Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
konfetti z kwiatów po ceremonii
Autor Wiadomość
resta82 


Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 05, 2010 7:50 pm   konfetti z kwiatów po ceremonii

Chciałam prosić o poradę w sprawie dotyczącej konfetti po ceremoni, nie mam pomysłu, naturalne płatki z róż kosztują ponad 100zł- troche za drogo, moze macie jakieś pomysły-dziekuje:)
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 8:17 am   

sztuczne płatki lub papierowe nie nadają się ponieważ są za lekkie i nawet malutki wiatr może je rozwiać

najlepsze są żywe, nie muszą być super świeże, możesz dzień przed ślubem kupić w kwiaciarni lekko zwiędnięte i poobrywać płatki, na pewno będą dużo tańsze
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 2:17 pm   

Mój Ł chciał kiedys rozsypac nam płatki na łóżku i polatal po kwiaciarniach wieczorem, dostał mnóstwo płatków za darmo (bo babeczka i tak by wyrzucała), więc warto pod wieczór przed zamknięciem przejść się do kwiaciarni i ponegocjowac- albo za darmo albo symbolicznie za wieczorne róże.
 
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 9:52 pm   

Wrzucam kilka zdjęć konfetti z suszonych kwiatów. Moim zdaniem wygląda super :)











http://www.etsy.com/listi...flower-confetti
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 10:36 pm   

dokładnie, Malena, ma rację :) mój narzeczony też dostał od pani kwiaciarki płatki róż za darmo (albo za jakieś grosze) jak wpadł z uśmiechem do kwiaciarni i powiedział: poproszę ich dużo, bo się oświadczać będę i chcę nastrój zrobić 8)

więc, również proponuje umówić się/ podpytać jakąś zaprzyjaźnioną kwiaciarkę co by o Tobie pamiętała :)

suszone kwiatki trochę kojarzą mi się z procesją w Boże Ciało, ale może jest to jakaś alternatywa
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 11:59 pm   

[quote="szpilka86"]suszone kwiatki trochę kojarzą mi się z procesją w Boże Ciało[/quote
Ja jak byłam dzieckiem sypałam "żywymi", jeszcze nie ususzonymi płatkami :-)
_________________
 
 
anna_re 

Dołączyła: 06 Maj 2011
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 2:09 pm   

ja chcę 'żywe' płatki czerwonych róż
wygląda to bardzo ładnie i romantycznie
_________________
Nasz Dzień to 08.09.2012
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 2:19 pm   

Cytat:

Chciałam prosić o poradę w sprawie dotyczącej konfetti po ceremoni, nie mam pomysłu, naturalne płatki z róż kosztują ponad 100zł- troche za drogo, moze macie jakieś pomysły-dziekuje:)


Proponuję kupić tuby strzelające płatkowymi konfetti, w różnych kolorach można zakupić. Warto odrazu wystrzelić ze 2-4 sztuki. I co ważne, nie widać, że sa sztuczne. Na zdjęciach wygląda to super.

PositiveAga napisał/a:
sztuczne płatki lub papierowe nie nadają się ponieważ są za lekkie i nawet malutki wiatr może je rozwiać

Ostatnio jak fotografowałam na ślubie u Jupik, wiał tak paskudnie silny wiatr, ze myślałam że porwie nam Parę młodą ;) a płatki to zdmuchnie zanim zdążę zrobić jedno ujęcie. Nieprawda, "strzelacze" ustawili się odpowiednio i płatki pięknie poszybowały do góry i w odpowiednim momencie opadły tam gdzie miały :) Zdjęcia wyszly cudne, Jupik jeszcze nie widziała, ale już wkrótce :)
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 11:25 am   

również zastanawiam się na konfetti z płatków róż... tylko czy księża nie mają nic przeciwko takim praktykom przed kościołem po ceremonii?
_________________
 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 4:40 pm   

U nas przed kościołem nie mają nic przeciwko, za to generalnie w kościele jest zakaz sypania płatkami róż, ale...dla chcącego nic trudnego :P U bardzo dobrych znajomych podczas ślubu wdrapaliśmy się na chór, uśmiechnęliśmy się ładnie do Pana Organisty i za jego pozwoleniem sypaliśmy płatkami Parze Młodej z chóru jak szli już spod ołtarza. Ślicznie to wyglądało jak te płatki róż tak delikatnie sobie na nich z góry leciały :) a mina wkurzonego kościelnego, który zdziera kasę z Młodych nie wiem za co, bezcenna :P wiem wiem złośliwa jestem;)
_________________

 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 25, 2012 11:39 am   

koniczynka84 napisał/a:
również zastanawiam się na konfetti z płatków róż... tylko czy księża nie mają nic przeciwko takim praktykom przed kościołem po ceremonii?
Nie psotkałam się jeszcze z tym, zeby ksiądz miał jakieś "ale" jeżeli choidzi o obsypanie Pary Młodej przed kościołem.
Częściej - wewnątrz.

Nam zdarza się robić dekoracje, gdzie np. droga Pary Młodej do ołtarza jest usupana płatkami róż. Ale zawsze po sobie sprzątamy.
Tyle, że w moim przypadku to inna sytuacja. Raczej trudno mi sobie wyobrazić, żeby goście w eleganckich strojach łapali za szczotkę i zamiatali po uroczystości płatki.
Może w takiej sytuacji warto dogadać się z kościelnym - zapłacić mu niewielką kwotę, żeby później te płatki posprzątał.

A jeżeli chodzi o sypanie Pary Młodej, to dodam jeszcze, że tuby moga być wypełnione nie tylko płatkami (chociaż te są chybanajbardziej popularne), ale także konfetti w kształcie serc, gwiazdek czy serpentynami. Sa też tuby wypełnione "sztucznymi" banknotami 200zł.
Polecam także bańki mydlane.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl