Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wizażysta Sebastian Jerych
Autor Wiadomość
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 1:10 pm   Wizażysta Sebastian Jerych

Witajcie. :)
Mam pytanko odnoście wizażysty Sebasitiana Jerycha czy któraś z Was malowała się u niego? Jakie wrażenia?
Jak makijaż, byłyście zadowolone?

Pozdrawiam
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 2:02 pm   

Ja byłam, i ogólnie masakra. U mnie w dzienniczku gdzieś mam zdjęcie, zrobił mnie na starą babę, makijaż był prawie niewidoczny (a powiedziałam, że chcę ślubny), za to pudru i fluidu nałożył tyle, że można było płatami odrywać. Ogólnie nie polecam. :] Chyba, że za pieniądze się bardziej stara, bo mnie malował za darmo...
_________________
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 2:09 pm   

A dawno temu byłaś u niego ?
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 2:26 pm   

Chyba w lipcu, albo sierpniu... Ale nie wiem, czy przez ten czas czegoś się nauczył. Agę1986 malował w styczniu na targach i też zachwycona nie była.
_________________
 
 
Marchewunia 

Dołączyła: 25 Wrz 2009
Posty: 44
Skąd: k/Łódź
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 2:29 pm   

Malował moją koleżankę i wyglądała całkiem nieźle...czy ktoś miał z nim jeszcze do czynienia :lol: bo też jestem ciekawa
 
 
IzaWG 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lis 2009
Posty: 59
Skąd: Wiśniowa Góra
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 5:45 pm   

Malował moją siostrę na studniówkę i również nie była zachwycona.
Wyglądała jakieś 10 lat starzej :/
_________________
pozdrawiam serdecznie - Iza
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 10:28 pm   

on robi bardzo mocne ostre makijaze bo raczej robi makijaze teledyskowe gwiazd od tego on jest znany
_________________

 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 11:26 pm   

Wcale nie takie mocne. On jest mistrzem Polski w makijażu artystyznym to tez jest inna sztuka ,wydaje mi . sie ze delikatnie tez porafi, ale z tego co wiem zajmuje sie teraz stylizacja wlosow,.Byl przedstawicielem firmy artdeco. a tam sa raczej normalne kosmetyki,nie teatralne czy filmowe:)
kwestia gustu:)
_________________

 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 11:48 pm   

ja z Sebastaienm pracowałam na co dzień;) nadal wykonuje makijaże na piotrkowskiej
pracował w Inglot, później w Douglas nigdy nie zagrzewa dupki w jednym miejscu no ale to artysta;)
tu macie jego stronke

edit: usunęłam adres strony internetowej
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Wrz 27, 2010 11:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 11:41 am   

No właśnie, to artysta

i mnie dziwi,że tak utalentowanego makijażystę ktoś tu podsumowuje, że nie umie malować

śmieszy mnie to trochę , w kontekście jego nagród i doświadczenia

śmieszy mnie też,że inna wizażystka domniemuje,że on prawdopodobnie umie malować delikatnie , to nie jest profesjonalne zachowanie, Jerych był wizażystą gwiazd kiedy ta pani stawiała pierwsze kroki w sztuce makijażu
i sądzę,że Sebastian umie zrobić każdy makijaż, natomiast innym zagadnieniem jest subiektywna opinia klientek, nie każda kobieta wszakże umie się odnaleźć w wyrazistej odważnej stylizacji


niby o gustach się nie dyskutuje-ale podyskutować można o specyfice makijażu ślubnego, z której nie wszystkie klientki zdają sobie sprawę (tak,musi być w miarę neutralny, ale i trwały, delikatny ale i wyrazisty, w końcu jest to makijaż imprezowo wieczorowy, nierzadko i fotograficzny)

chyba stąd się biorą oksymorony w stylu "zrobił mnie na starą babę, makijaż był prawie niewidoczny"


i jeszcze jedno

joanno- to co piszesz to jest zwyczajne,perfidne obrabianie tyłka

i nie brzmi to profesjonalnie w ustach wieloletniej wizażystki

p.s.pokaż jakieś swoje prace, nalegam

co do Sebastiana- chętnie poprosiłabym go o makijaż
_________________
Love is the axis and breath of my life

Ostatnio zmieniony przez Madlyinlove Czw Wrz 23, 2010 11:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 11:59 am   

Dlatego ja napisałam ze , napewno potrafi robic i delikatne makijaze( uwazam ze to co pisze jest profesjonalne bo bronie tego, ze Sebastian lubi mocne jak wspomniala Joanna........chyba jasne ), ktoś kto maluje makijaze artystyczne i na scene wychodzi najpierw z klasycznego makijazu, i zaczynal swoja kariera na 100 % od slubnych wieczorowych, okazjonalnych itp.I nikt nie podwaza tego!

i nie widze aby ktos tu pisał ze ON nie umie malowac ! joanna napisała co mysli ( w koncu z Nim pracowała) Ma prawo.
To ze jest artysta i swietnym wizazysta swiadczy jego szerokio rozwiniete portfolio.

Kazdy ma inne usposobienie i lubi co innego, dlatego klienci maja wybór gdzie chca iść, ja np nie lubie do slubu delikatnych niewidocznych makijazy, i głosno o tym mowie.ale klient nasz Pan.
_________________

 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 12:05 pm   

Z pewnością stwierdzenie "masakra" jest zawoalowanym określeniem aprobaty i zachwytu

sądzę,że nie trzeba Jerycha bronić, ani podkreślać,że z pewnością coś umie,bo jest to "oczywista oczywistość", jakoś to ironicznie zabrzmiało w moim odczuciu

"wydaje mi . sie ze delikatnie tez porafi, ale z tego co wiem zajmuje sie teraz stylizacja wlosow"

jak rozumiem pragniesz podkreślić,że teraz to raczej fryzjerstwo niż makijażowanie?


"Byl przedstawicielem firmy artdeco. a tam sa raczej normalne kosmetyki,nie teatralne czy filmowe:) "

to też dowód na to,że "umie delikatnie"?

wiem wiem,czepiam się, to u mnie wrodzone :mrgreen:
_________________
Love is the axis and breath of my life

Ostatnio zmieniony przez Madlyinlove Czw Wrz 23, 2010 12:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 12:10 pm   

Dla Kogos mogła byc MASAKRA:) tutaj na forum ludzi pisza o swoich odczuciach , o tym co im sie podoba a co nie :)

Jak czytalabys wpisy na temat Sebastiana po tamtych targach slubnych , stwierdzialabys ze ironi w moim poscie nie bylo:)

Pozdawiam

[ Dodano: Czw Wrz 23, 2010 12:12 pm ]
a Joanna sama nie moze dodac zdjec ( regulamin forum) , wczoraj były , ale moderatorki je usunely , moze wysle Ci na mail:)))
_________________

 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 12:14 pm   

Chętnie poczytam i obejrzę

jednak zdania tak łatwo nie zmienię
czyjaś renoma budowana jest przede wszystkim na poważnych branżowych dokonaniach, ale definicja tego zawodu zawiera także niezadowolenie klientek,ot taki zawód

łatwiej byłoby czytać ten temat, gdyby zawierał załączniki


również pozdrawiam
_________________
Love is the axis and breath of my life

Ostatnio zmieniony przez Madlyinlove Czw Wrz 23, 2010 12:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 1:09 pm   

po1 w zadnym temacie nie obrazilam ani nie powiedzialam zelgo zdania na temat sebastiana wiec czemu "mnie" obrazasz i naskakujesz na mnie
napisalam tylko ze robi mocne makijaze artystyczne i tyle nie obrazilam go ani nie napisalam ze nie umie malowac itd. wiele razy sebastian mnie malowac nawet z nudow w robocie i nigdy nie byl to delikatny makijaz dlatego napisalam ze robi ostre makijaze wiec sory najpierw dobrze czytaj pozniej obrazaj innych
_________________

 
 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 2:02 pm   

nie przypisuje Ci tej tresci,ktora przytoczylas

napisalas,ze nigdzie nie zagrzewa miejsca(no,ujelas to nieco inaczej)-a taki komentarz nie okresla jego umiejetnosci, tylko jest raczej prywatny i w zamierzeniu jednak chyba pejoratywny?
_________________
Love is the axis and breath of my life

 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 3:02 pm   

oczywiscie ze tak napisalam bo kiedy go widze juz mowi ze pracuje gdzie indziej nie lubi pracowac gdzies dlugo ale na piotrkowskiej pracuje najdluzej znam go osobiscie i moglam napisac ze nie zagrzewa "dupki" bo sie nudzi miejscem i lubi fruwac zwiedzac zmieniac bo ma dusze artysty i nie mialam tu nic zlego na mysli
wiec na 2raz spytaj sie o co dokladnie chodzilo a nie obrazasz mnie nie znajac i nie dopytujac sie szczegolow;)
jak sie kogos dobrze zna mozna napisac cos prywanie nie majac nic zlego na mysli
_________________

 
 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 4:17 pm   

czym dokladnie Cie rzekomo obrazam?

to jest wątek o makijażu, nie o upodobaniach co do miejsc pracy, skończ już z tą prywatą

jesli nie mialas nic zlego na mysli,tym lepiej
pozdrawiam
_________________
Love is the axis and breath of my life

 
 
ewa1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 5
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 6:42 pm   

moja przyjaciolke malowal Pan Sebastian i nie byla zadowolona za ostro,gdy poprosila go o delikatniejszy makijaz odpowiedzial jej ze to slub i musi byc wyrazny zaplacila ponad 100zl. i wrocila do domku i zmywala
 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 8:24 pm   

lubie :lol: takie nagle zarejestrowanie sie,aby wypowiedziec sie w jakims watku...

wątek o Joasi też mistrzowski [smilie=e058.gif]
_________________
Love is the axis and breath of my life

 
 
beatrise 

Dołączyła: 14 Lut 2010
Posty: 27
Skąd: Ozorków
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 9:44 pm   

Na wstępie chciałam napisać, że nie chcę się wdawać w kłótnie powyżej. To jest po prostu moja opinia...

Mnie pan Sebastian malował tydzień temu. Wcześniej byłam na próbnym. Ogólnie byłam bardzo zadowolona. Nie przesadził z podkładem, a kolory dobrał bardzo ładne. Nie zrobił ostrego makijażu, ale było go oczywiście widać. Bardzo dobrze się trzymał- nic nie musiałam poprawiać. Nie mam mu nic do zarzucenia i gdybym miała jeszcze raz wybierać, nic bym nie zmieniła.
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 40
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 9:56 pm   

My juz nie bedziemy sie sprzeczac:) a zadowolony klient to rewelacja;) oby wiecej
_________________

 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 10:52 pm   

Madlyinlove napisał/a:
"zrobił mnie na starą babę, makijaż był prawie niewidoczny"


Dziewczyny które widziały moje zdjęcie w moim dzienniczku potwierdziły, że makijaż bardzo mnie postarzył (w tym znaczeniu, że miałam na twarzy tyle fluidu, że zrobiły mi się zmarszczki, a kolor fluidu był ciemniejszy niż moja cera, co wyglądało bardzo średnio). Na dodatek, co było jak dla mnie karygodne, nie nałożył mi fluidu dookoła ust (tak około pół centymetra), co z połączeniu z moją jasną cerą i ciemnym fluidem wyglądało po prostu śmiesznie. Gdy poprosiłam o poprawę, pan już nie miał czasu bo w kolejce były inne dziewczyny. Tak jak mówię, byłam malowana w drogerii, za darmo.
Zdjęcie nie pokazuje oczywiście tego dokładnie, bo było robione telefonem.



Co do tego, że makijaż był niewidoczny (chodzi mi tu o oczy), pan Sebastian ograniczył się do nałożenia mi cienia, delikatnej kreski i wytuszowania rzęs.
No, to jest ten "makijaż ślubny":



Oceńcie same...
Tak jak mówię, może za darmo robi tak, a za pieniądze jest zupełnie inaczej... Jednak po tym próbnym, darmowym makijażu nie miałam ochoty tego sprawdzać.
_________________
 
 
ewa1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 5
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 8:29 am   

a ja nie chcialam nikogo obrazic itd. powiedzialam tylko to co slyszalam a Asie tez znam Madzi pare prac znam dlatego moglam sie wypowiadac jesli kogos urazilam to sorki
a po2 czy za darmo czy za kase powinien starac sie tak samo bo to potencjalny klient
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 11:47 am   

Proszę o wypowiadanie się w temacie, a nie o personalne pyskówki słowne. Każda kolejna wypowiedź nie na temat będzie usuwana.
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 4:18 pm   

Misiak87 napisał/a:
Agę1986 malował w styczniu na targach i też zachwycona nie była.
potwierdzam, nie byłam zadowolona... miałam ogromną ilość tapety i strasznie źle się z tym czułam...A tuszem do rzęs tak sprawnie operował, ze aż się "popłakałam" bo końcówkę szczoteczki włożył mi w oko :evil: łzy mi popłynęły, chociaż mówił, ze wszystko uratował, to mój Ł od razu zauważył stróżkę łzy na policzku... ogólnie moim zdaniem przereklamowany :roll:
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2012 6:32 pm   

Czy ktoś może ostatnio korzystał z usług tego Pana? Załapałam się na makijaż na targach i jestem ciekawa jak wygląda współpraca z nim.
_________________

 
 
 
jolajasmin 

Dołączyła: 23 Sty 2011
Posty: 12
Skąd: Mikołajewice kolonia
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 3:12 pm   

Załapałam się na malowanie u tego Pana na ostatnich targach (8.01.2012)..
Nie byłam zadowolona z tego makijażu.. jeszcze nigdy nie czułam się tak źle umalowana.. nie był to mocny makijaż i kolory były całkiem fajne (brzoskwinia i limonka), ale tak kiepsko położonej kreski (eye liner) nie miałam nigdy.. nie mam oczu dużych, a w tym makijażu miałam jeszcze mniejsze.. Aga 1986, też miałam niemiłe zetknięcie ze szczoteczką i z ledwością uniknęłam potoku łez i faktycznie, z narzeczonym nawet śmialiśmy się, że po targach jedziemy do castoramy po szpachelkę, żeby zdejmować tapetę z mojej twarzy;P.. Mam mieszaną skórę na twarzy, a z tego co się zorientowałam po fakcie, całą twarz miałam pokrytą podkładem do skóry tłustej i skórę pod oczami dzięki temu reanimowałam jeszcze kilka dni później.. już zaraz po zejściu z krzesła czułam, że pod oczami się wszystko ściąga, a gdy już wszystko wyschło to spoglądając w lustro stwierdziłam, że jestem chyba z 7 lat starsza, bo dostałam takich zmarszczek pod oczami.. Makijaż był na pewno trwały, ale jeśli chodzi o mój wygląd.. no cóż.. całe szczęście, że jeszcze nie musiałam płacić..:/
 
 
ulotna_chwila 

Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 10:47 am   

Niestety, ale jestem zmuszona zrobić temu Panu antyreklamę...
Byłam na Targach w styczniu i podobał mi się jego makijaż i umówiłam się z nim na 08.04.2012 na makijaż ślubny, wymieniliśmy kilka maili i dzwoniłam do niego w piątek przed ślubem i jeszcze się umawialiśmy co i jak i w sobotę o godzinie 22!!!! dostałam takiego maila:

08.04
Od: "Sebastian Jerych" dnia: 7 kwietnia 2012 22:10
Witam serdecznie
Niestety z powodu dzisiejszego nagrania programu "Bitwa na Głosy" oraz
jutrzejszego dyżuru w TV, Sebastian nie bedzie mógł do Pani przyjechać.
Mogę zaproponować aby skontaktowała się Pani z Matyldą Wałęsą tel.

XXXXXXXXX.
Być może będzie dysponowała terminem i będzi mogła Pani pomóc.
Za utrudnienia przepraszamy.

Marcel Kwapisiewicz

A co by było gdybym nie sprawdziła maila? i czekała na niego na drugi dzień?!?
Szybko zadzwoniliśmy do koleżanki mojego już męża, która na drugi dzień w 1,5 h zrobiła mi paznokcie, makijaż i fryzurę i jakoś to było...

Nie polecam tego Pana! zawiodłam się strasznie, bo makijaż na targach był fajny, bo dokładnie określiłam co chcę i było OK.
Niestety jestem zażenowana podejściem do klienta... Mógł w piątek mi przez telefon powiedzieć, że nie da rady (przecież już wtedy wiedział, że będzie w Warszawie) to miałabym dodatkowy jeden dzień by coś skołować...

Nie polecam. Nie jestem zawistna i złośliwa, ale ostrzegam, by Wam się coś takiego nie przytrafiło.
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 11:14 pm   

mi właśnie polecano tego stylistę (dwie osoby były bardzo zadowolone- ale już jakiś czas temu) ale teraz mam mieszane uczucia.....
wiecie może ile teraz kosztuje u niego makijaż i fryzura- bo nigdzie nie mogę znaleźć cennika
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl