Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
TAURUS z Łodzi
Autor Wiadomość
v.gt 

Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 10:56 pm   TAURUS z Łodzi

WITAM,czy ktoś coś słyszał o tym zespole ?bo ja słyszałem ich na żywo na sylwestrze 09/2010 i zrobili na mnie wrażenie i wokalnie zwłaszcza wokalistki i muzycznie,zarąbisty sprzęt bynajmniej kolega który trochę ma o tym pojęcia tak to rekomendował, bo chciałbym ich na wesele sobie zamówić,ale opinie też by były miłe,dziękuję i pozdrawiam
_________________
słucham
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Wrz 06, 2011 3:10 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
anna80 

Wiek: 44
Dołączyła: 02 Maj 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Nie Maj 02, 2010 7:43 pm   wiem coś !!!!!!!

Hej,nie napisałeś czy już wybrałeś ten zespól na wesele,ale jeśli tak to dobry wybór,u nas grali w styczniu na weselu,,dużym weselu,,,i sprawdzili się rewelacyjnie,wszystko było tak jak się umówiliśmy oczepiny miały być krótkie i takie były 15 min.utwory przy których się naprawdę bawiła cała sala,,po prostu SUPER..dziękujemy zespołowi jeśli to kiedyś przeczytają od Ani i Michała
 
 
pawlo 

Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 1
Skąd: łódz
  Wysłany: Pon Maj 03, 2010 10:53 am   

Ej, Ej!!!...ja tez byłem i się świetnie bawiłem;d...dają naprawdę czadu! Graja utwory różniste, i się przy tym świetnie sami bawią!...ja dziękuje, za świetna zabawę weselną...i ju ich zamawiam!
 
 
zib 

Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1
Skąd: pomorskie
Wysłany: Sro Maj 05, 2010 6:40 pm   

Byłem osobiście na imprezie sylwestrowej "pod gołym niebem" prowadzonej przez ten zespół w Inowłodzu i myślę, że jest to zespół godny polecenia. Uważam, że sam fakt, iż w tak mrożną noc zjawiło się na tej imprezie aż tyle osób świadczy sam za siebie, mozna sprawdzic na oficjalnej stronie Inowłodza i obejrzeć zdjęcia.
 
 
Kasia Katarzyna 

Dołączyła: 08 Cze 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 8:47 pm   

odświeżam wątek, jakieś nowe opinie?
_________________
Kasia Katarzyna
 
 
Zuzka_666 

Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 9:12 pm   

Witam, czy ma ktoś poysł na jakis zespół z łodzi? co tu dużo mówic za rozsądną cenę ale żeby potrafili ruszyć ludzi? :)
 
 
nowyalf 
Firma

Wiek: 49
Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 01, 2011 4:56 pm   

Taurus grał kiedyś u nas na weselu, ludzie świetnie się bawili, polecam
 
 
KarinaKarina 

Dołączyła: 19 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Koluszki
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 9:24 am   

W ten weekend zespół grał na moim weselu. Pozytywne, mega pozytywne zaskoczenie! Nie spodziewałam się, że są aż tak rewelacyjni.
Goście bawili się bez przerwy, kamerzysta miał o 23 tyle materiału, że mógł skręcić już film:-)
Goście chwalili zespół i ciągle, ale to ciągle tańczyli, co jest chyba najlepszym dowodem. Każdemu polecam ten zespół.

Karina i Tomek, Koluszki
 
 
PinaColada84 

Dołączyła: 19 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 3:06 pm   

W czerwcu miałam okazje bawić się na ich weselu i z miejsca ich zamawiam na swoje weselisko,bo są świetni-fajnie rozkrecają imprezę i rzeczywiście widać, że im też to sprawia przyjemność.dwóch facetów i dwie dziewczyny- mają fajny kontakt z ludźmi i śpiewają przeróżne utwory.także polecam!
 
 
izalukas 

Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 11:41 am   

Witam 11 czerwca 2011 zespół TAURUS grał na naszym weselu z czystym sumieniem polecam tych ludzi są zajefajni goście byli zachwyceni bawili się do białego rana :dan świetnie rozkręcają imprezę są mili i naprawdę otwarci na wszystkie propozycje Pozdrawiamy serdecznie cały zespół i bardzo dziękujemy za wszystko było suuuuuper Iza i Łukasz
 
 
edytorka25 

Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 12, 2011 8:52 pm   

Mieliśmy wesele 6 sierpnia 2011 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zespołu. Tak samo goście, wszyscy super się bawili. Orkiestra jest rewelacyjna. Potrafią super zabawić gości, przyśpiewki przy stołach były super. Gorąco polecamy. A zespołowi Taurus serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy. Edyta i Łukasz :P
 
 
aleksis 

Dołączyła: 18 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: kutno
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 8:57 pm   zachwycona

Ten zespół grał na moim weselu (lipiec 2011) i byłam zachwycona. Grają najnowsze kawałki!! Dziewczyny śpiewają super, zabawianie gości na "6". Po imprezie wszyscy wszyscy oceniali go pozytywnie. Szczerze
polecam!!!!!!! :)
 
 
Szczęśliwa 

Dołączyła: 02 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Paź 02, 2011 7:43 pm   Re: zachwycona

aleksis napisał/a:
Ten zespół grał na moim weselu (lipiec 2011) i byłam zachwycona. Grają najnowsze kawałki!! Dziewczyny śpiewają super, zabawianie gości na "6". Po imprezie wszyscy wszyscy oceniali go pozytywnie. Szczerze
polecam!!!!!!! :)






Ten Zespół grał na moim weselu 03.09.2011r. Było suuuperrrrrrrrrrrr!!!! Mają różnorodny repertuar. Podobają się zarówno młodym jak i znacznie starszym. Moi goście byli bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem mogę ich polecić.

[ Dodano: Nie Paź 02, 2011 9:11 pm ]
Szczęśliwa napisał/a:
aleksis napisał/a:
Ten zespół grał na moim weselu (lipiec 2011) i byłam zachwycona. Grają najnowsze kawałki!! Dziewczyny śpiewają super, zabawianie gości na "6". Po imprezie wszyscy wszyscy oceniali go pozytywnie. Szczerze
polecam!!!!!!! :)






Ten Zespół grał na moim weselu 03.09.2011r. Było suuuperrrrrrrrrrrr!!!! Mają różnorodny repertuar. Podobają się zarówno młodym jak i znacznie starszym. Moi goście byli bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem mogę ich polecić.


A poza tym serdecznie dziękujemy za ekstra zabawę Zespołowi TAURUS. Kasia i Czcibor.
_________________
Szczęśliwie Zakochana
 
 
adarek 

Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Łodz
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 7:04 pm   

Witamy, my tez ich wybralismy i grali na naszym weselu ,co wazne nie załujemy wyboru. Naszym zdaniem bardzo kontaktowy ,niezmanierowany,zgrany zespoł.Goscie naprawde widac było ze sie fajnie bawili a nie tak z łaski na ucieche . Fajne kawałki grali ,tak klasyczne jaki i nowe, dla kazdego . To tyle co mozemy powedziec i nie dla tego ze ich wybralismy i nie wypada powiedziec inaczej ale faktycznie nam sie podobało tak wiec polecamy i pozdrawiamy Edyta oraz Darek :wed5
 
 
Szpicbroda 

Wiek: 39
Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Dąbrówka Wielka
Wysłany: Pią Paź 14, 2011 10:40 am   

Witamy serdecznie,

mogę z czystym sumieniem polecić ten zespół. Grali u nas na weselu 20.08. i na poprawinach. Są świetni, bawią się muzyką i jakby mogli to by cały czas grali :) Jak kucharka usłyszała że mamy zespół z Łodzi to mówiła, że z Łodzi zespoły są leniwe. Potem musiała to odszczekać :) ) Fantastyczni ludzie. Daliśmy im trudne zadanie, bo na pierwszy taniec zażyczyliśmy sobie Czesława Śpiewa - "Caesia & Ruben". Mało popularny kawałek, ale zrobili to rewelacyjnie. Kopara mi opadła jak usłyszałem. Goście byli zachwyceni. A jaką biesiadę zrobili! Wszyscy się doskonale bawili. Wesele było super w dużej mierze dzięki nim.

Pozdrawiamy,

Kamil & Ania
 
 
zespół TAURUS 
Firma

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 17
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Gru 19, 2011 8:55 pm   

WITAMY SERDECZNIE I ŻYCZYMY :D ZDROWYCH POGODNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO 2012 ROKU

POZDRAWIA ZESPÓŁ TAURUS :D
_________________
Rzetelność uczciwość pasja to jest to co nas wyróżnia !! !
 
 
ria 

Dołączyła: 16 Kwi 2012
Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 8:48 pm   

grają dość fajnie, polecam
_________________
ria
 
 
Owiec 

Wiek: 39
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 8:39 pm   

Witamy,

zespół Taurus zapewnił nam fantastyczną oprawę weselną 19 maja 2012. Gorąco ich polecamy. Śpiewają super. Cudnie przygotowali nam piosenki o które prosiliśmy. Rewelacyjnie bawili gości dzięki czemu goście nie chcieli schodzić z parkietu, ani tym bardziej kończyć zabawę, przez co wesele trwało 11 godzin, z naprawdę bardzo krótkimi przerwami. Ani my, ani goście nie wytańczyliśmy się tak na żadnym weselu jak na naszym. Członkowie zespołu są bardzo otwarci, nie było krępującej bariery zespół:goście, mieli świetny kontakt z nami i z gośćmi (szczególna zasługa Tomka). Całemu Zespołowi serdecznie dziękujemy, dzięki Wam wszyscy chwalą nasze wesele jako najlepsze, na którym kiedykolwiek gościli. Pozdrawiamy
Asia i Przemek Siewierscy
 
 
krzysia102 

Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob Cze 16, 2012 9:07 am   

Szukając zespołu na nasze weselicho przesłuchaliśmy chyba ze 20 zespołów,a z iloma zespołami się spotkaliśmy to już sam nie wiem.Cały śląsk zjechaliśmy i żaden zespół nam nie odpowiadał,aż natrafiliśmy na nich.długo się nie zastanawialiśmy się i grali u nas w Gliwicach.Opłacało nam się ich ściągnąć.Zabawa była wyśmienita nikt nie siedział nie podpierał ścian.Anita i Krzysiek.

:P G O R Ą C O P O L E C A M Y ! ! ! ! ! ! :P
Ostatnio zmieniony przez krzysia102 Sob Cze 16, 2012 9:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gosiaa_i_Paweł 

Dołączyła: 22 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 8:19 pm   

No to u nas już po weselu :-)
Jakbyśmy mieli jeszcze raz wybierać orkiestrę, bez zastanowienia się wybralibyśmy Taurus'a.
Zespół jest cudowny a Panie mają wspaniałe głosy (Panowie również nie odbiegają od Pań). Ilekroć zaczynali grać, ludzie podrywali się do tańca. Idealnie dopasowali piosenki pod bawiących się gości.
Bardzo fajne zabawy. Naprawdę potrafią zabawić gości.
Z całego serca dziękujemy całemu zespołowi za wspaniałą zabawę do białego rana :D
Aż szkoda, że wesele ma się tylko raz w życiu...

Dziękujemy Gosia i Paweł
 
 
Beata_Łódź89 

Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2012 5:14 pm   

11.08.2012 r. zespół Taurus dbał o o oprawę muzyczną naszego wesela w sali "Kaprys" w Konstantynowie Łódzkim. Musimy przyznać, że nie żałujemy wyboru ! Są super! I warci każdej złotówki! Nasi Goście byli zachwyceni zespołem. Zagrali to co chcieliśmy i tak jak się umawialiśmy. Propozycje zabaw dla Gości czy forma oczepin - fantastyczne! I nie ma w tych słowach ani odrobinki przesady. Baaaaaardzo gorąco dziękujemy zespołowi za cudowną zabawę do białego rana. I polecamy każdemu przed kim jeszcze weselna noc :-) Szczególne pozdrowienia dla lidera zespołu - Tomka ! Dziękujemy Beata i Adam
 
 
wwweronika 


Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 127
Skąd: Łódź-Chojny
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 3:02 pm   

Kochani sluchajcie, wlasnie rozpoczynam poszukiwania zespolu na wesele, zapoznalam sie juz w ogolnymi radami i zabieram sie za konkrety :) Po przeczytaniu tylu fajnych opinii weszlam na YT i stronke www i szczerze mowiac nie przemawiaja do mnie za bardzo ten zespol, ale wiem, ze moga nie oddawac rzeczywistosci, dlatego zerknijcie, prosze na filmiki i powiedzcie jak to sie ma do rzeczywistosci. Mam wrazenie, ze te dziewczyny, a przynajmniej ktoras z nich falszuje..

no i w tym miejscu mialam wkleic linki, ale poki co nie moge :/

no i cos ad zabawy przy stolach, zabawiania gosci, bo tego tez nie dowiem sie inaczej niz z opinii :)
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15839

 
 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 03 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 11:46 pm   

I przyszedł czas abyśmy i my wystawili opinię zespołowi TAURUS. I będzie to jak najbardziej pozytywna opinia! Goście bawili się świetnie i każdy pytał gdzie my ich znaleźliśmy ;) Sala była praktycznie cały czas pełna, nogi bolą niesamowicie, bo nie chciało się zejść z parkietu :) Zabawianie gości przy stołach też bardzo udane i niespotykane :) Zespół zagrał to co chcieliśmy, wszystko się zgadzało. Podczas oczepin zdaliśmy się na Tomka i nie zawiedliśmy się, bo poprowadził wszystko fantastycznie. Cała czwórka ma super głosy i naprawdę fajnie to wszystko brzmiało. O super zabawie świadczy też to, że ostatni goście wyszli dopiero po 6 rano, a więc tańczono do ostatniej piosenki :D Członkowie zespołu mięli też super kontakt z gośćmi, dzięki czemu ludzie byli chętni i otwarci na różnego rodzaju zabawy. Z czystym sumieniem możemy polecić zespół, bo zabawa z nimi jest FANTASTYCZNA! :D Dziękujemy za niezapomniane wesele (szkoda, że ma się je tylko raz w życiu) :) Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieć okazję bawić się na Waszej imprezie :)
Pozdrowienia dla całej czwórki: Basi, Pauliny, Tomka i Piotrka :D
Dziękujemy!!! - Paulina i Damian
_________________
 
 
lukpin 

Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2012 7:16 pm   

8 września zespół Taurus grał na naszym weselu. Parkiet był praktycznie cały czas pełny. Grają świetną muzykę, wokalistki mają niesamowite głosy. Zapewnili konkursy na poziomie,które rozbawiły naszych gości. Po naszym weselu mojej siostrze tak się spodobał zespół, że TAURUS również będzie grał na jej weselu w czerwcu. Bardzo dziękujemy całemu zespołowi za wspaniałą zabawę i gorąco polecamy wszystkim!!! Monika i Łukasz
 
 
julart 

Dołączył: 10 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 10, 2012 10:33 am   TAURUS

22wrzesnia 8) Zespół TAURUS jak najbardziej pozytywnie. Goście bawili się całą noc. Wesele udane na 100% , Grupa naprawdę godna polecenia.
Wszystko super zorganizowane jak trzeba, zabawy, oczepiny :) . Repertuar różnorodny, dla starszych i młodszych. Zespół, z którym można się dogadac w każdej kwestii, a dodatkowy "specjalny" utwór dla młodej pary z poza listy nie stanowił problemu.
POLECAMY I DZIĘKUJEMY

JULIA i ARTUR 22.09.12
 
 
asiakawula 

Dołączyła: 19 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 8:46 pm   Zespół TAURUS najlepszym zespołem weselnym!!!!!!!!!!!!!!!!

Zespół Taurus grał dnia 29.09.2012r. na weselu u mojej siostry Sylwii i jej męża Grzegorza.Zespół sprawdził się rewelacyjnie-grali kawałki i te nowsze i te starsze,ale wszyscy bawili się do białego rana ;) ( wesele trwało do 7) Nogi bolały mnie jeszcze dwa dni po weselu :lol: Szczerze polecam ten zespół i zaklepuję na swoje wesele
 
 
madzia25 

Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 2
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 8:44 pm   

Dziękujemy za super zabawę która odbyła się 27.10.2012r ! Świetny repertuar, wokal, bardzo fajne prowadzenie zabawy, efekty specjalne (sztuczny dym, światła) tworzące cudowny klimat wieczoru. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!!! Już odliczamy czas do Naszego Ślubu który odbedzie się 2014 z Waszym udziałem !! ! Do wszystkich zastanawiających się nad wyborem zespołu na wesele którzy lubią dobrą zabawę do białego rana:-) gorąco POLECAM!!! Pozdrawiamy Magda i Paweł
 
 
draku46 

Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: dmosin
Wysłany: Pon Lis 12, 2012 11:14 pm   

witamy wszyskich nasz slub odbyl sie 6 pazdziernika lecz juz dwa temu zaczelismy poszukiwania zespolu . Nie byly one dlugie bo trafilismy na zespol TAURUS po krotkim wystepie w studio bez wahania postanowilismy ich zamowic i nie zawiedlismy sie ;) swietne glosy .duzy repertuar , pomyslowosc konkursow i zabaw krotkie przerwy oraz fajne efekty swietlne i dymne co dodalo uroku zdjec :) dziekujemy jestescie THE BEST pozdrawiamy PAULINA I PIOTREK
Ostatnio zmieniony przez draku46 Pon Lis 12, 2012 11:16 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Agnieszka 84 

Wiek: 39
Dołączyła: 15 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: pod łodzią
Wysłany: Czw Mar 07, 2013 11:21 am   

Całkiem nie dawno trafiłam na to forum i chcę się też podzielić spostrzeżeniami na temat tego zespołu,byłam na weselu 6 października 2012r w Koluszkach .Na weselu było fajnie,prowadził wesele zespół Taurus,którego jeszcze nie znałam :o .Zaskoczenie pozytywne cała noc zabawy na naprawdę wysokich obrotach :D i co ważne wszystkie zabawy i konkursy na świetnym poziomie :)
Jednym słowem polecam !! !
_________________
Ja i On
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 10, 2013 5:24 pm   

A jak prowadzą oczepiny? My chcemy krótko i z klasą, a ciężko znaleźć zespół, który tak to prowadzi:( .
 
 
Agnieszka 84 

Wiek: 39
Dołączyła: 15 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: pod łodzią
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 1:02 pm   

Katarzynka1985 napisał/a:
A jak prowadzą oczepiny? My chcemy krótko i z klasą, a ciężko znaleźć zespół, który tak to prowadzi:( .

Naprawdę fajnie prowadzą nie ma zbędnego czarowania na czas,już pisałam mojm zdaniem super zespół i kuzyn podpisał z nimi umowę na 2015.
_________________
Ja i On
 
 
farmerek89 

Dołączyła: 23 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 3:50 pm   

U nas ten zespół zagra w przyszłym roku. Mam co prawda małe wątpliwości bo mam wrażenie, że ktoś z nich fałszuje. Ale oglądaliśmy u nich płyty i podobało mi się jak grają. Czekam na opinie tych u których ten zespół juz grał :)
 
 
gogoolki 

Wiek: 38
Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 17, 2013 9:37 pm   do farmerek89

Też mieliśmy takie wrażenie. Są dwie wokalistki, jedna z nich chyba troszkę fałszuje, ale jest jeszcze druga taka ciemniejsza, ona bardzo fajnie śpiewa, no i konkursy tez robią normalne, nie jakieś niesmaczne, także ok. Większość komentarzy jest pozytywnych więc to mnie jeszcze przekonuje,jeszcze się zastanawiam nad nimi i nad zespołem, który polecają na swojej stronie.
_________________
gOgOOlki
 
 
Madzia i Michał 

Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Cze 24, 2013 8:27 pm   

Witamy
Nasze wesele odbyło się 8 czerwca 2013 na którym grał zespół "Taurus".Z czystym sumieniem i uśmiechem na twarzy polecamy ten zespół każdemu kto chce na swoim weselu bawić się bez stresu, tańczyć ile sił w nogach przy utworach dla osób z każdego pokolenia (Tomek wraz z zespołem potrafili bardzo dobrze dobrać utwory pod bawiących się gości), a w między czasie uśmiać się po pachy przy konkursach, które były idealnie wplecione w całą weselną zabawę!!! :P :lol: Impreza trwała do białego rana i ani chwili nie mieliśmy zwątpienia w to czy Taurus daję radę zabawiać naszych wszystkich gości!!Świadczy o tym chociażby fakt, że ostatni wyszli o 8 rano :mrgreen: :razz: Dzięki Wam wszyscy goście wspominają nasze wesele jako jedno z najlepszych na jakim byli!! :D Jeszcze raz bardzo dziękujemy całemu zespołowi za świetną i niezapomnianą zabawę!!!!



Chcesz mieć udaną zabawę
i zadowolonych gości wiele,
zespół " Taurus "
recepta na udane wesele!!!
:D :lol: :razz:
_________________
Magdalena i Michał Turczyńscy
 
 
damianu1988 

Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lip 10, 2013 5:06 pm   

Witamy.

Mieliśmy nasze wesele 15 czerwca 2013 roku i grał na nim właśnie zespół Taurus. Grali fantastycznie, goście oraz my bawiliśmy się wyśmienicie. Dzięki nim nasze wesele jeszcze długo będzie dobrze wspominane przez rodzinę i znajomych ;)

Pozdrowienia dla zespołu Taurus!
 
 
Ania i Tomek 

Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 13, 2013 7:24 pm   zespół Taurus

Witamy,nasze wesele odbyło się 10.08.2013.Z czystym sumieniem możemy polecić zespół Taurus wszystkim którzy szukają orkiestry na swoje wesele.Świetnie grali,goście oraz my jesteśmy bardzo zadowoleni.Dzięki nim nasze wspomnienia z wesela zawsze będą pozytywne.Naprawdę szczerze polecamy. DZIĘKUJEMY ANIA I TOMEK :) .
 
 
michal pilas 

Wiek: 37
Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: ksawerow
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 3:31 pm   

witamy! nasze wesele odbylo sie 22 czerwca 2013 i bylo bardzo udane i w duzej mierze zawdzieczamy to zespolowi Taurus . Wspaniale grali i super poprowadzili zabawy przy oczepinach. Parkiet niemal caly czas byl pelen roztanczonych gosci. Bardzo polecamy :) super zespol!!!!
 
 
Tomek.R. 

Wiek: 41
Dołączył: 02 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 08, 2013 9:22 pm   Kamila i Tomek 24.08.2013

Witamy :) :)
Chcieliśmy wszystkim powiedzieć iż orkiestra Taurus grała u nas na weselu w sierpniu 2013 roku na sali Agat przy ul.Strykowskiej w Łodzi i naprawdę była zabawa my jako młodzi bawiliśmy się świetnie a goście byli wręcz zachwyceni naprawdę polecamy bo grają wszystko, nowe i stare przeboje, zagraniczne jak i polskie a zabawy na oczepinach takie że idzie się uśmiać po pachy no i grają do samego rana aż wszyscy goście wyjdą , w 200 % gorąco polecamy ten zespół bo są na prawdę świetni. :) :) :) :) :)
Pozdrawiamy
Tomek i Kamila
_________________
Tomek_Kamila_24.08.2013
 
 
Julita 

Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 1:17 pm   

Teraz wiemy, że jak wesele to tylko z zespołem TAURUS. Goście byli zachwyceni i każdy pytał gdzie ich znaleźliśmy :) Oświetlenie które przygotowali było przepiękne :) Już na weselu goście chcieli namiary na zespół :) Świetnie zabawiali gości przy stołach Zespół zagrał to co chcieliśmy, grali nowe i stare przeboje i zrobili to fantastycznie :) Parkiet był cały czas pełen gości, następnego dnia nogi bolały od ciągłego tańczenia, bo nie chciało się schodzić z parkietu :)
Super poprowadzone oczepiny przez Tomka, świetne konkursy i zabawy, można się uśmiać po pachy :D
Cała czwórka ma super głosy i naprawdę fajnie to wszystko brzmiało. Fakt, że ostatni goście wyszli dopiero po 7 rano, a więc tańczono do ostatniej piosenki jest najlepszym dowodem świetnej zabawy :) Zespół miał super kontakt z gośćmi, dzięki czemu ludzie byli chętni i otwarci na różnego rodzaju zabawy i konkursy. Z czystym sumieniem możemy polecić zespół Taurus, bo zabawa z nimi jest The Best :) Dzięki nim mieliśmy niezapomniane wesele, najchętniej byśmy je powtórzyli, bo jeszcze nigdy tak świetnie się nie bawiliśmy jak z nimi :) Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieć okazję bawić się na zabawie z ich udziałem :)

Pozdrowienia dla całej czwórki :)
Dziękujemy Wam Kochani
Julita i Marcin
 
 
kucharscy 

Wiek: 35
Dołączyła: 23 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 10:44 am   

Witamy! Nasze wesele odbyło się 31 sierpnia w Ksawerowie, a grał nie kto inny jak Zespół Taurus :) Wszyscy goście byli zachwyceni, bawili się młodzi jak i seniorzy rodu:) Nie zapomnieli również o dzieciach, które o 23 spały już ze zmęczenia od szaleństw na parkiecie, który cały czas był pełny :) Zespół grał starsze jak i najnowsze kawałki (te naprawdę najnowsze). Super poprowadzili zabawę przy stole, oczepiny i konkursy. Zespół naprawdę bardzo kontaktowy, nie przeszkadzały im nasze szalone pomysły, a wręcz przeciwnie sami mają dużo ciekawych pomysłów i podpowiedzieli nam mnóstwo istotnych rzeczy dotyczących całej imprezy. Bardzo zaangażowani w to co robią widać, że robią to z sercem. Grali do godz 6.30 gdy już nawet ostatnim "niedobitkom" brakło sił ;) Dodatkowo poprosiliśmy ich o oświetlenie wnętrza co dało niesamowity efekt i ożywiło wnętrza specyficznego jak na salę weselną pałacu. Polecamy zespół w 100%, na pewno każdy kto się zdecyduje na nich będzie zadowolony! Pozdrawiamy Marta i Artur Kucharscy!
_________________
Artur i Marta Kucharscy
 
 
Beata G 

Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Paź 02, 2013 4:55 pm   

Kiedyś z żoną usiądziemy przy kominku w zaciemnionym pokoju opowiadając o swoim weselu wnukom, że oprócz miłych gości utkwiła nam w pamięci niesamowita orkiestra, która grała
i Grała pełen profesjonalizm POLECAMY :!: . Nie jedna orkiestra jej długo nie dorówna dziękujemy Wam za wspaniałe wesele :)
PS wszyscy goście was chwalili….

2013-09-14
Pozdrawiamy
Rafał i Beatka
_________________
Beatka
 
 
KamilS 

Dołączył: 18 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Koluszki
Wysłany: Sob Lis 16, 2013 1:56 pm   

Witam serdecznie,
mieliśmy szczęście przeżyć nasze wesele z zespołem Taurus we wrześniu br.
Atmosfera jaką stworzyli była niesamowita, z łatwością porywali gości do tańca.
Zabawy weselne doprowadzały do szerokiego uśmiechu na twarzach
i każdy chętnie brał w nich udział :)
Jesteśmy bardzo zadowoleni z zespołu, a goście weselni z zainteresowaniem pytali
gdzie znaleźliśmy tak wspaniałą grupę muzyczną :)
Taurus, zespół Taurus to nie tylko świetny band ale przede wszystkim
grono miłych i sympatycznych osób ;)

Pozdrawiamy i już dziś znów się z wami bawimy :)
Emilka i Kamil
21.09.2013
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 17, 2013 4:48 pm   

To ja ze swojej strony potwierdzę, że zabawa z zespołem jest naprawdę fajna i na podstawie wczorajszej imprezy widzę, że potrafią wyciągnąć na parkiet najbardziej opornych :wink: Co więcej, klimat jaki stworzyli pozwolił bawić się ze sobą właściwie kompletnie nieznanym sobie osobom. Tak więc cieszę się, że dokonaliśmy takiego wyboru z myślą o naszym weselu.
_________________
KAROOSIA
 
 
tomek137 

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Lbn
Wysłany: Pon Gru 09, 2013 3:21 pm   

I ja pozwolę sobie dodać co nieco do tego wątku..
Otóż wypowiem się w dwojaki sposób: z perspektywy gościa oraz "człowieka z branży".
16 listopada 2013 byłem na imprezie, na której grał zespól TAURUS. Repertuar dobrali bardzo dobrze pod względem różnorodności gatunków muzycznych. Mimo iż bawili się ludzie w podobnym wieku (zdecydowana większość to osoby 30-35lat), można było usłyszeć przeboje lat '60, '70 czy też współczesne. Muzyka serwowana była w sposób nienachalny a więc nie za głośno i selektywnie (czytelnie). Oprawa świetlna - istna rewelacja!!! Długie bloki muzyczne pozwalały na to aby każdy wyszalał się w tańcu do woli, a jednocześnie nie męczyły gdyż jak wspomniałem wcześniej - grali nie za głośno, no i układ sali (Villa Roma) sprzyjał temu aby nawet podczas ich występu można było swobodnie rozmawiać przy stole.
Jako kolega z branży mogę dodać jedynie tyle, iż ewidentnie widać, że cały zespól TAURUS (z kierownikiem Tomkiem na czele) wkłada mnóstwo serca w to, ażeby ich wykon był profesjonalny pod każdym względem. Totalnie profesjonalne oświetlenie (nie tylko sceny ale i CAŁEGO LOKALU!!!) robi niesamowite wrażenie. Wnętrza lokalu nabierają w jednej chwili nowych walorów, stając się bardziej magicznymi, ciepłymi, wyjątkowymi. Kolejny aspekt - profesjonalne nagłośnienie pozwalające na komfortowy odbiór ich wykonań. Jak pisałem wcześniej - było selektywnie, czytelnie, dynamicznie, po prostu MEGA. A nie zawsze tak jest, bo nie raz się słyszy że komuś coś piszczy, sprzęga, "buczy" itp. Statystyczny Kowalski powie "nagłośnienie to nagłośnienie", a ja mówię, że jednak warto i na to zwrócić uwagę przy wyborze zespołu:) No i prowadzenie imprezy w wykonaniu zespołu TAURUS.. Kulturalnie, a jednocześnie z humorem. Na wesoło, a jednocześnie bez głupich docinek i niestosownych tekstów. No i kiedy zbierzemy te wszystkie kwestie razem, można wysnuć wniosek iż zespól TAURUS należy do tych kapel które dbają o klienta i nie jest im obojętne zadowolenie zleceniodawcy.
Z czystym sumieniem i z całego serca polecam!!!
Tomek z Lublina
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Cze 23, 2014 8:56 am   

Tydzień od wesela minął i na spokojnie mogę powiedzieć tylko jedno: SUPER!!!
Goście bawili się fantastycznie, a nawet Ci, których ciężko wyciągnąć było na parkiet chwalą nas bardzo za wybór zespołu. Muzycznie bardzo dobrze, zabawy fajne i nieprzesadzone (to akurat kwestia gustu, ale moim gościom się podobało), zespół niepijący ( przynajmniej w czasie pracy ;) ) i trzymający fason do końca. Bardzo dobry kontakt z publicznością. Zdecydowanie dziękujemy i w razie następnego wesela na pewno będziemy dzwonić :]
_________________
KAROOSIA
 
 
Imprezowo 

Dołączyła: 11 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lip 11, 2014 10:04 am   

Przeglądałam to forum i się wkońcu zarejestrowałam,czytałam opinie o rożnych zespołach bo byliśmy z narzeczonym przed wyborem zespołu i byliśmy nawet chyba u 5 zespołów na rozmowie ale trafiło się wesele z udziałem zespołu Taurus.Pierwsze wrażenie no cóż nie ma saksofonu perkusji itd,ale wszystko się zmienia jak zaczyna zespół grać wychodzić do ludzi do stołów Pan Tomek z tym instrumentem klawiszowym i cały zespół.Można to opisać tak,świetny zespół z dobrymi wokalami i to wszyscy śpiewają super sprzęt bo wszystko było idealnie słychać nawet podpytalismy kamerzystę który filmował Pan Michał S,powiedział że nie spotkał się z zespołem z Łodzi jak i okolic z tak świetnym sprzętem i oświetleniem.Prowadzenie wesela też nam się bardzo podobało nie spotykane zabawy i bardzo fajne i nie wszystkie na raz.Kończąc wypowieć napisze tak że my wybraliśmy zespół właśnie po tym weselu w Gospodarzu nie spotkaliśmy się z tak fajnym zespołem nawet z pośród tych u których byliśmy,i nie trzeba przepłacać tyle za te topowe zespoły bo nie dają tyle ile się cenią a stwierdziliśmy to po obejrzanych filmach.Nie mogę się doczekać października 2015.Pozdrawiam Marzena i Marcin
_________________
Imprezowo
 
 
adrian_wlkp 

Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Sie 28, 2014 11:03 am   

Zespół Taurus grał na Naszym ślubie 15 sierpnia w Rogoźnie Wielkopolskim.

Jedyne co mogę powiedzieć to to, że było GRUBOOO :D

Różnorodna muzyka, więc każdy z gości miał coś dla siebie, świetny wokal, genialne aranżacje - nic tylko się bawić :D Super podejście do gości, wesołe zabawy i konkursy, także do 4 rano parkiet był pełny. Później niestety nogi odmówiły posługi :P Długie bloki i krótkie przerwy wykończyły (oczywiście pozytywnie) moich gości także mam nadzieję, że długo będą wspominać te wesele :)

Chociaż na drugi dzień zespół miał kolejne imprezy nie było problemem przyjechać do nas 250 km, grać do 4 rano i dalej zabawiać ludzi.

Taurus również zajmował się oświetleniem Naszej sali - efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Kolorki same w sobie stworzyły niepowtarzalny nastrój - goście byli zachwyceni :)

Chociaż wielu nie zwraca na to uwagi, również należy podkreślić, iż sprzęt jakim dysponuje zespół zasługuje na wielkie pochwały, nagłośnienie z "tzw." wyższej półki przekłada się bezpośrednio na czysty, niemęczący, przyjemny miękki dźwięk, tym samym można się bawić do rana i nie mieć problemu z bólem głowy czy uszu :P

Polecamy i pozdrawiamy

Natalia i Adrian
15.08.2014r.
Ostatnio zmieniony przez adrian_wlkp Czw Sie 28, 2014 11:07 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
marmotta85 

Dołączyła: 01 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 11:13 am   

Jeżeli zastanawiacie się czy wybrać zespół TAURUS to powiem szczerze: nie myślcie dłużej tylko rezerwujcie kapelę póki mają wolny termin.
Oprawa, którą przygotowali na nasze wesele 30.08.14 to było mistrzostwo świata. Duża różnorodność repertuaru i ciekawe wykonania powodowały, że na parkiecie nigdy nie było pusto. Do tego niespotykane konkursy i zabawy, które integrowały gości i powodowały częste salwy śmiechu. Samo prowadzenie wesela bez zarzutu - Tomek idealne nadaje się na wodzireja a przy tym konsultuje kolejne etapy zabawy i słucha sugestii. Najlepszą rekomendacją zespołu są jednak pochwały gości weselnych, z ust których co chwilę słyszeliśmy "gdzie znaleźliście taki fajny zespół?".
Należy dodać kilka słów nt oprawy świetlnej. Jeżeli nie chcecie bawić się we własnoręczne dekorowanie sali to za rozsądne pieniądze możecie mieć niespotykaną dekorację świetną - bardzo nam się podobało.

Ewa i Tomek
 
 
madzia25 

Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 2
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 1:27 pm   

Witamy serdecznie !! !

16.08.2014 zespół TAURUS grał na Naszym weselu w Sali Kryształowej w Zgierzu.Nie da się opisać słowami czego dokonali! Zespół spisał się REWELACYJNIE! Sprawił że Nasze wesele będzie niezapomniane :lol: !! ! Profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz oświetlenie które robi mega wrażenie! Wspaniała oprawa muzyczna dobrana odpowiednio do gości którzy byli zachwyceni zespołem. Świetne głosy, ciekawe konkursy, super zabawy!Współpraca z zespołem to sama przyjemność, otwarci na Nasze sugestie, pomocni i z ciekawymi pomysłami!
Z całego serca dziękujemy Wam za super, extra niezapomniana zabawę!!! Nie wyobrażamy sobie tak ważnego dnia bez Was ;)

POLECAMY GORĄCO ZESPÓŁ TAURUS!!! UDANA ZABAWA TYLKO Z WAMI!!!JESTEŚCIE NAJLEPSI!!! :lol:
Madzia i Paweł 16.08.2014
 
 
Mateusz1985 

Dołączył: 12 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2014 8:24 pm   Adamowicz M

Witam!
Zespół Taurus bawił nas oraz naszych gości na naszym weselu w zeszłym tygodniu czyli 06.09.2014r w Topoli Królewskiej nieopodal Łęczycy. Byliśmy z Żoną na wielu weselach i różne zespoły widzieliśmy w akcji ale zespół Taurus przebił wszystkich :D Rewelacyjnie prowadzili całe wesele. Świetne konkursy, profesjonalny sprzęt. Muzyka dla wszystkich.
Gorąco polecamy zespół Taurus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla nas i dla naszych wszystkich obecnych gości są najlepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
_________________
Adamowicz M.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl