Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Revelo
Autor Wiadomość
Elora 

Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 11:03 pm   Revelo

Witam,czy ktoś ma jakieś wrażenia z wesela w Revelo(albo inne informacje na ich temat,np.warunki przygotowania wesela)? Szukam po forum,ale nie ma za wiele danych,a zależy mi na miejscu z ogrodem.
 
 
mikado 

Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 12:20 pm   

załatwiałam tam kolację firmową, a nie wesele, ale organizacja i kontakt były ok. Przed kolacją kontaktowałam się z nimi tylko telefonicznie i mailowo. Na maila przysłali mi też propozycję manu. Po prostu zadzwoń, powiedz im o co ci chodzi.
Jedzenie było bardzo dobre.
_________________
 
 
badman 

Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 9:47 pm   

Byliśmy tam na małym weselu (ok. 60 osób). Jedzenie bardzo dobre, obsługa też spoko. Polecamy :)
 
 
funny233 

Dołączyła: 22 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2013 7:26 pm   

Odświeżam temat, czy ktoś miał ostatnio może tam przyjęcie weselne, szukam opinii
 
 
karolineo 

Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 03, 2014 7:52 pm   

Podbijam znów temat. Czy któraś z Was organizowała lub była na weselu w Revelo?
 
 
Wyderka85 

Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 22, 2014 12:45 pm   

Byłam na komunii niedawno, było naprawdę nieźle, nie wiem jak z weselami bo to raczej mały lokal ale ogólny odbiór jest bardzo pozytywny.
_________________
życie jest snem
 
 
JakubW 

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 22, 2014 4:17 pm   Revelo Łódź wesele przyjęcie ślubne Stanowczo Odradzam

STANOWCZO ODRADZAM !!
Revelo na 2dni przed zaplanowanym u nich weselem odwołało imprezę z powodu przeoczenia menagera.
Zawarliśmy z Revelo pisemną umowę na w/w imprezę ponad 3miesiące wcześniej wpłacając również zaliczkę.
Zamówienie zostało przyjęte, sala i termin potwierdzone, menu ułożone … wszystko dopięte na ostatni guzik włącznie z oprawą muzyczną zorganizowaną przez Revelo.
Na 3dni przez imprezą miałem zgłosić się do Revelo aby zamówić tort weselny – podczas spotkania menager wraz z właścicielem ogromnie zaskoczeniu, że za 3dni ma się u nich odbyć moje wesele (??!!).
Całe szczęście udało im się odszukać moją rezerwacje jednakże poinformowali mnie, że nie mają wolnych miejsc bo wszystko jest zarezerwowane.
Pragnę dodać że w dniu podpisania umowy, na dzień 21/06/2014 wraz z nami były tylko dwie rezerwacje.
Niestety właściciel Revelo nie poczuwa się w najmniejszym stopniu do zrekompensowania tej sytuacji oprócz słów „przepraszam” oraz „mogę oddać zaliczkę”.

reveloOPINIE_2z2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 504 raz(y) 66.8 KB

reveloOPINIE_1z2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 463 raz(y) 70.1 KB

_________________
Revelo zapomniało o opłaconej rezerwacji na przyjęcie ślubne - 2dni przed imprezą !!
 
 
paquarette 

Wiek: 37
Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 5:09 pm   Revelo

Hej
Jestem tu nowa :) szukam miejsca z klimatem na nasze małe przyjęcie na sierpień przyszłego roku. Spodobało mi się Revelo, jednak czytam Wasze opinie - i zwłaszcza ta ostatnia trochę mnie przestraszyła.. :( :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl