Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Odzież markowa
Autor Wiadomość
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 10:16 am   

ewa.krzys napisał/a:
Teraz znaleźliśmy jeszcze jeden sklep w manu: LTD


LTB, to prawda, jest bardzo fajny:)
 
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 10:21 am   

Malena napisał/a:
LTB
No przecież mówię ;P

I co najważniejsze: mają duuuuży wybór krojów, rozmiarów spodni i ceny są naprawdę przyjazne.
_________________


 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 2:33 pm   

ja kompletnie nie zwracam uwagi na markę. kupuję ubrania przez allegro, w marketach itp.
szkoda mi kasy na ciuchy :D za to bez opamiętania kupujemy z Mężem książki, płyty... cóż, każdy ma jakiegoś bzika :lol:
_________________
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 8:07 am   

nie lubię kupować na rynku bo mam wrażenie, że wszystkie rzeczy tam są identyczne i każdy takie ma...
co prawda moi PT mają firmę odzieżową i stoisko na Głuchowie, więc czasem zdarzało mi się tam coś kupić, ale przeważnie bardzo szybko się te ciuchy rozpadały (a na rynkach jest to samo)
najczęściej zatem kupuję w CH (Manu, Galerka)
moje ulubione firmy to:
Esprit i Zara (ze względu na jakość - z tych firm szczególnie cenię ciuchy tzw. Basic)
czasem Reserved, H&M, Kappahl i inne jak do nich wejdę i znajdę coś fajnego...
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 11:03 am   

asia7 napisał/a:
każdy takie ma...

Co nie oznacza,że jak kupujesz w centrum handlowym to nie spotkasz kogoś ubranego w taką samą rzecz. Przykład:w tym roku w sierpniu kupiłam sukienkę w Promod w Galerii i jeszcze sobie chodziłam i minęłam panią w identycznej sukience,jak ta którą dopiero co kupiłam.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Sro Paź 12, 2011 11:04 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 1:43 pm   

asia7 napisał/a:
wszystkie rzeczy tam są identyczne i każdy takie ma...

Ja raczej odnoszę takie wrażenie chodząc po sieciówkach ;) H&M, Reserved, Top Secret itp widzę mnóstwo Dziewczyn w takich samych ciuchach. Chociaż też tam czasem kupuję jak coś mi się wyjątkowo spodoba. No i dla Nelki bardzo często.

asia7 napisał/a:
przeważnie bardzo szybko się te ciuchy rozpadały (a na rynkach jest to samo)

To ja mam kompletnie inne doświadczenia ;) W "rynkowych" czy ciuchach z Ptaka czy Głuchowa chodziłam i chodzę po kilka lat albo aż mi się nie znudzą ;) chociaż do Ptaka itp nie jeżdżę już raczej, bo daleko a ciuchy w większości podobne do tych, które można kupić w Łodzi.
_________________
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 2:30 pm   

ja też nie patrzę na to gdzie dany ciuch można kupić, bez różnicy mi czy to rynek, Allegro, sieciówka czy mały sklep gdzieś na osiedlu. jeśli coś mi się podoba, to biorę :) za to bardzo zwracam uwagę na materiał. co z tego, że bluzka może być ze sklepu Ach i Och, jak jest np z tandetnej wiskozy :roll:
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 7:31 pm   

żeby uniknąć spotkania kogoś ubranego w taki sam ciuch trzeba by chyba ubierać się tylko w second handach albo przerabiać ciuchy :)
mnie się podobają vintagewe ciuchy, ale nie do końca mam odwagę pójść w tę stronę :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 7:35 pm   

asia7 napisał/a:
Esprit

asia7, to zajrzyj do S.Oliviera (mają część kolekcji również w Van Graafie i Peek&Cloppenburg). To jest bezpośredni konkurent Esprita. Ja ostatnio bardzo czesto kupuję ubrania właśnie tej firmy :)
_________________

 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 8:21 pm   

kinix21 napisał/a:
za to bardzo zwracam uwagę na materiał. co z tego, że bluzka może być ze sklepu Ach i Och, jak jest np z tandetnej wiskozy :roll:

Dokładnie! :)
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 8:31 pm   

=MiLi= napisał/a:
kinix21 napisał/a:
za to bardzo zwracam uwagę na materiał. co z tego, że bluzka może być ze sklepu Ach i Och, jak jest np z tandetnej wiskozy :roll:

Dokładnie! :)


amen :)
_________________
 
 
justynakk 

Wiek: 39
Dołączyła: 02 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 8:43 am   

Szkoda tylko, że to "markowe" jest najczesciej robione w chinach albo tajwanie :)
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 13, 2011 3:48 pm   

justynakk napisał/a:
Szkoda tylko, że to "markowe" jest najczesciej robione w chinach albo tajwanie

No i? Bo nie za bardzo rozumiem co z tego wynika.
_________________

 
 
artos69 

Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Sty 05, 2012 7:44 pm   Re: Odzież markowa

gosia napisał/a:
Jaką marke odzieży sportowej najbardziej preferujecie :
:arrow: Adidas
:arrow: Nike
:arrow: Puma
Może cos innego :?:


może nie jest tak bardzo sportowa, ale jest bardzo wytrzymakła, polecam CAT'a troche budowlano wyglada, ale buty mi juz z 2 lata trzymaja takie ktorych chodze codziennie w zimie tez, a wygladaja jak trampki oo i biegać w nich mozna. polecam CATa
 
 
Izabella1989 

Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 32
Skąd: Łódz
Wysłany: Czw Sty 05, 2012 10:39 pm   

bardzo lubię promod, jakosc ciuchow bardzo fajna, duza rozpiętosc rozmiarów, fajny wybór. natomiast wszystkie reserved itp są dla mnie banalne, wszystko takie samo.

nie kupię nic w reserved, kiedys, podczas pierwszej wizyty w porcie, zakupilam legginsy, prawie identyczne w promodzie (chyba, to bylo dawno, wiec nie dam sobie łba urwac, ze nie kupilam ich jakos w okolicach tego samego dnia, ale w manu) i w reserved. zawiodlam sie okropnie, te z promoda ciągle mam, są w stanie bdb, tylko troche przetarte blyszczenie w kroku, natomiast reserved mi popękały. spękał ten material ala matowy, gumowaty z wierzchu, pokruszył się, zrobiły sie w nim ala rozstepy. prane tak samo, noszone tak samo.

w wiekszosci sklepów "markowych" jako córka włascicieli firmy odziezowej, ze szwalnią w domu, a teraz juz jako wlascicielka, czuję obrzydzenie, patrzac na ceny. szmata, która zaraz zrobi się przetarta i dziurawa za 200 zl? oj nie. na rynkach ceny juz dobiły do tych firmowych praktycznie, ale różnorodnosc mi się wydaje wieksza.

w ptaku nie bylam, bardzo chcę się kiedys z wieksza gotówką wybrać.

ogólnie, dostalam kiedys mamy big stary i levisy, to byly spodnie, nie do zdarcia, pancerne. teraz dzins jest słabszy, cienszy, najczesciej z dodatkiem elastanu, spodnie wytrzymują 4 miesiące a kosztują jak za zboże :evil:


jedynie co, to buty lubię markowe. są dużo wytrzymalsze i wygodniejsze. jak bylam szczuplejsza to tylko i wylacznie szpilki min 12 cm zakładałam, a w rynkowych od samego zalozenia i siedzenia bolaly mnie stopy.

mam ukochane szpile z zeszlorocznej kolekcji Anji Rubik, zamszowe kozaki pod kolano, na szpilce okolo10 cm. najwygodniejsze buty w moim zyciu, nie dosc, ze niesamowicie trwałe, nic sie z nimi nie dzieje (a mam talent do ciorania obuwia) to calodzienne maratony im nie straszne. fakt, kosztowaly chyba 700 czy 800 zł, ale warte kazdej złotówki, kupowalam w galerii, ale nie pamiętam nazwy sklepu zupelnie.
 
 
justynakk 

Wiek: 39
Dołączyła: 02 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 12, 2012 10:29 am   

O, a w Top Secret są teraz wyprzedaże przeróżne, z każdego działu można coś trafić w zasadzie - na przykład płaszcze damskie zimowe (chociaż zimy to JESZCZE u nas nie ma ;) ) ale też inne ciekawostki ;)
 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 11:16 am   

Z butów markowych mam tylko Reeboka Easy Tone ale to tylko dlatego,że mąż mi kupił. Mnie samej szkoda byłoby wydać tyle pieniędzy na buty.
A co do innych rzeczy to tak jak ktoś wcześniej pisał, jak mi się coś podoba to kupuję i nie ważne czy jest to na rynku, czy na Allegro,czy w markecie.
Choć muszę przyznać,że mam słabość do ciuszków marki F&F, jak tylko jestem w Tesco to zawsze zaglądam na dział odzieżowy i zwykle coś sobie upatrzę. Ale oczywiście nie kupuję dlatego,że jest to jakaś tam marka tylko dlatego,że te ubrania są w moim stylu i podobają mi się.
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 12:51 pm   

w Reserved są teraz fajne przeceny. Kupiłam tam sobie trzy bluzki na ciążę, ale będą też super po ciąży, bo to takie luźne :) Widziałam sporo fajowych swetrów niedrogo (po 30-40 zł) i buty piękne super przecenione - kozaki- nieocieplane, więc takie w sam raz na wiosnę ;)
_________________

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 5:50 pm   

Polecam młodszą "siostrę" Reserved czyli Mohito :) fajne modele mają

No i oczywiście moje MANGO :) też są wyprzedaże :)

Jeśli chodzi o buty - to bezkonkurencyjne są ecco oraz czółenka z SALA (polska firma) i Ryłko. Balerinki i klapki Tommy Hilfiger :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kati Czw Lut 07, 2013 5:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 6:40 pm   

Kati napisał/a:
bezkonkurencyjne są
Kati napisał/a:
Ryłko
Uwielbiam!

Z mojej strony polecam dodatkowo Intershoe (modele różnych marek) i Gino Rossi (kupuję w czasie wyprzedaży bo ceny bardzo mocno spadają w dół).
_________________
 
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 8:21 am   

A czy ktoś może się podzielić opinią co do outletu Ptak w Rzgowie przy trasie?

Jest sens tam w ogóle jechać, jak z cenami?

Spotkałam się z opinią, że szkoda czasu, same rozmiary xs, dziwne kolory a ceny podobne do tych w galeriach.

Ja z "markowych" ubrań lubię jeansy Cross, niezmiennie od lat nr 1, najlepiej na mnie leżą mimo mojego dużego rozmiaru (ale faktycznie materiał już nie ten sam co kiedyś i ceny poszły w górę). Poza tym kocham Mustang jeans, S. Oliver.

Poza tym raczej nie wybieram się do sieciówek, bo ich rozmiary do 40 lub 42 i w większości typu Carry, Reserved, Orsay czy H&M straszne szmaty.
Czasem coś znajdę w Tatuum, Van Graaf czy P&C, ale tam już wyższe ceny :roll:

Lubię ryneczek przy Maratońskiej i to centrum handlowe, co prawda w większości chińszczyzna i tandeta, ale mam swoje punkty gdzie polskie i lepszej jakości ubrania się dostanie.

Jedynie po buty jeżdżę jak tylko w Łodzi jestem do But-S na ul. Traktorową- to moje ulubione buty od lat i na lata :D
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 9:36 am   

O Outlecie słyszałam, że ogólnie nic tam nie ma :P Podobno znaleźć można same sportowe ciuchy i jeżeli ktoś takich nie szuka to nie warto jechać.

Ja się wybieram tam z mamą w przyszłym tygodniu, bo mnie interesuje outlet Venezia :) Więc będę mogła sama wystawić opinie :)
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 9:57 am   

ZoltyTulipan napisał/a:
O Outlecie słyszałam, że ogólnie nic tam nie ma :P


Zgadzam się.
Chociaż znam osoby, które są Outletem oczarowane - ja nigdy nie znalazłam tam nic dla siebie. Jedyne stoisko, które tam uwielbiam, to Esotiq :)
_________________

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 10:24 am   

ithanielle napisał/a:
ZoltyTulipan napisał/a:
O Outlecie słyszałam, że ogólnie nic tam nie ma :P


Zgadzam się.
Chociaż znam osoby, które są Outletem oczarowane - ja nigdy nie znalazłam tam nic dla siebie.


Podpisuję się pod tym obiema rączkami :roll:
_________________


 
 
kinia22 

Wiek: 31
Dołączyła: 25 Lut 2014
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 11:45 am   

Rzecz jasna zależy to od gustu :) Mi też się tam nie podobało, nic ciekawego wg mnie ^^
 
 
Staviori_pl 

Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 9:01 am   

Raz kwestia gustu a dwa samego towaru,bo jak dobrze wiemy w tych outletach możemy spotkać naprawdę różne marki,ja zawsze wybiorę coś dla siebie. Poza tym nie gustuje w second handach- tam aby wyszukać coś fajnego trzeba mieć naprawdę anielską cierpliwość.


Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Mar 24, 2014 3:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 8:32 am   

A ja właśnie lubię second-handy, a łowy w nich są dla mnie niemałym wyzwaniem i dają mi sporo przyjemności. Zazwyczaj przeglądam sobie aktualne trendy mody, wybieram z nich to, co najbardziej mi odpowiada, a potem idę ich szukać w lumpeksach i albo wychodzę z niczym, albo z pełnymi siatkami :)
 
 
karolka1 

Dołączyła: 30 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: kraków
Wysłany: Pon Cze 30, 2014 10:21 am   

Ja ciuchy kupuję zazwyczaj w markowych sklepach bo sa lepszej jakości i po paru praniach dalej są ładne ostatnio sukienki zamówiłam na tu była reklama już przyszły dwie naprawdę ładne.
Ostatnio zmieniony przez ppola Pon Gru 15, 2014 12:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Lut 16, 2015 2:15 pm   

Powiem Wam, że sama od jakiegoś czasu również nie zwracam uwagi na markę. Głownie po felernym zakupie koszulki marki Diesel, która kosztowała mnie bardzo dużo a okazała się naprawdę marnej jakości. Po tym zakupie doszłam do wniosku,że nie warto jest kupować bardzo drogich ciuchów znanych marek. Fajne ubrania można kupić w LIdlu ( tylko czasami problem z rozmiarami). Jeżdżę na giełdę. W Reserved czy Top Secret kupuję jedynie na wyprzedażach ponieważ jakością tam też potrafi być różnie. Dość fajne ciuchy ma Dilano: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek . Kupowałam tam jak do tej pory dwa razy i wszystko dobrej jakości.
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 09, 2015 12:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
podrozniczkaa 

Dołączyła: 07 Sty 2015
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 16, 2015 3:06 pm   

To zależy jeszcze co kto rozumie przez odzież markową. Dla mnie markowy jest Hugo Boss, Armani, Calvin Klein, Michael Kors, Tommy. Tutaj z jakością jest dobrze, ubrania służą latami ale cena jest wysoka. Jeśli chodzi o popularne sieciówki takie jak Zara, Stradivarius, Mango to niestety czasem ubrania wyglądają ładnie tylko jeden sezon, już na wieszakach pękają szwy. Większość ubrań z sieciówek powstaje w tych samych fabrykach na wschodzie gdzie wykorzystuje się "małe chińskie rączki" do pracy.

Polskie firmy takie jak Reserved, Big Star czy Cropp również przeniosły produkcję na wschód. W fabryce w Bangladeszu gdzie zginęło ponad tysiąc osób szyte były ubrania Croppa.

Można sprawdzić gdzie znajdują się fabryki znanych marek.
http://www.wykop.pl/ramka...ek-odziezowych/
_________________


Dzienniczek -> http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17448
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Czw Lut 19, 2015 7:14 pm   

Marka nie ma juz wiele wspolnego z jakoscia :wink:
 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Mar 09, 2015 7:43 am   

No właśnie pojęcie odzież markowa obecnie nabrało zupełnie innego charakteru. Bo takie większe brandy jak na przyklad Reserved czy Cropp mają czasami naprawdę fajne ciuchy ale na jakość raczej nie możemy liczyć.
Nigdy nie zawiodłam się natomiast na ubraniach marki Sisley oraz Mango. Wprawdzie ciuchy są o wiele droższe ale naprawdę fajnie się noszą i jestem z nich bardzo zadowolona ! Uwielbiam ich kolekcje bo są naprawdę fajne :)
Proponuję zajrzeć sobie tutaj:
Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Na stronie znajdują się kody rabatowe do sklepu Zalando, w którym można znaleźć kilka okazji na takie ubranka.
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 09, 2015 12:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Mar 13, 2015 1:48 pm   

W sieci obecnie można zamówić sobie rzeczy dobrych marek w tak korzystnych cenach,ze naprawdę stają się one dostępne dla mas. Ostatnio na przykład zamówiłam sobie nowy zegarek, konkretnie marki Calvin Klein. O ten model:

W cenie niecałych 600 zł... Przeceniony z 1100.
Kupowałam tutaj: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek - na stronie znajduje się outlet takich markowych zegarków.
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 09, 2015 12:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
renatacebs 

Wiek: 32
Dołączyła: 14 Lut 2018
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 26, 2018 8:59 am   

Sama obecnie postawiłam na zakupy w sieci. Zdecydowanie szybciej i przyjemniej się robi zakupy. Ostatnio sama kupiłam żakiety z zoio. Jestem bardzo zadowolona, fajnie komponują się z sukienkami na wesela. Ale nie tylko, ponieważ zakładam je do jeansów i białej bluzki i też wyglądają świetnie ;) . Wszędzie można znaleźć fajne propozycje. I jak wiemy nie zawsze modny wygląd idzie razem z pieniądzem. Niedużym kosztem też możemy przygotować ciekawą stylizację.
 
 
Illegalssq 

Dołączył: 06 Lut 2020
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 14, 2020 11:59 am   Re: Odzież markowa

gosia napisał/a:
Jaką marke odzieży sportowej najbardziej preferujecie :
:arrow: Adidas
:arrow: Nike
:arrow: Puma
Może cos innego :?:


Cos innego. Z butow lubie reeboki
 
 
MartaFokacza 

Dołączyła: 21 Cze 2022
Posty: 23
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Maj 02, 2023 5:09 pm   

Macie jakieś swoje preferencje na ten sezon?
 
 
MilenaStojan 

Dołączyła: 15 Cze 2022
Posty: 19
Skąd: Wawa
Wysłany: Nie Maj 07, 2023 5:08 pm   

Moim zdaniem to modą jest warto się interesować. To czy będziemy podążać za wszystkimi trendami to już kwestia bardzo indywidualna. Moja znajoma dla przykładu jest bardzo selektywna odnośnie tego co kupuje. Nie ma chyba nic gorszego niż przepełniona garderoba i brak czasu na założenie na siebie tych wszystkich ubrań. Patrząc na kolorystykę to praktycznie od dobrych kilku lat popularnym jest pastelowy i beżowy. Można powiedzieć, że to bardzo uniwersalne kolory. Podobnie jak uniwersalnym wyborem są koszulki damskie Fruit of the Loom - https://fruties.pl/ ze względu na wysoką jakość w bardzo atrakcyjnej cenie. Kobiety lubią wybierać modele o rozmiar większy ponieważ komfort jest najważniejszy.
 
 
Kowalska1 

Dołączyła: 30 Wrz 2020
Posty: 6
Skąd: Legionowo
Wysłany: Wto Mar 26, 2024 2:48 pm   

Ja to lubię Nike ;)
_________________
Poduszka do spania
https://www.poduszka.com.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl