Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Podraznienie po depilacji.
Autor Wiadomość
kazia 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 6:58 am   Podraznienie po depilacji.

Ratunku.
W okolicach intymnych(golę się od 10 lat)po goleniu za każdym razem wyskakują mi czerwone krosty.Wygląda to fatalnie.Próbowałam też włoski usunąć depilatorem ale efekt był jeszcze gorszy.Co robic ?Ratunku!!!
_________________
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 9:35 am   

Kazia ja też miałam ten problem. Obecnie używam maszynki na sucho. Krostek nie mam jeżeli jadę maszynką z kierunkiem jak rośnie włos, a nie pod włos. Nie mam przy tym problemów z podrażnieniem skóry, ale zapobiegliwie stosuję krem nawilżający.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bian Wto Maj 18, 2010 9:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 9:43 am   

Równiez mam podobny problem :( Ale od pewnego czasu zaczęłam uzywać kremu do depilacji (Bielenda) i problem zniknął. Nic, zero krostek, zero podrażnień, tylko dłuższa chwila spędzona w łazience ale przeciez warto :)
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 12:33 pm   

jedyną możliwą dla mnie formą depilacji jest depilacja kremem. od kilku już lat używam kremu Vanity (chyba właśnie Bielendy) i jestem zadowolona, nie podrażnia w ogóle, nawet okolic intymnych.
_________________
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 1:39 pm   

O dziewczyny to i mi się przyda ta rada odnośnie kremu, w końcu to mniejsza ingerencja w skórę niż maszynka :)
_________________

 
 
Kasia13 


Dołączyła: 16 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 4:50 pm   

Żeby nie było takich krostek po depilacji dobrze jest stosować balsam po depilacji lub oliwke. Do kupienia praktycznie w każdej drogerii. Kosmetyk przyjemnie chłodzi podrażnione miejsce , zapobiega powstawaniu m.in. właśnie takim krostkom i opóżnia odrastanie włosków.
Używałam takiego balsamu bardzo długo i byłam zadowolona. :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl