stanowilo wiekszego problemu, a jeszcze dodatkowo gotuję osobne jedzenie dla męża ;] Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszytskich dukujących
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl