Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogoda w dniu slubu?
Autor Wiadomość
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 8:14 pm   

magiga a gdzie relacje? :)
_________________
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 9:51 am   

A dziś pada i pada a ja w sobotę mam slub i przewertowałam na necie wszystkie stronki z prognozami pogody... MUSI BY? ŁADNIE... może się do soboty wypada?
 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 12:51 pm   

Aniadamowicz napisał/a:
A dziś pada i pada a ja w sobotę mam slub i przewertowałam na necie wszystkie stronki z prognozami pogody... MUSI BY? ŁADNIE... może się do soboty wypada?

a buciki stoją na parapecie? ;>
Tak poważnie, życzę ślicznej pogody, i wierzę że tak będzie!!!
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 2:05 pm   

ooo... wyszło słoneczko.... mimo ze buciki nie stoja na parapecie... wierze że będzie słonecznie :)Musi ;) :razz:
 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 2:34 pm   

Aniadamowicz! to jakiekolwiek buty dla pewności wystaw szybciutko na parapet
(a zapewne pogoda utrzyma się ze słonkiem na niebie specjalnie dla Ciebie;)
 
 
magiga 

Wiek: 44
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 7:57 pm   

kochecka napisał/a:
magiga a gdzie relacje? :)


zaraz po ślubie wyjechaliśmy w podróż poślubną do Egiptu na rejsik po Nilu więc nie miałam czasu na relacje, ale ogólnie wszystko wyszło cudownie - pogoda dopisała, jedzonko pyszne, zabawa przednia, goście zadowoleni, rodzice wzruszeniu, my szczęśliwi - czyli wszystko na swoim miejscu
_________________

 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 23, 2007 8:22 pm   

Magiga przecież nie mogŁo być inaczej, niż cudownie i fantastycznie :D
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Maj 24, 2007 1:32 pm   

Muszę się pochwalić...

Miałam cudowną pogodę w sobotę przecież było slicznie, ciepło, słonecznie,..... ehhhhhhhhh a butów na parapecie nie było ;) Każdy nam mówił że zasłużylismy sobię na ta cudna pogodę.
 
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 24, 2007 1:51 pm   

a pochwalisz sie jak wyglądaliście??
 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 24, 2007 4:24 pm   

Aniadamowicz napisał/a:
Muszę się pochwalić...

Miałam cudowną pogodę w sobotę przecież było slicznie, ciepło, słonecznie,..... ehhhhhhhhh a butów na parapecie nie było ;) Każdy nam mówił że zasłużylismy sobię na ta cudna pogodę.


No to faktycznie sobie zasłużyliście, pamiętam: było cudnie :)
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Maj 24, 2007 9:06 pm   

5 maja też było bardzo sympatycznie- cieplutko i milutko :)
Tylko te meszki :cisza:
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2007 1:46 pm   

W dniu naszego ślubu niestety padało :(
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 8:21 pm   

W dniu naszego slubu bylo nawet nawet,nie padalo,ale niestety sloneczko pojawilo sie jedynie przez chwilke..a temperatura byla jak to na koniec pazdzirnika-nam i tak bylo bardzo goraco:)
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 8:47 pm   

Rano - lało...płakać mi się chciało jak obudził mnie dudniący o parapet deszcz,
ale później się wypogodziło i świeciło słonko :) nie było upalnie, tak jak to powinno być w lipcu,ale to dobrze.
Niepotrzebny był tylko ten deszcz, trawa w ogrodzie nie zdążyła wyschnąć i nie mogliśmy zrobić zdjęć by nie pobrudzić sukni.
_________________


 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 9:07 pm   

efina napisał/a:
W dniu naszego slubu bylo nawet nawet,nie padalo,ale niestety sloneczko pojawilo sie jedynie przez chwilke..a temperatura byla jak to na koniec pazdzirnika-nam i tak bylo bardzo goraco:)


mogłabym powiedzieć dokładnie to samo :) tylko że my mieliśmy slub na początku października :)
_________________
 
 
dymocha 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 9:33 am   

Mieliśmy wymarzoną pogodę :) ?wieciło pięknie słonko ale nie było za gorąco W połowie kwietnia spodziewałam się wszystkiego :)
_________________
 
 
zuzia 

Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 7
Skąd: łódz
Wysłany: Pią Lis 23, 2007 9:43 pm   

my mieliśmy pogodę jak z bajki a dwa dni wcześniej zapowiadali deszcz
Ostatnio zmieniony przez zuzia Pią Lis 23, 2007 9:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 24, 2007 9:09 pm   

U nas, równiez wbrew zapowiedziom, było cudnownie! Nie mogliśmy sobie lepszej pogody wymarzyć :D
/buciki stały na parapecie prawie miesiąc hihhi/
_________________
 
 
kiri 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 3:44 pm   

W dniu naszego ślubu 3 maja 2008 byla piekna,słoneczna pogoda,cudownie rozgrzewało nas słoneczko gdy jechalismy powozem
_________________


 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 13, 2008 7:12 pm   

A u nas było różnie- choc nie narzekam :)
Rano piknie i słonecznie a po południu troszkę mniej słońca ale nadal ciepło :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 1:56 pm   

Caly przedslubny tydzien byl tragiczny - lalo, bylo zimno. Ale na szczescie w dniu slubu 24 maja 2008 nie padalo, nawet chwilami niebo przecieralo sie odrobinke, ale generalnie dzien byl raczej pochmurny, z temp. nie przekraczajaca 20 stopni. Nastepnego dnia, na poprawiny wyjrzalo slonce, niebo calkiem sie przetarlo i bylo cieplutko. Z perspektywy czasu, uwazam, ze mielismy super pogode - nie bylo goraco i najwazaniejsze, ze nie padalo. Dzieki temu, ze w dzien slubu pogoda nie zachecala do przebywania na dworze, goscie weselni sie nie porozlazili (a mieli gdzie i skrzetnie skorzystali z okazji wlasnie na poprawinach - impreza przeniosla sie w plener :mrgreen: )
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 3:34 pm   

J.w. :wink: Ja muszę powiedzieć, że później, gdy w tygodniu poślubnym zrobiło się gorąco doceniłam pogodę z dnia swojego ślubu, bo mimo, że temperatura nie była za wysoka, to na sali było gorąco. Gdyby więc na zewnątrz było 25 stopni, czy więcej, to ja jeszcze przed wejściem do kościoła rozpuściłabym się, nie mówiąc o weselu. Zatem pogoda była w sam raz. No, może kilka promyków słońca więcej i byłoby idealnie.
_________________
Ostatnio zmieniony przez słonko Sro Cze 04, 2008 3:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Czw Lip 31, 2008 1:27 pm   

Pogoda w dniu naszego ślubu była idealna :) ok 23-24 stopni, słonko i lekki wiaterek :) jak się później okazało zapowiadali deszcze i burze, ale nikt mi o tym nie powiedział, żebym się nie denerwowała, ale na szczęście prognozy się nie sprawdziły :slonko:
_________________
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 9:47 am   

Pogoda zmienna :| , na przemian słońce z deszczem :roll: Jednak później się uspokoiło :) . Jak wyszliśmy z domu było już sucho i świeciło słoneczko ;) Temperatura w sam raz.
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 10:04 am   

U nas rano w dniu ślubu było najpierw pieknie i słonecznie potem padało i wiało a jak nadszedł moment wyjścia z domu było już sucho ale bez słoneczka, ale dzieki temu nie bylo goraco :)
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Nie Sie 17, 2008 5:40 pm   

u nas gorąco, słońce, niebieskie niebo od rana do wieczora, jak z mych marzeń i snów!!! :slonko:
_________________
 
 
 
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 12:07 pm   

U nas rano w telewizji zapowiadali ulewę,gradobicia,bardzo wietrznie,parno i straszne burze w prawie całej Polsce...Byłam załamana i przerazona a tu...pogoda bardzo ładna,nie spadła nawet kropelka deszczu do samego wieczora aż byliśmy na sali i było tak ciepło,że kazdy czekał az popada :D Nie było żadnych burz,wiatrów,ulew, świeciło słoneczko ale nie było tez za gorąco. Pogoda jak dla nas wymarzona :)
_________________




 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 21, 2008 9:05 pm   

Oczywiście jak każda z nas chciałam by nie padało i rzeczywiście nie padało ale pogoda przesadziła w drugą stronę. Było strasznie gorąco w południe chyba było kolo 30 stopni.
Na szczęście ślub był o 19,00 ale to nie zawile pomogło. No cóż pogoda była adekwatna do naszej gorącej miłości :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________

 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 29, 2008 12:42 pm   

u nas rewelacyjne :-) nie padało, a to chyba najważniejsze. Co prawda zaczęło padać, ale dopiero w nocy. Było ciepło, ale nie gorąco - idealnie.
 
 
veroni 

Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 4:36 pm   

z rana pokropiło a potem już tylko piękne słoneczko-ciepło ale tak wystarczająco! Generalnie wymarzona pogoda!
_________________
szczęśliwa mężatka:) Nasz dzień 9.08.2008r :)
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sob Sie 30, 2008 4:24 pm   

Całą noc z piątku na sobotę lało. Sobota do południa pochmurna z przelotnym deszczem.
Ale wieczór ... bajka :buja w oblokach:

Zdjęcie członka ekipy bramkowej :

 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Sob Sie 30, 2008 9:44 pm   

My mielismy piekna pogode. Slub byl o 19-tej i bylo caly czas cieplutko. Zalapalismy sie na zachod slonca.Poznym wieczorem ochlodzilo sie nieznacznie i bardzo sie cieszylismy bo mozna sie bylo troche ochlodzic po goracych tancach.
_________________
 
 
 
moniafarm 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 30, 2008 10:13 pm   

Ja mam ślb 6 września i bardzo obawiam sie o pogode. Przeczytałąm chyba wszystkie dostępne informacje w necie o pogodzie w Łodzi. No cóż jestem z lekka podłamana...ma padać :( (((
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Gru 08, 2008 10:29 pm   

29 sierpnia była straszna ulewa-cały dzień.
30 sierpnia od rana też-ale potem od południa piękne słonce i tak zostało :)Nie było za gorąca,ani za zimno:)(bynajmniej mnie )
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 8:18 pm   

a u nas 16 sierpnia br. cały dzień padało, ale za to powietrze było rześkie
_________________
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 02, 2009 10:52 pm   

U nas pogoda była super, rano trochę chmurek, ale na zdjęcia wyszło słoneczko. Później było już super. Tylko ciut chłodno było, oczywiście dla mnie gorąco :)
_________________

 
 
 
reniak 

Dołączyła: 06 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 4:21 pm   

Przed naszym ślubem była piękna pogoda przez dłuższy czas. Niestety w dniu ślubu prognoza nie była korzystna. Zapowiadali burze i ulewy. Bardzo się tym stresowałam, szczególnie, że miałam suknie z trenem.. Ostatecznie było piękne słonce, a pierwsza kropla deszczu spadła dokładnie w momencie zamykania drzwi od samochodu (po uroczystości ślubnej i życzeniach)
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 11:34 pm   

U nas w dzień ślubu było chłodno i przez większą część dnia nie padało. Zaczęło delikatnie kropić jak wychodziliśmy z kościoła, ale my żeśmy tego wcale nie zauważyli, dopiero w samochodzie jak spojrzeliśmy przez szyby :) . Potem przeszło, a większa ulewa zaczęła się w środku nocy, padało może przez godzinę i koniec. A na poprawinach świeciło już słoneczko. :)
_________________


 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 14, 2009 7:52 am   

My mieliśmy wymarzoną pogodę w dniu ślubu (25.04.09r.), przez cały dzień świeciło słońce, temperatura ok. 20 stopni i wiał chłodny wiaterek. :)
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 18, 2009 10:33 am   

Emi napisał/a:
U nas pogoda była super, rano trochę chmurek, ale na zdjęcia wyszło słoneczko. Później było już super. Tylko ciut chłodno było, oczywiście dla mnie gorąco :)
Dokładnie tak samo :razz:
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 9:11 pm   

U nas była piękna od rana, a koło 18 już się zepsuła - parasol jednak się przydał. W nocy już lało, dzięki czemu już na zawsze będzie mi żal ogródka przy Saksonii, gdzie marzył mi się odpoczynek na ławce w piękną letnią weselną noc :/
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
KotaBasia 

Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 81
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 5:59 am   

U nas było dokładnie tak, jak napisała Tissaia.

Od rana było przepięknie. Nasz ślub był o 16:30 i już ok 16:00 słońce schowało się za chmury, ale jeszcze nie padało. W momencie, gdy wychodziłam z domu, spadło kilka kropli deszczu, ale nawet parasoli nie rozłożyliśmy. Na szczęście nie było zimno. Deszcz zaczął padać jak już byliśmy na sali, a że nie mieliśmy ogrodu, to generalnie pogoda nie była dla nas problemem.

Przez dwa tygodnie przed ślubem bardzo stresowałam się pogodą, ale na szczęście nie było źle. Bałam się że będzie gorzej. Najważniejsze, że nie padało w najważniejszych momentach. Także pogoda nie zwróciła mojej uwagi, byłam tak szczęśliwa i podekscytowana, że nic nie było w stanie zepsuć mi humoru.

Ale swoja drogą, kto by pomyślał, że początek czerwca będzie tak wyglądał.
_________________
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 8:03 am   

U nas od samego rana padało, na dworze było szaro-buro i zimno...na szczęście jak podjechaliśmy na sale przestało padać. Marzyłam o pięknej słonecznej pogodzie, ale niestety pewnych rzeczy nie da się zaplanować. Z perspektywy czasu jednak wiem, że pogoda to tylko drobny szczegół, a tego dnia nie jest w stanie nic zepsuć :) ))
_________________
 
 
ajulka 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 9:36 pm   

W dniu naszego ślubu 9 maja 2009, mimo braku bucików na parapecie, pogoda była wymarzona. Cieplutko, słonecznie, cudnie po prostu :)
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 9:19 am   

A u nas do 16 lało straszliwie, potem juz tylko padało a od 17:30 zaczeło sie przejasniać i kropić. Tuż przed przysięgą wyszło słońce, także podczas skladania zyczen juz pieknie swiecilo i bylo cieplutko, na poprawiny tez pogoda byla ladna.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 1:40 pm   

KotaBasia napisał/a:
Ale swoja drogą, kto by pomyślał, że początek czerwca będzie tak wyglądał.


Prawda? Szykowałam się na upał: sala z klimą, ogródek dla odetchnięcia, lekka spódnica w sukni, pończochy samonośne, żeby się tyłek nie ugotował... po czym 4.06. biegałam w nerwach szukając ciepłego bolerka :/

My mieliśmy ślub o 18.00, pogoda już wtedy była kiepskawa, pod kościołem mżyło, na szczęście na życzenia zrobiło się znowu ładnie, ale o 20.00 podjeżdżaliśmy na salę w deszczu.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 2:24 pm   

no właśnie, z pogodą ciężko trafić, my 25.10. pogodę jak na koniec października mieliśmy naprawdę niezłą, ale to generalnie losowanie :/
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 2:07 pm   

My ślub mieliśmy 6 czerwca 2009,w tygodniu przedślubnym padało a temperatura sięgała średnio ok 18 stopni.... dzień ślubu zaczął się cudownie, bo słoneczko świeciło i było ciepło...niestety marzenia o idealnej pogodzie skończyły się ok 14...zaczęło się chmurzyć, wytrzymało na szczęście bez deszczu do godz. 18:30...jak tańczyliśmy pierwszy taniec przylało i to porządnie...i tak do rana..
w dzień poprawin była piękna słoneczna pogoda:)
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 10:28 am   

18 lipca 2009 r. było co tu dużo ukrywać, gorąco...
Ale lepsze to, niż deszcz, zachmurzone niebo itp.
Deszcz spadł, ale dopiero jak już byliśmy na sali.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 1:30 pm   

Wymarzona :smile:
marzyłam, żeby było 22-26 stopni, bez deszczu, zachmurzenie umiarkowane z przebijającym słonkiem i dokładnie tak było :)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl