Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jechać na zaręczyny do Paryża?
Autor Wiadomość
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 12, 2011 9:02 pm   

grejpfrut napisał/a:
Anita napisał/a:
A mnie się wydaje że powoli to panny maja lekko przerośnięte wymagania, bo przecież trzeba koleżankom na nosach zagrać


Zgadzam się w 100% z tą wypowiedzią... Nic nie jest bardziej godne politowania niż panny, które wykorzystują zaręczyny jako pretekst do wzbudzenia w kimś zazdrości i pokazania "jakie to one są fajne".



zgadzam się w 100%....zaręczyny to nie ma być pretekst do przechwałek...

tak naprawdę to kogo by nie zapytać odpowiedziałby inaczej na pytanie "gdzie i jak?"
mnie mój J. oświadczył się w wigilię,w obecności naszych najbliższych...i dla nas obojga było to ogromne przeżycie...i nie uważam by poszedł na łatwiznę,bo denerwował się bardzo...aż mu głos drżał...nie mówiąc o rękach kiedy zakładał mi pierścionek...mnie zresztą też....i najcudowniejsze było to że mogliśmy się tą chwilą podzielić z tymi których kochamy....zresztą rodzice bardzo często wspominają tę wigilię z sentymentem...


co do twojego pytania...uważam że jeśli ktoś stosunkowo często podróżuje, to owszem...może mu się udać taka niespodzianka zaręczynowa....natomiast jeśli nigdy nie wyjeżdżacie i nagle zaproponujesz swojej ukochanej wyjazd do Paryża to domyśli się od razu w czym rzecz...i już nie będzie tak cudownie...bo najprzyjemniejszy jest właśnie ten element zaskoczenia....ja do końca życia nie zapomnę swoich zaręczyn...i tego życzę wszystkim...by był to moment wart zapamiętania....a jak będzie wyglądał to już Wasza indywidualna sprawa :)
_________________

 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 17, 2011 4:32 pm   

chyba ważniejsze od GDZIE jest Z KIM :)
_________________

 
 
Piniu 

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 7:05 pm   

Dokładnie zgadzam się z MadMar, ważniejsze jest z kim, a nie gdzie;) a juz przede wszystkim istotne jest w jaki sposób się to uczyni.

wyjazdy za granice mają swoje uroki, ale cieżko tam wrócić czasam na chociażby rocznice z powodów finansowych.

My proponowalibyśmy miejsce, które jest wyjątkowe dla Was obojga, nie koniecznie 1000 km od lodzi;)
 
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 7:25 pm   

doskonały pomysł z miejscem- jak wspomina Piniu
My zaczęliśmy być ze sobą w Sylwestra i właśnie w Sylwestra z lampką szampana w ręku i przy uroczych fajerwerkach mój M mi się oświadczył:)

i teraz każdy Sylwester wyjątkowo mi się kojarzy:)
_________________

 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Czw Cze 23, 2011 7:20 pm   

MadMar napisał/a:
chyba ważniejsze od GDZIE jest Z KIM :)


też tak myślę, pamiętam z dawnych czasów wypad do Madrytu z byłym chłopakiem - miejsce super a pobyt masakryczny, zresztą to była podróż pożegnalna i wyszło nam to na dobre:)
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 2:35 pm   

Te zaręczyny w Paryżu to juz taki stereotyp,ale myślę ze jednak mimo wszystko jedno z najbardziej romantycznych miejsc na świecie do zaręczyn i podarowania pierścionka. Ale ważniejsze do tego gdzie to się stanie,jest raczej z kim i tego się trzymajmy.
 
 
crazyB 

Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 9:01 am   

Nie uważam że zaręczyny w Paryżu sa oklepane! To jest najpiękniejsze i najbardziej urokliwe miasto! Miasto artystów, malarzy, pisarzy... :) w swoim życiu podróżowałam wiele ale jednak Paryż to moj nr 1!!!
mój narzeczony doskonale o tym wiedział i zaręczyny właśnie tam miały miejsce ;) romantyczna kolacja, wino i drżący głos ukochanego :) a potem łzy szczęscia i romantyczny spacer uliczkami paryża :) mmm.. chciałabym cofnąć czas :)
_________________
Moje ślubne inspiracje
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sro Paź 05, 2011 1:21 pm   

Zaręczyny w Paryżu?? Dla mnie nie... Cieszę się, że mój Mąż nie wpadł na ten pomysł.
Po pierwsze - oklepane
Po drugie - już sam taki wyjazd by mi śmierdział podstępem i oświadczynami, (z resztą ja nie cierpię wręcz zagranicznych wycieczek) a oświadczyny powinny być niespodzianką (według mnie)
Po trzecie - dla mnie oświadczyny powinny być romantyczną, intymną chwilą tylko we dwoje, bez świadków
Pewnie dla każdej dziewczyny jej oświadczyny są najpiękniejsze, bo liczy się sam fakt i każda ma inne marzenia dotyczące tego dnia. Ja jestem szczęśliwa, że mój Mąż oświadczył mi się tak jak sobie wymarzyłam czyli niespodziewanie i tylko we dwoje :) bez żadnych wzniosłych tekstów, gestów czy przedstawień.

Myślę, że dobrze jest jak Facet najpierw dowie się jak wyobraża sobie oświadczyny Jego Wybranka, a nie próbuje być na siłę oryginalny czy próbuje robić z tego spektakl, bo nie każda Dziewczyna tego właśnie oczekuje.
_________________
 
 
cammillka 

Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 4:22 pm   

MadMar napisał/a:
chyba ważniejsze od GDZIE jest Z KIM


popieram.

Paryż to przesada.
 
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 11:30 am   

No ale tak czy inaczej takie zaręczyny w Paryżu to też spory wydatek,bo podróż ja i samo miasto nalezą do droższych.. Ale jeżeli kogoś stać,to czemu nie. Dla mnie za bardzo oklepane.
Ostatnio zmieniony przez ART DECO JUBILER Wto Lis 01, 2011 11:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
antonka 

Wiek: 37
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 87
Skąd: Sieradz/łódż
Wysłany: Czw Gru 01, 2011 11:47 am   

może oklepane ale fajne, jak z ukochaną osobą to będzie pięknie
 
 
Ziabula 

Dołączyła: 14 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 11, 2011 8:42 pm   

antonka napisał/a:
może oklepane ale fajne, jak z ukochaną osobą to będzie pięknie



może i oklepane ale w marzeniach i filmach ;)

ja Bardzo bym chciała!! Kto podpowie to mojemu chlopakowi?? ;)
 
 
Flipomania.pl 
Firma

Dołączyła: 05 Gru 2011
Posty: 36
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 9:47 am   

zdecydowanie Paryż zostawić sobie na wycieczkę a na zaręczyny wybrać mniej oklepane miejsce
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 2:37 pm   

Ja mam podobne zdanie w tej kwestii. Paryż to dobre miejsce,ale na wycieczkę a nie same zaręczyny. Wiele romantycznych chwil można spędzić także w Polsce i wybrać coś fajnego na same zaręczyny.

Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Gru 17, 2012 2:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jaagacik 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 10
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 9:09 am   

Mój mąż oświadczył mi się na wieczorze tanga argentyńskiego ;D
 
 
Eurograv_pl 

Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 9:16 pm   

Liczą się intencje :) Poza tym każdy moment jest dobry jeżeli będą to szczere zaręczyny a nie wymuszone. Mogą być w Paryżu,chociaż to juz dosyć kosztowna sprawa :)
_________________

 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 02, 2013 5:53 pm   

Nie miałabym nic przeciwko zaręczynom w Paryżu :mrgreen: Dodam, że nigdy tam nie byłam, miasto "znam" tylko z filmów ;) Inne miasta bardziej mnie kręcą i ciekawią, ale to w końcu miasto miłości podobno ;) Nie narzekałabym, gdyby mój narzeczony chciał mnie tam zabrać :mrgreen: Serio to taki oklepany zaręczynowy kierunek? :?: Wiele moich znajomych par zaręczyło się na romantycznym wyjeździe zagranicą, ale akurat nikt w Paryżu.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 03, 2013 8:32 pm   

To chyba zależy od człowieka- czy jest sentymentalny, czy może bardziej liczy się dla niego/niej oprawa całego tego dnia. Ja moich oświadczyn w miejscu pierwszego pocałunku nie zamieniłabym na żaden Paryż czy Rzym, mogę teraz za każdym razem, gdy tam jesteśmy powspominać z łezką w oku. Ale jeśli Paryż ma dla kogoś szczególne znaczenie poprzez wszystko co z tym miastem się wiąże- to czemu nie :) Trzeba wyczuć przyszłą narzeczoną :p
_________________

 
 
panmlody12 

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 4:58 am   

Przecudowny, że też ja na taki nie trafiłem
 
 
Żuczek007 


Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 207
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro Sie 28, 2013 2:25 pm   

Jeśli ma się z tym miastem jakieś wspólne wspomnienia, to czemu by nie?

Jeśli miałaby to być wycieczka połączona z zaręczynami, to osobiście odradzam. Paryż jest mocno zatłoczony, przy popularnych miejscach masa ludzi, zero intymności. Jeśli komuś się marzą zaręczyny na wieży Eiffla, to ta osoba ma przed oczami niestety tylko filmowy obrazek. Rzeczywistość - długaśna kolejka po bilet, odbijanie się non-stop o innych zwiedzających i silny wiatr na górze :D

Jest tyle innych pięknych i romantycznych miejsc we Francji, że Paryż niestety przy nich ginie. Ale to tylko moje zdanie :)
_________________
 
 
Moniak 

Wiek: 38
Dołączyła: 27 Lip 2013
Posty: 61
Skąd: Pabianice / Paryż
Wysłany: Czw Sie 29, 2013 10:10 pm   

hihi... a a propos Paryża... ja sobie zawsze mówiłam "oby tylko nie Paryż", gdyż to faktycznie byłoby oklepane w naszym wypadku... Mój przyszły jest żabką mieszkającą w Paryżu, gdzie i ja się wybieram na stałe, albo przynajmniej na najbliższe lata, po ślubie i mało z romantyzmem ma to miasto wspólnego w moich oczach (jako świadka życia codziennego...). Oświadczył się w Barcelonie, na pustej plaży, w listopadowym słońcu, bez szopki, nikt nawet nie zauważył, bo po prostu siedzieliśmy przytuleni a on wyciągnął pierścionek... ;) Jesteśmy parą non stop na walizkach, wiec dlatego wcale ten konkretny wyjazd nie był dla mnie "podejrzany", może dlatego, że planowaliśmy go razem wiele miesięcy przed, ale zupełnie nie z takim nastawieniem ;) ja się cieszyłam bardzo, że było to na wyjeździe a nie w zaciszu mieszkania... ale wiadomo - co kto lubi :) ))

Cytat:
Jest tyle innych pięknych i romantycznych miejsc we Francji, że Paryż niestety przy nich ginie. Ale to tylko moje zdanie :)


Popieram w 100% :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moniak Czw Sie 29, 2013 10:15 pm, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
MagiaZlota_pl 

Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: POLSKA
Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 2:13 pm   

Chyba nikt nie podejmie tej decyzji za Ciebie,trzeba się na coś zdecydować. Oświadczyny w Paryżu to naprawdę romantyczna sprawa,wiele z nas właśnie marzyło o czymś takim,chociaż nie żałuje że u mnie bylo to nad morzem,każde miejsce ma swój niepowtarzalny klimat.
 
 
dzastab 


Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 848
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Lut 09, 2014 4:26 pm   

a mnie sie wydaje ze to wszystko zalezy! Chyba jakiekolwiek przesadzanie bedzie w zlym guscie i tak jak mowila Moniak kazdy "wielki wyjazd" bedzie podejrzany jesli para nie ma zwyczaju podrozowac.

Ja akurat dostalam pierscionek na moscie nad Sekwana (z ktorym wiazala sie rowniez krotka anekdota z naszych poczatkow) po kolacji na wiezy Eiffla :) Takze bardziej tendencyjnie nie moglo byc!! :p ale przeciez najwazniejsze jest to wlasnie ON zadal TO pytanie z TYM pierscionkiem i ze zaskoczyl mnie przepieknym wieczorem, i misternie uknuta niespodzianka :)

PS. troche tez oszukujemy z tym Paryzem bo mieszkamy w poblizu :p
_________________
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 8:55 am   

Paryż to genialny pomysł! Osoby, które się tam nie zaręczyły powiedzą, że słabo, ale co innego moją powiedzieć?
Ja miałam zaręczyny w restauracji na Wieży Eiffla:) Polecam, bardzo ekskluzywna, przemili ludzie, był fotograf, więc mamy niepozowane zdjęcia z zaręczyn, wszyscy bili brawo, sam szef restauracji nam pogratulował, kelnerzy:) Potem uczciliśmy to prawdziwym szampanem:) A widok? Coś pięknego...
Jako że jestem romantyczką było to spełnienie marzeń :)
Paryż jest oklepany? Moim zdaniem to marzenie wielu dziewczyn, ale przecież nie powiedzą swojemu facetowi, który oświadczył im się w Łodzi, że chciałby w Paryżu:) Jakoś bardziej oklepane są zaręczyny przy rodzinie, każdy tak ma, a wśród naszych znajomych wszyscy są pod wrażeniem bo nie mieli tak i nikogo takiego nie znają;)
Miasto miłości, tam się czuję tę magię....;)
Dodam, że na poziomie, gdzie jest restauracja 58 tour Eiffle nie ma żadnych turystów;) Można swobodnie wyjść z restauracji obejrzeć Paryż ze wszystkich stron, ale siedząc przy stoliku i tak widzisz go całego, coś pięknego:)))
_________________


Ostatnio zmieniony przez dorotka0603 Wto Sty 13, 2015 9:01 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 3:21 pm   

Jak dla mnie każdy przejaw inwencji narzeczonego jest na + także Paryż też :lol:
_________________
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Sty 30, 2015 12:23 pm   

Zaręczyny w Paryżu to dla wielu osób symbol romantyzmu i tej niezwykłej "magii",ale np ja nie wymagam aby mój przyszły narzeczony mnie tam zabrał,nie lubię aż tak dużego zamieszania i np zaręczyn na moście nad Sekwaną przy tłumie osób,wolę nieco skromniejsze. A do Paryża można pojechać np w podróż poślubną:)
 
 
anjexosdefrgos 

Wiek: 35
Dołączył: 13 Sty 2022
Posty: 15
Skąd: Skąd
Wysłany: Pią Sty 14, 2022 3:53 pm   

Pewnie, że dobry, dobry, bardzo dobry.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl