Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dom Weselny "Wiktoria" w Syberii
Autor Wiadomość
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 2:17 pm   Dom Weselny "Wiktoria" w Syberii

Nie odnalazłam wątku dotyczącego tej sali, w związku z powyższym pozwalam sobie na założenie takowego.

Sala jest nowa, funkcjonuje od ubiegłego roku. Przyznam się, że moje pierwsze wrażenie było dość mieszane....wielka stodoła w lekko kiczowatym pałacowym stylu.
Przyznam się też, że poszukuję opinii na temat tej sali od osób, które miały już tam swoje wesela lub inne przyjęcia. Ja sama osobiście nie miałam NIGDY problemu z właścicielem sali, ale dochodzą do mnie troszkę niepokojące opinie, a ponieważ w pewnym sensie jestem traktowana przez swoich Klientów jako czynnik opiniotwórczy...to liczę na uzupełnienie mojej wiedzy przez Was.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany wyglądem wspomnianej sali - chętnie podzielę się tutaj na forum fotkami.

Z informacji właściciela wynika, że sala pomieści do 400 osób. Są też pokoje hotelowe, nie wiem niestety jaką liczbę gości są w stanie obsłużyć.
Teren wokół budynku jest przyjemny, dojazd z GPS bez problemu, mapy googlowskie podprowadzają pod samą bramę. Bez GPS miałam problem z odnalezieniem sali.

Jeśli macie jakieś pytania - chętnie odpowiem, o ile moja wiedza tycząca tej sali mi na to pozwoli.

Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie.
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 7:10 am   

Moja znajoma będzie tam mieć wesele w listopadzie. Koszt to 200 zł/os, ale nie pamiętam czy z poprawinami czy bez. Ale można wynająć samą salę za 8000 zł i do tego kucharza, to podobno bardziej się opłaca.

Na zdjęciach ta sala robi ogromne wrażenie. Nie wygląda na "stodołę"...

Poniżej kilka zdjęć ze strony.

_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 7:26 am   

Ja słyszałam, że za włączenie tego "żyrandola" czy jak to nazwać, trzeba osobno dopłacić, czy ktoś sie orientuje, czy to prawda :?:
Misiak, możesz mi podac adres stronki na priv :?:
_________________

 
 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 4:40 pm   

Misiak87, tam na milion procent nie ma opcji opłaty od osoby. Właściciel nie dysponuje własną kucharką, wynajmuje jedynie salę.
Robiłam tam dekor w ubiegłym tygodniu i uściśliłam kilka informacji. Otóż wynajęcie sali to koszt 8 do 12 tysięcy złotych, w zależności od ilości osób. Dodatkowe koszty to zastawa, obrusy, skertingi i wszystko, co potrzebne na stoły, ten koszt wynosi 5 zł/osoba (oprócz dekoracji i pokrowców, właściciel nie zajmuje się tą kwestią).
Pokoje to 50 zł osoba. Nie wiem ilu osobowe są te pokoje.

Pusiak, to jakaś plotka. Nie trzeba nic płacić za to tęczowe świecidełko. To jest taki cudak na bazie diod LED , więc pobór prądy jest niewielki.

Po ostatnim kontakcie z właścicielem sali i jego córką, która kieruje tą salą, skłonna jestem przyznać, że te mało pochlebne opinie , które dotychczas słyszałam są wyssane z palca. Ludzie są bardzo pomocni, nie robią problemów. Rodzina młodej, dla której robiłam dekorację ma dokładnie taką samą opinię. Nie byłam tam co prawda na weselu, ale pracowałam tam kilka razy, nie widziałam nic niepokojącego.
Pusiak, mas już adres www ?
Ostatnio zmieniony przez decolife_dekoracje Nie Cze 27, 2010 4:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 4:49 pm   

dekolife_dekoracje napisał/a:
tam na milion procent nie ma opcji opłaty od osoby

Ale od 2012 będzie prawdopodobnie jedyną opcją.
_________________
 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 4:51 pm   

kasia_m85, zgadza się. Uzyskałam dokładnie taką informację od córki właściciela.
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 9:35 am   

dekolife_dekoracje napisał/a:
tam na milion procent nie ma opcji opłaty od osoby.

Przekazuję tylko informację, którą przekazała mi koleżanka biorąca ślub w listopadzie, a ona twierdziła, że była możliwość opłaty "za osobę". Jak jest naprawdę- nie wiem. Może współpracują z jakimś cateringiem? Albo się przygotowują do wejścia w opłatę "za osobę", skoro ma zacząć za 2 lata obowiązywać? Nie mam pojęcia. :)
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 12:14 pm   

dekolife_dekoracje napisał/a:
Pusiak, mas już adres www ?


Mam :)
_________________

 
 
 
notfi 


Dołączyła: 26 Cze 2010
Posty: 13
Skąd: okolice łódzi ;)
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 8:04 am   

sala patrząc na zdjęcia bardzo ładna, tylko myślę czy mniejsza liczba gości nie "zginie" na takiej wielkiej sali
 
 
skovroon 

Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: skierniewice
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 7:04 pm   

Pusiak napisał/a:
dekolife_dekoracje napisał/a:
Pusiak, mas już adres www ?


Mam :)


moglibyście podać na prv lub tutaj adres www tej sali??

ma ktoś jakieś świeższe informacje o tej sali?
a może jakoś ostatnio ktoś sie tam bawił ?


pozdrawiam i czekam na odp.
 
 
meg84 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 9:32 am   

Dałabym głowę, że widziałam stronę www tej sali ale teraz nie mogę znaleźć. Czy ktoś może podać?
 
 
Iwona.M 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 7:33 pm   

Witam! Chciałabym zapytac czy ktos sie orientuje jak ostatnio wygadaja koszty wynajecia tej sali, planujemy tam wesele w maju 2011 i chciałabym sie zorientowac. Z góry dziekuje za info
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 8:40 pm   

znalazł już ktoś www tej sali?
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 11:54 am   

mój znajomy mial tam wesele i z tego co słyszałam sala piękna, ale na naprawdę duże wesele, mniej niż 150 osób to podobno nie ma sensu, bo ludzie "giną" na niej... podobno też, ale nie wiem na pewno, mają już bardzo dużo zajętych terminów (na 2 lata i nawet wiecej...)
 
 
bonia44 

Dołączyła: 01 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: głowno
Wysłany: Sro Gru 01, 2010 7:45 pm   

sala jest o.k. byliśmy tam na sylwestrze w ubiegłym roku. :-)
_________________
bonia44
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Sro Gru 01, 2010 8:40 pm   

Idziemy tam na wesele w marcu, to wtedy się wypowiem. Ale z tego co nam koleżanka mówiła, to mieli do wyboru albo opłata od osoby albo sami mogą zamawiać kucharkę.
_________________


 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Gru 01, 2010 9:46 pm   

dekolife_dekoracje napisał/a:
Misiak87, tam na milion procent nie ma opcji opłaty od osoby.


misiao1983 napisał/a:
Ale z tego co nam koleżanka mówiła, to mieli do wyboru albo opłata od osoby albo sami mogą zamawiać kucharkę.


Milion procent... :smile:
_________________
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 6:49 pm   

dzwoniłam ostatnio do właściciela sali. Jest możliwośc zapłaty za osobę lub za wynajem sali a kucharka we własnym zakresie. Niebawem ma też pojawić się ich strona internetowa
 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 8:25 pm   

Misiak87 napisał/a:
dekolife_dekoracje napisał/a:
Misiak87, tam na milion procent nie ma opcji opłaty od osoby.


misiao1983 napisał/a:
Ale z tego co nam koleżanka mówiła, to mieli do wyboru albo opłata od osoby albo sami mogą zamawiać kucharkę.


Milion procent... :smile:


Takie info dostałam od właściciela sali w maju tego roku. Powiedział, że na tą chwilę wyklucza zatrudnienie kucharki, ale myśli nad taką opcją. Być może od 2011 roku taka opcja już jest.


Strona www jest już od dawna. Ktoś jeszcze potrzebuje namiaru?

[ Dodano: Sob Gru 11, 2010 8:27 pm ]
misiao1983 napisał/a:
Idziemy tam na wesele w marcu, to wtedy się wypowiem. Ale z tego co nam koleżanka mówiła, to mieli do wyboru albo opłata od osoby albo sami mogą zamawiać kucharkę.


W marcu ? Jak to możliwe...przeca post jest :o
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 8:59 pm   

decolife_dekoracje napisał/a:
W marcu ? Jak to możliwe...przeca post jest

w tym roku ostatki są 8 marca więc jeśli wesele jest przed tą data to odbywa się w karnawale
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 10:02 pm   

Zgadza się :D
 
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 10:25 pm   

ppola napisał/a:
w tym roku ostatki są 8 marca więc jeśli wesele jest przed tą data to odbywa się w karnawale
dokładnie :) idziemy 5 marca :)
_________________


 
 
gienek 

Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 10:41 pm   

tak się składa że często na tej sali, znam dobrze właścicieli a dużo opinii na temat cen jest tu nakłamanych zresztą nie tylko, służę pomocąjeśli coś tu lub na gg, kontakt mogę podać. Bardziej równych właścicieli ze świecą szukać, z terminami ciężko a sala już niedługo z obsługą właściciela tylko i wyłącznie
 
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 11:47 pm   

asimi napisał/a:
Jest możliwośc zapłaty za osobę
nasi znajomi płacą 180 zł za osobę już z poprawinami.
_________________


 
 
Iwona.M 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Gru 27, 2010 3:54 pm   

witam, czy ja bym mogła prosic stronke www tej sali
 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 2:27 pm   

W święta Wielkanocne byłam na weselu w tej sali. Jedzenie na 5 w sześciostopniowej skali. Jedynie surówki mi nie smakowały. Węgorz, krewetki, kawior pyszka. Mięska palce lizać. Przez ciasta z 3 kg przytyłam. Smażonką i smalcem ze stołu wiejskiego ludzie się zachwycali. Dla dzieci była fontanna z czekolady. Sala piękna. Właściciel wyrozumiały.
Nie wiem co za oszołom pisał o żyrandolu, ale w razie wątpliwości na weselu świecił się całą noc.
_________________

 
 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Pon Cze 25, 2012 1:56 pm   

Witam wszystkich :) być może to moje przeoczenie, ale chyba nie widzę na liście pięknej sali Wiktoria w Syberii :) jakby nie patrzeć to też okolice Łodzi/ Brzezin. ;)

czy ktoś z forumowiczów urządzał tam może swoje wesele? bardzo chętnie uzyskałabym jakieś informacje od osób już doświadczonych, a nie tylko od właścicieli. Mój ślub dopiero za niespełna 2 lata i jedną z opcji jest właśnie Syberia, więc chciałabym mieć rozeznanie:)

edit: usunęłam dane i przeniosłam do wątku o sali
bambolea
_________________

Ostatnio zmieniony przez bambolea Nie Sty 06, 2013 7:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 2:50 pm   

Jest i być może w przyszłości "moja" Syberia. Że tez wcześniej nie znalazłam tego wątku..;P my planujemy wesele na 2014 rok, cenę podano nam 220zł z poprawinami z tym, ze w tej cenie jest wszystko prócz napojów gazowanych i alko. Sala jest wg mnie prze pię kna! Ale tylko na naprawdę duże wesele (u mnie ok.220os.) Właściciel bardzo przyjazny w kontakcie. Jedynym minusem (nie z winy sali, jakby nie patrzec) jest to że spod kościoła miałabym 40km na salę, a to chyba trochę dużo. I obawiam się że moi goście z podobną odległoscią, mogą stwierdzić ze za daleko i nie przyjechać albo na całe wesele albo na poprawiny. Jedyna rzecz która zaważyła na tym, że jeszcze nie podpisalismy tam umowy.. choć coraz bardziej siebie przekonuję, że warto jednak tyle dojechać, mimo wszystko :)
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 11:08 pm   

Patii., sala super, bierz ją :)
_________________


 
 
mikama 

Dołączyła: 29 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 1:11 pm   

Hej, moje wesele odbyło się na tej sali jakieś dwa tygodnie temu i jestem zachwycona. Właściciel przemiły i bardzo pomocny. Odpowiadał na wszystkie nasze pytania i zawsze był do naszej dyspozycji. Nasze wesele miało być na 150 osób, ale było na 125 i nikt ”nie zginął”. Obsługa nasz stół nie postawiła na podwyższeniu tylko niżej, stoły były lekko przysunięte do parkietu, między stołami było wystarczającą miejsca, goście chcąc wstać nie obijali się o sąsiada siedzącego z tyłu i orkiestra miała swobodę w poruszaniu się między stołami. Jedzenie przepyszne, kucharka spotkała się z nami trzy tygodnie wcześniej i ustalaliśmy menu, tzn. ona proponowała i była otwarta na nasze uwagi. Wszystko podane na czas, ciepłe, kelnerzy uwijali się jak mróweczki, każdy miał czysty talerzyk i sztućce. Wszyscy bardzo mili i kulturalni. Za żyrandol NIC się nie dopłaca! Stół wiejski, stół z różnymi rodzajami kaw i herbat, fontanna z czekoladą i palma z owocami oraz inne smakołyki, my dodatkowo nie chcieliśmy win na stołach tylko na osobnym stole, ponieważ kupiliśmy różne rodzaje, a także kolorowe wódeczki, likiery itd. Dostaliśmy także na ten stół fontannę z pysznym ponczem (bez żadnej dopłaty). W poniedziałek po poprawinach wszystko spakowane i gotowe do zabrania. Mogłabym tak opisywać bez końca, ale sala jest po prostu SUPER. Jest tylko jeden minus – na termin czeka się tam dość długo, ale naprawdę warto. Polecam i z całego serduszka dziękuję za nasze wesele.
 
 
Marta Kulesza 

Dołączyła: 01 Lip 2013
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 1:28 pm   

Już za 3 miesiące w październiku mam wesele na tej sali. Nie mogę się doczekać! Opiszę wszystko ze szczegółami :)
_________________


http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16259
 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 5:55 pm   

Ja już po weselu więc dodam swoją opinię o sali w Syberii.
Faktem jest, że terminy mają dość odległe, ale my przy rezerwacji 1,5 roku wcześniej mieliśmy nasz wymarzony termin, a nie żaden inny. Nie wiem jakie terminy są teraz.
+ kontakt z właścicielami super - kontaktowi, pomocni, konkretni ale przy tym sympatyczni. Widać, że właściciel chce jak najlepiej dla młodych i gości, idzie się dogadać w każdej kwestii.
+ wystrój sali - kto widział ten wie, tego nie trzeba dodatkowo komentować. Sala jest prze- pię- kna! Dodatkowo był remont i wygląda jeszcze piękniej, niż wtedy gdy rezerwowaliśmy. Nasi goście niejednokrotnie po wejściu na salę zbierali szczęki z podłogi i wiele par "planujących" dopytywało o szczegóły więc liczę na to, że niebawem tam wrócę tym razem w roli gościa weselnego.
+ teren wokół sali - jak wyżej, piękny zadbany ogród, trawa jak malowana, fontanna, mnóstwo przestrzeni więc dla dzieciaków na słoneczną poprawinową niedzielę w sam raz; obok stajnia konie, kucyki więc dodatkowa atrakcja;
+ jedzenie - bardzo dużo i przepyszne - faktem jest, że ilości nie do przejedzenia, ale wszystko było wyborne. Zwłaszcza utkwiła wszystkim w pamięci płonąca szynka - niebo w gębie! Zimnych zakąsek mnóstwo, wędliny, galarety, ryby. Jeśli ktoś ma dodatkowe życzenia tak jak my np.- nie robią żadnych problemów. Pani szefowa kuchni - przemiła osoba, zna się na tym co robi i również idzie się z nią dogadać w kwestii ewentualnych zmian w menu itp.
+ stół wiejski w cenie sali - bardzo bogaty i wyroby z zakładu właściciela sali znakomite!
+ deska serów
+ stół słodki z fontanną czekoladową, żelkami, owocami, wafelkami, piankami... no czego dusza zapragnie - oblegany nie tylko przez najmłodszych gości ;)
+ tort i ciasta w cenie przygotowywane również przez kucharkę - pyszne. Tort idealny - śmietanowy z owocami, idealnie wysmakowany.
+ miejsce dla barmana
+ noclegi dla gości w dobrej cenie i standardzie, apartament dla nowożeńców.
+ dekoracja sali w cenie - chyba, że ktoś ma bardziej wybujałe pomysły to wtedy trzeba dopłacić.
+ obsługa - kelnerzy faktycznie uwijali się jak mróweczki, bardzo grzeczni, kulturalni i uśmiechnięci. Zmieniali zastawę, podawali kawkę herbatkę mimo, że był osobny stół kawowy.
- jedynym minusem jest dość kręty dojazd, ale to już nie jest sprawa sali. Zresztą jak to powiedzieli nasi goście "może i daleko, ale jak się już dojedzie na salę - wygląd i jakość obsługi wszystko wynagradza". My z mężem się pod tym podpisujemy. Gdybyśmy w przyszłości planowali jakieś wielkie chrzciny - pojechalibyśmy na Syberię :)
Podsumowując - sala marzenie i to w bardzo dobrej cenie (aż zrymowałam;)) i tu nie ma żadnych ukrytych kosztów, cena nie drgnęła od momentu podpisania umowy, choć zastrzeżenie w umowie jest.
Cóż będę chodzącą reklamą sali Wiktoria w Syberii, ale należy im się.
_________________

 
 
Fraise 

Dołączyła: 08 Sie 2014
Posty: 6
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Pią Sty 30, 2015 2:06 pm   

Mam tam wesele w tym roku i chciałabym poznać opinie innych osób, które się tam bawiły :)
 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Sob Sty 31, 2015 9:29 am   

Fraise, z czystym sumieniem polecam tę salę! Mieliśmy tam wesele w maju zeszłego roku i nigdzie indziej bym wesela nie zrobiła :) Myślę, że zarówno Wy- jako młodzi, jak i Wasi goście wyjdziecie stamtąd zachwyceni;)
jakbyś miała jakieś pytania, to śmiało :)
_________________

 
 
TheMadeleine 

Wiek: 30
Dołączyła: 24 Sty 2015
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 31, 2015 12:38 pm   

Na 2016 zostały chyba ze dwa terminy jak ostatnio dzwoniłam :)
 
 
domikamil24 

Wiek: 27
Dołączyła: 18 Sty 2017
Posty: 20
Skąd: Łódź- Andrzejów
Wysłany: Nie Sty 22, 2017 4:46 pm   

Witam
Planuje ślub na 2019 rok i planuje odwiedzić sale "Wiktoria " i spotkać się z właścicielem , chciała bym się dowiedzieć jakie obecnie są ceny i jak jest teraz z tą salą .
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2017 6:32 pm   

domikamil24, po prostu napisz do niego mail w tej sprawie wraz z przysłaniem manu (jeśli sami zajmują się przyrządzaniem dań, a nie np. musisz dodatkowo zamawiać catering) i orientacyjnych cen. Przy okazji zapytaj także, czy daje gwarancję ceny... Ja z moim M. planujemy podpisać w tym roku już umowę z salą, a jedna z sal nie gwarantuje nam ceny, bo w 2018 i 2019 planują je podnieść i stwierdzili, że będziemy dopłacać (przez tę opcję zrezygnowaliśmy z tej sali), natomiast sala Victoria w Aleksandrowie Łódzkim zagwarantowała nam cenę, którą nam zaproponowali i obowiązuje na ten rok.
_________________

 
 
animi 


Wiek: 32
Dołączyła: 11 Paź 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 3:46 pm   

Byłam tam na weselu koleżanki w kwietniu 2015, sala bardzo ładna, duża (wesele było na ponad 300 osób). Na mniej niż 170-200 osób może być za duża :) Jedzenie też bardzo smaczne i dużo wszystkiego. Nie dało się tego przejeść :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl