Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dieta Kopenhaska
Autor Wiadomość
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 7:07 pm   

sloneczkoo napisał/a:
a czy to jest przykład stosowania się zaleceń? jest napisane szpinak... nie lubisz nie jesz (ja nie wiedziałam i nie widziałam w tej diecie, że szpinak można czymś zastąpić jeśli naprawdę można to cofam zapytanie)


to cofnij, bo to nie jest moj wymysl, tylko dozwolona zamiana. Nie to co zamiana kawy na herbate czy dowolne wymienianie produktow.
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 7:13 pm   

Cytat:
a czy to jest przykład stosowania się zaleceń? jest napisane szpinak... nie lubisz nie jesz (ja nie wiedziałam i nie widziałam w tej diecie, że szpinak można czymś zastąpić jeśli naprawdę można to cofam zapytanie) ;)

no ja właśnie wyczytałam, że można zastąpić brokułem lub kalafiorem, bo szpinak (ja osobiście lubie, ale niemrożony) już z samej nazwy odpycha.
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 7:17 pm   

sloneczkoo napisał/a:
a widziałaś takie?

Ja nie jadam szprotek.
Ale KTOŚ wczoraj pisał, że należy wybierać te bez panierki, więc najwyraźniej występują. Pewnie się zna na rzeczy :hahaha:
_________________

 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 7:28 pm   

szaraczarownica napisał/a:
sloneczkoo napisał/a:
a widziałaś takie?

Ja nie jadam szprotek.
Ale KTOŚ wczoraj pisał, że należy wybierać te bez panierki, więc najwyraźniej występują. Pewnie się zna na rzeczy :hahaha:

jakbyś dobrze czytała to zaraz pod tym byś przeczytała, że osoba ta pomyliła się/przeoczyła i napisała, że przeprasza bo przeczytała "paluszki zamiast puszki" :smile: :smile: :smile:

Taki lekki sarkazm ;)

Malena skoro można to cofam swoje pytanie ;) ja się na niej odchudzałam dawno z 3 lata temu i nie widziałam o tym ;) ale na przyszłość dobrze wiedzieć :D Dzięki ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 7:31 pm   

Do jasnej cholery, nie po to zajęłam się Kopenhaską, w której spokój i cisza, żeby mi się teraz w Dukana zamieniła. Jak ktoś nie ma nic mądrego na temat diety do napisania, to niech cicho siedzi!
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 7:38 pm   

Cytat:
o ja właśnie wyczytałam, że można zastąpić brokułem lub kalafiorem, bo szpinak (ja osobiście lubie, ale niemrożony) już z samej nazwy odpycha.

to warto zastąpić w takim razie niż omijać... bo ta dieta jest tak skąpa, że lepiej sobie nie odbierać ;)

Ale kawka bez śmietanki :D
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 7:40 pm   

sloneczkoo napisał/a:
Taki lekki sarkazm

to nie sarkazm... :smile:

Audiolka napisał/a:
nie po to zajęłam się Kopenhaską, w której spokój i cisza, żeby mi się teraz w Dukana zamieniła.

no ale mamy tu eksperta w kazdym temacie, tylko sie cieszyc:):)

Audi, nie krzycz.. :(
 
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 7:53 pm   

Malena napisał/a:
no ale mamy tu eksperta w kazdym temacie, tylko sie cieszyc:):)

nie w każdym... nie bądź taka uszczypliwa... bo pisałaś kiedyś żeby się nie czepiać.. a co robisz?! :smile:

Byłam kiedyś na tej diecie... więc napisałam ile schudłam i jak z kilogramami po... czy nie można napisać coś od siebie na temat?
Niech Audi napisze czy jej nie pasuje tu moja obecność... bo to ona się odchudza...

Ja uważam, że są tu inni co nie mają nic do powiedzenia, a piszą aby zabłysnąć (tylko nie wiem czym). Chcesz zaistnieć idź do gorących... i pisz do woli (tak wiem zaraz będzie atak bo Wy nie lubicie jak Wam się coś wytyka) :)

Wybaczcie za OT ale jak chcecie kogoś oceniać to najpierw oceńcie siebie... :]
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 8:05 pm   

sloneczkoo, napisz proszę na jakiej diecie nie byłaś i na jaki temat nie masz nic do powiedzenia, to ja się tam przeniosę...
bo to już męczące jest nieco..

Malena napisał/a:
mamy tu eksperta w kazdym temacie, tylko sie cieszyc:):)


z postu na post cieszy mnie to coraz mniej...

aaa i ja również oddaję się w ręce moderatorek :)
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 8:10 pm   

Malena napisał/a:
Audi, nie krzycz.. :(

Malena przepraszam
sloneczkoo napisał/a:
Niech Audi napisze czy jej nie pasuje tu moja obecność... bo to ona się odchudza...

Audi pisze tak :
Niech się wypowiada każy, ale w temacie, bez sarkastycznych uwag. Bo jak za x czasu ktoś będzie chciał się odchudzić na tej diecie to najpierw będzie musiał przez stek (głodna jestem ;P ) bzdur przejść.

[ Dodano: Sro Sty 12, 2011 8:16 pm ]
Ja już od ponad 3 godzin jestem po , nazwijmy to kolacji. Czuje się dobrze, tylko jestem głodna :cool: Dziś kawa bez wspomagacza byłą pita i kurcze nie jest wcale taka złą, sałata też ujdzie. Wiem wiem radość mnie opuści w 8-9 dniu ;P
Mam zajebiście płaski brzuch :cfaniak:
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 4:52 pm   

Audiolka napisał/a:
Mam zajebiście płaski brzuch

To gratulacje :smile: A na wadze ile ubyło?
Audiolka napisał/a:
Wiem wiem radość mnie opuści w 8-9 dniu

Niekoniecznie, wtedy możesz zyskać motywację, bo szkoda Ci będzie tych dni, które przetrwałaś( ja powiedziałam, że po 8 dniu to mogą mnie łomem łamać a nie odpuszczę :twisted: )
Audi, trzymam kciuki za powodzenie Twojej misji :)
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 6:48 pm   

tulipan87 napisał/a:
ja powiedziałam, że po 8 dniu to mogą mnie łomem łamać a nie odpuszczę :twisted: )
to jest budujące :D

tulipan87 napisał/a:
A na wadze ile ubyło?

No to mnie "martwi" bo jak się dziś rano ważyłam miałam ok. 4 kg mniej niż w dniu rozpoczęcia diety, czyli w poniedziałek. Czy to nie za szybka utrata wagi?
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 6:52 pm   

Audiolka napisał/a:
Czy to nie za szybka utrata wagi?

Na pewno szybsza niż u mnie :? Ja traciłam ok 500-700g dziennie, u Ciebie to wychodzi ok 1kg. Faktycznie sporo...Ale u mnie pod koniec tempo się spowolniło, więc może u Ciebie też tak będzie :-?
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 6:55 pm   

Mam nadzieje. dziś na kolacje zjadłam 2 jajka, szynkę i sałatę i się tym najadła. Najgorzej jest rano i gryzienie kawy. 8)
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 7:03 pm   

Audi wybrałaś chyba najgłupszą dietę z możliwych-sory.Męczysz się niepotrzebnie...
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 7:05 pm   

Efekt jo jo , tak wiem słyszałam :)

[ Dodano: Pią Sty 14, 2011 10:56 am ]
Dziś 500 g mniej. I do wagi, która mnie satysfakcjonuje brakuje naprawdę mało. Cycki dalej takie same 8) ale w biodrach ubyło cm :)
Wczoraj miałam mały kryzys - głodna byłam.

[ Dodano: Pon Sty 17, 2011 4:12 pm ]
Dobra , nawet w najlepszych rodzinach zdarzają się rozwody. Trudno, przeżyje. Wytrwałam 4 dni i zrezygnowałam bo za dużo chudłam. Ironia. W ciągu 4 dni 5 kg mnie. Teraz mam nową dietę, ale spadam do odpowiedniego tematu.
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 12:04 pm   

Audiolka napisał/a:
Wytrwałam 4 dni i zrezygnowałam bo za dużo chudłam. Ironia. W ciągu 4 dni 5 kg mnie.


Ale to jest normalna utrata wagi na tej diecie właśnie..ja schudłąm w 5 dni kiedys 4 kg. Na niej mozna schudnac nawet do 12 kg przez 13 dni, także chudłaś dość normalnie wg tej diety - w końcu jest drastyczna.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl