Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
NIE POLECAM! ePSTRYK kubki, koszulki, puzzle
Autor Wiadomość
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lip 27, 2010 7:21 pm   NIE POLECAM! ePSTRYK kubki, koszulki, puzzle

Witam,

opiszę moją relację z nawiązania kontaktu z "ePSTRYK kubki, koszulki, puzzle".

Firma (Pan Hubert) oferuje zaproszenie ślubne 1 sztuka w cenie:
3,99zł zaproszenie
15zł poczta polska/20zł kurier
20zł opłata za projekt poniżej 20 zaproszeń

razem: 38,99zł (Tańsza wersja) lub 43,99zł (Bogata - przez kuriera)

Pan po zwróceniu uwagi co tak drogo kosztuje próbka oryginalnego zaproszenia odpowiedział, że:
"ktoś musi zrobić chyba jego projekt - i kto za ten projekt ma zapłacić naszemu grafikowi w przypadku gdy Pani się wycofa ze zlecenia?"
"także jednym słowem jeżeli Pani chce próbkę i jest Pani w stanie odebrać ja osobiście w Nowym Sączu próbka będzie Panią kosztować 3,99zł
Jeżeli nie to ktoś też musi zapłacić za kuriera (nie sądzi Pani ?)"

Nie ma to jak właściwe podejście do klienta i przemiła obsługa.
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 9:23 am   

nie wiem, czy sprzedawca byl mily, natomiast w pełni rozumiem cene. to nie kwestia podejscia do klienta, to twarde prawo rynku :) ktos pracuje, trzeba mu za te prace zaplacic. a ze ceny sa takie a nie inne... coz... moze warto bylo ponegocjowac inna cene przesyłki. ale ja rozumiem skad takie chore ceny (zwroc uwage, że Wasze zaproszenie byłoby jedyne, wiec to tez kosztuje ;) ). mysle ze mozna zrobic cos oryginalnego a taniego. samodzielnie (mnostwo tego tu na forum).

pozdrawiam :)
_________________
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 2:30 pm   

Boje się, że nie będę miała czasu na samodzielną pracę i brak mi aż takich zdolności :)

Co do wynagrodzenia za zaproszenie... rozumiem ok 5zł ale nie 40 coś.
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 6:48 pm   

no tak, ale z tego, co zrozumialam to zaproszenie miało byc ORYGINALNE. czyli nie tylko zmiana danych, czy koloru papieru. mialo byc tylko Wasze, inne niz wszytskie inne. ja taka cene rozumiem
_________________
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 7:29 pm   

Chodziło tylko o zmianę danych imienia i nazwiska, daty aby zobaczyć jak to będzie się prezentować... nie chcieliśmy żadnego zaproszenia oryginalnego.. zwykłe jakie firma oferuje tylko z naszymi danymi.
M_and_M napisał/a:
mialo byc tylko Wasze, inne niz wszytskie inne

bzdura... o tym nie było nigdzie mowy (gdzie to jest napisane?)...

Panu chodziło o projekt, że trzeba nasze imiona wstawić do tekstu i datę, że ktoś to musi zrobić i weźmie za to kasę.
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 7:34 pm   

sloneczkoo napisał/a:

Co do wynagrodzenia za zaproszenie... rozumiem ok 5zł ale nie 40 coś.

Momencik, z tego co zrozumiałam z Twojego pierwszego posta to próbka zaproszenia kosztuje 3,99 zł, a reszta to koszty wysyłki. Czy tak?
_________________
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 7:44 pm   

3,99zł zaproszenie (1 sztuka)
15zł poczta polska (lub) 20zł kurier (do wyboru poczta lub kurier)
20zł opłata za projekt poniżej 20 zaproszeń

1 zaproszenie: 3,99 (jego cena) + 15zł (poczta) + 20zł (projekt: wstawienie do zaproszenia zamiast np. Leon i Zofia naszych imion i daty... bez zmiany koloru zaproszenia, kształtu itp) = 38,99zł (przy zamówieniu pocztą)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
Ostatnio zmieniony przez sloneczkoo Sro Wrz 01, 2010 7:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 8:00 pm   Re: NIE POLECAM! ePSTRYK kubki, koszulki, puzzle

sloneczkoo napisał/a:

Pan po zwróceniu uwagi co tak drogo kosztuje próbka oryginalnego zaproszenia.


no jak przeczytalam te słowa to bylam przekonana, ze chodzi o jakis szczegolny Wasz projekt. tak zrozumialam słowo "oryginalne". zwykle po prostu dostaje się probkę z losowo wybranym tekstem (czasem mozna sobie wybrac, ustalic to z producentem), jakimis fikcyjnymi nazwiskami... mnie to w zupełnosci wystarczy, zeby ocenic jakosc wykonania.
_________________
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 10:03 pm   

M_and_M napisał/a:
fikcyjnymi nazwiskami... mnie to w zupełnosci wystarczy, zeby ocenic jakosc wykonania.


A mnie nie ;)
Jestem wymagającym klientem.. jak mam zapłacić za zaproszenie i przesyłkę to chcę to co zamawiam... byle jaką mogę z innych stron zamówić i dostane za darmo.

Prośba była tylko o zmianę imion i daty ;) mam nadzieje, że już się zrozumiałyśmy.
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 10:31 pm   

sloneczkoo, no wybacz, ale próbka, to próbka- zaproszenie z losowo wybranym tekstem.
A jak wymagasz robienia projektu, wprowadzania danych to licz się z tym, że to już nie jest próbka. Ktoś musi włożyć w to pracę i poświęcić czas, żeby to przygotować.
Ja jakoś nie wpadłabym na to, żeby zamawiać jedną sztukę zaproszenia z naszymi danymi... :roll: Zamawiam, żeby sprawdzić jakość zaproszenia, czy jest porządnie i ładnie zrobione, a nie żeby zobaczyć jak na zaproszeniu wygląda moje nazwisko... :?
_________________
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 11:11 pm   

A ja już dwa zaproszenia tak zamawiałam... jedno dostałam za darmo od łódzkiej firmy, a drugie z Krakowa za 5zł.. i jakoś problemu nie było. Czy to w czymś przeszkadza, że płacę to wymagam?

Forum jest od tego aby wypowiedzieć co się myśli.. ja piszę o tej firmie aby przedstawić jak wygląda sprawa.. jeśli ktoś jest zainteresowany skorzysta nie to nie.

Poza tym ciekawa jestem czy Ty byś zamówiła 1szt losową za prawie 20zł z przesyłką pocztową? :]

[ Dodano: Czw Wrz 02, 2010 12:30 am ]
dodam, że na stronie ePSTRYK istnieje zapis:

"personalizacja Państwo Młodzi, miejsce i data ślubu, wesela, przyjęcia - W CENIE ZAPROSZENIA !"
a tu Pan życzył sobie za to 20zł (o takiej opłacie na stronie nigdzie nie ma informacji) dopiero jak się pisze zapytanie to się człowiek dowiaduje, że poniżej 20 osób opłata takowa istnieje.

[ Dodano: Czw Wrz 02, 2010 12:36 am ]
poza tym jeszcze wtrącę, że próbki na ogół są darmowe (więc mogą być losowe wierszyki)... a ja chciałam zapłacić za zaproszenie ;) czyli kupić ;D
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
Ostatnio zmieniony przez sloneczkoo Sro Wrz 01, 2010 11:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl