Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Na Allegro bywa śmiesznie
Autor Wiadomość
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 9:35 pm   Na Allegro bywa śmiesznie

Oto teksty jakie możemy spotkać na tym jednym z najpopularniejszych portali aukcyjnych. Styl, interpunkcja i ortografia oryginalne! Bardzo oryginalne...:)

POWODY SPRZEDAŻY
* Niestety musiałabym chodzić na wdechu i z wciągniętym brzuchem nie mówiąc, że nic nie mogłabym jeść. Aż tak się poświęcać nie będę.
* Sprzedaję bo niestety cycki mi się nie mieszczą już w niego.
* A z tego względu, że brat przestał chodzić do kościoła... kurtka jest już niepotrzebna.
* Postanowiłem, ze znudziło mi się posiadanie kuli z rzelaza, wiec ją sprzedaję.
* Sprzedaję tylko dlatego, że mam długowłosego białego kota i praktycznie nie mogę mieć w domu czarnych rzeczy, bo musiałabym je cały czas „odkudlaćâ€�
* Kartę sprzedaje jako uszkodzoną z powodu, że do środka komputera weszła mi mysz, która narobiła na ścieżki karty, które szlak trafił.
* Różyczkę [broszkę] sprzedaję, bo jest prezentem od odrzuconego kochanka i patrzenie na nią wywołuje krwawienie oszukanego serca (mojego).
* Bo pilnie potrzebuje gotówkę na mandat!!! Jechałem 100km/h po terenie zabudowanym a policjant w łapę nie chciał!
* Kasety były używane, co widać po ryskach na pudełkach, ale potem rąbnęli mi samochód, nad czym ubolewam, i już nie mam gdzie ich słuchać.
* Miałam ją raz na sobie na bardzo prestiżowej międzynarodowej konferencji, a teraz się przebranżowiłam i nie mam jej do czego nosić.
* Marynarka jest nowa, ani razu nie używana bo mąż za szybko tyje.

MATEMATYCZNA PRECYZJA OPISÓW:
* 4 kostki po 4 RAM, czyli razem 32 RAM
* Prędkość obrotowa wentylatora to ok. 1700 obr./min (na oko).
* Dwa motki są całe,jeden jest zaczęty,ale jest większa połowa (2/3).
* Aukcja hurtowa: 2 tuziny, czyli 12sztuk.
* użyty raz razy.
* Ręcznie wykonana kula. Wysokość około 8cm, a długość ok. 8cm.
* Wszystkie pięć części trylogii Sapkowskiego.
* Tylko teraz, promocyjna cena 139,99 zł na nową niższą cenę — 199,99 zł!!!
* Za niecałe 25 zł (25,49).
* podkład był użyty dokładnie 1,5 raza.
* Zakupiłam 3 zestawy po 3 aniołki i nie dostałam wszystkich 18, tylko 9!
* Długość kabla 1,5 metra, co zapewnia duże prędkości transmisji danych.
* Mieści zeszyty i nawet mniejsze A4.

KOMENTUJEMY KONTRAHENTA
* I naucz się po polsku pisać, tłumoku.
* Gość zielony w sprawach wifi jak oliwka.
* Warmazoniaż
* Smocza pyta.
* Jesteś kłamcą, landryną!!!
* Uproszczona konstrukcja cepa.
* Ty kufoncu.
* Nadajesz się do tarcia chrzanu.
* Kolejny niepełnosprytny.
* Iloraz inteligencji oscylujący na poziomie spróchniałego pnia drzewa.
* Ty marny wytworze biegunki hipopotama
* Gość trybi jak diesel w zimie.
* Niepoważny faflun.
* straszny dzban.
* Bezmuzgie yeti.
* W rozmowie telefonicznej mówił w moim kierunku wulgarne inwektywy na tle erotycznym! Nie polecam!
* Uważajcie na tego super robiącego w ch**a, teraz to ja jego paczkę mam w du...
* sprzedający stosuje chwyty poniżej pasa.
* Ale się dałem wydymać... jak mały Kazio... a to pedał jeden.
* Nie jestem Pinokio, żebym się pie***ł. Z pajacami.
* Pan xxx jest naprawdę nie w porządku. Zostałem przez tego użytkownika wykorzystany!
* Dziwię się sobie, że dałem się wydymać.
* Nie powinien obcować na allegro. Zdecydowanie nie polecam.
* Niestety chciałem ubić interesa, ale ty jesteś nerwowa!!!!
* Jesteś pan zbiorem molekuł.
* Koleś upierdliwy jak nietoperz.
* Najpierw debil truł mi przez tydzień, zalicytował palant, wygrał ten idiota, a na deser napisał, że już nie chce tej gry. Kawał kretyna ogólnie.
* Ten koci zwis mnie olał.
* Raptus warchoł i woda na młyn odwetowców.
* Śmierdząca flądra w łokieć szarpana!!!!!
* Gość niesłowny, a do tego bezczelny kłamczuch, łgarz, zwodziciel, unikacz, miglanc, pieprzony kierunkowskaz i brakło mi epitetów (bo musiałbym przeklinać).
* Ty, ty, ty, człowieku!
* Totalny brodzik intelektualny.
* Nie jest to ******, ale raczej kołchoźnik.
* ****** i hochsztapler!!!!!!
_________________
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 9:39 pm   

ja dzis widziałam "Śpiworek do srania" do kupienia. Dział-dla dzieci :D
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 9:52 pm   

padłam ze smiechu no nie nio, spać mi się odechciało po przeczytaniu tego:)
_________________
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 9:52 pm   

ale się uśmiałam :D :D :D
_________________
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 9:55 pm   

Dobre :smile:
_________________
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 9:59 pm   

oj, mocne!!! :D
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 10:00 pm   

ja znalazłam jeszcze takie:

* Śliczna fioletowa sukieneczka, waszki, cyrkonie.
* NAWILŻACZ WODY Z Z.S.R.R.
* Gabaryty w kształcie kwadrata 31 cm
* kombinezon czarny jak Rihanna
* Sprzedam suknię ślubną z opalizującej tafty inteligentnej
* Surowe Skury do Obrubki
* Szklana figurka ze szkła
* od góry czarny pasek załorzony przez cztery szlówki
* Na początku chciałabym zaznaczyć, że na moich aukcjach wystawiam tylko i wyłącznie rzeczy należące do mnie lub moich bliskich w stanie BDB.
* Czarna rozszerzana z zapięciem dla Pusi.
* BLUZECZKA wiązana na szyjce z tyłu tak samo zabudowana jak z przodu i MAJTUSIE czarne włoskie.
* MAJTUSIE śpioszki z dziurka i wiązaniem na pupci [nie, nie dla dzieci]
* PRZEGUB PUŁOŚ SEAT IBIZA


i jeszcze jedno ogłoszonko:


Słowem wstępu - sprzedałem swojego SV'a 650 (z obietnicą, że jeździć już nie będe) aby w tajemnicy przed żoną kilka miesięcy temu kupić tą pomarańczową wścieklizne. No i baba jak to baba - stosując metody lepsze od Bonda podsłuchując, knując i szantażując dowiedziała się, że w super tajnym garażu stoi moja nowa zabawka. Szantażem ponownie zostałem zmuszony żeby ją przewieźć... manetka się omckła, 250 wskoczyło na licznik i jakoś tak wyszło że zielone z przerażenia babsko zagroziło rozwodem i kazało pozbyć się bohatera niniejszej aukcji.

Jako, że rozdzielności majątkowej nie mamy (a warto - pamiętajcie na przyszłość) taniej wyjdzie jednak jej nie wkur...ać (bardziej) i udawać że zamierzam sprzedać motor. I tak oto powstała ta aukcja. Jest bo być musi - żeby wykazać dobrą wolę moją.
Motoru sprzedać wcale nie chce, bo jest świeżutki i ładniutki i bez jednej rysy i wogóle u lala, i jak zechce ktoś kupić będe warczał.

Z ceny nie zejde nawet o centa i wogole to najchętniej - prosze nie dzwonić.

Jesli juz jednak ktos sie trafi kto bedzie bardzo zainteresowany i kogo nie zniechęce - do jazd testowych motoru nie dostanie (chyba ze pieniadze na stole przedtem położy) bo w wypadku szlifa podczas testów - moglbym nie wytrzymać i wyrwać wątrobę ze złości.

Motor wbija gałki oczne wgłąb czaszki, zdejmuje wszystkie simlocki odpowiedzialności i sprawia że ponosi kierowcę fantazja. 280km na liczniku widzimy szybciej niż nasza świadomość zdąży zauważyć że przyspieszamy.
Ogólnie jest Wściekle. (Przez pierwsze dni czułem co prawda dziwnie niepokojący zapach towarzyszący jezdzie na repsolu ale potem zidentyfikowałem go jako kupa w majtkach i przestałem się przejmować).

Motor ten nie jest dla ludzi rozsądnych, ale z drugiej strony nikt rozsądny (ba - nikt normalny) - NIE KUPUJE litrowego, 180-cio konnego motocykla.

Słów technicznych kilka:

* Malowanie REPSOL (i uwaga - są to ORYGINALNE plastiki a nie chińskie podróbki jakie można kupić na allegro za 1000zł warto sprawdzić przed kupnem repsola)
* Moc 180KM
* Wydech sportowy Two Brothers Racing (bardzo miły dla ucha - aczkolwiek nie wiedzieć czemu - sąsiedzi go nie doceniają)
* circa 20.000 przebiegu
* rok produkcji 2004
* Figlarnie zamocowane tablice rejestracyjne (Panowie policjanci jakoś jednak nie zauważają ich uroku - ale tylko wtedy kiedy już was jakimś cudem dogonią)
* Moto po wymianie płynów (hamulcowy, oleju i chłodniczego)
* Moto bez jednej rysy - stan igła
* Ubezpieczenie przegląd etc. do sierpnia przyszłego roku.
* Zarejestrowany
* opony w idealnym stanie
* ...bu nie kupujcie go :(

Z wad:

* nie działa tylni lewy kierunkowskaz (to już jest powód żeby go nie kupować!!!) ...ale pewno naprawie to dzisiaj w garażu...

Jesli jednak ktoś bedzie chcial kupić moje pomarańczowe dziecko(lub żonę) prosze (nie)dzwonic lub (nie)pisać [tu numer]
_________________
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 10:08 pm   

agulka1989 napisał/a:
* PRZEGUB PUŁOŚ SEAT IBIZA


Głowiłam się troche, zanim rozszyfrowałam.
A ogłoszenie palce lizac!
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 10:12 pm   

gosiaczek napisał/a:
agulka1989 napisał/a:
* PRZEGUB PUŁOŚ SEAT IBIZA


Głowiłam się troche, zanim rozszyfrowałam.
A ogłoszenie palce lizac!


ja musiałam sobie na głos przeczytać kilka razy i dopiero załapałam o co chodzi :lol:

[ Dodano: Sro Maj 19, 2010 11:15 pm ]
Aukcja Pierścionka zaręczynowego:
Pierścionek z siedmioma brylantami:
masa: 2,15 g
7 szt diamentów
* Prawie w ogóle nie używany bo TRZY DNI PRZED ZARĘCZYNAMI SUKE PRZYŁAPAŁEM NA ZDRADZIE
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 10:28 pm   

agulka1989 napisał/a:

* Prawie w ogóle nie używany bo TRZY DNI PRZED ZARĘCZYNAMI SUKE PRZYŁAPAŁEM NA ZDRADZIE


:smile: :smile:
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 10:35 pm   

* Komentarz na militaria.pl
Fajny miecz! Kupiłem wczoraj, a dzisiaj już go mam. Roztrzaskałem już stół i krzesła, teraz biorę się za lodówkę. Już nie mogę się doczekać jak stara przyjdzie z roboty!

* Opis aukcji na Allegro
"Telefon nowy, dane techniczne znacie, wiecie też jak wygląda, więc wybaczcie ale nie będę się pałował ze zrobieniem obsranego zdjęcia. a i srebrna jest"

* Piękna siekiera, a jakże! Test przeprowadziliśmy na parkingu,przyjechało kilku zamiejscowych i rozpoczęliśmy roboty blacharskie. Sprzedawca zrobił z Nyski kabrioleta,ja natomiast kilkoma sprawnymi cięciami zamieniłem Żuka w deskorolkę.

* Po zakupie stojaka pod głośnik:
największą frajdą było dla mnie przewlekłe przewlekanie kabla głośnikowego przez rurę stojakową, potrzebowałem do tego 3 browarów , ramę papierosów, klucz imbus , nitka typu mulina,cierpliwość i łaska boga. Pozdrawiam i polecam!!

* Po zakupie super SKROBACZKI:
Szok end Szoł! Piękna skrobaczka, no cepelia normalnie, że aż zal tego używać. Szwagier zeskrobał farbę z traktora, siostra zeskrobała muchy ze ściany w oborze. Ja natomiast czekam na odwilż, bo mi drzwi od chałupy przysypało... ;-)
_________________
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 9:08 am   

agulka1989 napisał/a:
suknię ślubną z opalizującej tafty inteligentnej

tafta inteligentna to nie wymysł allegrowicza :smile:
_________________
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 12:26 pm   

katrina, popłakałam się ze śmiechu :D Dziękuję ci bo mi humor polepszyłaś :D

agulka1989, ogłoszenie sprzedaży motoru i pierścionka boskie. :D
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 8:22 pm   

zgadzam się z caixa, prawie się popłakałam :smile:
_________________
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 8:32 am   

Ogłoszenie o sprzedaży motocykla powaliło mnie na kolana :)

Zastanawiam się tylko jak takie "anty-ogłoszenie" ma się do regulaminu allegro, bo przecież nie można wystawiać rzeczy nie na sprzedaż.
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 10:29 am   

aggar napisał/a:
Zastanawiam się tylko jak takie "anty-ogłoszenie" ma się do regulaminu allegro, bo przecież nie można wystawiać rzeczy nie na sprzedaż.

dlatego takie ogłoszenia są kasowane przez "władze" allegro. Ale wiadomo, że zanim owe "władze" dojdą do takiego ogłoszenia, to znajdzie się ktoś kto je skopiuje i później można znaleźć takie ogłoszenia na różnych stronkach :)

Kiedyś widziałam ogłoszenie (jeszcze na allegro), gdzie facet chciał sprzedać teściową :lol:
pisał, że używana, że ma duży przebieg, że mało pali... :smile:
_________________
 
 
niootka 

Dołączyła: 26 Mar 2010
Posty: 20
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 3:21 pm   

*Wystawiam jeszcze raz Jaszczombia, gdyż poprzednia aukcja została skasowana przez dzielnych i czujnych pracowników serwisu Allegro. Ci, jakże wspaniali i bezstronni ludzie, dopatrzyli się haniebnego i nieetycznego zapisu w mojej ofercie... Tak, muszę to wyznać – zachowałem się jak ostatni łajdak i zaproponowałem gratis opony zimowe... Brzydzę się samym sobą! Na szczęście administrator zareagował z całą surowością i aukcję zamknął. Bądźcie błogosławieni, o doskonali i przecudni pracownicy allegro. Bądź błogosławiony i Ty, bezinteresowny allegrowiczu, który zwróciłeś uwagę naszych dobrych pasterzy na poczynania zbłąkanej owieczki. Oby do końca życia oczy twoje cieszyły się widokiem samochodu równie wytrawnego i szlachetnego jak Jaszczomb!

Ogłoszenie autentyczne, bo sama je widziałam na allegro, a obecnie można je zobaczyć w całości na joemonsterze.. polecam bo jest naprawde dobre i można zobaczyć zdjęcia Jaszczomba =]
Ostatnio zmieniony przez niootka Pią Maj 21, 2010 3:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krufka 


Wiek: 36
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Potato City
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 12:34 pm   

do tematu: http://www.youtube.com/watch?v=YKtlK7sn0JQ :smile:
_________________
Nasza Strona Ślubna
Ostatnio zmieniony przez krufka Sob Maj 22, 2010 12:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 1:28 pm   

śweitne teksty, poprostu powalające.
 
 
 
krufka 


Wiek: 36
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Potato City
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 7:37 pm   

z opisu aukcji: "i jakby co dryndolić na /nr tel/" :smile:
_________________
Nasza Strona Ślubna
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 7:15 pm   

Wracajšc do JASZCZOMBA :smile:

A teraz ogloszenie:

Sprzedam w calosci lub na czesci (ale tez w calosci) ;) .
Super auto, cena, przebieg i stan do uzgodnienia :)
Po profesjonalnym agro-tuningu w stodole szwagra. Nie daj sie zwiesc pozorom - to nie zwykla nexia!!!! To Jaszczomb! Postach szos, sultan autostrad, ksiaze drog exspresowych, wezyr dziurawcych ulic, super bryka do wyrywania lachonow, na jego widok laski sciagaja stringi przez glowe. (Fetyszysci - niestety nie moge dodac gratisu w postaci starych stringow – to nieregulaminowe).
Teraz i ty mozesz go miec! Nie czekaj! Zenon z Grudziadza tez czekal i przejechala go ciezarowka z kapusta, Marlena z Kielc tez czekala i wyrósł jej czyrak na zadku. Czy chcesz ryzykowac. Twoje szczescie zalezy od ciebie!! Jeszcze dzis zalicytuj.
Odbior osobisty. Poczta nie wysylam z uwagi na uprzedzenia pracownikow poczty do produktow ekologicznych. Tak, to nie pomylka! Ten produkt jest nie tylko piekny ale i ekologiczny - podlega Biodegradacji (wyraznie widoczna w okolicach blotnikow i progow). Na wiosne Jaszcomb zmienia okrycie i pokrywa sie piekna zielenia.

Uwaga - jak przystalo na szlachetnego ptaka , Jaszczomb unika wody! Tzn jezdzi tylko jak jest sucho - odrobina wody w powietrzu wywoluje niezadowlenie ptaszyny i ucieczke pradu przez stara cewke. Samochod odpalony w zeszly weekend jak bylo cieplo i sucho –jezdzi choc cewka strzela!
Czy chcesz jeszcze czekac???? Licytuj!!
Poprzedno chcialem dodac gratis w postaci lewego blotnik w kolorze czerwonym (planowalem wymiane porysowanej blach). Teraz , gdy juz wiem ze takie gratisy to zlo wcielone musze sie wycofac – teraz blotnik bedzie wliczony w cene. O!
Jednoczesnie informuje ze mam komplet kol z opnami zimowymi. Oczywiscie zadnych gratisow (A fuj!). Jesli ktos wyrazi zainteresowanie to wystawie je na dodatkowej aukcji. OCZYWISCIE nie zamierzam sprzedawac tychze kol poza aukcja. Och nie! Toz bylby to grzech ciezki.

W odpowiedzi na pojawiajace sie pytania.
1. samochod sprzedam osobie ktora na zakonczenie aukcji bedzie oferowac najwyzsza cene (nie zaleznie czy bedzie 2PLN czy 1 000 000 ),
2. samochod ma wazne OC do polowy sierpnia 2010.
3. samochod nie ma waznego przegladu (ostatni minal w sierpniu 2009). Nie mam mozliwosci zrobienia przegladu bo w dowodzie skonczyly sie rubryki na stepelek (tak tak auto to mam juz 8 lat). Sama mysl ze musze jechac do urzedu komunikacji na drugi koniec Warszawy (rejestracja z Bielan) jest dla mnie wyjatkowo przykra - juz szybciej zawioze moja ptaszyne na zlom. Samochod przechodzil do tej pory przeglady bezproblemowo.
4. Samochod byl regulanie serwiowany w zakresie wplywajacym na stan techniczny czesci istotnych (silnik, zawieszenie, itp). Stad sporo w miare nowych czesci (pompa i zbiornik paliwa ok 2 lat, troche elementow zawiszenia, przednia szyba, akumulator, itp). Jednoczesnie nie ukrywam ze czesci nieistotne dla bezpieczenstaw badz niezawodnosci nie byly przedmiotem mojego zaiteresowania. :)
5. Samochod ma centralny zamek ale nie mam do niego pilota, kluczyk zaciana sie zamku wiec od 3 lat samochod nie byl zamykany.... Moze jakby nasmarowac.... :)
6 .Do momentu awarii cewki samochod jezdzil bez proboblemowo na gazie... Z przebita cewka wiadomo ze sie nieda...

Odpowiadam na wszelkie pytania. Prosze pisac.

The Jaszczomb jest juz slawny (do wczoraj byl tyko piekny).
Dzis jest juz znany na wielu forach np:
http://www.sierrafan.pl/v....php?f=9&t=9703
http://www.forum.tuning.i...light=jaszczomb
http://daewooforum.pl/viewtopic.php?p=271650
oraz na ekskluzywnym S:/..../Wojtas.....

To oczywiscie tylko kilka miejsc na ktorym milosnicy Jaszczombia (ups THE Jaszczombia) opisuja jego zalety, wymieniaja mysli, publikuja poezje...

Przez weekend dostalem wiele listow, propozycji, slow otuchy i wsparcia. - niestety nie jestem wstanie odpowiedziec na wszystkie wiec zrobie to teraz hurtowo. Zamieszczam odpowiedzi w tej samej kolejnosci jak naplywaly pytania:

1. Tak.
2. Nie.
3. 7.
4. Silnik 8 zaworowy.
5. Nie pisze sie „spszedac”
6. Czas smazenia steków waha się od 4 do 14 minut, i zależy między innymi od gruboœci mięsa, jego jakoœci i rodzaju. Prosze przyslac miesa to napisze ile smazylem...
7. Sprzedam za 1 000 000$, niech bedzie moja krzywda.
8. Sam jestes Habeta.
9. Nie zamienie Jaszczombia na swinie polska zwisloucha
10. Tak, hak pomaga lowic lachony ale najwazniejszy jest powiew luksusu (choinka zapachowa z napisem BMI wliczona w cene – mialo byc BMW ale tusz sie skonczyl....).
11. Nie, wczoraj, niebieski.
12. 60-90-60.
13. Prosze przyslac zdjecie.
14. Prosze nie przysylac wiecej zdjec, blagam!!!!
15. Pawle, to milo z Twojej strony ale mam juz zone.
16. .....
_________________
 
 
krufka 


Wiek: 36
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Potato City
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 12:16 am   

skalimonka napisał/a:
Teraz i ty mozesz go miec! Nie czekaj! Zenon z Grudziadza tez czekal i przejechala go ciezarowka z kapusta, Marlena z Kielc tez czekala i wyrósł jej czyrak na zadku.
skalimonka napisał/a:
Postach szos, sultan autostrad, ksiaze drog exspresowych, wezyr dziurawcych ulic, super bryka do wyrywania lachonow, na jego widok laski sciagaja stringi przez glowe.
najlepsze :smile:

i te odpowiedzi na pytania... w kolejności 8)

[ Dodano: Pon Maj 24, 2010 1:27 am ]
a ja widziałam tytuł aukcji: "sukienka dla pań" - a to dla panów też są? :smile:
_________________
Nasza Strona Ślubna
 
 
 
amazonka 


Wiek: 38
Dołączyła: 01 Sty 2010
Posty: 79
Skąd: inąd ;-)
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 7:18 pm   

agulka1989 napisał/a:
* PRZEGUB PUŁOŚ SEAT IBIZA


Niestety, to standard w ogłoszeniach motoryzacyjnych... :D
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 8:45 pm   

aggar napisał/a:
Ogłoszenie o sprzedaży motocykla powaliło mnie na kolana
jest rewelacyjne :D nie mogę przestać się śmiać :D
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 9:27 pm   

Cytat:
* Postanowiłem, ze znudziło mi się posiadanie kuli z rzelaza, wiec ją sprzedaję.

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Super wątek. :smile:
_________________
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 20, 2010 6:53 pm   

agulka1989 napisał/a:
* Prawie w ogóle nie używany bo TRZY DNI PRZED ZARĘCZYNAMI SUKE PRZYŁAPAŁEM NA ZDRADZIE

Dobre :x_rot :x_rot :x_rot :x_rot :x_rot
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Sro Paź 20, 2010 8:17 pm   

Witam
Na tej aukcji oferuję absolutny hit sezonu 2010. Jest nim śnieg, który spadł w nocy 9/10.01.2010 w Gdańsku i zasypał mi wyjazd z garażu. Dodatkowo śnieg przetrzymał jedną odwilż, przeleżał spokojnie do dnia dzisiejszego, trochę go spadło jeszcze w międzyczasie i z okazji mrozów, które teraz nastały jest szansa, że poleży bardzo długo. Śniegu spadło co niemiara. W niektórych miejscach sięga po kolana.
Dane techniczne śniegu:
- stan bdb.
- niedeptany (te ślady na zdjęciach nie są na sprzedaż!!!)
- nierozjeżdżony przez samochód, ponieważ padł mi akumulator przez te mrozy, a poza tym ciężko się przebić przez taką zaspę Czinkłaczento (wersja wypas: dywaniki z Tesco, radio kasetowe, spojler).
- nie deptany przez kota ani inne zwierzę (kot woli siedzieć w te mrozy w domu i całe dnie sierściuch spędza na grzejniku)
- posiada minimalne ślady użytkowania (wiatr lekko wpłynął na jego fakturę).
- pierwszy właściciel (udokumentowane - 2 dni temu jeszcze go nie było)
- kolor biały, ale nie metalic.
- śnieg nie posiada nigdzie żółtych zacieków, które świadczyłyby o jego niepewnej historii użytkowania.
- śnieg powinien ładnie skrzypić jak się po nim będzie chodziło. Niestety tego nie sprawdzałem, ponieważ wtedy śnieg byłby już deptany. Sprawdziłem za to dziś śnieg u sąsiada i ładnie mi skrzypiał pod butami.

Z oczywistych przyczyn - odbiór tylko i wyłącznie osobisty. Transportu nie zapewniam.

Dla zwycięzcy aukcji prezent - niespodzianka gratis: udostępnię na czas załadunku szuflę do śniegu (kolor czerwony!).


Nie czekaj! Taka okazja może się już nigdy nie powtórzyć!!

To już druga aukcja. Pierwsza aukcja została zakończona przez Allegro za rzekome nakłanianie do sprzedaży poza Allegro. Oczywiście to totalna bzdura.
Pozdrawiam i zapraszam do licytacji.

Powtarzające się pytania do poprzedniej aukcji:

W związku z dużą ilością pytań, którą dostaję na maila postanowiłem w celu uniknięcia spamu odpowiedzieć na część z nich:

1. "i jak panie masz pan jeszcze ten snieg" (pisownia oryginalna)
Tak, mam.

2. "Jeżeli interesuje Cię zamiana to mogę zaoferować odśnieżanie mojego samochodu ;) "
Niestety nie jestem zainteresowany taką formą wymiany. Jedyne co mnie interesuje to wymiana śniegu na gotówkę.

3. "Zastanawiam się ile też Sprzedający ma lat..."
Zgodnie z regulaminem Allegro jestem osobą pełnoletnią. Taka informacja na tę chwilę jest zupełnie wystarczająca.

4. "Czy śnieg wystawiony na aukcji jest jeszcze śniegiem czy się roztopił? Czy ma Pan jeszcze śnieg?"
Tak, śnieg nadal leży przed garażem. Bałem się, że będę musiał zakończyć aukcję przed terminem z powodu możliwej odwilży, jednak temperatura wróciła wczoraj do normy (czyli do -10) i śnieg raczej nie stopnieje.

5. "Czy śnieg zmieści mi się mi na Stara?"
Oczywiście. Zmieści się także na Żuka z przyczepką. W tym przypadku nawet pomogę zdjąć i założyć plandekę.

6. "Dlaczego zdjęto wcześniejszą aukcję?"
Oficjalnym powodem było namawianie do kupna poza Allegro.Jestem poważnym allegrowiczem i taka myśl nie przyszła mi nawet do głowy. Aukcja jest w 100% poważna.

7. "To ile che Pan za tonę śniegu?"
Sprzedaję całość - czyli to co jest na zdjęciu.

8. "Czy można odebrać śnieg latem?"
Tak. Warunkiem koniecznym jest tylko utrzymanie się odpowiedniego poziomu temperatury zewnętrznej. Niestety nie mam na to wpływu i w przypadku niedopełnienia transakcji wystąpię do Allegro o zwrot prowizji z w/w tytułu.

9. "Jakie kryształy z poniższej listy kryształów śniegu wchodzą w skład zaspy przedgarażowej z aukcji?
1. Kryształy w postaci igieł
2. Kryształy w postaci słupków
3. Kryształy płaskie
4. Agregaty (kombinacje) kryształów słupkowych i płaskich
5. Kryształy słupkowe z rozbudowanymi powierzchniami bocznymi
6. Kryształy oszronione i w postaci krup (kryształy z elementami składowymi chmur)
7. Śnieżne partykuły (cząstki) nieregularne"

Wszystko jest widoczne na zdjęciu. Według mnie każdy znajdzie coś dla siebie: dla jednego igły, dla drugiego słupki, dla trzeciego kombinacje. Jedno jest pewne: jak się przyjrzeć temu śniegowi pod dobrym mikroskopem czy pod czym tam się śnieg ogląda to zobaczycie wzorki piękniejsze od tych wyrzeźbionych przez mróz na przedniej szybie samochodu, którą to szybę musicie czyścić codziennie.

10. "Nie potrzebuje Pan kooperantów? Moglibyśmy sieć ogólnopolską założyć,bo ja mam taki skład pod Warszawą :) "

Nie robiłem biznes-planu pod taki typ działalności. Ale sądzę, że z racji na sezonowość sprzedaży możemy nie przetrwać sezonu letniego. A ponieważ sezon zimowy jest obecnie w pełni uważam, że nie będziemy w stanie w krótkim czasie zarobić tyle, by przetrwać sezon letni. Ewentualnie możemy rozważyć plan zmiany profilu działalności na okres letni, jednak temat wymaga dłuższego posiedzenia i narady.
Inna sprawa, że jestem sprzedawcą detalicznym :)

11. "Czy oferuje Pan też inne kolory tego śniegu bo biały mam :) "

Gdybym był kupującym śnieg - na pewno nie chciałbym, by był żółty. Ja oferuję biały śnieg. Może nie tak śnieżnobiały jak zęby w reklamach past do zębów (w końcu mieszkamy w kraju, który emituje CO2 do atmosfery), ale jest pewnie w jakimś odcieniu białości. I na pewno mu bliżej białemu kolorowi niż szaremu!



Dodano 2010-01-29 21:49

12. "Dzień dobry! Ile bałwanów się ulepi z tego śniegu ? Dobrze sie wogóle lepi?"

Dobry wieczór! Myślę, że z tego śniegu można ulepić jednego dużego bałwana. Ewentualnie można stworzyć całą rodzinę bałwanów (ale mniejszych rozmiarowo) w różnej konfiguracji. Typowo rodzinną konfiguracją jest mama+ tata + 2 dzieci. Od razu uprzedzam kolejne pytanie: nie zapewniam węgielków, garnków, marchewek ani innych akcesoriów przeznaczonych do przystrojenia bałwankowej rodziny.
Jeśli chodzi o lepkość śniegu - nie sprawdzałem, ale po dzisiejszej lekkiej odwilży myślę, że śnieg jet na tyle mokry, by się w miarę dobrze lepił :)

Dodano 2010-01-30 19:40
13. "Czy oferowany przez Pana śnieg jest objęty gwarancją? Jeżeli tak to ile ona wynosi? I jest to gwarancja producenta, czy sprzedawcy? Jeżeli śnieg niema gwarancji, to co mam zrobić w razie uszkodzenia?"

Na temat gwarancji proszę przeczytać stronę O mnie, dział Gdy sprzedaję, punkt 11. Wynika z tego jasno, że nie daję gwarancji na śnieg (poza tym trochę go dziś dopadało, więc wygląda naprawdę ciekawie). W razie uszkodzenia pozostaje Kupującemu wołanie o pomstę do nieba.

14. Jestem gotowy na wygranie aukcji... chciałem tylko dowiedzieć się czy jest Pan pierwszym właścicielem śniegu i czy istnieje możliwość wysyłki pocztą polską.
Zastanawia mnie również , czy byłby Pan zainteresowany zamianą... Pana śnieg za 300 ton mokrej brei ( duża zawartość soli , potencjalnie do odzyskania ).

Cieszę się że jest Pan poważnie zainteresowany zakupem. Mogę z mojej strony zapewnić, że jestem pierwszym właścicielem śniegu (książka śniegu gdzieś mi się zapodziała). Niestety - możliwość wysyłki pocztą polską nie wchodzi w grę, ponieważ w oddziałach poczty panuje tak wysoka temperatura, że śnieg stopiłby się mi przy nadawaniu.
Jeśli chodzi o zamianę - dziękuję, ale nie skorzystam. Według mnie lepszy mały mowy śnieżek niż duży używany z nieznaną historią.
Inna sprawa czysto techniczna - nie miałbym gdzie składować 300 ton śniegu.

15. "Mam pytanie apropo tego sniegu, a dokładnie czy jak ktos go zakupi a nie odbierze to czy wystawi mu Pan komentarz Negatywny??"

Oczywiście. Jestem poważnym allegrowiczem, który poważnie podchodzi do zakupów. Świadczą o tym moje komentarze. Uważam, że traktowanie zakupów na Allegro jako zabawy, czyli licytowanie a potem wycofywanie się z transakcji powinno być karane nie tylko przez sąd, ale przez lokalnego proboszcza wyczytaniem nazwiska delikwenta podczas niedzielnego kazania.

16. "Chciałem zapytać czy śnieg jest dobry?bo można tanim kosztem zapewnić sobie jedzenie na tydzień lub nawet dwa!"

Niestety w tej kwestii jestem zupełnym laikiem. Jedyne co mi przychodzi do głowy to stara nauka Eskimosów, by nie jeść żółtego śniegu. Ponieważ mój śnieg nie jest żółty myślę że na daje się do jedzenia. Kwestia smaku jest indywidualna dla każdego.




Dodano 2010-01-30 20:28
17. "Privied
Prikrasnyj sieg pan predajet u nas na bielarusi tachogo niet Ja maju adno pytani chadzi mjenja o to łopatu mi razchadzitsa czy ona musi byti czerwonyja wie przecie z kamunizmom kajaży sie mnie ona
Paka" (pisownia oryginalna)

Zdrastwujtie,
U mienja jeszczjo adna łopata: czernoja. Kak chocziesz mogu tiebja dać czernoju łopatu do ładowania.

Dodano 2010-01-31 14:43
18. "z Kostrzyna nad Odrą...pytanie czy kursują promy towarowe do Szczecina i dalej na południe Odrą do Kostrzyna ?? P.S. Odrą lodołamacz dodatkowo"

Nie wiem, nie znam się.Transport i odbiór śniegu leży po stronie Kupującego, więc to w jego gestii jest sprawdzenie możliwości transportu licytowanego towaru.

19. "Czy posiada Pan książeczkę serwisową ? Rozumiem, że śnieg serwisowany w ASO. Ubezpieczenie, wszystko ważne. Posiada jakieś plomby :) ? Bo wiadomo, że w razie załadunku to jedynie w częściach... "

Książka serwisowa mi się gdzieś zawieruszyła. Ale ponieważ śnieg jest w miarę świeży (spadł niecały miesiąc temu) sądzę, że nie będzie problemów z jego użytkowaniem. Plomb nie zaobserwowałem. Załadunek pozostawiam Kupującemu.

20. "Odnośnie tego czinkłaczenta, które dorzuca pan do śniegu, jedno zasadnicze pytanie, czy jest w bedzie czy holenderskim gazie? I czy te dywaniki to materiałowe czy gumowe? Z powodu śniegu na pewno lepiej by było gdyby były gumowe."

Chyba nie doczytał Pan(Pani) aukcji. Tam wyraźnie jest napisane, że śnieg zasypał mi wyjazd z garażu, w którym stoi auto. Co do instalacji gazowej - oczywiście jest. Zajmuje mi pół bagażnika (drugą połowę zajmuje mi subwoofer). Dywaniki oczywiście są gumowe (a co - stać mnie przecież!). Natomiast wspomniany spojler daje +12 do lansu na dzielnicy.

21. "Czy śnieg będzie nadawał się do mycia okolic intymnych??(oczywiście po rozpuszczeniu) "

Niestety nie mam w tej kwestii takiego doświadczenia jak położne z wieloletnim stażem (np. Żanet Kaleta). Z mojego doświadczenia mogę jedynie potwierdzić fakt, że wybiegając na golasa z sauny nordyckiej można usiąść gołą pupą na śniegu i nie czuć zimna. Być może to też jest sposób na mycie okolic intymnych i to nawet bez rozpuszczania. Dodano 2010-01-31 20:08
22. "Czy ten śnieg będzie kompatybilny z moją zamrażarką firmy Mińsk model 201 (trzy gwiazdki)? Ostatnio mi się rozmroziła i na gwałt szukam zastępczego surowca chłodzącego do jej wnętrza."

Proszę o specyfikację dotyczącą czynnika chłodzącego stosowanego w tego typu zamrażarkach. Wtedy postaram się dokładniej odpowiedzieć na pytanie. Uważam jednak, że ilościowo wystarczy tego śniegu jako chłodziwa w małej zamrażarce przemysłowej wielkości naczepy TIR-a typu chłodnia o pojemności 24 europalety.

23. "Czy jest możliwość przyjechania na oględziny śniegu?"

Oczywiście. W końcu jestem poważnym allegrowiczem. Proszę mieć na względzie tylko czas oględzin i termin końca aukcji.

Dodano 2010-01-31 20:46
24. "A co bedzie jak kupie ,dokonam wpłaty,a w noc poprzedzającą mój odbiór przyjdzie odwilż i śnieg spłynie do kanalizacji?Zapewni mi pan nowy śnieg?"

Nie jestem w stanie obiecać, że nowy śnieg spadnie. W takim przypadku powołam się na tzw. Siłę Wyższą i wystąpię do Allegro o zwrot prowizji. Wpłacone na konto pieniądze oczywiście zwrócę. W końcu jestem poważnym allegrowiczem :)
Dodano 2010-01-31 22:31
25. "Czy do śniegu dorzuci Pan ''świąteczne M&M'sy''?"

Niestety nie dorzucam do śniegu żadnych M&M's-ów ani MMS-ów. SMS-ów też nie dorzucam.


26. "Witam! Chciałbym dowiedzieć się, czy śnieg sprzedawany na Pańskiej aukcji pochodzi z legalnego kanału dystrybucyjnego, oraz jak wygląda sprawa serwisowania tego jakże deficytowego towaru w naszym pięknym kraju? Od dawna zastanawiam się nad zakupem śniegu, przeglądam różnorakie oferty, jednak nadal nie mogę podjąć tej trudnej decyzji. Co może Pan powiedzieć o wystawionym towarze po to, żebym to wybrał właśnie Pańską ofertę? Pozdrawiam - przestraszony handlarz śniegiem."

Śnieg sprzedawany przeze mnie pochodzi z jak najbardziej legalnego źródła. Po prostu spadł mi z nieba i go mam (wiem, że to nieprawdopodobne, ale mam na to świadków). Serwis śniegu jest jeszcze nierozwiązany, ale licząc na rosnący trend na rynku można się spodziewać sieci śniegowych ASO, w których będzie można go serwisować. Jedyne czym mogę zachęcić Pana do zakupu mojego śniegu - to jego niepowtarzalność: nikt na świecie nie ma dokładnie takiej samej ilości śniegu w takiej samej konfiguracji, kształcie, objętości itp.


27. "Bardzo ładny śnieg. Czy nie myślał Pan nad dosypaniem cukru(w odpowiedniej proporcji)i lepieniu lodów w celu późniejszej odsprzedaży? Czy jeśli kupię oferowany śnieg, wystawi mi Pan licencję oraz wszystkie niezbędne certyfikaty Iso, tak abym sam mógł robić w lody bez żadnych komplikacji ze strony sanepidu czy innej tego typu instytucji?"

Dziękuję za wyrazy uznania. Niestety jestem osobą prywatną i nie jestem w stanie spełnić tych wymagań i wystawić wyżej opisanych zaświadczeń. Certyfikacja ISO trwa bardzo długo, sanepid może nie zezwolić na jedzenie surowego śniegu (chyba że po przegotowaniu), natomiast robienie lodów zostawmy profesjonalistom, czyli politykom i branży porno.
Dodano 2010-02-01 21:53
28. "Wchodzi w gre Zamiana na malucha ?"
Jak już pisałem - w grę wchodzi tylko zamiana na gotówkę.

29. "Witam. Czy jest możliwość malej wymiany ?? Tzn mam dobrze prosperujące konto na jutubie i 2 nowe fotele podgrzewane do czinkleczento typu " cieplo cieplo w czinkleczento " oraz lekko przechodzony tłumik od Kamaza. To jak wchodzi w to Pan? Pozdrawiam Serdecznie."
No niestety nie jestem zainteresowany. Fotele wyglądają kusząco, ale za bardzo będą mi obciążać akumulator. Większego akumulatora nie będę w stanie zamontować, bo będzie za ciężki i obniży mi przez to przednie zawieszenie (a teraz mam szpanerski prześwit 3 cm, bo amortyzatory słabe...).

30. "Czy jest możliwość otrzymania większej ilości informacji na temat wymienionej w aukcji szufli ? Może jakieś zdjęcia ? Jako szanujący się allegrowicz, nie powinien pan narażać się na niezadowolenie kupującego, dokładny opis szufli powinien pozwolić panu spać spokojnie nie bojąc się jakichkolwiek komplikacji przy załadunku towaru przez kupującego."
A więc szufla jest standardowa, z czerwoną przestrzenią ładunkową. Posiada normalne ślady zużycia. Niekatowana w terenie. Drewniany drążek zakończony czarną stylową rączką.

31. "Witam! Z tej strony Łukasz z Chicago. Czy cebulak zgadza się wysłać śnieg do Polkowic? W zamian mogę zaoferować tubkę zyrha, rhuslehra najnowszy model, lub pomahańcze, a nie dla psa dla Pana to! Dziękuję, Dobranoc."
Niestety w grę wchodzi tylko i wyłącznie odbiór osobisty. Proponuję poszukać podobnych aukcji na amerykańskich portalach. Pana oferta wygląda bardzo kusząco, jednak nie dam się zwieźć imperialistycznej prowokacji i nadal obstaję przy swoim, że w grę wchodzi tylko gotówka (w dowolnej ilości).

32. "Czy trudne jest wysikanie dziury w takim sniegu?"/"Mam pytanie, czy śnieg nadaje się również do wysikiwania imienia na nim? czy aby nie zmrożony, bo będzie spływać a nie wsiąkać? nie chciałbym się zawieść."

Gdybym spróbował wysikać dziurę w śniegu musiałbym zmienić opis aukcji. Niestety nie próbowałem, gdyż zależy mi na utrzymaniu jak najlepszego stanu śniegu. Myślę, że można spróbować przeprowadzić eksperyment, ale bez kraty piwa jako paliwa nie należy podchodzić do tematu.

33. "Dobry. Panie, a jak ja by go rozpuścił, to nada się ta woda pod samogon z jabłków?"
Dobry. Sądzę, że jak to mówią fachowcy "bedzie Pan zadowolony". Można rozpuścić, przecedzić przez coś tam by uzyskać biały kolor.Potem dodać cukru podłączyć aparaturę i może coś z tego wyjdzie...

34." Czy ten śnieg nadaje się również do wyłożenia kocich kuwet? Mój kot większość czasu spędza na dworze, a żwirek przy minusowych temperaturach zamienia się w twardą bryłę. Taki śnieg wydaje się idealnym rozwiązaniem. Pozostaje jeszcze kwestia tego, czy śnieg nadaję się pod wypielęgnowane, rasowe kocie pupy... ?"
Nie wiem jak Pański kot, ale mój nawet nie raczy wystawić pupy na ten mróz. Przed chwilą jak wracałem z pracy dosłownie atakował drzwi, byleby wejść do domu.

35. "Witam ja w sprawie śniegu.Chciałbym się spytac czy wysyła pan śnieg za granice konkretnie chodzi mi i polónocną częśc RPA mieszka tam mój wujek i chciałbym mu sprawić prezent z okazji tego ze został królem wioski. :) "
Odbiór tylko i wyłącznie osobisty. Gratuluję wujka na wysokim stanowisku.

36. "Mam pytanie w sprawie sniegu, czy bedzie Pan mial ok 1 tone ? Poniewaz startuje w konkursie lepienia balwana i musze miec dosc duzo materialu. Mysle ze satysfakcjonuje Pana cena? 5000 zl"
Myślę, że może być tego około jednej tony. Może więcej. A jeśli da pan za niego 5000, to szuflę do ładowania dam w prezencie. I może nawet napiszę jakąś dedykację.

37. "Witam , czy podany śnieg posiada pozytywną opinie instytutu matki i dziecka? Mam gromadkę dzieci które nie chcą nic jeść a ten śnieg wygląda apetycznie."
Niestety zdobycie w tak krótkim czasie jakiegokolwiek papieru potwierdzającego cechy sprzedawanego towaru może zająć tak długi okres, że śnieg stopnieje.



Dodano 2010-02-01 22:35
38. "Witam. Moje rzetelne badania longitudinalne i analiza organoleptyczna potwierdzają największe skrzypienie śniegów spadających w dniach 9/10.01.2010 w okolicy garaży gdańskich. Za TO skrzypienie jestem w stanie zapłacić dużo. Choć mam nadal nadzieję na wygraną z użyciem specjalnych zabiegów strzelających w ostatniej części sekundy trwania aukcji, coraz bardziej trawi mnie niepokój. Czy aby na pewno wylicytuję przedmiot oryginalny - wystawiony i opisany na aukcji - czyli z nocy 9/10 stycznia - wolny od zanieczyszczeń późniejszymi mniej wartościowymi w skrzypienie opadami?"
Witam, Ja z kolei nie jestem badaczem śniegu. Po prostu chcę się go pozbyć. Śnieg, który spadł w nocy z 9/10.01.2010 został przysypany śniegiem, który spadł w dniach następnych. Opisałem to rzetelnie w aukcji. Więc można przychylić się do stwierdzenia, że wspomniany śnieg nie skrzypi tak miło jak ten z początku miesiąca.

39. "Jestem poważnym pośrednikiem handlowym, moje pytanie dotyczące oferowanego przez Pana materiału brzmi: przede wszystkim czy wystawia Pan fakturę VAT, a co za tym idzie jaką stawką podatku od wartości dodanej jest ów towar objęty, czy jest to materiał budowlany ze stawką 7%, czy też jest to artykuł spożywczy objęty preferencyjną stawką 3%, czy może jest to artykuł luksusowy objęty stawką 22%."
Ja z kolei jestem osobą prywatną, która po prostu sprzedaje śnieg. Nie wystawiam na niego faktury, nie daję żadnej gwarancji. Odnośnie przeznaczenia sprzedawanego towaru krążą różne propozycje. Jedni chcą odciskać w nim gołe pupy (niektórzy kocie), inni chcą jeść, lepić bałwana lub po prostu ordynarnie go obsikać. Sądzę, że powinien Pan sam wybrać przeznaczenie śniegu, a następnie odpowiedzieć sobie na postawione pytanie.


40."Jakie właściwości jezdne ma śnieg? Można z niego usypać niezłą hope? Chodzi mi wyłącznie o jazdę na desce snowboardowej. Jeśli ma Pan śnieg dla nart, nie biorę. Z jakim woskiem współpracuje najlepiej?"
Śnieg nie nadaje się do nart ani do deski. Rewelacyjnie sprawdza się na sankach i letnich oponach. W tym drugim przypadku nawet nie trzeba wosku.

41. "Witam czy istnieje zamiana na Yamahę R1 z 2004 roku ?Mogę dorzucić również pług dwuskibowy i cielno krowę.
Mam jeszcze takie pytanie, czy Pana śnieg jest kompatybilny z sniegiem padajacym w woj. Świętokrzyskim? Nie będzie się gryzł? Ich kopulacja nie doprowadzi do utworzenia złego sniegotypu co w konsekwencji moze zwiększyć agresję potomków sniegowych?"/ "Witam, chcialbym zapytac czy interesuje pana zamiana sniegu dwa uzywane gumofilce i taczke obornika od krow? Ewentualnie moge dorzucic worek ziemniakow typu irga."
No i niestety kolejna próba zamiany (choć ten pług się może by do czegoś mi przydał), której muszę powiedzieć nie. Myślę, że śnieg jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami śniegu. To taki uniwersalny śnieg do wszystkiego. Sądzę, że nie będzie się z nikim gryźć, ani niczego nie będzie gryźć. Co do gumofilców - mam już swoje. I to nawet śniegoodporne :)


Niestety - zasypali mnie państwo taką ilością pytań, że jest ich już więcej niż tego śniegu co mi leży przed garażem.
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
Antek_81 
Firma

Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 8
Skąd: google.pl
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 12:58 pm   

dobre te opisy z allegro :) będę z nich korzystał
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 11:17 pm   



Normalnie mistrz(yni) fotoszopa :smile:
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Cze 19, 2012 7:04 am   

agulka1989 napisał/a:
Normalnie mistrz(yni) fotoszopa
pojawiam się i znikam :smile: :smile: sukienka też zacna :cool:
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Cze 19, 2012 7:25 am   

:smile: :smile: padłam :P trzeba mieć fantazję : :smile:
_________________
 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Cze 19, 2012 7:45 am   

no rewelacja :wow:
_________________
 
 
Żona Juliana 


Dołączyła: 27 Lut 2013
Posty: 12
Skąd: Łódż
Wysłany: Sro Lut 27, 2013 4:32 pm   

Jedna z aukcji z bielizną. Nie mam już linku ale oferta brzmiała na zasadzie. Sprzedam komplet bielizny, NOWY I NIENOSZONY, staniczek miałam na sobie około 2 godzin i uwiera, majtki tylko przymierzyłam, wszystko wyprane. Licytacja od zł
_________________
Koszt ślubu xxxxx zł, koszt tortu weselnego yyy zł zobaczyć minę teściowej jak sobie złamała ząb na torcie BEZCENNE
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 10:15 pm   

Co jeszcze można (było) kupić na allegro?

:!: CERTYFIKAT OCALENIA PRZED KOŃCEM ŚWIATA 21.12.2012
:!: ZBYSZKO 3 CYTRYNY ZAJUMANY Z WIGILII W RADOMIU
:!: Książka po arabsku - tytuł yyyyy.. nie wiem
:!: Za ile wicuś zje żabe!
:!: Stary TANI POLSKI CUKIER Zamkowy
:!: Super używana gumka do scierania BIC
:!: Oczy w formalinie !! super sprawa , jako prezent
:!: Trzymanie kciuków !! Tanio i solidnie !! :)
:!: Pieróg Michał - arcydzieło kulinarne
:!: Hełm z wojny o krzyż pałac prezydencki artefakt
:!: PIĘKNE NOWE KAMIENIE NERKOWE ZOBACZ KONIECZNIE !!
:!: SŁOIK WIATRU Z POD LASU
:!: sposób zaręczynowy ;;;;********* :o :o :o :o

I kilka komentarzy:
:!: Dziękuje Losowi , że mogłem dokonać transakcji z TYM CZŁOWIEKIEM !! ! Gdyby takich jak ON było więcej, Allegro przypominałoby Niebiańską Przystań do której znużony wędrowiec pragnie powrócić niczym w ramiona Matki!!! SZCZERZE POLECAM.
:!: Fajna broń, na podwórku nikogo praktycznie z moich kumpli nie ma, bo się boją. Daję mocne 5.
:!: GPS dotarł do mnie, a ja dzięki niemu dotarłem z pastwiska do domu.Tak my sie z Kazkiem nabzdryngolili, że nas krowy 30km na północ wyprowadziły.Brakuje w opisie aukcji informacji, że instrukcja nie jest szczegółowa i że jest na płycie.
:!: Komentarz NEGATYWNY,który od Pana otrzymałam to gwóźdź do trumny Pana wcześniejszych wypowiedzi telefonicznych.Postaram się aby stres z powodu SZMATŁAWYCH DYWANIKÓW należał do Pana.Nie tylko ja jestem poszkodowana w tej sprawie! 65zł STRATY
[Odpowiedź] Chyba Pani za dużo ogląda telewizji. Widzę nawet szczególne uwielbienie do jednego polityka. Ta aukcja dotyczy bluzki.
:!: Piękna siekiera, a jakże! Test przeprowadziliśmy na parkingu,przyjechało kilku zamiejscowych i rozpoczęliśmy roboty blacharskie. Sprzedawca zrobił z Nyski kabrioleta,ja natomiast kilkoma sprawnymi cięciami zamieniłem Żuka w deskorolkę.
:!: Świnie jeszcze dobrze nie pojadły, a tu kurier puka. Sprzęt mnie przygniótł estetyką i muzyką. Weteryniarz, co akurat był, to mi wzion słuchawki, bo głupek myśli, że to japoński stetoskop dla chomikuf. Dżizus, gdzie ja mieszkam?! Amen.

Mają ludzie wyobraźnię :P :smile:
_________________
 
 
zuz0wa 

Dołączyła: 10 Mar 2014
Posty: 7
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Mar 10, 2014 3:55 pm   

Oooo padłam! :lol:
_________________
"Bycie drzazgą w oku rozbawia mnie,
Gdy widzę jak drapiesz, drap ile chcesz"
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 10, 2014 4:32 pm   

Juska napisał/a:

:!: Świnie jeszcze dobrze nie pojadły, a tu kurier puka. Sprzęt mnie przygniótł estetyką i muzyką. Weteryniarz, co akurat był, to mi wzion słuchawki, bo głupek myśli, że to japoński stetoskop dla chomikuf. Dżizus, gdzie ja mieszkam?! Amen.

Mają ludzie wyobraźnię :P :smile:


Padłam :lol: :lol: :lol: :smile:
_________________


 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Mar 11, 2014 3:16 pm   

Buahahaha :D chyba od dzisiaj będę nałogową allegrowiczką i będę szukała takich śmiesznych komentarzy :D
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Agnes200 

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Lut 2014
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 15, 2014 7:48 pm   

Ludzie to mają wyobrażnie takie teksty pisać :D
 
 
Pandora 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Maj 21, 2014 8:32 am   

Popłakałam się, ludzie to mają pomysły haha :D :)
_________________
Unikalna dekoracja na Twoim stole weselnym - plastry dębowe z żywicą nadadzą niepowtarzalnego charakteru na Twoim weselu!
 
 
borsuk9w 

Wiek: 35
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 22
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lip 14, 2014 6:00 pm   

kreatywność dźwignią handlu :)
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Mar 18, 2015 1:48 pm   

http://allegro.pl/magiczn...5186144039.html padłam :smile:
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2015 6:33 pm   

Catylyn89 napisał/a:
http://allegro.pl/magiczny-pierscien-milosci-5-i5186144039.html padłam :smile:


Dobre :D
Uśmiałam się :smile:
_________________


 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2015 8:40 pm   

Rusałka_Maja napisał/a:
Dobre :D
Uśmiałam się :smile:

Ja też. :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Biedny książę. 8) :smile:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sro Mar 18, 2015 8:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DarekAlma 

Wiek: 34
Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 10
Skąd: gorzów
Wysłany: Sob Mar 21, 2015 7:54 am   

Nie ma co,kreatywne to nasze społeczeństwo :D
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 23, 2015 4:34 pm   

Catylyn89 napisał/a:
http://allegro.pl/magiczny-pierscien-milosci-5-i5186144039.html padłam :smile:


Genialne! :D
_________________
 
 
zenon.glik 

Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: gorzów
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 1:41 pm   

Asy na tym allegro :smile:
 
 
irila 

Dołączyła: 26 Paź 2015
Posty: 13
Skąd: Łódż
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Paź 26, 2015 1:04 pm   

Śmiesznie jest nie tylko na allegro, na olx czy oferii tez często trafiają się kwiatki:)
 
 
koperewa86 

Dołączyła: 25 Kwi 2017
Posty: 5
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 9:14 am   

allegro to stan umysłu
 
 
Illegalssq 

Dołączył: 06 Lut 2020
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 14, 2020 11:49 am   Re: Na Allegro bywa śmiesznie

katrina napisał/a:
Oto teksty jakie możemy spotkać na tym jednym z najpopularniejszych portali aukcyjnych. Styl, interpunkcja i ortografia oryginalne! Bardzo oryginalne...:)

POWODY SPRZEDAŻY
* Niestety musiałabym chodzić na wdechu i z wciągniętym brzuchem nie mówiąc, że nic nie mogłabym jeść. Aż tak się poświęcać nie będę.
* Sprzedaję bo niestety cycki mi się nie mieszczą już w niego.
* A z tego względu, że brat przestał chodzić do kościoła... kurtka jest już niepotrzebna.
* Postanowiłem, ze znudziło mi się posiadanie kuli z rzelaza, wiec ją sprzedaję.
* Sprzedaję tylko dlatego, że mam długowłosego białego kota i praktycznie nie mogę mieć w domu czarnych rzeczy, bo musiałabym je cały czas „odkudlaćâ€�
* Kartę sprzedaje jako uszkodzoną z powodu, że do środka komputera weszła mi mysz, która narobiła na ścieżki karty, które szlak trafił.
* Różyczkę [broszkę] sprzedaję, bo jest prezentem od odrzuconego kochanka i patrzenie na nią wywołuje krwawienie oszukanego serca (mojego).
* Bo pilnie potrzebuje gotówkę na mandat!!! Jechałem 100km/h po terenie zabudowanym a policjant w łapę nie chciał!
* Kasety były używane, co widać po ryskach na pudełkach, ale potem rąbnęli mi samochód, nad czym ubolewam, i już nie mam gdzie ich słuchać.
* Miałam ją raz na sobie na bardzo prestiżowej międzynarodowej konferencji, a teraz się przebranżowiłam i nie mam jej do czego nosić.
* Marynarka jest nowa, ani razu nie używana bo mąż za szybko tyje.

MATEMATYCZNA PRECYZJA OPISÓW:
* 4 kostki po 4 RAM, czyli razem 32 RAM
* Prędkość obrotowa wentylatora to ok. 1700 obr./min (na oko).
* Dwa motki są całe,jeden jest zaczęty,ale jest większa połowa (2/3).
* Aukcja hurtowa: 2 tuziny, czyli 12sztuk.
* użyty raz razy.
* Ręcznie wykonana kula. Wysokość około 8cm, a długość ok. 8cm.
* Wszystkie pięć części trylogii Sapkowskiego.
* Tylko teraz, promocyjna cena 139,99 zł na nową niższą cenę — 199,99 zł!!!
* Za niecałe 25 zł (25,49).
* podkład był użyty dokładnie 1,5 raza.
* Zakupiłam 3 zestawy po 3 aniołki i nie dostałam wszystkich 18, tylko 9!
* Długość kabla 1,5 metra, co zapewnia duże prędkości transmisji danych.
* Mieści zeszyty i nawet mniejsze A4.

KOMENTUJEMY KONTRAHENTA
* I naucz się po polsku pisać, tłumoku.
* Gość zielony w sprawach wifi jak oliwka.
* Warmazoniaż
* Smocza pyta.
* Jesteś kłamcą, landryną!!!
* Uproszczona konstrukcja cepa.
* Ty kufoncu.
* Nadajesz się do tarcia chrzanu.
* Kolejny niepełnosprytny.
* Iloraz inteligencji oscylujący na poziomie spróchniałego pnia drzewa.
* Ty marny wytworze biegunki hipopotama
* Gość trybi jak diesel w zimie.
* Niepoważny faflun.
* straszny dzban.
* Bezmuzgie yeti.
* W rozmowie telefonicznej mówił w moim kierunku wulgarne inwektywy na tle erotycznym! Nie polecam!
* Uważajcie na tego super robiącego w ch**a, teraz to ja jego paczkę mam w du...
* sprzedający stosuje chwyty poniżej pasa.
* Ale się dałem wydymać... jak mały Kazio... a to pedał jeden.
* Nie jestem Pinokio, żebym się pie***ł. Z pajacami.
* Pan xxx jest naprawdę nie w porządku. Zostałem przez tego użytkownika wykorzystany!
* Dziwię się sobie, że dałem się wydymać.
* Nie powinien obcować na allegro. Zdecydowanie nie polecam.
* Niestety chciałem ubić interesa, ale ty jesteś nerwowa!!!!
* Jesteś pan zbiorem molekuł.
* Koleś upierdliwy jak nietoperz.
* Najpierw debil truł mi przez tydzień, zalicytował palant, wygrał ten idiota, a na deser napisał, że już nie chce tej gry. Kawał kretyna ogólnie.
* Ten koci zwis mnie olał.
* Raptus warchoł i woda na młyn odwetowców.
* Śmierdząca flądra w łokieć szarpana!!!!!
* Gość niesłowny, a do tego bezczelny kłamczuch, łgarz, zwodziciel, unikacz, miglanc, pieprzony kierunkowskaz i brakło mi epitetów (bo musiałbym przeklinać).
* Ty, ty, ty, człowieku!
* Totalny brodzik intelektualny.
* Nie jest to ******, ale raczej kołchoźnik.
* ****** i hochsztapler!!!!!!



Make my day.

Usmialam sie do rozpuku. :D

Dzieki. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl