Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie o zespole Forte's
Autor Wiadomość
interagnes 

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Lut 05, 2010 9:39 pm   Opinie o zespole Forte's

Jestem prawie zdecydowana na ten zespół ale chciałabym usłyszec wasze opinie , czy ktoś miał ten zespół na weselu??[/b]
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 9:50 pm   

witaj, ja nie będę miała co prawda tego zespołu(powód opisany poniżej) ale znam go znakomicie :)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


edit: usunęłam stronke z namiarami - takie dane podajemy wyłacznie na priv.
Pusiak




jeśli będziesz coś potrzebowała służę radą i pomocą :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sob Mar 13, 2010 2:10 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
interagnes 

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 10:11 pm   

wielkie dzięki , właśnie na jutro się umówiłam ich posłuchać , ale czekam na inne opinie :)
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 10:15 pm   

też jestem ciekawa opinii na ich temat :lol:
aż dziwne, że przy takiej ilości imprez jakie grają, nie ma o nich nic na forum...
_________________
 
 
kuba1sz 

Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 11:45 pm   opinie o zespole Fortes

witajcie
ja znam ten zespół gdyż grali w zeszłym roku na weselu u moich znajomych i uważam że są rewelacyjni. Wesele prowadzą super a ich wokalistka, hmm.... "jak anioła głos" :-)
polecam wszystkim
 
 
espere9 

Dołączyła: 09 Lut 2010
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 9:36 am   

Zastanawiam się właśnie na tym zespołem. Kobieta ma głos nawet niezły. zastanawiam się tylko jak jest z prowadzeniem wesele i jak śpiewają pozostali mężczyźni w tym zespole(jest ich dwóch). Jeśli ktoś może na ten temat się wypowiedzieć to byłaby wdzięczna :)
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 12:08 pm   

espere9 napisał/a:
ma głos nawet niezły

"nawet niezły"?? ma genialny głos!
a faceci śpiewają bardzo fajnie, zresztą obaj na co dzień związani są z muzyką i śpiewem...
jeśli interesuje Cię jak śpiewają na weselach, to oprócz opinii na forum, możesz zadzwonić i poprosić o demo zespołu. Wiem, że takie mają i jest to właśnie płyta z wesela na którym grali. Namiary mogę Ci wysłać na pw :)
_________________
 
 
espere9 

Dołączyła: 09 Lut 2010
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 8:37 am   

Tak tak agulka1989 juz pisałaś kilkanaście razy o tym jacy są wspaniali z całym szacunkiem, ale wolałabym usłyszeć jeszcze inne opinie na ich temat. Oczywiście umówię się z nimi na spotkanie, żeby zobaczyć płytkę i posłuchać jak śpiewają, ale warto nieraz zasięgnąć opini innych osób. Jeśli chodzi o ten zespół to mam wrażenie, że śpiewa tylko wokalista i tego się boję...bo jakoś średnio mi podchodzą piosenki śpiewanę w orginale męskim głosem a wykonywane na weselu przez kobietę.No i nie da się ukryc oczywiście, że nie jest to zespół w 100% grający na żywo mając tylko 2 instrumenty klawiszowe....chyba, że tylko biesiadę :) , ale to mogę przełknać byle dobrze gości bawili i nie fałszowali :) . I cena też do przełknięcia :) .
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 1:41 pm   

ja również jestem ciekawa opinii innych osób .... u kogoś grał ten zespół na weselu??
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
ni_kola 

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 45
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 1:51 pm   

Byliśmy z chłopakiem na dwóch imprezach karnawałowych gdzie gral zespól Forte`s. Oboje byliśmy zachwyceni. Rozmawialiśmy z nimi na temat wesela i powiedzieli że na weselach grają troszkę inaczej co jednak nie znaczy że gorzej. Wiadomo muzyke muszą dobrać do wszystkich gości a rozpiętość wiekowa bywa różna. W tym tygodniu spotykamy się z nimi bo szukamy zespolu na wesele. Wiem że terminy mają napięte. Podobno na czerwiec 2011 nie ma już wolnych miejsc. Po spotkaniu nasze Wam jakie wrażenia wywarli na nas muzycy.
 
 
monitka1987 

Wiek: 36
Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 12:58 pm   

Czy mógłby mi ktoś podać namiary na Forte's? Z góry dzięki.
_________________
minitka
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 1:23 pm   

wysłałam na pw
_________________
 
 
ni_kola 

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 45
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Sob Mar 13, 2010 12:30 pm   

My już jesteśmy po rozmowach z zespołem. Zdecydowaliśmy się i podpisaliśmy umowę. Słyszeliśmy ich na dwóch imprezach, do tego Pan Kuba pokazał nam kilka nagrań z wesel. Jesteśmy zachwyceni, muzyka super, podejście do "klienta" super, bardzo swobodnie się rozmawia, mają swoje propozycje co do oczepin, zabaw weselnych, ale są również otwarci na sugestie i uwagi młodych. Głos wokalistki naprawdę powala. Też słyszeliśmy ją na żywo na dwóch imprezach. Jestem przekonana że dokonaliśmy z narzeczonym idealnego wyboru.
 
 
sylwia_79 

Wiek: 45
Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 13, 2010 1:56 pm   

My bawilismy sie na weselu u znajomych przy tej orkiestrze, później byliśmy na andrzejkach z tym zespołem i nim padła decyzja o weselu nie wyobrażaliśmy sobie innej orkiestry na nasze wesele. A przez 1,5 roku bylismy na 6 weselach. Bardzo polecam, naprawdę. A i faktycznie troche inaczej graja na weselach i inaczej na imprezach, ale to dobrze moim zdaniem. Natomiast głos Pani Patrycji - genialnie. A i chłopaki też fajnie śpiewaja :)
_________________
sylwia_79
 
 
espere9 

Dołączyła: 09 Lut 2010
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 11:30 pm   

My też wybraliśmy ten zespół na nasze wesele. Jesteśmy przekonani, że to dobry wybór. Po ogólnym przeglądzie paru nagrań z wesele bardzo dużo rzeczy przypadło nam do gusty min. błogosławieństwo w wykonaniu p. Kuby, oczepiny, konkursy nie wszystkie, ale większość ;) . A głos Patrycji to " balsam dla ucha". Eh już nie możemy się doczekać...



ps. Po 28.05.2011 napiszę więcej :)


"Będziesz mój, mój...ani się nie obejrzy świat...."
 
 
malina200.76 

Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 6:37 pm   Re: Opinie o zespole Forte's

hej:) ja jestem bardzo zainteresowana zespołem fortes, tym bardziej, ze miałam szanse usłyszeć ich na żywo na jednej z imprez. Dzisiaj wchodzę na stronę zespołu i bardzo się zawiodłam. Kochani powiedzcie mi gdzie zgubiliście swój wielki atut? mianowicie mam na myśli wokalistke, która rzeczywiście miala anielski głos..i PREZENCJĘ...Dziewczyna, która dziś widnieje na stronie zespołu odbiega całkowicie od wokalu Waszej poprzedniej wokalistki. Szkoda, że postanowiliście zmienić wokalistkę ale jeżeli już taka była potrzeba, to trzeba było przynajmniej wybrać kogoś z dźwięcznym lekkim głosem podobnym do pani Patrycji. Silny i gardłowy głos nie zaspakaja oczekiwań w stosunku do Waszego zespołu. A i jeszcze tylko dodam, że gdy wchodziłam wcześniej na stronę to miło było zobaczyć buźkę miłej sympatycznej kobiety a nie dziewczynę która nade wszystko próbuje się pokazać z jak najlepszej strony, robiąc śmieszne wygibasy i odkrywając wiele części swojego ciała jak również swoje atuty. Chłopaki jak zawsze fajnie śpiewają i ładnie się uśmiechają :) Cieszę się tylko, że na stronie pozostały jeszcze nagrania mp3 w wykonaniu pani Patrycji. Pozdrawiam ciepło i życzę zmiany wokalistki na lepszą, ponieważ jesteście nadal zespołem dla wymagających więc nie traćcie najlepszego atutu.
_________________
malinka
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 6:52 pm   

malina200.76, pozwolę sobie odpowiedzieć na Twojego posta.
To nie zespół zmienił wokalistkę a wokalistka zmieniła zespół. To zasadnicza różnica. Na przyszłość nie wydawaj osądów typu
malina200.76 napisał/a:
postanowiliście zmienić wokalistkę
jeśli nie masz pojęcia jak wygląda to naprawdę.

Nowa wokalistka-Kasia potrafi zaśpiewać "wdzięcznym lekkim głosem" jak to określiłaś a potrafi też dać czadu.
A opinie, że dziewczyna chce się pokazać zachowaj dla siebie.
Kasia to cudowna, skromna dziewczyna i ma naprawdę fajny głos.
Miałam okazję ją poznać i bawić się na Andrzejkach, na których śpiewała z zespołem Forte's. I wszyscy goście bawili się super a po imprezie podchodzili i gratulowali nowej wokalistki. To mówi "samo przez się"...

A nagrania mp3 w wykonaniu Patrycji już niedługo znikną ze strony.

malina200.76 napisał/a:
życzę zmiany wokalistki na lepszą

zespół jest z tej wokalistki zadowolony, więc takie "życzenia" również radzę zachować dla siebie, bo z tego co wiem, żadnych zmian w tej kwestii nie planują.
_________________
 
 
malina200.76 

Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 07, 2010 10:07 pm   

Droga " Agulu " to jest forum na którym można wyrazić swoje opinie więc nie możesz mi nakazywać ani zabraniać co ja mam pisać a co nie. Piszę co uważam i tyle. Ja nie mam obowiązku znać historii zespołu ( tu mam na myśli czy zespół zmienił wokalistkę, czy wokalistka zespół ) bo to mnie nie interesuje. Piszę to co uważam za stosowne, również na temat np aparycji, do której również nawiązałaś. Ja miałam okazje bawić się przy tym zespole na jednym z wesel jakiś czas temu i poprostu głos pani Patrycji był dla mnie i dla wielu innych rzeczywiście głosem anielskim, zdecydowanie dużo lepszym i dla wymagających. I taka jest moja opinia, którą podważasz. Każdy ma prawo do własnego zdania, a Ty możesz jedynie się z nim zgodzić bądź nie ale na pewno nie narzucać mi swoich myśli. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś co najmniej koleżanką nowej wokalistki, albo hmmm jakimś adwokatem zespołu? ja po prostu wyrażam swoją opinię, bo tak jak napisałam w poprzedniej wypowiedzi jestem zainteresowana tym zespołem. Także rozumiem, że stajesz w obronie ale nie ma takiej potrzeby bo ja tak jak napisałam nie znam historii ani spraw tego zespołu ja po prostu mialam okazje bawić się przy ich repertuarze i uważam, że są świetni tacy jacy są i nie potrzebna u nich taka zmiana bo byli rewelacyjni. To tyle z mojej strony a tak poza tym, to moja opinia byla skierowana do zespołu a nie do osób postronnych choć widzę, że Ty raczej nie jesteś osobą postronną, ponieważ zaatakowałaś mnie a raczej moją wypowiedź. Myślę, że tego tematu nie ma co drążyć i tak go pozostawmy. Ja jednak dołączę do opini powyższych - Głos pani Patrycji powala z nóg:)
_________________
malinka
 
 
zespół Forte's 
Firma

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 11:06 pm   

"malina200.76" Witam, w odniesieniu do Pani uwag i sugestii odnośnie zmiany wokalistki w zespole, chciałbym zaznaczyć, iż to że Patrycji nie ma obecnie na naszej stronie internetowej to nie znaczy że definitywnie opuściła zespół. Strona jest w trakcie aktualizacji, obecnie stałą wokalistką zespołu będzie Kasia, natomiast już niedługo będzie zaznaczone, iż Patrycja występuje z naszym zespołem gościnnie.
Dlatego też jeśli Pani zależy na oprawie muzycznej swojego wesela w wykonaniu naszego zespołu razem z Patrycją to jest to kwestia do uzgodnienia - mam tu na myśli wcześniejsze uzgodnienie terminu i nie będzie żadnego problemu:-)
Mam nadzieję, że choć troszkę udało mi się rozwiać Pani wątpliwości. W przypadku jakichkolwiek pytań lub uzgodnienia terminu bardzo proszę o kontakt telefoniczny.
pozdrawiam serdecznie
Ostatnio zmieniony przez zespół Forte's Sro Gru 08, 2010 11:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malina200.76 

Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 9:23 am   

Witam:)serdecznie dziękuję za wiadomość :) cieszę się bardzo, że nadal istnieje taka możliwość jeśli chodzi o panią Patrycję:)i cieszę się również, że dostałam wiadomość zwrotną bezpośrednio od zespołu ponieważ pani powyżej troszke mnie zaatakowała a nie była osobą zainteresowana w tej sprawie bo kierowałam swoją wypowiedź do państwa. Także raz jeszcze dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam :)
_________________
malinka
 
 
interagnes 

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 30, 2011 9:43 pm   

Czy ktoś wie gdzie teraz spiewa pani Patrycja??
 
 
 
sunrise 
Firma


Wiek: 48
Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 26
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 6:42 pm   

Patrycja ostatnio często śpiewa z zespołem Masters z Łodzi.

edit: edycja na życzenie autora postu - ppola
Ostatnio zmieniony przez ppola Pon Cze 27, 2011 1:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
interagnes 

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 31, 2011 7:31 am   

Czy ktos moze mi podrzucić namiary na pnaia Patrycję lub na zespół , z góry wielkie dzięki
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Maj 31, 2011 8:15 am   

Dane teleadresowe sa w odpowiednim watku prosze z niego skorzystać - tutaj jest link http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7493
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
draco1234 

Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 11, 2011 12:30 pm   

Bardzo gorąco POLECAM zespół Forte's, grali u mnie na weselu 18 czerwca. Mam o nich TYLKO POCHLEBNE ZDANIE.
Zespół bardzo profesjonalnie podchodzący do sprawy, wspaniały głos wokalistki Kasi, w wielu utworach lepiej brzmiący niż oryginał.
Lider Kuba, dba, by wszyscy dobrze się bawili, gdy sala siedziała, bo nie widziała się od 10 lat i musieli odrobić zaległości w rozmowach przyszedł do mnie Kuba i pytał, czy coś nie tak robią.
Bardzo elastyczni, jeśli chodzi o repertuar i oprawę wesela, ciekawe zabawy.
Mnie pozwolili nawet zaśpiewać pierwszą piosenkę do pierwszego tańca dla mojej Żony, dopasowali się muzyką do mojego występu, który był dla gości i Żony niespodzianką.
POLECAM!!!!!!!!!!!!
Od 18.06.2011 mają w repertuarze "Wprost w ramiona me" znane również jako "W moich ramionach" Stanisława Sojki.

[ Dodano: Pon Lip 11, 2011 1:39 pm ]
Zupełnie zapomniałem, zespół praktycznie nie pije alkoholu w trakcie imprez, co świadczy o wysokim profesjonaliźmie.
Z racji, że param się fotografowaniem różnych imprez udało mi się często widywać "profesjonalistów", którzy na weselu nie byli w stanie stać od około 22...
Forte's dba o dobra zabawę.
Jeszcze raz POLECAM!!!!!!!!
 
 
ola_łódź 

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 04, 2011 8:25 pm   

Witam.
Zespół grał też na naszym weselu. Z Kubą spotkaliśmy się aż dwa razy aby omówić repertuar i inne szczegóły. Na obu spotkaniach zostaliśmy potraktowani w profesjonalny ale i przyjazny sposób. Mogliśmy swobodnie decydować na co się zgadzamy a na co nie. Na weselu wszystkie nasze prośby zostały spełnione. Zespół potrafi wprawić gości w dobry nastrój, wycięgnąć zza stołów oraz rozbawić przyjemnymi a nie sprośnymi zabawami. Było więc tak jak chcieliśmy. Również na naszym weselu zespół nie spożywał alkoholu. Moim zdaniem świadczy to o tym, że zależy im by w tym ważnym dniu wszystko było na najwyższym poziomie. Osoby które martwią się o głos wokalistki mogą być zupełnie spokojne. Jest on silny i przyjemny.
Polecam:)
 
 
ni_kola 

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 45
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 9:30 pm   

My z mężem również dołączamy się do grona osób które miały tą przyjemność bawić się na własnym weselu przy muzyce zespołu Forte`s. Cóż ja mogę napisać.... Zespół jest fantastyczny. Udane wesele to zasługa całego zespołu. Rozbawili wszystkich gości i tych młodszych i tych starszych. Grali i do tańca i kiedy gości siedzieli za stołami. Konkurs na weselu rozbawił mnie do łez. Oczepiny idealne, nie za długie ale również nie za krótkie. Zagrali wszystko to co chcieliśmy aby było na weselu. Ważnym również jest to że zespół w ogóle nie pije alkoholu na weselu.
Decydując się na ten zespół chcieliśmy aby zaśpiewała Pani Patrycja. Z przyczyn nie zależnych od zespołu zaśpiewała Pani Kasia i to był strzał w dziesiątkę!!!! Głos idealny, śpiew idealny. Wszyscy którzy mają wątpliwości nie powinni się obawiać. Kasi nie można porównywać do Patrycji. Jak śpiewała to czasem ciarki po plecach przechodziły. Do tego Panowie z zespołu. Idealne trio. Dzięki nim nasze wesele było fenomenalne. Na życzenie gości przedłużyliśmy zabawę do 6 rano. Zespół nie miał łatwej imprezy. Goście nie chcieli schodzić z parkietu, ale sami są sobie winni :D
Jeśli ktoś szuka profesjonalnego zespołu to my z całego serca polecamy zespół Forte`s.

Panie Jakubie to był najważniejszy dzień w moim i mojego męża życiu. To między innymi Wasza zasługa. Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy. Życzymy samych sukcesów i tak udanych wesel jak u nas :wink:

[ Dodano: Sro Wrz 28, 2011 9:32 am ]
ni_kola napisał/a:
My z mężem również dołączamy się do grona osób które miały tą przyjemność bawić się na własnym weselu przy muzyce zespołu Forte`s. Cóż ja mogę napisać.... Zespół jest fantastyczny. Udane wesele to zasługa całego zespołu. Rozbawili wszystkich gości i tych młodszych i tych starszych. Grali i do tańca i kiedy gości siedzieli za stołami. Konkurs na weselu rozbawił mnie do łez. Oczepiny idealne, nie za długie ale również nie za krótkie. Zagrali wszystko to co chcieliśmy aby było na weselu. Ważnym również jest to że zespół w ogóle nie pije alkoholu na weselu.
Decydując się na ten zespół chcieliśmy aby zaśpiewała Pani Patrycja. Z przyczyn nie zależnych od zespołu zaśpiewała Pani Kasia i to był strzał w dziesiątkę!!!! Głos idealny, śpiew idealny. Wszyscy którzy mają wątpliwości nie powinni się obawiać. Kasi nie można porównywać do Patrycji. Jak śpiewała to czasem ciarki po plecach przechodziły. Do tego Panowie z zespołu. Idealne trio. Dzięki nim nasze wesele było fenomenalne. Na życzenie gości przedłużyliśmy zabawę do 6 rano. Zespół nie miał łatwej imprezy. Goście nie chcieli schodzić z parkietu, ale sami są sobie winni :D
Jeśli ktoś szuka profesjonalnego zespołu to my z całego serca polecamy zespół Forte`s.

Panie Jakubie to był najpiękniejszy dzień w moim i mojego męża życiu. To między innymi Wasza zasługa. Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy. Życzymy samych sukcesów i tak udanych wesel jak u nas :wink:
Ostatnio zmieniony przez ni_kola Wto Wrz 27, 2011 9:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pina86 

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 6:53 pm   

Zespół Forte`s zagrał na naszym weselu 6 sierpnia i oboje z mężem byliśmy z tego powodu niezwykle zadowoleni. Cała trójka wykazała się niezwykłym profesjonalizmem jak również umiejętnościami muzycznymi, wokalnymi i ogromnym poczuciem humoru. Zawdzięczamy Im wspaniałą zabawę i milion pięknych wspomnień. Przepiękny głos Patrycji wielokrotnie mnie wzruszał (zresztą nie tylko mnie), często wykonywane przez nią utwory brzmiały lepiej niż w oryginale. Ta kobieta brzmi jak anioł. A co do chłopaków- zapewnili mega dawkę super zabawy " z jajem" i potrafili rozbawić największych ponuraków. Wszyscy (my i goście) byliśmy zachwyceni. Polecam każdemu w 100 procentach, a Zespołowi pragnę gorąco podziękować!!! Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze np. na chrzcinach:)
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 5:14 pm   

Ja miałam przyjemność bawić się w ubiegły weekend na weselu, na którym grał właśnie ten zespół. Z punktu widzenia gościa( czyli raczej obiektywnie :lol: ) muszę stwierdzić, że są fenomenalni. Niemal przez całe wesela na parkiecie szalały tłumy, potrafili wspaniale rozbawić gości. Do tej pory bolą mnie nogi od tańca :)
A tato Agulki ma rewelacyjny głos i..poczucie humoru.
Jeśli ktoś ma wątpliwości co do tego zespołu to ja mogę tylko z czystym sercem polecić :)
_________________
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 13, 2011 2:32 pm   

Wczoraj miałam okazję bawić się na weselu, gdzie grał ten zespół i muszę przyznać, ze bardzo miłe zaskoczenie, nie znałam i nie słyszałam o tym zespole nic wcześniej i w sumie nie wiedziałam czego się spodziewać. Wokalistka ma obłędny głos !! do tego stopnia, że przy pierwszej piosence myśleliśmy, ze muzyka leci z płyty, a dopiero po chwili zobaczyliśmy, ze ona śpiewa tak na żywo !! :o :D
goście tańczyli i wszystkim się podobało, ale żeby nie było za kolorowo, to uważam, że oczepiny były trochę niesmaczne z tą przyśpiewką na końcu (zespół wie o co chodzi), a konkursy przy wykupieniu bucików dość oklepane i nieporywające...wymyślcie coś nowego :) taniec na rurze był już chyba wszędzie...
bardzo fajna biesiada przy stołach, z humorem poprowadzony konkurs z krzesłami, nie za długie przerwy i fajny dobór repertuaru, zwłaszcza na początku, bo pod koniec już te piosenki mnie tak nie porywały.
Agulka mam nadzieję, że mnie nie zlinczujesz :lol: to miała być konstruktywna krytyka, może zespół dzięki niej będzie jeszcze lepszy :wink:
ogólna ocena (w skali od 1-5) to 4.
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
Ostatnio zmieniony przez Aga1986 Nie Lis 13, 2011 2:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agnieszka2011 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Sty 14, 2012 8:14 pm   

Witam serdecznie Zespół Forte’s grał na naszym weselu w październiku 2011 .

Musimy szczerze przyznać, że zabawa pod ich akompaniamentem była rewelacyjna.

Goście byli zadowoleni zarówno z różnorodnego repertuaru dzięki, któremu każdy z obecnych mógł znaleźć coś dla siebie jak tez z prowadzenia samego wesela czy oczepin.

Utwory wykonywane były zarówno przez mężczyzn jak tez przez kobietę (Pani Edyta)

Później mieliśmy okazję bawić się na imprezie andrzejkowej , gdzie również występował zespół Forte’s. i tylko utwierdził nas w przekonaniu, ze jest to zespół godny polecenia ! Potrafią elastycznie dobrać repertuar w zależności od okazji i towarzystwa , potrafią ciekawie poprowadzić każdą imprezę, profesjonalnie doradzić w kwestiach organizacji zabaw weselnych jak tez niebanalnie i energicznie porwać do tańca każdego z Was :)
Zespół naprawdę godny polecenia! Pozdrawiam
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 1:08 pm   

Zespół FORTE's ma nową stronę internetową.
Namiary podałam w wątku "Nasze zespoły" :arrow: http://www.forum.wesele-l...p=620572#620572
_________________
 
 
misiaczek 

Wiek: 43
Dołączyła: 04 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 11:17 am   

Patrycja nie spiewa z Masters z Łodzi, ponoć stara się zrobić solową karierę na klubowych bankietach
_________________
misiaczek
Ostatnio zmieniony przez misiaczek Pon Cze 04, 2012 11:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elina44 

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 16, 2012 5:00 pm   

Ja przylaczam się do pozytywnych opinii o zespole. Już niedługo będą grać na moim weselu . Kontakt z zespołem jest super dostaliśmy płytkę do obejrzenia a także byliśmy na weselu żeby ich troszkę posłuchać i wrażenia super pozytywne. Nie możemy się już doczekać swojego :)
 
 
panna tulipanna 

Dołączyła: 09 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 09, 2013 9:55 pm   

Forte's grał u Nas na weselu w lipcu 2012 r.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru - Forte's nie zawiódł. Wszystko było tak jak chcieliśmy, zabawiali gości jak trzeba.
Kuba - przesympatyczny człowiek, konkretny, zabawny i co najważniejsze niezniszczalny - a to z tego powodu, że gdy przyszła burza i zabrakło prądu na sali, Kuba ruszył z akordeonem i ponad 2 godziny hasał z nim po sali:) Uratował wesele, nie ma co. A oczepin przy świecach i melodiach z akordeonu nigdy nie zapomnimy:)

Jeszcze chciałam powiedzieć kilka słów o wokalistce - Ewelinie. Naprawdę dziewczyna ma parę. Wszyscy się zastanawiali jeszcze długo po weselu, skąd Ona bierze ten głos! Naprawdę jest NIESAMOWITA i jeśli byście się wahali, to z czystym sumieniem polecamy ten skład:)

Dziękujemy Wam jeszcze raz bardzo, bardzo serdecznie! Kasia i Wojtek.
 
 
monika1991 

Wiek: 33
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sro Lip 10, 2013 4:48 pm   

Witam. na początku załatwiania sali i wesela myślałam o DJ ale miesiąc przed ślubem skontaktowałam się z zespołem Forte's . Z mężem poszliśmy na spotkanie z Kubą. wszystko ustaliliśmy na miejscu. z 30 minut przed ceremonią ślubną Kuba z wokalistką Eweliną pojawili się u mnie w mieszkaniu czekając na mojego męża. przepięknie zaśpiewane i zagrane błogosławieństwo. a po błogosławieństwie z domu do kościoła szliśmy na pieszo więc też Kuba z Eweliną nam grali. NAPRAWDĘ POLECAM !! ! :*

[ Dodano: Sro Lip 10, 2013 5:50 pm ]
PS. wesele mieliśmy 22 czerwca 2013r
 
 
Minnie 

Dołączyła: 22 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 23, 2013 8:33 pm   

Witam serdecznie. Chciałabym się podzielić opinią na temat zespołu Forte's. Uważam, że dobry zespół to połowa sukcesu wesela, dlatego bardzo zależało mi na wyborze odpowiedniej ekipy. Zespół Forte's polecili mi znajomi. Muszę przyznać, że się nie zawiodłam! Był to doskonały wybór. Grali w składzie- Ewelina, Kuba i Pan Perkusista (nie pamiętam imienia). Wszyscy spisali się świetnie, Ewelina ma piękny głos, niektórzy goście myśleli, że to oryginalne piosenki! Repertuar też super dobrany, dokładnie taki, jaki wcześniej uzgodniliśmy, także nie było żadnych niemiłych niespodzianek. Podczas wesela Kuba wielokrotnie pytał, czy nam się podoba, czy cos zmienić itp. Na wszelkie sugestie od razu reagował. Orkiestra była niezłomna, mało przerw, dużo grania, mieli mnóstwo energii. Bardzo fajnie poprowadzone oczepiny, kulturalne i na poziomie. Każdemu szczerze polecam, my byliśmy bardzo zadowoleni, nie mogę sobie wyobraźić lepszej orkiestry. Nasze wesele miało miejsce 15.08.2013r. Dodam jeszcze, żeby się nie sugerować muzyką zespolu, którą słyszycie na DVD z wesel ,jakość dźwięku zazwyczaj nie oddaje nawet połowy tego, co jest w oryginale. Na żywo jest tysiąc razy lepiej :) Jeszcze raz bardzo polecam i chętnie poszłabym na wesele, gdzie będą grali:)))
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 10:02 pm   

Zdecydowaliśmy się. Umowa podpisana :) zespół Forte's zagra u nas na weselu i poprawinach. Byliśmy posłuchać ich na żywo, jak grali na Andrzejkach. Po prostu super! Wszyscy bawili sie wyśmienicie. Az chciało sie tańczyć :) juz po pierwszym spotkaniu byliśmy przekonani na 99,9%, ze wybierzemy ten zespol. Jednak nie wybaczylibysmy sobie, gdyby potem było cos nie tak, dlatego tez skorzystalismy z okazji i posluchalismy na żywo.

Wokalistka ma głos anioła. Po prostu cudny. My bierzemy skład 4 osobowy - perkusja+wokal, klawisze+akordeon, wokalistka, saksofon+gitara. Nie słyszeliśmy saksofonisty, ale polegamy w 100% na opinii lidera zespołu.

Polecamy wszystkim. Napisze jeszcze po Sylwestrze, bo prawdopodobnie bedzie witać Nowy Rok razem z zespołem Forte's :)
_________________

 
 
domi127 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 89
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 14, 2014 1:04 pm   

Julia_ja i jak wypadł Sylwester z zespołem Forte's? Zastanawiam się nad wybraniem ich. Jeszcze ich co prawda nie słuchałam, ale zostałam zachęcona opiniami powyżej :)
_________________
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 15, 2014 1:34 am   

Oj, było suuuper :) Szczerze to jeszcze nigdy się nie wytańczyłam tak z moim M. jak na minionym Sylwestrze ;)
Ja polecam każdemu. Ale warto posłuchać osobiście i na żywo, bo zupełnie inaczej brzmi z płyty i zupełnie inaczej na żywo, a oprócz tego wiadomo, że ilu ludzi tyle gustów :)
Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i nie zmieniłabym decyzji za nic na swiecie co do wyboru zespołu. A oprócz tego są moim zdaniem bardzo atrakcyjni cenowo.
_________________

 
 
Monika Maria 

Dołączyła: 27 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 18, 2014 9:02 am   

Muszę powiedzieć że zespól jest f a n t a s t y c z n y :)

Nie grają typowego dicho, tylko skoczne piosenki na poziomie, takie do których bawią się goście w każdym wieku. Jako panna młoda musiałam niemal stale być na parkiecie, ale nie sprawiało mi to trudności bo nogi same rwały się do tańca. Naprawdę bomba. A wokalistka Ewelina ma cudowny głos niezwykle miło się jej słuchało :)

W wybranym przez nas składzie był nawet saksofonista - efekt fenomenalny - polecam.
 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 8:52 pm   

My również zdecydowaliśmy się na zespół FORTE'S :) )

namiary na zespół dostałam od koleżanki, która się miała przyjemność bawić na przyjęciu weselnym z udziałem zespołu.
przede wszystkim bardzo dobry kontakt z liderem zespołu, konkurencyjna i bardzo przystępna cena, świetny wokal damski, oczywiście jest możliwość pełnego składu z saxofonem- na co się zdecydowaliśmy, bardzo dużym plusem jest to, że mieliśmy możliwość posłuchać zespołu na żywo - właśnie na weselu, dostaliśmy płytkę do domu by móc na spokojnie posłuchać, pan Jakub odpowiada na wszystkie pytania, bogaty repertuar, długie bloki muzyczne, biesiada przy stołach i jeszcze jeden plus: krótkie przerwy i profesjonalne podejście do sprawy.

Myślę, że dokonaliśmy najlepszego wyboru :)
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
Monika Maria 

Dołączyła: 27 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 22, 2014 10:59 am   

Dodam jeszcze, że zespół już na początku zadeklarował, że nie pije alkoholu podczas wesela, mogłam być spokojna o oprawę muzyczną przez całą noc. Potwierdzam wypowiedź AgaMi28 - pełen profesjonalizm :)
 
 
Paulinaa 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 12
Skąd: Kutno/ Łódź
Wysłany: Pią Lis 14, 2014 5:27 pm   

Szczerze polecamy zespół Forte's.

Goście świetnie się bawili, bogaty repertuar dostosowany do każdego. Dobrej jakości instrumenty i nagłośnienie. Pan Jakub sympatyczny i kompetentny, przy załatwianiu formalności odpowiadał na każde pytanie, doradzał; dobry wodzirej.
Szczególne podziękowania dla pana perkusisty - mistrz w swoim fachu, wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności.

Dziękujemy za super zabawę! :)
 
 
 
Agutka28090 

Dołączyła: 20 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 1:07 pm   

Kilka dni temu podpisaliśmy umowę z zespołem Forte's na oprawę muzyczną wesela :)
Pan Jakub jest miły, sympatyczny, profesjonalny. Widać, że muzyka to jego i całego zespołu wielka pasja :)
Pokazał nam kilka filmów z wesel, zaprosił do posłuchania na żywo, odpowiedział na każde pytanie. Po ogólnym przeglądzie tych paru nagrań bardzo dużo rzeczy przypadło nam do gustu, szczególnie błogosławieństwo w wykonaniu p. Jakuba. Już po pierwszym spotkaniu byliśmy pewni, że wybierzemy właśnie ich i już nie możemy doczekać się wesela :)
GORĄCO POLECAMY!! :D
 
 
monjas1988 

Dołączyła: 19 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 19, 2015 10:19 am   

Witam.
Zespół Forte's grał na Naszym weselu 9 maja 2015.
Na pierwszym spotkaniu lider zespołu, Kuba odpowiedział na wszystkie nasze pytania, pokazał nam kilka filmów z wesel. Już wtedy wiedzieliśmy, że chcemy TEN zespół :)

Zarówno my jak i Goście jesteśmy zachwyceni. Ciągle ktoś podchodził i pytał skąd mamy tak fantastyczny zespół :) Zdecydowaliśmy się na skład 4 osób ( klawisze, perkusja, wokal oraz saksofon )
Zespól towarzyszył nam od Błogosławieństwa aż do końca poprawin.
Kuba świetny wodzirej, nie musiał gości zachęcać do zabawy na parkiecie ponieważ nogi same rwały się do tańca, zarówno starszym jak i mlodszym gościom. Parkiet zawsze był pełny.
Bardzo długie bloki myzyczne i nic się nie powtarzało przez dwa dni leciały zupełnie inne bloki. Przerwy bardzo krótkie. Wokalista ma genialny głos, mocny i czysty.
Biesiada przy stole świetnie poprowadzona, nie został pominięty żaden stół ( nieraz widziałam, że zespoły grały tylko przy stole PM )
Oczepiny poprowadzone na poziomie i z humorem.
Podczas przyjęcia, Kuba podchodził i pytał czy wszystko jest ok czy coś zmienic, nasza odpowiedź zawsze była taka sama " Jest wspaniale, nic nie zmieniajcie !"

Podsumowujac :

Rewelacyjny zespół, profesjonalna obsługa od początku do końca. Znają się na swojej pracy jak nikt! Począwszy od Błogosławieństwa, przez wyprowadzenia z domu, aż po samo wesele i poprawiny- wszystko na najwyższym poziomie.

Dziękujemy zespołowi, że pomogli nam uczynić te wyjątkowe dla nas dni jeszcze lepszymi :) Pozdrawiamy Monika I Tomek P. :)
Ostatnio zmieniony przez monjas1988 Pią Cze 19, 2015 10:23 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2015 12:45 pm   

Polecamy z całego serca zespół Fortes. Prowadzili nasze wesele i poprawiny i naprawdę nie ma ani jednej rzeczy, do której mogłabym się przyczepić.

Pełni profesjonaliści, głos Eweliny zachwalany przez wszystkich gości, muzyka różna - coś dla młodych i coś dla starszych, nie tylko samo disco polo, wszystko dokładnie tak jak omawialiśmy wcześniej, młodzi zachwyceni a co najważniejsze goście zachwyceni i wybawieni!

Pan Kuba perfekcyjnie przygotowany do roli wodzireja, wstanie prowadzona biesiada przy stołach, super oczepiny. Co jakiś czas podchodził do nas i pytał czy wszystko w porządku czy coś zmienić, nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń.
Wszyscy byli naprawdę zadowoleni - zespół muzyczny z pełną klasą. Wszystkie zachcianki gości, dedykacje, z niczym nie było problemu. Porozumienie muzyka-kuchnia bez zarzutu. Wszyscy członkowie trzeźwi, zostali nagrodzeni powidłami śliwkowymi i wódką weselną po zakończonej pracy.

Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać, z pewnością zdecydowalibyśmy się na zespół Fortes :-) Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy tak zgranej ekipy :-)

Ala i Maciek
_________________

 
 
gamon 

Wiek: 36
Dołączył: 03 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 03, 2016 4:10 pm   Wybór zespołu :)

Witam wszystkich.
Ja i moja narzeczona Ewa jak to bywa wśród zakochanych planujemy się weselichować :) .
Szukaliśmy zespołu a tak naprawdę zadzwoniliśmy tylko do grupy Forte's. Oczywiście pierwsze spotkanie z liderem Kubą to pokaz ich umiejętności za pomocą nośnika DVD z wesel na których grali. Po dłuższych rozmowach zostaliśmy zaproszeni na czyjeś wesele w celu posłuchania ich na żywo.
Byliśmy, zobaczyliśmy, szczęka do pozbierania. :o . Zespół tak dawał czadu, że Ja i moja narzeczona Ewa prawie zaczęliśmy tańczyć w holu sali. To co zespół Forte's wyprawia to jest mistrzostwo świata. Członkowie grupy to naprawdę pasjonaci muzyki. Saksofon (gitara elektryczne ), perkusja, wokalistka, klawisze ( akordeon, wokal ) poruszą do tańca wszystkich nawet tych najbardziej topornych. Kilka minut posłuchania ich na żywo, utwierdziło nas w przekonaniu że wybór grupy Forte's był strzałem w 10:)
Z niecierpliwością czekamy na nasze wesele 29.04.2017 i już nie możemy się doczekać jak zespół porwie wszystkich do tańca.

Pozdrawiamy Ewa i Michał :)
 
 
Beata Griffin 

Dołączyła: 03 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 03, 2016 2:11 pm   Forte's zespół na wesele

Witam Serdecznie,
Chcialibyśmy polecić gorąco Zespół Forte's wszystkim szukającym zaspołu na wesele.
Profesjonalna obsługa imprezy, przygotowanie w najmniejszym szczególe. Super pomysły na oczepiny i zabawy.
My z mężem mieliśmy wesele 02.04.2016. Zespół sprostał obsłudze dwujęzycznego wesela. Mój mąż nie jest Polakiem i zależało Nam na dobrym wykonaniu piosenek w języku angielskim. Zarówno Goście z Polski jak i z UK byli zachwyceni wokalem, bogactwem instrumentów, oświetleniem oraz samym prowadzeniem imprezy przez p. Kubę.

Bardzo podobało mi sie, kiedy zespół wyczuł przy czym ludzie się bawią i sam wybierał piosenki kierując sie preferencjami gości. My tylko zaznaczyliśmy na wcześniejszym spotkaniu organizacyjnym, że nie chcemy (bo nie lubimy) 3 piosenek. I one nie zostały puszczone. Przed weselem mogliśmy liczyć na pełną dyspozycyjność i zaangażowanie w dopracowaniu szczegółów.

Podczas imprezy, zesół robił krótkie przerwy, dzięki czemu goście cały czas tańczyli, prawie w ogołe nie pili alkoholu- symbolicznie do obiadu.
Mieliśmy super zabawy weselne, polecone przez zespół.

Nasze wesele zaczęło się na sali ok. 18.30 a skończyło o 5.00 nad ranem, co tylko potwierdza mega zabawe i tańce na bosaka do białego świtu.
Było Mega, Super.
Dziękujemy z Mężem:)
 
 
Aga28090 

Wiek: 33
Dołączyła: 06 Lip 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2016 10:13 am   

Bardzo gorąco polecamy zespół Forte’s, grali u nas na weselu 18 czerwca.

Mamy o nich TYLKO POCHLEBNE ZDANIE.

Z Kubą spotkaliśmy się 2 razy aby omówić szczegóły i ustalić repertuar. Na obu spotkaniach zostaliśmy potraktowani w profesjonalny ale i przyjazny sposób. Mogliśmy swobodnie decydować na co się zgadamy a na co nie. Na weselu wszystkie nasze prośby zostały spełnione.

Błogosławieństwo w domu prowadzone przez Kubę – piękne to za mało powiedziane!!

Udane wesele to zasługa całego zespołu. Rozbawili wszystkich gości, i tych młodszych i tych starszych. Grali i do tańca i kiedy goście siedzieli za stołami . Konkursy i zabawy rozbawiły nas do łez 😀. Oczepiny idealne, nie za długie ale również nie za krótkie.

Lider Kuba dbał, by wszyscy byli zadowoleni, podchodził do nas z pytaniami czy mamy na bieżąco jakieś sugestie i czy wszystko jest ok. Na bieżąco informował nas także o dalszych punktach imprezy, więc niczym nie byliśmy zaskoczeni i nie musieliśmy niepotrzebnie się stresować 😊

Zespół praktycznie nie pije alkoholu w trakcie imprezy, co świadczy o wysokim profesjonaliźmie.

Osoby, które martwią się o głos wokalistki mogą być zupełnie spokojne. Wspaniały głos Eweliny, silny i przyjemny, w wielu utworach brzmiał lepiej niż oryginał, aż ciarki przechodziły po plecach!!😀

Kochany zespole Forte’s i Kubo: to był najważniejszy dzień w naszym życiu. Między innymi to dzięki Wam wszystko było idealne i piękne. Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy, życzymy samych sukcesów, miliona udanych wesel, zadowolonych gości i oczywiście Par Młodych 😊

JESTEŚCIE WSPANIALI !! !!!!!
Agnieszka i Dominik
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl