Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"Mini" plener w Zakopanem - pomoc
Autor Wiadomość
2emi2 

Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 26, 2010 6:48 pm   "Mini" plener w Zakopanem - pomoc

Witam Mam problem i nie ukrywam że liczę na pomoc :) Otóż 9 października biorę ślub. Fotografa na reportaż i plener mamy już załatwionego. Ale ostatnio wymyśliłam sobie że skoro w poniedziałek po ślubie jedziemy do Zakopanego to czemu nie moglibyśmy zrobić sobie takiego "mini" pleneru z górami w tle. No i właśnie tu pojawia się problem. Nie chcemy płacić jak za pełny plener, nie potrzebujemy też super profesjonalnych zdjęć ale głupio jednak wyskoczyć w kiecce ślubnej i robić łapankę "czy może nam pan/pani zrobić zdjęcie". I tu moje pytanie. Czy nie znacie kogoś kto mieszka w okolicach Zakopanego kto mógłby nam poświęcić godzinkę i porobić parę fotek?
 
 
obiektywem 
Firma

Dołączyła: 29 Sty 2010
Posty: 24
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 26, 2010 11:02 pm   

Nie znam, ale poradzę Ci napisać post tego typu na forach dla fotografów. Tak jak tu pojawiają się wątki typu " zdjęcia gratis" tak i na takich forach może znajdzie się ktoś kto może chciałby wzbogacić swoje portfolio o takie zdjęcia górskie.
( forum nikona, canon-board i inne tego typu)

Pytanie tez co znaczy "nie chcę płacić jak za pełen plener" - czy w ogóle jesteś skłonna zapłacić cokolwiek? bo wtedy to dużo łatwiej będzie kogoś znaleźć.

JA osobiście to wolałabym pełny plener w Zakopanem :-) ale ja tam ślub pojechałam wziąść więc jestem nieobiektywna :-)

Polecam poszukać bloga sławka gubały - robił zdjęcia w górach- przepiękne fotografie.

[ Dodano: Sro Maj 26, 2010 11:05 pm ]
a! możesz też spróbowac na maxmodels ( ale jest ryzyko, że Cię zjedzą ;-) )) to co prawda portal dla fotografów mody ale możesz w wyszukiwarkę wrzucić fotograf zakopane i poszukać kogoś. Częsta praktyką na tym portalu jest opcja tzw TFP czyli fotografia za zdjęcia do portfolio. Pewnie wielu się oburzy, że chcesz wykorzystać itd itp, ale wielu początkujących fotografów może chcieć skorzystać z takiego wyzwania.
 
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 12:03 am   

Ja moge cos takiego zrealizowac za free , w gre wchodza miesiace wrzesien, pazdziernik, wczesniej nie dam rady ze wzgledu na nawal pracy. Oczekuje tylko pokrycia kosztow podrozy i pozniej mozliwosci wykorzystania tych zdjec nas stronie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl