Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Flor-Art przy ul Narutowicza 20/22
Autor Wiadomość
Blondili 

Dołączyła: 19 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 19, 2011 5:20 pm   

Witam.
Moją wiązankę również wykonał Pan Jerzy...wiązanka jest piękna, zarówno ja jak i wszyscy goście byli zachwyceni...Pan Jerzy kocha swoja pracę i można stwierdzić, iż każda wiązanka jest dla niego tą najważniejszą, dlatego wszystkie są takie piękne;)

Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie!!!

P.S. Kilka fotek w załączeniu....

2.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1453 raz(y) 28.97 KB

4.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1386 raz(y) 25.79 KB

1.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1262 raz(y) 11.5 KB

 
 
Elora 

Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 9:00 pm   

Witam
Jestem świeżo upieczona mężatką(od soboty) i z całego serca polecam Pana Jerzego.Wiązanka się trzyma,jeszcze jedzie z nami jutro na sesje. Ślicznie upięte kwiaty,wystrój kościoła i konstrukcja na samochód.Współpraca z Panem Jerzym to czysta przyjemność.Polecam gorąco.
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 10:22 am   

Panie Jerzy baaaardzo dziękujemy :D

Pełen profesjonalizm. Kwiaty idealnie dobrane, pięknie upięte. Wygodnie trzymało się wiązankę a świadkowa w ogóle nie odczuwała, ze na nadgarstku ma bransoletkę. Wszystko było idealne. Bukiet do tej pory stoi i przystraja nam stół w salonie.
Zdjęcia zamieszczam nie profesjonalne. Jednak jak tylko będziemy mieć lepsze fotki zamieścimy.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 12:18 pm   

anooleczka, pięknie!
Powiedz mi, jak są mocowane kwiaty we włosy? Pan Jerzy je na czymś juz mocuje, czy fryzjerka dopiero wsuwkami?
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Cze 27, 2011 12:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 12:34 pm   

Malena napisał/a:
anooleczka, pięknie!
Powiedz mi, jak są mocowane kwiaty we włosy? Pan Jerzy je na czymś juz mocuje, czy fryzjerka dopiero wsuwkami?

P. Jerzy mocuje je do cieniutkiego drucika (takiego jak sie ozdabia kwiaty)... w ten sposob Megi mogla bez problemu poprzypinac kwiaty tam gdzie chciala :)
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 5:18 pm   

z ciekawości podejrzę te cuda :)
anooleczka, piękny bukiet!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Hatifnatka Pon Cze 27, 2011 5:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
baila 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 5:38 pm   

anoolczka a czy do kwiatka, który miał być wpięty we włosy była dołączona jakaś mini fiolka wodą, żeby kwiatek dłużej się trzymał? I jeżeli możesz to zdradź ile kosztował komplet zrobiony przez pana Jerzego ewentualnie na priv :)
 
 
aguuuunia44 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Głowno/Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 6:33 pm   

My również mamy zamówione u P.Jerzego bukiety, butonierki i dekoracje na samochód. i myślę że to będzie bardzo dobry wybór. Jeszcze tak myślę czy nie domówić kwiatków do włosów (jeden do wpięcia po oczepinach, a drugi na poprawiny). :)
baila napisał/a:
anoolczka a czy do kwiatka, który miał być wpięty we włosy była dołączona jakaś mini fiolka wodą, żeby kwiatek dłużej się trzymał?

i też jestem ciekawa odpowiedzi :)
_________________



Miłego dnia Gość :)
 
 
malapipi84 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 9:41 pm   

ślicznyy!!
_________________

 
 
mychaa3 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 8:37 am   

Wiązanka piękna, co raz bardziej jestem przekonana do Pana Jerzego :)
_________________


MójDzienniczek:)-> http://www.forum.wesele-l...p=473811#473811
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 9:28 am   

aguuuunia44 napisał/a:
baila napisał/a:
anoolczka a czy do kwiatka, który miał być wpięty we włosy była dołączona jakaś mini fiolka wodą, żeby kwiatek dłużej się trzymał?

i też jestem ciekawa odpowiedzi :)

Nie.. kwiatek byl tylko przypiety do wsuwki (ten fioletowy oczywiscie)
_________________
 
 
wamaba 


Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 318
Skąd: Lodz/Warszawa
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 10:24 am   

anooleczka, sliczny bukiet :smile:
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2011 1:38 pm   

Też zastanawiam się nad żywym kwiatem we włosach - śliczności!
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 3:38 pm   

Już wcześniej zachwycałam się profesjonalizmem Pana Jerzego, a teraz mogę to z całą odpowiedzialnością potwierdzić. Moja wiązanka, pomimo iż wykonana z delikatnych kwiatów (eustoma i biały thailand), przetrwała dużo i długo :) Pan Jerzy wykonał ją w ustalanym wcześniej kształcie półksiężyca, który miał spełniać pewną funkcję. Jedną stroną kwiaty zachodziły na stronę Pana Młodego, dzięki czemu scalała nasze dwie postacie w piękną (wiem jestem nieskromna :razz: ) Parę Młodą. Nasz ulubiony florysta poszedł jeszcze o krok do przodu i nad rączką do trzymania zamontował koralik, który miał intuicyjnie podpowiadać mi, gdzie ma się znajdować kciuk, aby położenie wiązanki spełniało powyższe zadanie (rozwiązanie genialne w swojej prostocie) :D

Kwiat we włosy był zamontowany na wsuwce, którą bez problemu wpięła mi mama tuż przed błogosławieństwem. Dekoracja była tak trwała, że przetrwała całe wesele i nie było konieczności podmieniania jej na duplikat, który florysta również przygotował.

Kwiatowe bransoletki dla świadkowych też były trwałe i wygodne.

Zamówiliśmy też rożki kwiatowe dla mam, które zobaczyłam dopiero w trakcie wesela i jakieś było moje zdziwienie na ich widok. Piękne, pomarańczowe, wielkie i ciężkie rożki, które ledwo niosłam. Zadowolone mamy cieszyły się nimi ponad tydzień. Dodam, że jeden bukiet musiał jeszcze przebyć sporą drogę do domu.

Zdjęcia zamieszczę, jak już będę miała je w pełnej rozdzielczości.

Panie Jerzy dziękujemy bardzo!

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2011 3:50 pm   

Swoje kwiaty również zamawiałam u Pana Jerzego :)
Od początku do końca wszystko było super.
Pan Jerzy zadzwonił do mnie kiedy okazało się, że nie można zdobyć moich wymarzonych ciemnofioletowych goździków, ale uspokoił, że ma lawendowe i do tego ciemnofioletowe eustomy i białe storczyki...
Zaufałam całkowicie prosząc jedynie by bukiet był w tonacji fioletowej. I był :)
Jak go zobaczyłam w sobotę to mnie zamurowało... był boski!
Zarówno bukiet jak i butonierki, bransoletka dla świadkowej, kwiaty do włosów i rożki z płatkami kwiatów- wszystko wyglądało pięknie!

Panie Jerzy- DZIĘKUJĘ!!! :)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


póki co mam tylko dwa zdjęcia, na których widać bukiet i butonierkę młodego :) Jak będę miała więcej to oczywiście wstawię :)



_________________
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2011 4:15 pm   

agulka1989, rzeczywiście bukiecik śliczny ale jak dla mnie mógłby być tylko trochę większy :lol:
_________________

 
 
malapipi84 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2011 8:46 pm   

PIĘKNYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MÓJ BĘDZIE W KOLORZE FUKSJI , OCZYWIŚCIE TAK JAK BUCIKI :)
:D
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 9:08 am   

Aga, Twoj fioletowy bukiet jest przesliczny, nawet chyba ladniejszy z tymi lawendowymi gozdzikami, wyglada wspaniale:)
 
 
 
K11_06_2011 

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 12:52 pm   

My również dziękujemy Panie Jerzy za przepiękny bukiet, butonierki, bransoletkę dla świadkowej i dekorację auta!! Dekoracja i kwiaty były tak jak sobie wymarzyłam.
Dziękuję!!!

dekoracja auta :) i świadkowa z bransoletka :)

_________________
Ostatnio zmieniony przez K11_06_2011 Sro Lip 27, 2011 1:21 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
desti 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 12, 2011 2:00 pm   

POlecam Pana Jerzego z całego serca. Zamówiłam wiązankę ślubną, bransoletki dla druhen, butonierkę, zdobienie samochodu ( klamki ) i sali :) SUPER SUPER SUPER

[ Dodano: Pią Sie 12, 2011 3:11 pm ]
Zdobienie sali przez Pana Jerzego , w załączniku. Jak tylko będę miała zdjęcia dodam - zdobienie samochodu i bransoletki
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Sie 12, 2011 5:28 pm   

desti napisał/a:
Zdobienie sali przez Pana Jerzego , w załączniku
desti, niestety nic Ci się nie załączyło...
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
desti 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 13, 2011 11:29 am   

Nie wiem co robię źle że się nie załącza:(
 
 
malapipi84 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 13, 2011 3:26 pm   

A więc tak !! !!!!! to że Pan Jerzy ma talent ,i robi to co kocha !! !!to każda para młoda która zamawiała u Jerzego kwiaty o tym wie !! !!!!!!od samego początku jak tylko poszłam zamówić kwiaty ba było too: wiązanka, butoniarka dla młodego, dla świadka , bransoletka dla świadkowej ,dekoracja samochodu ,dekoracja kościoła .....wiązanka ślubna była z amarantowych gożdzików ,które specjalnie sprowadził z Holandii oraz z białych storczyków --cudoooo!!!!!!(mialam amarantowe buty:)) ,samochód zrobił nam niespodziankę i zamiast czterech klamek zrobił nam 2 klameczki ale ...zrobił nam również dekoracje na masce:):):) gdzie byłam mega zaskoczona !! !pozytywnie!!!pięknie!!!.Kolejna sprawa to kosćiół Podałam namiary kościoła P.Jerzy sam wszystkim się zajął sam pojechał do kościoła zobaczyć ołtarz i spotkać sie z siostrą z kościoła !!poświęcił swoj cenny czas!!!! dekoracje robił od 18 do 22:30 wyszło perfekcyjnie....te amarantowe gozdziki pomieszane z białymi długimi kwiatami--nie pamietam nazwy ale wyszłoo cudnie . goście zachwyceni :D ;) aaaaa jescze robił nam kwiata do włosów !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!:) z całą pewnościa mogę polecić artyste z FLOR ART !! !MY JESTEŚMY MEGA ZADOWOLENI ,WIEC SZCZERZE DZIĘKUJEMY !! !!!!!!!pozdrawiamy Ania Rafał :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

[ Dodano: Sob Sie 13, 2011 4:36 pm ]
nie moge załączyc zdjęć!!:(
_________________

 
 
skowronek2323 

Wiek: 37
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 107
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2011 8:50 am   

POLECAM! Robią przepiękne wiązanki!!!
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2011 9:05 am   

Bardzo ładne bukiety... i dużo zadowolonych klientów ;) Może przed moim slubem i ja się wybiorę aby zasięgnąć opinii;)
_________________


 
 
Dea 

Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2011 5:03 pm   

Witajcie, ja już po ślubie więc chętnie się podzielę wrażeniami :) robiłam wiązanke u Pana Jerzego, oraz inne dodatki i od pierwszego spotkania z Panem Jerzym byłam przekonana, że wszystko będzie tak jak należy! Widać, że Pan Jerzy podchodzi do swojej pracy z wielkim sercem i pasją, a poza tym na pewno wielki z niego artysta, dopytuje się o każdy szczegół, żeby mógł idealnie wszystko dopasować. Ja miałam wiązanke dobraną do różowych bucików i kolorek wyszedł idealnie :) co do cen, to byłam mile zaskoczona, bo z tego co się dowiadywałam w innych miejsach, u Pana Jerzego ceny są naprawdę przystępne. Aha! Dziewczyny, sugeruję wcześniejszą rezerwację terminu, bo grafik jest napięty.
Panie Jerzy, dziękujemy z całego serce za piękną oprawę naszego ślubu :) p.s. Aniołek na pewno przyniósł nam szczęście :)
 
 
gosista 


Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sie 2010
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2011 12:19 pm   

No to i ja dołączam do grona bardzo zadowolonych klientek Pana Jerzego. Bukiet ślubny i kompozycja na stół są prześliczne. Niestety skleroza zapomniałam zrobić zdjęcia w sobotę, a od fotografa będę miała za dość długi czas więc załączam te wykonane dzisiaj czyli 4 dni po weselu, ale moim zdaniem nadal wszystko wygląda cudownie i zdobi teraz nasze mieszkanie :-)

kompozycja.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1144 raz(y) 97.32 KB

wiązanka.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1142 raz(y) 67.47 KB

_________________

 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2011 4:27 pm   

przepiękny ten bukiet i kompozycja z lilii i eustom taka inna:)
_________________

 
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2011 8:40 pm   

wisieneczka85 napisał/a:
przepiękny ten bukiet i kompozycja z lilii i eustom taka inna:)

Zgadzam się- oryginalne połączenie i jaki efekt! :D
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2011 11:09 pm   

A jak dla mnie to jest niebezpieczne połączenie bo lilie bardzo brudzą i plamy z ich pyłku są wręcz nie do usunięcia. Dlatego wiem, że wielu florystów usuwa te pręciki z pyłkiem robiąc bukiety - dziwi mnie, że tu one zostały. Pomijając ten fakt dużo osób jest uczulonych na lilie (ja też) i ozdobienie sali weselnej może dla nich skończyć się problemami alergicznymi.
_________________

 
 
gosista 


Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sie 2010
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 10:24 am   

Z tego co widzę przyglądając się teraz dokładnie to pręciki zostały tylko w tych liliach, które były zamknięte w sobotę, a z tych otwartych zostały wycięte. Jak będę miała zdjęcia z soboty od znajomych albo fotografa to dorzucę jeszcze bo fajny był efekt z dużą ilością pąków. Kompozycja była tylko przed nami więc myślę że alergicy mogli być spokojni :)
_________________

 
 
desti 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 21, 2011 8:33 pm   

Dagi koniecznie :)
Gosiu ja również miałam fioletowe eustomy a także kremowe róże i biało-zielone storczyki :)
Czy ktoś podpowie jak wkleić te zdjęcia?

Czy trzeba mieć 25 postów ?
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 21, 2011 9:15 pm   

desti, jakby co moge pomóc :P
_________________


 
 
K.a.s.i.a.1 

Dołączyła: 01 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 3:47 pm   

Dziewczęta, jeśli kwiaty to tylko u Pana Jerzego we Flor-Art!!! Wszystko profesjonalnie, sprawnie, kwiaty świeże, wiązanka CUDOWNA!!! nie musicie się martwić, że coś będzie nie tak jak sobie życzycie. Pan Jerzy pomaga dobrać kwiaty, kształt bukietu, kwiaty dla rodziców itd.. Przy tym wszystkim cena była baaaardzo przystępna. Mieszkam w Warszawie, ale z panem Jerzym można załatwić praktycznie wszystko via internet/telefon - oczywiście poza odbiorem kwiatów w dniu ślubu ;) I po prostu muszę dodać - Pan Jerzy to wspaniały człowiek - taki ciepły, uczciwy i uczynny. Jest pomocny do tego stopnia, że pomógł przyozdobić samochód. Miłym zaskoczeniem był aniołek z życzeniami dołączony do kwiatów i mms ze zdjęciami kwiatów, które właśnie zostały dostarczone od dostawcy dzień przed ślubem. Polecam z czystym sumieniem.
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 5:56 pm   

Hellen napisał/a:
dużo osób jest uczulonych na lilie (ja też) i ozdobienie sali weselnej może dla nich skończyć się problemami alergicznymi.


ja bym musiała niestety opuścić imprezę.
_________________
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 6:01 pm   

Jestem kolejną zadowoloną klientką Pana Jerzego. Oczarował nas swoją wiedzą i pasją kwiatową. Na pierwszym spotkaniu wysłuchał naszych potrzeb i stworzył dla nas przepiękne kompozycje z eutom na ślub. Nasze zamówienie obejmowało wiązankę dla mnie, miniaturę mojej wiązanki dla świadkowej, kwiatka do włosów, butonierkę dla męża i świadka, dekorację na auto i dwie torebki dla mam.
O trwałości mogę powiedzieć opierając się o torebkę mamy, ponieważ ja nie umiem dbać o kwiatki i zapominam je podlewać, więc moja wiązanka wyschła dość szybko. Mianowicie prezent dla mamy wytrzymał bardzo długo mniej więcej dwa tygodnie i teraz bardzo ładnie się wysusza. Nie mam na razie dobrych jakościowo zdjęć, ale wstawię co mam.

Torebka kwiatowa dla mamy (zdjęcie zrobione ok tydzień po ślubie):

Moja wiązanka od góry

Wiązanka, kwiatek we włosach i butonierka
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
desti 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 2:11 pm   

mietka napisał/a:
Hellen napisał/a:
dużo osób jest uczulonych na lilie (ja też) i ozdobienie sali weselnej może dla nich skończyć się problemami alergicznymi.


ja bym musiała niestety opuścić imprezę.



Nie musisz mój mąż jest alergikiem Pan Jerzy tak przygotował kwiaty że nic nie poczuł :)
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 3:54 pm   

Ja dołączam do grona klientek zachwyconych nie tylko pracą, ale też podejściem pana Jerzego do tworzenia kompozycji kwiatowych.

Mój bukiet opiszę jak tylko dostanę zdjęcia od fotografa, gdyż tak piękne dzieła zasługują na piękną oprawę:)

[ Dodano: Pią Wrz 09, 2011 4:55 pm ]
Justyss, jakie sliczne eustomy:):) i też fiolety, jak u mnie:)
 
 
 
Moni_Dami 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 10, 2011 8:17 pm   

Z żoną możemy z lekkim sercem polecić Pana Jerzego! Ślub mieliśmy 20 sierpnia 2011 i cały czas jesteśmy zachwyceni kwiatami, które mieliśmy pięknie zaaranżowane w kościele, a także cudowne wiązankę i butonierki, nie wspominając już o kwiatach we włosach! Wyszło pięknie i, na mój gust, całkiem tanio. Przystrojenie auta było formalnością, jednakże wykonaną z niesamowitym smakiem i doskonale pasującą do zabytkowego auta:) Panie Jerzy, dziękujemy jeszcze raz i będziemy wracać tak często jak damy radę:)
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 5:57 pm   

desti, ale ty nie miałaś lilii z tego co pisałaś to były tam róże, storczyki i eustomy. W liliach trzeba by wyrwać wszystkie pręciki i te "pantofelki" z pyłkiem. Wtedy to już by nie była do końca lilia;) A gosista miała lilie z pręcikami i pyłkiem. Na fotce je widać.
Swoja droga ciekawa jestem jak wygląda takie specjalne przygotowanie róż, storczyków i eustom dla alergika. ja na szczęście tylko na lilie jestem uczulona.
_________________

 
 
Karinka 

Wiek: 39
Dołączyła: 02 Lut 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 2:48 pm   

Ja miałam ślub 16 lipca tego roku i z tego miejsca chciałabym podziękować Panu Jerzemu z całego serca za wykonanie mojej wiązanki ślubnej, rożków obfitości dla rodziców, butonierek i bransoletki !! ! Nie mam słów, żeby to opisać - wszystko było przecudowne !! !!!
Wiązanką byłam zachwycona i nawet sobie nie wyobrażałam że będzie aż tak piękna - była taka jaką sobie wymarzyłam:) Storczyki Phalaenopsis białe z malinowo-różanym środkiem i do tego kryształki Svarowskiego - cudne:)
Dodatkowo kwiat we włosy dodał jeszcze wszystkiemu większego uroku!!!
Panie Jerzy - nie mam słów żeby wyrazić swoją wdzięczność. Jest Pan genialny !! !!! Dziękuję !! ! - Karolina
_________________
Karinka
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 10:38 pm   

Mam już zdjęcia, więc mogę wychwalić artystę od kwiatów:):)

Samo zamawianie bukietu było czystą przyjemnością, porozmawialiśmy z Panem Jerzym o wiązankach dla Claudii Cardinale i Johna Malkovicha - jego bukiety to wręcz kwiatowe historie:) Pan Jerzy zrobił co w jego mocy, by w naszym budżecie zrealizować wizję i żeby wszystko wyglądało pięknie - bukiet był cudny, tak jak i butonierka i kwiaty do włosów, wszystko z moich ukochanych kalii vermer z fioletowym środkiem, na których tak mi zależało:):)
Kwiaty do włosów porządnie zamocowane, upięte z krzyształkami, świetnie się trzymały.
Pełen profesjonalizm połączony z pasją!

Mój bukiet - 49 kalii (kalie vermer + ecru), gdzieniegdzie kryształki, przewiązany fioletową wstążką:




Panie Jerzy - dziękujemy!!
Paulina & Łukasz

[ Dodano: Czw Paź 06, 2011 3:44 pm ]
Jeszcze znalazłam dekorację naszych stołów weselnych - też Flor-art:




Ostatnio zmieniony przez Malena Czw Wrz 29, 2011 10:40 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 07, 2011 2:31 pm   

Malena mnie zmobilizowała więc wstawiam zdjęcia swoich małych dzieł sztuki od Pana Jerzego :)

butonierka świadka:


butonierka mojego męża:


obie butonierki:


bransoletka świadkowej, niestety nie udało mi się znaleźć lepszego zdjęcia:


i mój bukiet:




Panie Jerzy, jeszcze raz dziękujemy!!!


Agnieszka i Zbyszek
_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Pią Paź 07, 2011 2:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Orchidea 

Dołączyła: 09 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 9:33 pm   przestroga przed Flor-Art

Witam Wszystkich,
chciałam podzielić się swoim zdaniem na temat pana Jerzego. Dzieło tego pana mogłam zobaczyć na ślubie mojej kuzynki. Wiązanka z białych eustomy bardzo mi się spodobała. Wzięłam więc namiary na Flor-Art. Czytałam bardzo dużo pochlebnych wpisów na forum i dlatego zdecydowałam się na tę kwiaciarnię, zamówiłam termin u pana Jerzego, wpłacając od razu 200 zł. zaliczki. Niestety w dniu mojego ślubu bardzo się na panu Jerzym zawiodłam. :kwasny: Wiązanka była faktycznie taka jak chciałam i opisywałam, jednak kwiaty nie były najlepszej jakości, słowem były podżółknięte. :evil: Byłam bardzo zaskoczona i zła, bo na 30 minut przed ślubem nie było szans na zrobienie nowej, ŚWIEŻEJ wiązanki, a cena 200 zł za taką jakość kwiatów była zdzierstwem!! Radzę się zastanowić, zanim zdecydujecie się na tę kwiaciarnię :!: :!: :!: Pan Jerzy robi dobre wrażenie, ale jak widać nie zawsze wykonuje swoją pracę należycie.
 
 
roxy 

Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 11:19 pm   

na mnie pan Jerzy nie zrobił dobrego wrażenia,
Orchidea- za 200 zł w innej kwiaciarni miałabyś piękny bukiecik, mnie pan Jerzy powiedział, że w tej cenie to kwiaty mogą być tylko b.niskiej jakości, albo tak ufarbowane, że mi suknię pobrudzą, no jakoś nigdzie nie spotkałam się z taką sytuacją, chyba że mówił o swoich kwiatach, których zresztą klient nie ma możliwości zobaczyć, do przejrzenia są tylko katalogi, i do tego to przechwalanie się...
ja nie polecam, moim zdaniem nie warto przepłacać
Ostatnio zmieniony przez roxy Nie Paź 09, 2011 11:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Orchidea 

Dołączyła: 09 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 12:44 pm   

Mi pan Jerzy nie powiedział nic na temat jakości kwiatów, z resztą za taką kwotę to byłam pewna, że będą świeże :? osobiście bardzo się zawiodłam, szczególnie, że przeczytałam wiele pozytywnych komentarzy o tym floryście.
 
 
roxy 

Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 4:32 pm   

Mnie mówił właśnie, że to inni mają niższe ceny, bo i jakość niższa, ale ja się nigdy nie spotkałam z sytuacją, aby ktoś dostał podwiędłe kwiaty do ślubu i to jeszcze za taką cenę...
 
 
dorotea22 

Dołączyła: 11 Paź 2011
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 5:45 pm   No po prostu zdzierstwo!

Ja z uslug tego pana tez jestem bardzo niezadowolona. Wiazanke z roz i storczykow zrobil dokladnie taka jaka chcialam, no tego to nie moge powiedziec i nawet na slubie ladnie to wszystko wygladalo, ale sesje w plenerze mieslismy w nastepna sobote i do sesji wytrzymala tylko moja wiazanka. Wiazanka dla swiadkowej, kwiaty do wlosow i butonierki padly 2 dni po weselu, a wiazanka jakies 2-3 dni po sesji. Uwazam, ze za tak duze pieniadze jak zaplacilismy wszystko powinno sie trzymac znacznie dluzej, przynajmniej ten miesiac miodowy. Zaplacilismy az 250 zl. No po prostu zdzierstwo!
_________________
Dorotea22
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 6:06 pm   

dorotea22 napisał/a:
za tak duze pieniadze jak zaplacilismy wszystko powinno sie trzymac znacznie dluzej, przynajmniej ten miesiac miodowy

:o dorotea22, Ty piszesz poważnie czy robisz sobie jaja?
Trzeba sobie było ze sztucznych kwiatków wiązankę zrobić to by Ci ją jeszcze za kilkadziesiąt lat go grobu wrzucili...
Proszę Cię.


dorotea22 napisał/a:
Wiazanka dla swiadkowej, kwiaty do wlosow i butonierki padly 2 dni po weselu

Wiesz.. kwiaty potrzebują wody... Jak coś co tej wody nie miało przez co najmniej całą sobotę (jak np kwiaty do włosów czy butonierki) i oprócz tego miało styczność z rozgrzaną głową (kwiatki do włosów) miało wytrwać tydzień lub dłużej?


Poza tym trwałość wiązanki zależy od tego jak się o nią dba. Moja bez problemu wytrzymała ponad dwa tygodnie, później niestety przesadziłam z ilością wody i padła.
_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Wto Paź 11, 2011 6:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 6:13 pm   

Podzielam zdanie agulka1989, swoja droga dorotea22 uwazam, ze niewiele zaplacilas za tyle kwiatow.
_________________
Ostatnio zmieniony przez anooleczka Wto Paź 11, 2011 6:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl