Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Balony w dekoracji
Autor Wiadomość
sheria 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 175
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 9:10 pm   Balony w dekoracji

Szukałam czegoś o balonach, nie znalazłam nic odpowiedniego, więc temat załączam. Jeśli istnieje takowy, a ja przeoczyłam, bardzo przepraszam i proszę Moderatorki o przeniesienie.

A teraz otwierając temat- mam taki dylemat:

Czy są osiągalne do kupienia balony z czegość innego niż lateks? Ja mam na to uczulenie.. i jak zwiążę chociaż z 10 balonów, to później całe ręcę będę mieć czerwone, opuchnięte i w ogóle masakra. Napełniać chcę helem, żeby mogły być tylko przewiązane wstążeczką i żeby sobie wisiały pod sufitem.. niestety jak ostatnio sprawdziłam może być trudno, żeby balon (sprawdzałam na lateksowym- nie ja pompowałam i zawiązywałam) napełniony helem wytrzymał więcej niż 24 godziny.. A przecież nie będę mieć czasu w sobotę od rana siedzieć z narzeczonym i pompować balonów.. Absorbować rodzinę i świadków.. to też odpada.. Wynająć firmę do napompowania.. hmm.. no ewentualnie, ale ja chciałam sama tą dekorację zrobić.. i to jeszcze różne balony odpowiednio ułożone i rozmieszczone w określonych miejscach.. No i właśnie.. czy jak są dostępne balony z innego tworzywa.. to czy ono mniej będzie przepuszczało hel od lateksu?
I jeszcze jedna sprawa.. jakie balony- kolorystycznie- będą najlepsze do "sali jadalnej", która będzie miała stoły w kolorze biel- ecri- złoto?
Bo do "sali tanecznej" to już chyba może iść pełna gama kolorystyczna, czy też jakoś kolory stonować?
_________________
Jestem tu w chwili kiedy mnie nie ma
-ot-
chwila dla świata zapomnienia..




 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 3:51 pm   

sheria, ja mogę się tylko w temacie kolorów wypowiedzieć, bo na balonach od strony technicznej się nie znam.

Do sali w takiej kolorystyce ja bym dała balony złote, ewentualnie 2 kolory - złoto i beż. Jak są balony we wszystkich kolorach, to kojarzy mi się to z festynem, ja bym stonowała balony do jednaj tonacji, a np róznych odcieni w danej sali.
 
 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 1:06 pm   

sheria,

balony produkowane są nie tylko z lateksu :D :wink: , na polskim rynku można zakupić również balony foliowe. Ich minusem jest to, że są znacznie droższe od gumy, plusem w Twoim przypadku fakt - iż od momentu napompowania helem - utrzymują się pięknie w powietrzu kilka do kilkunastu dni, dekorację będziesz sobie mogła przy wyborze tej opcji zrobić spokojnie sama nawet już w czwartek.
Balony foliowe mają przeróżne kształty, kolory i rozmiary.

W razie pytań służę pomocą.
 
 
 
sheria 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 175
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 8:35 pm   

dekolife_dekoracje dziękuję bardzo za informacje :)
A może mógłbyś jeszcze napisać mi, gdzie takie balony mogę dostać?
_________________
Jestem tu w chwili kiedy mnie nie ma
-ot-
chwila dla świata zapomnienia..




 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Nie Sty 13, 2013 7:14 pm   

Kiedyś na weselach balony były podstawa dekoracji. Teraz częściej spotka się wstęgi czy kwiaty, a balony są ewentualnie dodatkiem.
_________________

 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 7:58 am   

nie wiecie czy na balonach z folii można robić indywidualne nadruki np. zdjęcia? jeśli tak to może wie ktoś jaki jest koszt?
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 7:10 pm   

Czy ktoś z forum wypuszczał balony przed kościołem? :?: Mam kilka pytań technicznych... :-)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
ola_łódź 

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 9:12 pm   

zuziaczek

coś dla Ciebie:
http://balonyznadrukiem.pl/proaction/?page_id=444
Nie wiem tylko, czy realizują małe zamówienia...
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 9:54 am   

kombinuję z dekoracją sali i wymyśliłam, że puścimy pod sufitem multum biało-fioletowych balonów napełnionych helem, żeby powstała taka kołderka na suficie, będzie to dobrze wyglądać?
 
 
Torradora 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 5:36 pm   

Paolina, kilka lat temu daliśmy Młodym jako niespodziankę pudło z balonami napełnionymi helem.

PaulinaPS, wydaje mi się, że taka luźna dekoracja ma miejsce bytu gdy masz pewność, że nie będzie przeciągów. Gdzieś na necie widziałam taką dekorację

JA ogólnie nie przepadam za balonami. Ale planujemy dla dzieciaków na poprawiny wypuścić kilka sztuk dla zabawy.
_________________
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lip 30, 2013 11:30 am   

Jeżeli mowa o dekoracjach z balonów,to uważam że jest to naprawdę świetny pomysł tylko nie można przesadzić i wybrać ich odpowiednie kolory,tak aby całość nie prezentowała się zbyt tandetnie.
 
 
agapomagala 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 06, 2013 2:27 pm   

Dokładnie mam takie samo zdanie, balony to już lekki przeżytek , chyba , że delikatne akcenty są na sali weselnej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl