Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Narzuta / Kapa na łóżko
Autor Wiadomość
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 2:06 pm   Narzuta / Kapa na łóżko

Chcę w końcu kupić narzuty dla dzieci o normalnym rozmiarze. Gdzie w Łodzi mogę takowe dostać?

Nie chcę żadnych postaci bajkowych, tylko żywe kolory. Albo jednolita albo w jakiś wzór, pikowana.

Allegro już przejrzałam, ale nic baaaardzo fajnego nie wpadło mi w oko. Jedyne które biorę ewentualnie pod uwagę to te:















_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 2:22 pm   

mnie się podoba ta ostatnia, bo to jednak dziecko :) ta pierwsza czy druga tez fajna ale taka za mało dziecięca :)
pewnie w Ikei byś coś znalazła :)
_________________
 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 2:24 pm   

w żywych kolorach, to widziałam kiedyś w jysk, ale nie w dziecięce wzory były.
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 2:40 pm   

w BRW są podobne do tych, ktore wkleiłas.

te z autkami..... rewelacja :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez mietka Sob Mar 06, 2010 2:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 2:42 pm   

lmyszka napisał/a:
pewnie w Ikei byś coś znalazła :)

Posucha :roll: za narzuty robią koce. :/

[ Dodano: Sob Mar 06, 2010 2:43 pm ]
Cytat:
w BRW są podobne do tych, ktore wkleiłas.

O, super, dzięki. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Sie 16, 2013 12:53 am   

czy ktos uzytkuje satynowa narzute na lozko?
Mam wrazenie ze jest ona "zimna" w dotyku i zeslizguje sie z lozka (jak to satyna)-prawda to?
Czy wogole macie narzuty na sypialniane lozka i jesli tak to jakie?
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 16, 2013 11:24 am   

Blue w wynajmowanym mieszkaniu mamy taką satynową - notorycznie się ściąga, szczególnie jak wlezie Hanka, to już kilka razy zjechała razem z narzutą :/ Taka narzuta jest fajna tylko latem jak w mieszkaniu jest gorąco - wtedy fajnie jest poleżeć na takim zimnym materiale :P
_________________

 
 
Michasia 


Wiek: 42
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Sie 16, 2013 2:35 pm   

Ja bardzo nie lubię satynowych.My mamy taką:


Nie jest zimna a elegancka,pasuje nam do pokoju.
Uważam,że w home&you są super narzuty.Taka która się nam podobała kosztuje 250 zł ale na szczęście jej nie kupiliśmy bo była jasna a przy dziecku zaraz byłaby brudna.
_________________
,
 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lis 25, 2013 10:50 pm   

Kupilam z Castoramy i zostawiam ja.Nie wiem z jakiego materialu jest ale nam odpowiada.Nie jest sliska,ma lekki polysk,nie jest sztywna ani gruba ale tez nie za cienka.Nie gniecie sie,jest lekko pikowana.Jescze tylko nie wiem czy w praniu farbuje:p
 
 
ancia 

Dołączyła: 24 Gru 2013
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Gru 24, 2013 11:31 am   

Ja poszukuje narzuty już od długiego czasu. Przyznam, że skłaniałam się do satynowych, ale dzięki Wam już takiej nie kupię.
_________________
 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Lut 20, 2014 11:09 pm   

Dziewczyny doradzcie.Chodzi o pokoj dzieciecy-jaka narzute lepiej kupic na lozka dzieciece?

1)zwykly koc akrylowy/z mikrofibry i wtedy ja optuje za gładkim czyli bez wzorów i do tego rowniez gladkie wielokolorowe poduchy,ewentualnie mix poduch gladkich i wzorzystych.
Plus taki ze koc jest przytulny,niedrogi,a minus ze skoro ja chce gladki a do tego jasny (pastelowy),to bedzie widac szybko zabrudzenia (bo pewnie nie wszystko sie dopierze idealnie),jak to przy dzieciach...





2) cos jakby pikowana koldra-w sensie narzuty-i tu bylabym sklonna na jakis wzorzysty nawet wzor,byleby byl w miare pastelowy i nie zawieral w sobie zbyt obszernej rozpietosci kolorow.Mam na mysli jakis "radosny" patchwork.Plus,bo na wzorzystym nie bedzie tak widac zabrudzen,a minus ze takie narzuty sa drozsze niz koce.Tylko ja mam u dzieci na 2 scianach do polowy pasy (ale dosc jasne,nierzucajace sie w oczy)-i czy to sie nie bedzie gryzlo,czy nie bedzie zbyt wzorzyscie?Chociaz jak ogladam pokoje dzieciece w necie to tam wszystko zestawiaja ze wszystkim-mnogosc wzorow,kolorow...





Jestem za wersją,ze w posciele na wierzchu tylko na wieczor,a w ciagu dnia lozka beda scielone.Posciele z kolei beda wedrowac do pojemnikow na posciel pod lozka.I na odwrot,narzuta z poduchami,powedruje tam na noc.Nierelane?realne-ja jako dziecko i nastolatka bylam nauczona CODZIENNIE scielic lozko-wybebeszona posciel (jak u wielu moich kolezanek ktore odwiedziałam) w ciagu dnia sporadycznie.Co wiec polecacie kupic jako narzuty do pokoju dzieci?
Ostatnio zmieniony przez Blue Pią Lut 21, 2014 1:00 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lut 21, 2014 12:59 pm   

Tak jak mówisz - wszelkie zabrudzenia bardziej widać na gładkim niż wzorzystym.
Może pójdź w tę stronę i poszukaj takich kap. Swoją drogą bardzo mi się takie kapy patchowrkowe podobają - rewelacyjny klimat stwarzają w pokoju dziecka http://www.arsmateria.pl/...rezenty,14.html
http://allegro.pl/kapa-na...3981710901.html
_________________
Ostatnio zmieniony przez M4rcysi4 Pią Lut 21, 2014 1:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blue 


Dołączyła: 18 Maj 2009
Posty: 249
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Lut 21, 2014 11:10 pm   

dzieki za opinie.Uznalam ze kupie,przymierze i zostawie to co pasuje a oddam to co nie pasuje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl