Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Rocznica ślubu
Autor Wiadomość
emigrantka 

Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 76
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 8:49 am   Rocznica ślubu

Witam
Na naszym weselu ktore odbedzie sie 10 lipca :wink: beda obchodzic rocznice slubu siostry mojego przyszlego meza bedzie to 5 i 10 rocznica :) i chcielibysmy kupic im jakis fajny drobiazg badz zrobic jakas niespodzianke i tutaj zwracam sie do Was o pomoc moze macie podobna sytulacje badz jakis fajny pomysl :mrgreen: (wspomne tylko ze 5 lat temu najstarsza siostra obchodzac 5 letnia rocznice dostala wiazanke i zagrali im piosenke ktora tanczyli jako pierwszy tanie na wlasnym weselu ) z gory dzieki za jakiekolwiek odpowiedzi pozdrowionka ;)
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 9:38 am   

To i ja również się do tego przyłączam, chociaż ja mam ciut gorzej, bo to akurat na naszym weselu rodzice będą mieli swoją 34 rocznicę ślubu :) i też jesteśmy w kropce. Jedynie co jak narazie udało mi się załatwić, to to żeby zespół zagrał piosenkę moich rodziców :) ( a łatwo nie było, bo kiedyś tata chciał żeby na innym weselu ten nasz zespół zagrał tą piosenkę, a oni jej nie mieli :D ale teraz mają mieć), też coś myślimy z siostrami, żeby coś zrobić, myśleliśmy, o jakimś duuużym naszym zdjęciu w ramce, ale to jeszcze jest do uzgodnienia, no i u nas to rodzice są, a u Ciebie to szwagierki są :P
_________________
 
 
emigrantka 

Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 9:48 am   

wczoraj na allegro znalazlam grawer na butelkach (szampan ,wino, whisky.wodka ) cena to 35 zl +butelka wydaje mi sie ze to troche drogawo tym bardziej ze butelka wiecznie nie bedzie stala prawda :wink:
Jeszcze myslalam o koszu upominkowym tzn Jakies winko i do tego jakies slodycze lepszej marki jak fererro roche. rafaelo. jakies czekolady itp tyle ze nie wiem jaki bylby tego koszt a moze daloby sie gdzies zakupic wszystko od reki i dac poprostu do ulozenia i zapakowania tego komus profesionalnie ,juz sama nie wiem .Nie chcialabym raczej dawac wiazanek bo to takie oklepane i nic wsumie wyrozniajacego :oops:
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 9:53 am   

emigrantka napisał/a:
Jeszcze myslalam o koszu upominkowym tzn Jakies winko i do tego jakies slodycze lepszej marki jak fererro roche. rafaelo. jakies czekolady itp
z tym pomysłem to myślimy czy to dać rodzicom, na podziękowania :) w liceum dawaliśmy nauczycielowi naszemu i ładnie to wyglądało, taki wielki kosz, ładnie przybrany :) i w środku była wódka dębowa ( na wzór takiego granatu) i ładnie to wyglądało :) ale nie mogę sobie przypomnieć po ile to kosztowało, a zamówiliśmy to w sklepie monopolowym :)
_________________
 
 
emigrantka 

Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 7:20 pm   

?? ? widze ze nikt nie ma zadnego pomyslu myslam ze pojdzie lepiej no coz bede zagladac hehe
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 1:47 pm   

Na Twoim miejscu poprosiłabym orkiestrę o zagranie dla dwóch "młodych par" gorzkiej wódki i wręczyła taki kosz alkoholowo-słodkościowy ;) Może jeszcze jeden taniec z dedykacja dla nich.

Poza tym uważam, że to jest Wasz dzień i to na Was powinna być zwrócona uwaga. Nie ma cudować z prezentami- najbardziej liczy się pamięć :razz:
Takie jest moje zdanie.
_________________
 
 
emigrantka 

Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 5:54 pm   

dzieki wlasnie szukam takiego kosza z alkocholem i slodyczami ale z tego co juz mi wiadomo to wyjde na tym najlepiej jesli sama wszystko kupie i poprostu dam komus do udekorowania dlatego ze kupno juz gotowego wychodzi naprawde drogo niestety :roll:
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 6:07 pm   

ja lubię kosze z Almy, wg mnie rozsądne cenowo, ładnie przygotowane i tyłka z domu mozna nie ruszac ;)
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl