Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Flor-Art przy ul Narutowicza 20/22
Autor Wiadomość
ulus31 

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 9:57 am   Flor-Art przy ul Narutowicza 20/22

Witam Wszystkich,

zakładam nowy temat ponieważ nie mogłam znaleźć takiego wątku, a widziałam pojedyńcze opinie o tej galerii.

Ja osobiście jeszcze tam nie zamawiałam żadnego bukietu, ale jestem w miarę dość częstym gościem w filharmonii i wiązanki jakie artyści dostają są przepiękne. Kilka Dziewczyn na Forum zachwala dzieło P. Jerzego ( o ile się nie mylę odnośnie imienia), że super dobiera bukiety do sukni itd.
Ja również chcę się do Flor-art zgłosić po wiązankę ślubną, ale nie wiem jak wcześniej mam się udać???
Bardzo mi się podobała moje "berło" zaręczynowe w wykonaniu Flor-art z różowo-białych róż z kryształkami wpiętymi między kwiaty - cudo.

chciałam załączyć fotki, ale chyba coś nie mogę.....
_________________
Ostatnio zmieniony przez ulus31 Pią Lip 09, 2010 9:59 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 10:18 am   

Ja jestem zauroczona Panem Jerzym z tej kwiaciarni, współpracuje z nim na stałe, sama robie wszystkie bukiety okolicznosciowe u Niego, i nawet pakowanie artystyczne prezentow. Nigdy sie na nim nie zawiodlam!!!!! [xxx]



edit: wymoderowano część sprzeczną z Regulaminem forum
kryszka
_________________

Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Mar 31, 2011 10:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 10, 2010 8:48 pm   

Widziałam tą stylizację ludową poprostu dzieło sztuki, ja również zamówiłam oprawę kwiatową na swój ślub:) ja już wiem że Pan Jerzy cos pięknego wyczaruje, zresztą obiecał że będzie ślicznie i wyjątkowo.
Cytat:
ulus31
- proponuje już zamówić termin jeśli jesteś zdecydowana bo wiem że dużo chętnych jest :-) , ja ledwo się wcisnełam na swój termin a byłam we flor-art 6 lipca
_________________

 
 
 
Tyśka 

Dołączyła: 01 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Łódż
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 3:41 pm   

To i ja się wypowiem na temat kwiaciarni flor-art.Zamawiałam tam swój bukiet ślubny z białej eustomy i dekoracje samochodu.Byłam bardzo zadowolona. Bukiet był prześliczny.Przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.Dekoracja samochodu również. Miała być delikatna i taka właśnie była. Nigdy wcześniej nie zamawiałam kwiatów w tej kwiaciarni więc trochę bałam się ostatecznego rezultatu, ale idąc tam można być naprawdę spokojnym. Pełen profesjonalizm.Wkrótce zamieszczę zdjęcie jak mi się uda.
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 6:25 pm   

Ja też jestem pod wrażeniem umiejętności pana z Flor-art.
Zamawialiśmy tam mój bukiet, pięć butonierek, kwiat we włosy i cudowne kosze dla rodziców.
Wszystko było rewelacyjne!
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 6:32 pm   

Hosiole napisał/a:
mój bukiet, pięć butonierek, kwiat we włosy

widziałam i mogę potwierdzić- wszystko wyglądało cudnie :)
_________________
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 1:19 pm   

Hosiole, a zdradzisz ile zapłaciłaś?
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 9:12 pm   

mjmj2010 napisał/a:
Hosiole, a zdradzisz ile zapłaciłaś?

za bukiet, 5 butonierek i kwiaty do włosów x2 (bo były na zmianę, ze względu na ten potworny upał) zapłaciliśmy 400zł.
A za bukiety dla rodziców po 150 zł, ale naprawdę warto było! Na zdjęciu z mamą widać bukiet ale zdjęcie jest czarno-białe, co nie oddaje uroku bukietu. Jak tylko dostanę inne zdjęcia to na pewno wrzucę. :smile:
_________________
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 7:59 am   

Hosiole, dzięki za info :) jestem zaskoczona że w sumie tanio wyszło :)

ps. czy można już 3 miesiące przed zamówić kwiaty ? czy dopasowują kwiaty do sukni , doradzają?
Ostatnio zmieniony przez mjmj2010 Czw Lip 22, 2010 8:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
myszadm 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 9:34 am   

Ja również za namową Megi zamówiłam tam swoja wiązankę...
Zobaczymy :)
Miałam mieć kwiaty z Interflory.
Sama jestem ciekawa efektu końcowego i mam nadzieję, że bedę zadowonona, bo ostatnio
cięzko u mnie wszystko pod górę idzie :zalamany:
 
 
akarolka 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 7:37 am   

my też biliśmy w tej kwiaciarni w ostatnią środę, krótko mówiąc pan Jerzy wspaniały człowiek, cięzko było od niego wyjść. Z pasją opowiadał o kwiatach doradził. POkazał nam swoje dzieła, niektóre zapierały dech w piersiach.
 
 
 
ulus31 

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 8:03 am   

akarolka napisał/a:
my też biliśmy w tej kwiaciarni w ostatnią środę, krótko mówiąc pan Jerzy wspaniały człowiek, cięzko było od niego wyjść. Z pasją opowiadał o kwiatach doradził. POkazał nam swoje dzieła, niektóre zapierały dech w piersiach.


potwierdzam :)
_________________
 
 
myszadm 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 9:16 am   

ja też potwierdzam siedziałam u niego godzinę, a że jestem gaduła to nic na to nie poradzę :)
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 11:44 am   

Takie jesteście zadowolone z pana Jerzego, że i ja się do niego przejdę w najbliższą sobotę ;)
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 3:35 pm   

mjmj2010 napisał/a:
czy można już 3 miesiące przed zamówić kwiaty ?

nawet trzeba, bo ciężko z terminami. Pan Jerzy wkłada w to całe swoje serce, widać że jest to jego pasją i nie robi zazwyczaj więcej niż 2-3 zamówień jednego dnia. Stąd też jakość jaką się tam otrzymuje :smile:
mjmj2010 napisał/a:
czy dopasowują kwiaty do sukni , doradzają?

Nie dość, że doradzają to jeszcze potrafią słuchać :wink:
_________________
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 6:43 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
Tyśka 

Dołączyła: 01 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Łódż
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 7:08 pm   

Jeszcze raz przesyłam zdjęcie swojego bukietu. Mam nadzieje że tym razem uda się.

clip_image002.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1463 raz(y) 13.74 KB

 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 4:44 pm   

Ja też zamawiałam bukiet i kwiat we włosy na plener u Pana Jerzego-bardzo mi się podobały (jak będę miała zdjęcia to wstawię).No i jako jedyny nie miał problemu z turkusowymi dodatkami do bukietu,ma mnóstwo fajnych pomysłów!
_________________
Ostatnio zmieniony przez kasia_m85 Nie Lip 25, 2010 4:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kamis 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 6:38 pm   

Ja też zamówilam kwiaty u Pana Jerzego (wiązankę dla siebie,świadkowej, 3 butonierki oraz kwiatka we włosy. Potwierdzam w 100% wszystkie pozytywy. Jest to prawdziwy florysta (widać, ze kocha to co robi) a do tego bardzo sympatyczny i profesjonalnie podchodzi do klienta ;) Kwiaty ocenie dopiero za miesiąc i na pewno opowiem o swoich odczuciach ;)
 
 
neskalodz 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 12:15 am   

DZiewczyny tak chwalicie pana Jerzego ze chyba sama sie przejde do niego :smile:
_________________
 
 
ancys1 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 10:53 am   

Dziewczyny!
Nie ma co sie zastanawiać,po wiązanke ślubną i wszelkiego rodzaju ozdoby z kwiatów do ślubu i nie tylko walcie bez zastanowienia do pana Jerzego.Jest to tak przesympatyczny człowiek a co najważniejsze prawdziwy pasjonat, wyczaruje Wam prawdziwe dzieło sztuki dopasowane do każdej Panny Młodej. Gorąco polecam. Ważne jest również to że na prawde ma przystępne ceny. Na prawde warto ,Po wizycie u Pana Jerzego zawsze mam uśmiech na twarzy.
Mam ślub 7 sierpnia i na pewno opisze swoje odczucia jak już zobacze to cudo z kali.
 
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 11:00 am   

ja jestem zainteresowana tymi koszami dla rodziców bo ze zdjęcia Hosiole widać ze są bardzo duże, bogate w kwiaty ale zdjęcie jest czarno białe i dokładnie nie widzę wszystkiego

ma może ktoś jeszcze zdjęcia z tymi koszami wykonanymi przez pana Jerzego??
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 11:51 am   

Dziewczyny, jakie są ceny tych koszy i bukietów u Pana Jerzego? Konkretnie chodzi mi o bukiet z kalii, orientujecie się?
 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 12:44 pm   

Hosiole pisała, że bukiety dla rodziców kosztowały po 150 zł.

Wydaje mi się, że na określenie kosztu bukietu z takich kwiatów jak kalie, to trzeba by było iść do niego osobiście, bo ceny w zależności od rodzaju są bardzo różne :/
_________________

 
 
...martusia.... 

Dołączyła: 20 Lut 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2010 9:02 pm   

Ja zamówiłam mieszany bukiet z kolorowych kwiatów. Były tam kalie, eustomy i frezje. Wszyscy byli zachwyceni wiązankami. Koszt 2 wiązanek i 2 butonierek - 380 zł.
Załączam zdjęcie, żeby określić typ bukietu.

kwiaty.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1410 raz(y) 23.99 KB

Ostatnio zmieniony przez ...martusia.... Pon Sie 02, 2010 9:25 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Sie 03, 2010 3:44 pm   

neskalodz napisał/a:
DZiewczyny tak chwalicie pana Jerzego ze chyba sama sie przejde do niego

ja chyba też :)
_________________
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 1:07 pm   

Przejdźcie się dziewczyny koniecznie,na pewno coś pięknego dla Was wyczaruje (Pan Jerzy to zdecydowanie florysta z powołania).
Wklejam zdjęcie na którym najlepiej widać bukiet i kompozycję we włosy które dla mnie zrobił:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Marta 1 

Dołączyła: 04 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 3:44 pm   

Zamawiałam , wiązankę ślubną i ubiór auta na swój ślub, który miałam 17 lipca 2010 w Galerii Flor art ul. Narutowicza 20/22. Bukiet był prześliczny z różowo białych storczyków.Dekoracja samochodu również, delikatny wystrój. Pan Jerzy prześlicznie wszystko wykonał. Wiązanka trzyma się do dzisiaj. Wszystko przepięknie było zrobione, idealnie pasowało do sukienki. Naprawdę polecam tą kwiaciarnię będziecie bardzo zadowolone.
 
 
ancys1 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 08, 2010 12:26 pm   

Wczoraj miałam wesele i na prawde brak mi słów.Pan Jerzy poprostu wyczarował cuda z kwiatów.Potweirdzam wszystko co napisałam wcześniej.Wkleje zdjęcia póżniej to same ocenicie.Na prawde dziękuje z całego serca Panu Jerzemu.Jest Pan Wielki.Dziewczyny nie ma na prawde co sie zastanawiać biegnijcie do flor art.Buzaiki
 
 
 
ewusiak 

Dołączyła: 04 Sie 2010
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 5:57 pm   

HEj , ja mam ślub 02/10 i byłam 07/08 u p. Jerzego i jeszcze na ten dzien miał termin, w czwartek ide poogladac zdjęcie bukiecików stworzonych przez p. Jerzego. odezwe sie ...
_________________
Ewusiak
 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 5:36 pm   

Witam,

Jestem oczarowana osobą Pana Jerzego. Tworzy naprawdę pieknę kompozycje kwiatowe i to za naprawdę nieduże (jak na łódzki rynek) pieniądze. Jest przesympatyczny i potrafi przed ślubem wyczarować cudowny nastrój tarktując każdą swoją kilentkę jakby wydawał za mąż własną córkę. Brakowało mi pomysłu na wiązanke ślubną a Pan Jezrzy po, krótkim "wywiadzie" już wiedział co będzie dla mnie idealne. Jecze nigdy nie spotkałam osoby, która pracowałaby z tak wielką pasją i zaangażowaniem. My mielismy ślub 31.07.2010. Pan Jerzy stworzył przesliczną wiązanke z różowo białych eustom, kwiaty do włosów, kwiat do butonierki, przybranie samochodu ślubnego, kwiaty w podziękowaniu dla rodziców oraz dekoracje sali weselnej. Wszytko wyglądało lepiej niz sobie wyobrażałam. Kwiaty były świeżutkie i stały jeszcze długo po weselu. Wiązanka była delikatna, tak jak chciałam ale miała to cos co ożywiło suknię. Dopiero na zdjęciach zauważyłam jak ważną rolę odegrały w całym stroju kwiaty. Z całą odpowiedzialnościa mogę polecić Flor-Art i Pana Jerzego. To niesamowity człowiek i naewno jeszcze nie raz do niego wrócę po kwiaty.

Niestety jest problem z zamieszczeniem zdjęć, ale jesli ktos jest zainteresowany to moge przesłac na maila.
Pozdrawiam, Emi
_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
myszadm 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 11:31 am   

Całkowicie podpisuję się pod tym co napisała moja poprzedniczka.
Pan Jerzy to nie tylko fachowiec z pasją, ale przede wszystkim wspaniały, komunikatywny człowiek. Moja wiązanka powaliła mnie na kolana!! Była dokładnie taka o jakiej marzyłam. Żałuję natomiast, że nie brałam ślubu wiosną, bo wtedy jest więcej moich ukochanych kwiatów. :P
Kwiaty- świeże, a dekoracje z sali nadal cieszą nasze oczy w domu. Moja wiązanka stanowiła doskonałe uzupełnienie całego mojego wyglądu w tamtym dniu. Ponadto prowadziliśmy sobie z Panem Jerzym przemiły mailing, w którym z pokorą i cierpliwością znosił moje kolejne koncepcje. I za to bardzo mu dziękuję. Dostałam też od niego pięknego aniołka na szczęście i faktycznie poczułam takie ojcowskie podejście i troskę.
Ponadto cieszy mnie jego rzetelności i uczciwość - to spowodowało, że będzie miał we mnie stałą klientę albo raczej Gościa , bo takim mianem określa swoich klientów..
:mrgreen:
W każdym razie zbliżają się imieniny moich rodziców i zamierzam obdarować ich bukietami właśnie od Pana Jerzego.... Chwała Megi, za to, że dzięki niej trafiłam do Pana Jerzego, myślę, że w kwiaciarni w której pierwotnie miałam zamówić swoją wiązankę nie obsłużonoby mnie tak miło.
 
 
ewusiak 

Dołączyła: 04 Sie 2010
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 3:27 pm   

Proszę zamieść swoje zdjęcia :) )
ja dostalam na mila zdjeica od Emi - sa piekne , przepiekne cudne :) )) oczywiscie kwiaty i panna młoda :) ))
 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 9:25 pm   

Dzięki ewusiak. Swoją drogą w wolnej chwilce popracuje nad tym aby zamieścić tutaj zdjęcia.
_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
myszadm 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 11:25 am   

a oto mój różowy, ukochany bukiet :)
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 11:28 am   

myszadm, strasznie malutkie to zdjęcie... nie masz większego?
_________________
 
 
myszadm 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 11:45 am   

juz daję, większe...

DSC_0695.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1338 raz(y) 92.22 KB

 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 12:46 pm   

A oto moje kwiatusie- różowo biała eustoma. Jak tylko dostanę zdjęcia od wynajętego fotografa zamieszczę cos jeszcze.

DSC00995_resize.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1354 raz(y) 32.93 KB

_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
Elaska 

Dołączyła: 13 Lip 2008
Posty: 30
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 9:06 pm   

myszadm i emi82 - obie mialyscie przecudne wiazanki! Aleto wiadomo - Pan Jerzy!
Teraz najmodniejsze sa wiazanki ukladane na misternych, czasami bardzo fantazyjnych w ksztalcie konstrukcjach z drucikow, krysztalkow czy perelek. Jesli chcecie zobaczyc jak robi sie taka wiazanke - wpiszcie na YouTube w wyszukiwarke haslo "bukiet dla miss polonia 2009. Miss-ka dostala wlasnie taka mega-wiazanke.
_________________
Elaska
 
 
myszadm 

Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 7:08 am   

wiem, wiem widziałam:)
strasznie żałuję, że ta moja wiązanka nie może być ciągle taka świeża i ładna.
ponoć w stanach może dokonać swoistego "zabalsamowania", ale taki zabieg kosztuje ok 3000 $.
emi82 - też piękna wiązaneczka.
niestety na razie mam jedynie to jedno zdjęcie, bo nie mam jeszcze fotek ze ślubu.
 
 
ulus31 

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 8:12 pm   

".... moje "berło" zaręczynowe w wykonaniu Flor-art z różowo-białych róż z kryształkami wpiętymi między kwiaty - cudo."

wklejam zdjęcia:

kwiat2.jpg
całość
Pobierz Plik ściągnięto 1439 raz(y) 85.94 KB

kwiat1.jpg
z bliska
Pobierz Plik ściągnięto 1246 raz(y) 90.53 KB

_________________
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 9:23 pm   

piękne :smile: to berło
_________________

 
 
 
Elaska 

Dołączyła: 13 Lip 2008
Posty: 30
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 9:26 pm   

Ulus31 - przesliczne! Wyobrazam sobie, jak pieknie musialy wygladac te roze, gdy sie rozwinely. I jaka niesamowita symbolika koloru. Niby biale - niesmiale i niewinne, wlasnie takie na zareczyny, a w srodku namietne, malinowe. Mniam, mniam :-) Genialne!
Dziewczyny, jak wam sie podoba film z YouTube? Podejrzec Mistrza przy pracy to rzadka frajda!
Pan Jerzy mowi, ze pracuje tylko dla najpiekniejszych kobiet. Zawsze bralam to za komplement gentlemana, aby sprawic kobiecie przyjemnosc, ale ten film jest dowodem, ze mowil prawde! Swoja droga kazda dziewczyna z wiazanka od Pana Jerzego moze sie czuc, jak najpiekniejsza kobieta swiata. A jeszcze gdy te kwiaty wreczy wasz ukochany mezczyzna - to juz odlot na maksa :-) Przynajmniej ja tak mam i wtedy Przemo jest jeszcze bardziej mmmmmniam ;-) Pozdrawiamy
_________________
Elaska
Ostatnio zmieniony przez Elaska Pon Sie 16, 2010 10:14 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
becky232 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lut 2010
Posty: 86
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 5:59 pm   

berło piękne, rob wrażenie :o
 
 
mavika 

Dołączyła: 17 Wrz 2009
Posty: 80
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 7:06 pm   

Moi bliscy są lekko przerażeni sumą jaką szacuje pan Jerzy. Zamówiłam bukiet z fantazyjnie ułożonych zwieszających się kalii prawdopodobnie rodzaju vermeer i storczyków vanda. Do tego wsuwki z zywymi storczykami we włosy, 2 butonierki i kwiat na bransoletce dla świadkowej. Sam pan Jerzy jest zachwycony zmówieniem nie mówiąc o mnie. :) Czekam na rezultat ale wierze że smak gust i umiejętności pana Jerzego który nota bene jest cudownym człowiekiem wprawi mnie w jeszcze większą euforię :)
_________________
nasz dzienniczek http://www.forum.wesele-l...p=344184#344184
Ostatnio zmieniony przez mavika Czw Sie 26, 2010 7:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 7:12 am   

mavika nie dziwię się, że pan Jerzy jest zachwycony zamówieniem :) Wiem, że uwielbia nietuzinkowe pomysły i PM, które je mają :P

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Myślę, że dzieła pana Jerzego są warte swojej ceny :)

P.s: też będę miała w bukiecie vandę :D Cudne storczyki!
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bian Pią Sie 27, 2010 7:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emi82 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 7:16 am   

[quote="mavika"]Moi bliscy są lekko przerażeni sumą jaką szacuje pan Jerzy.

Mavika to pewnie dlatego dziwi ich ta suma bo nie znają ogólnie cen za wiazanki slubne w Łodzi. Oczywiście można taniej w małej kwiaciarence ale tam napewno nikt nie utrwali ci tak kwiatów jak Pan Jerzy, nigdzie nie będziesz miec takiej pewności że kwiaty są świeżutkie i że wykonanie będzie profesjonalne. Orientowałam sie wczesniej w cenach w innych "polecanych" kwiaciarniach i przeżylam szok ile wołają za wiązankę, więc nie byłam juz tak zdziwona jak trafiłam do Pana Jerzego. Niestety słowo "ślubna" działa wszędzie tak samo i cena od razu wzrasta o minimum 100% ale takie sa poprostu prawa rynku. Warto zapłacic takie pieniądze ale pod warunkiem że jestes pewna że dostaniesz za nie to co najlepsze a u Pana Jerzego własnie tak jest. Niech bliscy sprawdzą ceny jakie sa w Warszawie to wtedy zmienią zdanie- tam to dopiero kosmiczne ceny i to nawet w małych i mało znanych kwiaciarniach.

Pozdrawiam, Emi
_________________
Pozdrawiam emi82
 
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 8:17 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 8:46 pm   

no niestety zawsze za przymiotnik "ślubna" się płaci :kwasny: ale jesli jest to fachowiec to warto zapłacić :-)
_________________

 
 
Agulka 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 7:31 am   

To ile kosztuje pojedyncza wiązanka i kwiat do butonierki?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl