Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotograf Aneta Kowalska- Chwile Ulotne
Autor Wiadomość
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sob Maj 19, 2012 10:53 pm   

przepiękne :D
_________________

 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 20, 2012 5:51 am   

kakonka napisał/a:
to czas na mnie...lepiej późno niż wcale

Ano właśnie, idąc za przykładem również muszę zdać relację :)

Z Anetą spotkałyśmy się do tej pory dwukrotnie, podobnie jak Kakonka, na sesji brzuszkowej i maluszkowej. Obie sesje wspominam bardzo miło.

Podczas pierwszej, na której się poznałyśmy, Aneta stworzyła bardzo miłą atmosferę, dzięki czemu również nie miałam większych oporów, aby się rozebrać prawie do naga, chociaż Anetka oczywiście nie namawia na siłę, bo wiadomo, że nie każda ciężarna ma chęć. Na pewno część atmosfery robi samo studio, które nie sprawia wrażenie surowego miejsca pracy. Mojemu mężowi tak się spodobał kącik kanapowy, że prawie zasnął, a trzeba dodać, że temperatura też była odpowiednio podkręcona, żebym miała komfortowe warunki bez ubrania :P No i Anecie udało się go namówić do kilku fotek, za co jestem jej bardzo wdzięczna, bo mamy pamiątkę w komplecie :)

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Sesja Hanutkowa odbyła się mniej więcej jak Mała miała miesiąc. Nie muszę chyba podkreślać, że atmosfera była równie miła :) Gadżetów Anetka ma mnóstwo, więc można kombinować na wiele sposobów, choć wiadomo, że podczas takiej sesji wiele zależy od dziecka. Hania przez większość sesji nie spała, pod koniec urządziła nam popisowy ryk, a potem zasnęła, więc kilka fotek "na śpiocha" też się udało złapać.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


kakonka napisał/a:
Anetko dziękujemy

My również :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bian Nie Maj 20, 2012 5:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Maj 20, 2012 7:16 am   

Bian, piękne :) dużo robi zarówno wprawne oko Anety, jak i wdzięczni modele :) uwielbiam zdjęcie Hani w tiulach, którego tutaj nie ma :P - zapewne niedopatrzenie :P

Chciałam jeszcze napisać że zdjęcia z obu sesji dostałam mniej więcej w okresie miesiąca od chwili ich wykonania :) Oczywiście wcześniej, bo następnego dnia na poczcie miałam kilka "smaczków" :D
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Nie Maj 20, 2012 9:10 am   

Pozwolę sobie pobawić się trochę w moderatorkę :D

Po pierwsze zgodnie z Regulaminem Forum:
Cytat:
Zabronione jest pisanie w wątkach z postami "hide" postów typu "podglądam" lub pisanie tylko w takich wątkach krótkich postów, nie wnoszących nic nowego do wątku


Po drugie, po "aferze" w wątku Megi wydaje mi się, że ustalone było, że
Cytat:
jeśli juz się decydujemy wkleić swoje zdjęcia w danym wątku Firmy to bez opcji ukrytej - bo tak zmuszamy innych do odpowiadania w wątku firmy aby zobaczyć zdjęcia

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13134

Choć z tego co widzę, to chyba żadne zmiany w regulaminie nie zostały wprowadzone :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Nie Maj 20, 2012 9:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 25, 2012 8:21 pm   

Idąc za przykładem Bian i Kakonki zdaję relację ze współpracy z Anetą.
Pierwszy raz z Anetą spotkaliśmy się na sesji brzuszkowej u mnie w domu. Na sesji panował fajny klimat, a ja mimo 35tygodnia czułam się świetnie i nie czułam skrepowania ;)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Nasze następne spotkanie odbyło się podczas Chrztu Świętego Franciszka. Franek miał wtedy 2miesiące. Anecie udało się stworzyć wspaniały reportaż dzięki, któremu miło będzie wspominać te ważne chwile.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Jednym słowem polecam Anetę :)
_________________
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 1:56 pm   

A my planujemy małą sesyjkę na roczek Gada i dużo wskazuje na to, że zdecydujemy się właśnie na p. Anetę :)
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 06, 2014 4:16 pm   

Wybraliśmy p. Anetę do wykonania fot. z chrzcin naszego dziecka. Mysle, ze bedziemy zadowoleni :)
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 04, 2014 10:47 am   

Czy ktoś z tu obecnych wie może co się dzieje z p. Anetą? Od tygodni ma wyłączony tel, nie odpowiada na maile. Na Fb zostawiła zdawkową informację, że przeprasza za zaistniała sytuację. Czekam na zdjęcia, już powinny być, a nawet nie nie wiem, czy zaczęła nad nimi pracować...
 
 
Życzliwa111 

Dołączyła: 04 Mar 2017
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 11:34 pm   

Nie Polecam tej Pani fotograf. Byliśmy umówieni w konkretny dzień i godzinę na sesję zdjęciową z małym dzieckiem. Czekając pod studio, Pani Aneta
odebrała telefon za TRZECIM razem i oznajmiła, że ta sesja jest odwołana tłumacząc się że "KTOŚ" ją odwołał. Po 20 minutowej rozmowie w której Pani Aneta wymyślała najróżniejsze wymówki by nie przyjechać na tą sesję, cudem zmieniła wszystkie plany i gnając do studia pojawiła się po kolejnych 20 minutach. Na sesji okazało się, że Pani fotograf specjalizująca się i tak też się reklamująca fotografią DZIECIĘCĄ nie posiada gadżetów ani ubranek dla kilkumiesięcznych chłopców. No cóż, jeżeli ktoś chce mieć przygody i bardzo trudne rozmowy telefoniczne to jak najbardziej POLECAM. ;) Dodam jeszcze, że Pani Aneta bierze nie małe pieniądze za sesję i nawet kiedy się nie zjawia na umówiony termin nie ma możliwości zwrotu gotówki. Jest tak dużo fotografów, że naprawdę jest w czym wybierać. Technicznie: zdjęcia dobrej jakości, ładne opakowanie, odbieranie zdjęć w godzinach np. między 17 a 17.30 więc naprawdę godziny pracy Pani fotograf są do pozazdroszczenia. Dla tej Pani liczy się, żeby KASA SIĘ ZGADZAŁA. Pozdrawiam :)
 
 
Klaudijka 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 34
Skąd: Andrespol
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 9:43 pm   

Pani Aneta robi naprawdę bardzo ładne zdjęcia, mieliśmy okazję korzystać z sesji noworodkowej. Ale ceny za pakiety ślubne po prostu powalają na kolana... Wydaje mi się,że cena jest zbyt wygórowana.
_________________
Mój dzienniczek!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl