Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Odzież markowa
Autor Wiadomość
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 2:16 pm   Odzież markowa

Jaką marke odzieży sportowej najbardziej preferujecie :
:arrow: Adidas
:arrow: Nike
:arrow: Puma
Może cos innego :?:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 2:22 pm   Re: Odzież markowa

gosia napisał/a:
Może cos innego :?:

Tak, coś niemarkowego. :wink:
_________________
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 2:28 pm   

Mi nie chodzi o nie markowe tylko o markowe :wink:
Miałam na mysli jeszcze inne firmy :wink:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 2:29 pm   

No to ja "odpadam w przedbiegach". :lol:
_________________
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 2:35 pm   

Fajnie by bylo jak bys odpowiadala na podany temat :wink:
A jesli chcesz to specjanie dla Ciebie utworze nowy temat Odziez nie markowa :wink:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 2:37 pm   

gosia napisał/a:
Fajnie by bylo jak bys odpowiadala na podany temat :wink:
A jesli chcesz to specjanie dla Ciebie utworze nowy temat Odziez nie markowa :wink:

Nie, dziękuję. :P
I już zmykam, bo piszę nie na temat. 8)
_________________
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 3:05 pm   

Asiek a na temat nie możesz napisac :D
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 3:16 pm   

gosia napisał/a:
Asiek a na temat nie możesz napisac :D

Ostrzegam, nie wiem, czy to będzie na temat. :lol:

Ja nie uznaję podziału na markowe i niemarkowe ubrania.
Mój Mąż kupuje markowe dżinsy, które zdzierają się szybciej niż moje niemarkowe. :mrgreen:
Kupuję to co mi się podoba, dobrze na mnie leży, jest dobrej jakości i ma przystępną cenę.
Nie patrzę, czy to jest znanej firmy czy nie.

Odzieży typowo sportowej nie kupuję i nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek miała coś z w/w firm.
_________________
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 3:20 pm   

A ja poprosze o definicje "markowa odzież"
Dla mie każda odzież majaca metke nazwe kolekcji i producenta jest markowa:)

Znam sie na tym. Jestem po technikum odziezowym a praktyki (co nie zawsze sie zdaza) sprawiły mi duż przyjemnosci co tu pisac wzbogaciły moja wiedze

Mam fajne adidasy Pumy juz trzeci rok i sa niedozdarcia:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 3:38 pm   

Asiek napisał/a:
Kupuję to co mi się podoba, dobrze na mnie leży, jest dobrej jakości i ma przystępną cenę.
Nie patrzę, czy to jest znanej firmy czy nie.

Odzieży typowo sportowej nie kupuję i nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek miała coś z w/w firm.


Ja robię dokładnie tak samo :D
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 3:49 pm   

Asia napisał/a:
Asiek napisał/a:
Kupuję to co mi się podoba, dobrze na mnie leży, jest dobrej jakości i ma przystępną cenę.
Nie patrzę, czy to jest znanej firmy czy nie.

Odzieży typowo sportowej nie kupuję i nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek miała coś z w/w firm.


Ja robię dokładnie tak samo :D


:graba:
 
 
 
stefka 


Wiek: 43
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 17
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 5:16 pm   

niezłe zamieszanie wyszło z markowymi i niemarkowymi ciuszkami...poruszenie na forum :)
Z tych, które wymieniła Gosia nie korzystam. Mogłabym dodać Reeboka ale tylko butki.
Poza tym Reserved...choć kiedyś mieli fajniejsze ciuszki niż w chwili obecnej...i to chyba tyle.
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 5:28 pm   

Odzież markowa,przeważa w mojej szafie(ale nie jest wyłącznie),ponieważ niektóre firmy mają dobrą jakość.Ale kupuję ją prawie wyłącznie na wyprzedażach.Jednak muszę przyznać, że nie raz marka mnie zawiodła i ubiarnie okazało się wielkim bublem.Mam swje ulubione firmy i na nich polegam.Ale przyznaję, że moje marki czasem kupuję w używaznej odzieży.

Z wymienionych firm przez Gosie mam spodenki i kilka kaszulek nike.
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 8:58 pm   

Lubie Adidasa, mam buty w ktorych jezdze konno juz drugi sezon, prane w pralce chyba ze cztery razy i jak nowe. Mam tez kilka koszulek, bardzo wygodne, ale zakladam tylko jak uprawiam sport. :lol:
 
 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 11:59 pm   

mnie jest ogólnie mówiąc wsio ryba! :lol: mam sporo ciuchów z lumpeksów ale jest jedna firma którą baaaardzo lubię ale ciuchy kupuje tam tylko na przecenach .... to Jackpot & Cottonfield!
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Maj 09, 2004 10:00 pm   

:arrow: reserved
:arrow: house of colours
:arrow: carry jeans
:arrow: troll
:arrow: lee jeans
:arrow: jackpot
:arrow: tatuum

a buty
:arrow: reebok
:arrow: nike

Nie ze snobizmu a z jakości
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Maj 09, 2004 10:01 pm   

:arrow: i oczywiście lumpeks na warszawskim grochowie bródnie :) Faaajowe ciuchy mają

koleżanka ubiera tam córeczkę - np. w ciuszki benettona raz założone.... 8)


a ja kupujac kiedyś jeansy znalazłam 10 euro w kieszeni :graba:
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 2:26 am   

mischelle22 napisał/a:
Asia napisał/a:
Asiek napisał/a:
Kupuję to co mi się podoba, dobrze na mnie leży, jest dobrej jakości i ma przystępną cenę.
Nie patrzę, czy to jest znanej firmy czy nie.


Ja robię dokładnie tak samo :D


:graba:

I ja się pod tym podpisuję. :)

Podoba mi się dużo ciuchów z "metką" ale zwyczajnie mnie na nie nie stać. Zresztą w dzisiejszych czasch wysoka cena wcale nie oznacza jakości. Wolę kupić sobie 5 bluzek po 40 zł na rynku niż jedną za 200 zł.

Bardzo lubię za to wyprzedaże "Jackpota" - ale nie te ze sklepu, bo nawet wtedy mają kosmiczne ceny, ale te organizowane raz do roku w magazynie z grzebaniem w koszach. Zawsze znajdzie się coś fajnego za 15 czy 30 zł. :mrgreen:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 9:56 am   

Kryszka, też byłam na takich wyprzedażach Jacpota i przyznam, że tylko tam kupowałam ciuchy tej firmy, bo ceny są świetne.Ostatnio była też taka wyprzedaż Tatum.

Nie orientujesz się, czy jeszcze są takie wyprzedaże organizowane? Bo o ile wiem mieli je zlikwidować.Ja ostani raz byłam na niej w zeszłym roku.
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 10:03 am   

Przy okazji którejś tam bytności w Galerii poszłam na taką wyprzedaż Jackpot&Cottonfield (w jakiś magazynach).
Ja chyba nie mam serca do takiego wygrzebywania ubrań z wielkich kartonów, część ubrań była na regałach, a i tak mi nic nie wpadło "w oko". :( Tak samo z lumpeksami jakoś mnie do nich nie ciągnie.
Chyba nie mam natury łowcy. :lol:
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 10:05 am   

Olcia.W napisał/a:
Nie orientujesz się, czy jeszcze są takie wyprzedaże organizowane? Bo o ile wiem mieli je zlikwidować.Ja ostani raz byłam na niej w zeszłym roku.

Zlikwidowali te wyprzedaże które odbywały się kilka razy w roku w magazynach na Elektronowej. Ja ostatnio byłam jakoś tak latem w zeszłym roku w M1 i pytałam się wtedy co będzie z wyprzedażami i powiedzieli mi że będą się odbywać raz do roku ale nie wiedzieli gdzie. Także trzeba wypatrywać info w gazecie albo zadzwonić do firmy.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 3:44 pm   

Kryszka,więc wywiedziałam się u pewnego źródła, że wyprzedaż Jacpota była jakiś tydzień temu, taka jak kiedyś(hala).Niestety nie wiem gdzie.Ale ma się odbyć jeszcze albo w czerwcu albo stardantowow październiku.
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 3:50 pm   

Szkoda że nie wiedziałam. Ale jak coś będziesz wiedzieć nie zapomnij napisać. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 3:55 pm   

Ja też dowiedziałam się teraz.Ale dam znać jak coś będzie.
 
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 7:34 pm   

Asiek napisał/a:

Kupuję to co mi się podoba, dobrze na mnie leży, jest dobrej jakości i ma przystępną cenę.
Nie patrzę, czy to jest znanej firmy czy nie.

Odzieży typowo sportowej nie kupuję i nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek miała coś z w/w firm.

:graba: the same

stefka napisał/a:

Poza tym Reserved...choć kiedyś mieli fajniejsze ciuszki niż w chwili obecnej...i to chyba tyle.

:graba:
tez uwazam, ze reserved sie pogorszylo... (spadla im tez sprzedaz po tym, jak sie przyznali, ze to polska firma, hehe...)

czasem podobaja mi sie ciuchy markowe, ale sa to zazwyczaj tak kosmiczne ceny, ze moge sobie pomarzyc (no, przynajmnie na razie)
:)
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 9:08 pm   

jeansy to tylko bigstara very mocne ( i nie az takie drogie) reseverd czy ja ktam sie pisze kicha:( kupilem sweterek i gorzej niz z rynku
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 9:20 pm   

A ja lubię z firmowych ciuszków, a raczej bielizny triumpha :lol: i jeszcze buciki but-s.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Maj 10, 2004 10:58 pm   

filmowiec napisał/a:
jeansy to tylko bigstara very mocne ( i nie az takie drogie) reseverd czy ja ktam sie pisze kicha:( kupilem sweterek i gorzej niz z rynku


Trzeba oprócz metki patrzeć również na rzecz... Ja tam Reserved za kichę nie uważam - a jeśli ktoś tak myśli to ja się "kichowo" ubieram i A. też..... jakość i powtarzalność rzeczy z rynku jest gorsza, niż kicha z reserved
_________________

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 13, 2004 1:24 pm   

A ja się zgodzę że to wszystko zależy tak naprawdę od danej rzeczy, nie koniecznie od firmy.. mam w szafie i rzeczy reserved i monnari i nawet jackpot'a i nawet z lumpeksów czy z rynku - bardzo różnie się noszą...
Ale podobnie jak Asiek kupuję to, co sobię "upatrzę" - jestem bardzo wybredna, dlatego nie mogę trzymać się jednej firmy...
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 11:16 pm   

Informacja:) Wyprzedaże o której mówiłyście odbywaj asie na elektronowej 6. dzis juz sie zaczeły jeszce sobota, niedziela chyba od 9 rano.

Powodzonka w wybieraniu

Aha kolekcja jesień zima 2001. Troche letnich też jest ale mało


sukienki, bluki, koszule, kamizelki 30,-
kurtki, plaszcze 80,-
swetry 50,-
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
marchefka 


Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2004
Posty: 152
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 29, 2004 12:20 pm   Ciuch z metka

Lubicie markowe ciuchy? takie, zeby byla na nich metka i zeby zainteresowani wiedzieli, ze kupiliscie to w tym i tym sklepie albo od takiej a takiej firmy? Czy moze wolicie nosic ciuchy bez metki i bez kosmicznej marzy narzucanej przez sklepy o znanym logo?

Ja sie caly czas zastanawiam, bo uczucia mam ambiwalentne. Nie lubie takiej sytuacji, kiedy po ciuchu widac, ze jest markowy (czyli odpadaja metki w widocznych miejscach, napisy, charakterystyczne guziczki itp. bzdety), poza tym odstraszaja mnie ceny (uwazam, ze wydawanie 350 zl na sweterek to duuuza przesada). Z drugiej strony jest kilka takich marek, do ktorych mam zaufanie (byty Rylko czy buty Ecco, kosmetyki Vichy) i ktorych nie boje sie kupowac, bo wiem, ze nawet jesli wiecej zaplace, to buty beda wygodne albo ze kosmetyk mnie nie uczuli.
Na bazarkach i w budkach z ciuchami obawiam sie kupowac, bo nie znam sie na tkaninach i wydaje mi sie, ze bluzka po 1 praniu bedzie wygladala tak, ze nigdy wiecej jej nie zaloze.
W sumie najczesciej zakupy ciuchowe robie w miescie, gdzie mieszkaja moi tesciowie, bo tam jest tych sklepow niewiele i wiem, w ktoych moge kupic cos fajnego. A dodatkowa zaleta tych sklepow jest to, ze nie sa to zadne sklepy sieciowe (Vero Moda, Reserved czy tym podobne), wiec jest duza szansa, ze pol ulicy nie bedzie sie ubieralo w to samo, co ja.
A wy jakie ciuchy najczesciej kupujecie (oczywiscie oprocz tego, ze takie, ktore sie wam podobaja;) ?
Czy lubicie metki, czy nie zwracacie na nie uwagi?
marchefka
_________________
Pomarańczowa alternatywa :) a od 1 maja już całkiem mężatka
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2004 4:56 pm   

Kupuje tylko to co mi sie naprawde bardzo podoba, w czym wygladam kobieco i seksownie, obojetnie czy kosztuje 50 zl czy 500zl. Metka nigdy nie byla wyznacznikiem. Bluzki wole kupic na bazarze i po jednym sezonie bez zalu wyrzucic, jeansy tylko Lee, a inne spodnie bez roznicy. Buty musza byc ze skory i wyjatkowe, dlatego czesto kupuje na wyprzedazach. Nie oszczedzam na kosmetykach, kupuje tylko te luksusowe.
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2004 4:18 pm   

Z metek na ubraniach zwracam uwagę na te ze składem - szczególnie przy bluzkach.
Im więcej naturalnych składników tym lepiej :graba:
 
 
marchefka 


Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2004
Posty: 152
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 8:44 pm   

Pipi, to jest chyba najsensowniejsze z mozliwych podejsc do metki :) ))))
_________________
Pomarańczowa alternatywa :) a od 1 maja już całkiem mężatka
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 03, 2004 11:12 pm   

Do sklepów "markowych" chodzę tylko na wyprzedażach. Bo faktycznie można kupić niektóre rzeczy dużo taniej niż na rynku. A normalnie to i tak robię zakupy na rynku, bo, tak jak już pisałam, mogę kupić sobie np. 5 rzeczy zamiast jednej markowej.
Za to buty tylko skórzane, najczęściej But-sa. :)

A z tymi metkami to już jest tak, że np. bawełna bawełnie nierówna. Dopóki nie pomacam materiału nię kupię, nieważne czy ma markę czy nie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 03, 2004 11:26 pm   

To ja z kolei wogole nie znam sie na materialach, macam i macam i nic. Za to moj maz, z racji wykonywanego zawodu, wystarczy ze spojrzy i dokladnie potrafi powiedziec nazwe i sklad tkaniny. Zwykle zdaje sie na jego zdanie.
 
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Wto Sie 02, 2005 8:57 pm   

Z markowych rzeczy nosze tylko bieliznę Triumph, bo na inne marki mnie zwyczajnie nie stać a na bieliźnie nie lubię oszczędzać.
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto Sie 02, 2005 9:03 pm   

Bardzo rzadko kupuję coś markowego, jakoś nie ma to dla nie znaczenia, a poza tym sporo kosztuje...
_________________
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 4:45 am   

Anion napisał/a:
Bardzo rzadko kupuję coś markowego, jakoś nie ma to dla mnie znaczenia, a poza tym sporo kosztuje...

Podpisuję się pod tym :)
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 7:01 am   

Anion napisał/a:
Bardzo rzadko kupuję coś markowego, jakoś nie ma to dla nie znaczenia, a poza tym sporo kosztuje...


celne określenie, ważne żeby mi się podobało i miało przystępną cena, a metka jest w ogóle nie istotna
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2005 2:45 pm   

KasiaK napisał/a:
Anion napisał/a:
Bardzo rzadko kupuję coś markowego, jakoś nie ma to dla nie znaczenia, a poza tym sporo kosztuje...


celne określenie, ważne żeby mi się podobało i miało przystępną cena, a metka jest w ogóle nie istotna



Zgadzam siez tym stwierdzeniem w pełni.

Ja największą frajde mam gdy wygrzebę na jakiejs wyprzedaży bluzkę za dychę, czy spodnie za 3 dychy. Sprawe ułatwia fakt, że jestem dość nietypowa jeżeli chodzi o rozmiar. :)

A metki jakoś nigdy nie uznawałam szpanu metkami, jakość też jest teraz porównywalna. jeansy markowe i nie wytarły mi sie tak samo. A poza tym jeżeli coś sie zniszczy to można sobie kupić coś nowego, no nie? :wink:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Sie 04, 2005 6:35 pm   

Ja raczej markowe ciuszki,ale na wyprzedażach!!!! Przekonalam się,że te nie markowe często są do niczego!!!!!!!! :? :x :| :smut: i po prostu nie kupuję!!!!!!!!
Wybieram:
reserved
house of colours
carry jeans
americanos
diverse
a ostatnio spodnie tylko w Vertus

Buty:
klapki puma
but-s
wojas (w sklepie na pietrynie Metro) :30: :wink: :lol: :o
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2005 6:45 pm   

Taaa... tyle że te markowe i niemarkowe często są szyte przez te same osoby w tej samej fabryce. :30:

Zresztą ja już się nie raz przekonałam, że markowe rzeczy na naszym rynku często nie są tej samej jakości co tej samej firmy kupowane na Zachodzie. :evil:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Sie 04, 2005 6:55 pm   

kryszka napisał/a:
Taaa... tyle że te markowe i niemarkowe często są szyte przez te same osoby w tej samej fabryce. :30:

Zresztą ja już się nie raz przekonałam, że markowe rzeczy na naszym rynku często nie są tej samej jakości co tej samej firmy kupowane na Zachodzie. :evil:


Może i fakt!!!! natomiast jakoś jestem bardziej sklonna kupić coś markowego na wyprzedaży niż ganiać po rynkach i ryneczkach i i tak trafić na bubla!!!!!!!! przyklad: ostatnio kupilam bluzeczkę bardzo ladna tylko szkoda,że po 4 praniech się rozciągnęla i do niczego się nie nadaje!!!!!! (13 PLN)
Następnie buciki klapki (zakryte palce odkryta pięta) 15 kwietnia je kupilam,a już są zdarte i wstyd nawet do pracy nosić (50 PLN).
Bluzeczki markowe na wyprzedaży po 20 PLN i są super!!!!!!! Nic się nie dzieję!!!!!!!!!!!!
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 1:13 pm   

Nie muszę mieć metki, ważne żebym sie w tym co noszę dobrze czuła :)
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 25, 2005 5:21 pm   

A ja uwielbiam „polowania” na markowe ciuchy znanych projektantów – na aukcjach, w second-handach...

Mam ogromną satysfakcję jak kupię coś naprawdę fajnego za grosze :D
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2005 8:40 pm   

Alma_ napisał/a:
A ja uwielbiam „polowania” na markowe ciuchy znanych projektantów – na aukcjach, w second-handach...

O tak. Ostatnio takie polowania uprawiam jako sport. :lol: Tym bardziej że obok mojej pracy otworzyli ciuchland z prawie samymi markowymi ciuchami. Miodzio :30:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2005 8:58 pm   

kryszka napisał/a:
Alma_ napisał/a:
A ja uwielbiam „polowania” na markowe ciuchy znanych projektantów – na aukcjach, w second-handach...

O tak. Ostatnio takie polowania uprawiam jako sport. :lol: Tym bardziej że obok mojej pracy otworzyli ciuchland z prawie samymi markowymi ciuchami. Miodzio :30:


Gdzie Kryszko?
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Cze 28, 2006 12:13 pm   

A ja sie przyznaje bez bicia - bardzo lubie fajne, markowe ciuchy :-)
Zazwyczaj kupuje wszystko co mi wpadnie w oko, bez wzgledu na metke czy sklep, w granicach finansowego rozsadku na dany moment, ale tez nie zawsze ;-) Jestem typowa zakupoholiczka i nic na to nie poradze. Do tego mam drogi gust, ale juz sie przyzwyczailam i nie zamierzam z tym wlaczyc. Niektorzy maja po brzegi wypelniona lodowke i polowe rzeczy po tygodniu wyrzucaja. Ja mam pekajaca szafe, w ktorej czesc rzeczy wisi jeszcze z metkami ze sklepu. Tak juz musi byc.
Sportowych ciuchow nie uwielbiam, ale jesli juz mialabym wybierac to Puma, najbardziej do mnie przemawiaja ich kolekcje. W Lodnynie kupilam sobie bluze Lonsdale, ale juz mi sie znudzila.
Nigdy w zyciu nie kupie nic bez przymiarki, wiec ciuchy ze straganow/z rynku odpadaja, jesli sprzedawca nie jest w stanie zapewnic mi komfortowego przymierzenia, dobrego lustra itd.
Nie lubie "ciuchlandow", "lumpeksow" itd, zaluje, bo zaoszczegdzilabym ciut, ale ja jakos nigdy nic dla siebie w tych sklepach nie moge znalezc :-( Poza tymlubie rzeczy nowe.. jakos tak mam. Aukcje interenetowe tez odpadaja, nie lubie kupowac "kota w worku".
Ale oczywiscie ciesze sie jak dziecko jesli uda mi sie kupic cos naprawde "fajowego" za psie pieniadze ;-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 28, 2006 1:02 pm   

A ja ciuchy zawsze kupowałam wszędzie- nieważne czy to najmodniejszy sklep czy ciucholand. Ważne, aby mi się podobały. Mam też sporo fantastycznych ciuszków, które wygrzebałam z dna szafy mojej mamy, albo które moja mama mi uszyła ( niestety ja mam antytalent do szycia :( )
Mimo, że do sklepów typu adidas czy Nike chodzę bardzo rzadko, obiecałam sobie ostatnio, że nie będę już kupować w tych firmach ( a także innych wielkich koncernach). Na zajęciach z globalizacji, w Holandii, pokazano nam przerażający firm o tym, jak wielkie koncerny wykorzystują ludzi ( dzieci) do pracy za grosze, a także jak niszczący wpływ mają na środowisko. Dążą one do celu ( ogromnych, stale powiększających się zysków) bez skrupułów. Dlatego też zdecydowałam, że nie będę dawać zarabiać takim barbarzyńcom.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl