Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SELEX
Autor Wiadomość
Marrys 

Wiek: 41
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 3:21 pm   SELEX

Witam,

Czy ktoś słyszał, bawił się na jakimś weselu, zna zespół muzyczny „Selex”??
Nie znalazłam na forum wzmianki o tym zespole (może źle szukałam) wiec będę bardzo wdzięczna za jakieś wasze opinie na ich temat.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Mar 24, 2010 8:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 11:03 am   

A skąd ten selex, bo ja znam selex ze Zgierza i śmiem stwierdzić ,że naprawdę nic ciekawego..
 
 
Marrys 

Wiek: 41
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 7:25 pm   

Oj nie wiem:( dostałam wizytówkę, a tam są tylko nr. telefonów. ( i dlatego napisałam na forum żeby się czegoś dowiedzieć.
ale chyba to jest ich strona [xxx] nie wygląda interesująco;)


edit: proszę respektować zasadę zakazu wklejania linków przez nowe osoby, a nie ją obchodzić
kryszka
_________________
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Mar 17, 2010 7:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 7:31 pm   

"-kaybord Yamaha PSR 550
-kaybord Yamaha PSR E223"
ja już bym ich nie wzięła.. skoro "muzyk" nie wie jak się pisze nazwę keyboard, to ja bardzo dziękuję...

[ Dodano: Sro Mar 17, 2010 7:35 pm ]
keyboard do grań na weselach za 600 złotych... porażka. drugi za 2000, trochę lepiej ale bez rewelacji..
_________________
 
 
tfanatic 

Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Mar 24, 2010 12:43 am   Na kaybordzie sie nie gra !

Ludzie czy ktos z was widział kogoś kto gra w dzisiejszych czasach na kaybordzie ?
Na tym sie nie gra to sie obsluguje , taki czy inny to nie ma wielkiego znaczenia
poniewaz cala muzyka i tak idzie z playbacku a jakiego by zespol nie mial drogiego
kayborda to i tak nie zagra na zywo tak jak z empetrójki . Bzdury piszecie , myslicie ze jak jakis zespol ma lepszy klawisz to lepiej brzmi . Ja wam powiem że zaden muzyk z tych waszych kapel nie zagra wam na zywo ktorys moze cos tam zagra , ale wiekszosc jest muzycznymi analfabetami :lol:

[ Dodano: Sro Mar 24, 2010 12:46 am ]
To juz nie te czasy co sie gralo na zywca na naturalnych instrumentach przez cale wesele teraz nawet jak zespol wieloosobowy gra na zywo to napewno nie cala noc bo kto by wytrzymal :lol:

[ Dodano: Sro Mar 24, 2010 12:50 am ]
Nuty,i kawalki grane na zywo widzieli moze raz w zyciu jak byli na wystepie w operze.

[ Dodano: Sro Mar 24, 2010 12:51 am ]
Nuty,i kawalki grane na zywo widzieli moze raz w zyciu jak byli na wystepie w operze.
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 9:43 pm   

W tą sobotę bawiliśmy się na weselu, gdzie grał zespół Selex i jeśli mam być szczera dla mnie szału nie było. Główny zarzut to długie, bardzo zauważalne przerwy między piosenkami, koniec jednej i pare dobrych chwil całkowitej ciszy zanim zagrali kolejną. Co do samej gry i śpiewu to w sumie ok, głosy niedrażniące, całokształt miły dla ucha. Dla mnie dziwny był dobór piosenek, pare utworów po angielsku, jedna po pseudo włosku, reszta po polsku. I właśnie przy tych polskich pojawił sie problem, były to piosenki zupełnie nieznane, szlagiery były grane tylko jako dedykacje i mimo, że goście wyraźnie domagali sie "klasycznego" weselnego disco polo orkiestra zdawała się tego nie zauważać ( a głosy i instrumenty mieli wprost stworzone do tego typu muzyki:) Kolejny zarzut to brak wychodzenia do gości, kiedy zaczynały się śpiewy przy stołach no i "gorzka wódka" w momencie gdy większość gości nie zdążyła sobie nawet nalać rosołu, a że wszyscy troche zmarzli w kościele to toast był mocno przedwczesny. Co do plusów to na pewno zaliczyć do nich można oczepiny, bardzo wesołe, ale nie wulgarne. Co do prezentacji, to również pozytyw, stroje ok, nie opili się, mili, sympatyczni, pozwolili zaśpiewać kilka piosenek jednej z kuzynek mimo, że nie było to wcześniej planowane. Myślę, że gdyby ustalić z nimi listę piosenek było by dużo lepiej, a z tego co wiem cenę mają dość przystępną, więc można się zastanowić.
_________________

 
 
 
Jack11 

Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 7:43 am   

Cześć. Też byłem na weselu, na którym grał Selex. Repertuar disco polo, ale również nie zabrakło Kombi, Kukiza, Lady pank, Kasy czy Budki Suflera. Mogło by być więcej piosenek w języku angielskim. Niektóre piosenki owszem mniej znane, ale bardzo dynamiczne i dancowe, Przerw między poszczególnymi utworami praktycznie nie było, no chyba, że prowadzący mówił coś śmiesznego do bawiących się lub była zapowiadana dedykacja. Głosy muzyków ok., oświetlenie i nagłośnienie robi wrażenie. Biesiady przy stole robione z dużym poczuciem humoru. Zabawy organizowane przez zespół bardzo wesołe, zwłaszcza Taniec Panów. Oczepiny przeprowadzone były bardzo śmiesznie. A co do strojów i ogólnego wyglądu zespołu nie mam żadnych zastrzeżeń, a i cena rzeczywiście konkurencyjna.
Ostatnio zmieniony przez Jack11 Sob Paź 09, 2010 7:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asia780 

Dołączyła: 19 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 12:27 pm   

Zespół SELEX to najlepszy zespół, przy którym mieliśmy okazję się bawić. Super profesjonalne podejście do sprawy, bardzo dobre nagłośnienie i efekty świetlne, idealnie dobrany repertuar, niesamowicie zabawne oczepiny i zabawy organizowane przez zespół. 100% gości zadowolonych zadowolonych i wybawionych do samego końca wesela. Zespół bardzo ładnie ubrany, niepijący, a to ważne i niesamowicie wesoły. Grają długie bloki muzyczne, a przerwy to max 15 minut.
Jeżeli zespół na wesele to- SELEX.
Z czystym sumieniem polecam ten zespół.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl