Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
czy warto robić wesele u Milscha" ??
Autor Wiadomość
madera 

Dołączyła: 09 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 12:03 pm   czy warto robić wesele u Milscha" ??

czy moze ktoś wie coś na temat sali bankietowej " U MIlscha" ?? ?
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Cze 02, 2011 7:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 5:58 pm   

odswiezam watek. czy ktos tam zorganizowal jakies przyjecie? jakie sa ceny?
 
 
geilka 

Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 1:48 pm   chyba nie warto :(

kawiarnia jest ładna, klimatyczna i niestety na tym koniec jej walorów.
Jedzenie nie jest złe, ale ceny w tym miejscu są wysokie jak sama ta sala.
Jednak to co jest najbardziej nie do zaakceptowania to właściciele tego miejsca. Nie dotrzymują umów, ustnych, bo spisac żadnych nie chcieli, i niestety oszukują.A to w trakcie imprezy weselnej jest karygodne. Bo skutecznie psuje humor w tak fajnym dniu, i daje złą opnie o gospodarzach takiego wesela.
My musieliśmy się wstydzić trzykrotnie przed naszymi goścmi gdy oni musieli za coś płacić co było kupione lub zamówione. Do dzis nie rozumiem motywu, bo i tak wszystko musiało wrócic do stanu uzgodnionego, tylko nerwy były nie potrzebne. Dużo nieuczciwości, za dużo.Drugi raz bym tam imprezy nie zrobiła.A nawet na kawe i ukochaną czekoladę nie pójdę :(
 
 
Magnus 

Dołączyła: 04 Paź 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 8:01 pm   wesele u Milscha

Pewnie ile osób tyle zdań. Ale powiem szczerze że jestem trochę zaskoczona wcześniejszą opinią, jesteśmy bardzo zadowoleni z wesela u Milscha, jedzenie było pyszne, sala przepiękna z naprawdę wspaniałymi kompozycjami kwiatowymi. Fakt że sala nie jest za duża i raczej na większe imprezy się nie nadaje ale jeśli ktoś planuje nieduże wesele w gronie najbliższych to jest idealna. Żadnych problemów z właścicielami nie mieliśmy i nawet mino że nam się trochę przeciągnęło (goście tak dobrze się bawili że nie mogliśmy się ich pozbyć :) ) nie trzeba było za nic dopłacać. Czy na pewno mówimy o tym samym lokalu??
_________________
Magnus
Ostatnio zmieniony przez Magnus Wto Paź 04, 2011 8:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
geilka 

Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 8:52 pm   

Niestety, tak. Dla nas niestety. Nasi goście też się bawili fajnie, i do dziś słychać żal że tak krótko, ale nie mogliśmy więcej dopłącać bo to już by była przesada. Właścicielka najpierw, przy pierwszej rozmowie, nie chciała w ogóle słyszeć o dopłąceniu bo jak swteirdziła i tak sala jest nasza na cały wieczór. Zmieniła zdanie 2 m-ce po, jak ustalaliśmy dokładne menu, a tydzień przed przyjęciem, okroiła nam imprezę o godzinę, ale tylko dlatego że mąż mi wmówił że źle usłyszałam temat nie był sprostowany. A szkoda. Dla mnie właściciele to krętacze.
 
 
Magnus 

Dołączyła: 04 Paź 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 07, 2011 1:25 pm   

No cóż tak jak wcześniej napisałam pewnie ile ludzi tyle zdań :) mogę tylko dodać że przykro mi. Ja jednak będę wszystkim polecać to miejsce, chociażby z powodu wystroju. Wszyscy pytali się nas później u jakiego fotografa robiliśmy sesje zdjęciową i nikt nie mógł uwierzyć że mieliśmy wesele w takim wnętrzu!!! Właścicieli też będę bronić, nie mieliśmy z nimi żadnych problemów. Myślę że państwo mieliście jakiegoś pecha, pozdrawiam tym bardziej ciepło i życzę powodzenia na nowej drodze.
_________________
Magnus
 
 
geilka 

Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 7:00 am   

Z perspektywy dobra rada. Uzgodnic wszystko co się da i spisać szczegółową umowę. Bo sala jest warta grzechu, jedzenie niezłe :) Zdjęcia wychodzą rzeczywiście cudne, ale diabeł tkwi w szczegółach i trzeba mu zamknąć bramy!! W tych chwilach uniesienia duszy trzeba stąpać twardo po ziemi, by później nie upaść z hukiem :)
 
 
Niusia80 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 2:48 pm   

Uważam, że minusem tej sali jest fatalny wygląd zewnętrzny budynku.
 
 
paulalinka 


Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 39
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 12:36 pm   

Ta sala jest chyba trochę za mała na wesele nie ? Czy to nie jest to miejsce gdzie kiedyś mieścił się Singiel Club ?
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 10, 2012 1:32 pm   

Halo halo, odkopuję! Czy ktoś się niedawno bawił u Milscha? Luby ostatnio wygrzebał zdjęcia tej sali w necie i strasznie się rozentuzjazmował. Wspomóżcie mnie jakimiś świeżymi opiniami :)
 
 
margrit 

Dołączyła: 12 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 11:08 am   

Ja się tam nie bawiłam na żadnym przyjęciu, natomiast byłam tam kiedyś na rozmowie z właścicielami, ponieważ chcielismy urządzić w tej kawiarni małą imprezę dla znajomych. Byłam bardzo niemile zaskoczona sposobem w jaki traktowali nas własciciele. Nie byli konkretni, na nasze pytania najpierw patrzyli na siebie z niesmakiem (?). Czułam sie jakbym pytała ich czy byłoby taniej gdybyśmy przynieśli swoje krzesła. Pani była po prostu niesympatyczna. Szkoda, bo sala była ładna.
Jesli chodzi o jedzenie, poszłam tam kiedyś w tygodniu na nalesniki i były niesmaczne.
Ale miejmy nadzieję,ze coś sie zmieniło, zarówno jakośc podawanych potraw jak i stosunek właścicieli do klientów.
 
 
marko 

Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 20, 2013 8:16 pm   

Witam
Nie tak dawno gościłem U Milscha na imprezie znajomych.
Ten lokal to jakieś nieporozumienie, masakra.
Może nie tyle lokal co właściciele.
Pani jest po prostu ordynarna.
Nie dotrzymują warunków umowy, zawyzaja ustalone ceny.
Znajomi którzy organizowali tą imprezę zamiast się bawic byli strzępkiem nerwów.
Jedzenie średnie, jak i wystrój.
Taki bez charakteru
Kiepskie nagłośnienie
Ogólnie nie polecam
 
 
anna_k 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 12, 2013 10:09 pm   

Niedawno gościłam u Milscha.
Czułam się jakbym trafiła do 'Ziemi Obiecanej'
Nie duża, kameralna sala, w której robiłam w raz z narzeczonym swoje zaręczyny robi niesamowity klimat. Wystrój był przepiękny (bukiety kwiatowe) ale i bez tego sama sala robi wrażenie.
Sam budynek nie jest imponujący z zewnątrz i mocno zaniedbany. Ale wchodząc na górę (lokal mieści się na piętrze) przenosimy się do innego świata.
Niedługo planujemy małe przyjęcie weselne i termin już zarezerwowaliśmy właśnie w tym lokalu.
Kuchnia jest wyśmienita, i widać ze wszystko jest bardzo starannie przygotowane.
Ja byłam bardzo zadowolona. Myślę że nie warto kierować się komentarzami. Trzeba się przekonać samemu.
Gorąco polecam
_________________
anna
 
 
Pani Misiowa 


Dołączyła: 02 Paź 2014
Posty: 46
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sob Paź 25, 2014 9:09 pm   

A najlepiej podpisywać umowy. Czemu właściciele tego nie chcą? Trochę to dziwne.
Przejeżdżam czasem koło tego pałacyku na rowerze i teraz wygląda fajnie, był remont i jest ładny :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl