Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
mHotel
Autor Wiadomość
Bananowa 

Wiek: 39
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Łódź/Poznań
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 1:21 pm   mHotel

Kochani,
buszując w necie natrafilam na mHotel przy ul. św.Teresy - czy ktoś ma jakieś doświadczenia?
Po ogólnym mailu do hotelu wiem, że organizują przyjęcia weselne - moje na 50 osób jest ok. ale konsumpcja odbędzie się w sali restauracyjnej a tańce w sali konferencyjnej - nie jestem przekonana, choc jeszcze nie widziałam miejsca...
Hotel na zdjęciach w środku wygląda fajnie, z zewnątrz troszkę gorzej, dla mnie byłaby to najlepsza opcja, bo ok. 40 osób musze przenocować, a to wygodne mieć wesele i noclegi w tym samym miejscu.
Czy ktoś sie tam bawił, ma znajomych etc?
Będę wdzięczna za info.
Ostatnio zmieniony przez Bananowa Czw Cze 24, 2010 1:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 1:37 pm   

ja byłam w hotelu m, co prawda nie na weselu, tylko na pierwszych urodzinach chrześniaków
z zewnątrz hotel rzeczywiście nie wygląda za ciekawie, bo jest przy ulicy, w dodatku w takiej cześci "przemysłowej" ale jest spory parking, co zawsze jest plusem, w środku jest bardzo symaptycznie, fajna sala restauracyjna, nie wiem co prawda gdzie miały by tam być tańce, bo obok restauracji jest takie foyer, z kanapami, ale czy tam można tańczyć ... nie wiem, w każdym razie na imprezie był tylko jeden posiłek ciepły, rosół albo do wyboru żurek a na drugie danie filet z kurczaka grilowany z serem żółtym, ziemniaki z wody i do tego gotowane warzywa (brokuły marchewka, płatki migdałowe) a na deser sernik z lodami ale jedzenie mocno średnie ... ziemniaki niesłone, gotowane warzywa kompletnie bez smaku, a z kolei grilowana pierś z kurczaka bardzo ostra, sporo papryki chyba dodane, deser i zupa OK, ale jedzenie bez zachwytu, więc jeśli się zdecydujesz, to koniecznie najpierw spróbujcie wszystkich dań z menu
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
Ostatnio zmieniony przez justinaa Czw Cze 24, 2010 1:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Margerita 

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 4:17 pm   

Czy ktoś jeszcze wie coś na temat mHotelu?
Chętnie poczytam opinie osób, które miały tam przyjęcie weselne :)
 
 
afrodyta19877 

Dołączyła: 20 Kwi 2013
Posty: 4
Skąd: Ozorków
Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 3:19 am   

Chciałabym odświeżyć ten wątek. Szukam sali weselnej na wrzesień 2014r. Dużo moich gości jest z daleka. Co możecie powiedzieć o tym hotelu? Organizowaliście tam jakąś imprezę, proszę o opinie.
 
 
arcin.80 

Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 9:22 pm   

Jak wygląda wesele niestety nie wiem ale byliśmy tam z Narzeczoną na chrzcinach mojego chrześniaka. Jedzenie poprostu rewelacja, obsługa kompetentna i profesjonalna. Moja siostra była bardzo zadowolona z całej imprezy. My też z Narzeczoną się zastanawiamy nad zorganizowaniem tam wesele ponieważ teraz trwa rozbudowa restauracji więc będzie o wiele większa i ładniejsza a planujemy dość duże wesele. Dużym plusem są noclegi na miejscu, nie trzeba myśleć i martwić się o transport dla gości po imprezie.

[ Dodano: Nie Kwi 21, 2013 10:25 pm ]
A przy okazji jak dowiedzielismy sie z rozmowy z Panią Menager po zakończeniu budowy ma być Spa i basen więc może to być fajna forma relaksu dla naszych gości po nocnych tańcach. Dam znać czy się w końcu zdecydowaliśmy. Pozdrawiam. Marcin
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 12:57 pm   

My też braliśmy tę salę pod uwagę, ale niestety zabiła nas cenowo. Wybraliśmy salę tańszą o niemal 100 zł od talerzyka :) I w sumie z noclegami dla gości i tak zapłacimy mniej niż w mHotel :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Juska Pon Kwi 22, 2013 12:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Morphi69 

Dołączyła: 22 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 15, 2014 1:49 pm   

Podbiję temat, bo hotel jest w trakcie rozbudowy i wygląda to wszystko baaardzo ciekawie. Byłam tam z moim Panem w zeszłym tygodniu wypytać o szczegóły, bardzo miła Pani Manager restauracji udzieliła wyczerpujących odpowiedzi (pytania ściągnęłam oczywiście z forum :) ). Cena na pierwszy rzut oka może się wydawać wysoka, ale wystarczyło że szczerze powiedziałam o ograniczeniach w budżecie i menu udało się dostosować do naszych możliwości. Sale które właśnie są wykańczane są przestronne, jasne i bardzo eleganckie, we wrześniu mają się odbyć pierwsze wesela. Służę większą dawką informacji oraz numerem do Pani Manager :)
 
 
magdaswlodz 

Dołączyła: 01 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 3:36 pm   wesele w mhotel

W poprzedni weekend mieliśmy wesele w mhotel. Jesteśmy bardzo zadowoleni, sala bardzo elegancka, menu wykwintne, obsługa profesjonalna. Była piękna pogoda, więc goście mogli korzystać z tarasu. Jak najbardziej polecam każdą uroczystość w tym hotelu.
_________________
W ubiegły weekend mieliśmy z mężem wesele w mhotelu. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, sala bardzo elegancka, menu wyszukane, obsługa na najwyższym poziomie. Polecam to miejcsce.
 
 
everrrgreen 


Dołączyła: 12 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2016 1:18 pm   

Hej! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś na temat sal w mhotelu? Czy sala taneczna jest osobna? Na którym piętrze się znajduje, czy jest może jakiś taras? :)
_________________
 
 
Moon062018 

Dołączyła: 01 Lut 2017
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lut 01, 2017 8:40 am   

Również proszę o infoemację na temat wesela w mHotelu. :)
 
 
Isismi 

Dołączył: 04 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 05, 2019 5:57 pm   

Informacje z roku 2017, kiedy rozglądaliśmy się za salą.
Sala jest na parterze, ładna, chociaż niektórym może wydawać się trochę niska. Jedzenie klasyczne, czyli śledzik, karkówka w czosnku itp. Jest możliwość wyjścia z sali na zewnątrz celem zaczerpnięcia powietrza / na papierosa. W 2017 planowany był bar na piętrze / dachu, ale nie widzieliśmy pełnego efektu. Jest jeden minus tego miejsca do palenia / świeżego powietrza, a mianowicie że wychodzi na sąsiedni obiekt którym jest firma. Akurat podczas naszego zwiedzania był tam rozładunek tirów wózkiem widłowym, trudno nam ustalić czy takie rozładunki prowadzone są również w soboty w godzinach wieczornych, ale warto wyjść zobaczyć. Cenowo menu około 200 zł, więc nie należało do najtańszych, ale może od tego czasu coś się zmieniło.
Można umówić się przed podjęciem decyzji na degustację kuchni.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl