Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Wto Sie 03, 2010 2:40 pm
Catering Wróblewska - znacie
Autor Wiadomość
kamilla1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 294
Skąd: ciuchciolandia
Wysłany: Pon Sie 02, 2010 10:51 am   Catering Wróblewska - znacie

Czy ma ktoś jakies doświdczenia z cateringiem p. Wróblewskiej z sieradza bo zamawiam ją na wesele
_________________

 
 
 
miczkusia 

Wiek: 34
Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 9
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 2:12 pm   

ja pracuję na sali weselnej. Co prawda nigdy nie próbowałam jedzenia p. Wróblewskiej jednak wiele osób wynajmujących u nas salę chwali sobie tą kucharkę, że : dużo, smacznie, kelnerzy wiedzą co robią i b.d wyglądają jak na takie imprezy przystało

jedyny minus jaki każdy wymieniał to te nieszczęsne rolady zalane makabryczną ilością galarety co raczej większości nie smakuje :?

Sama będę to tej Pani dzisiaj dzwonić odnośnie swojego wesela więc sama jestem ciekawa jak u niej z cenami itd.

Może wiecie jaki jest najczęściej koszt/osoba kucharki która ma za równo gotować jak i kupować sama jedzenie ?? ?

Słyszałam że p. Ratajczyk za coś takiego w tym roku wziął 110zł/osoba ale nie wiem jak gotuje ;/ ?? a z opiniami na jego temat też bardzo różnie
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 2:29 pm   

nie zauważyłam wątku :) p.Wróblewska gotowała na moim weselu.

Jednym słowem polecam, jedzenia było naprawdę dużo (bardzo dużo zostało)i smaczne, wszyscy chwalili. Kelnerzy szybko i sprawnie roznosili posiłki, wymieniali talerzyki na czyste w oka mgnieniu. Nikomu niczego nie brakowało.

Już nie pamiętam ile było gorących posiłków ale porównując do innych wesel, na których byliśmy od czasu naszego wesela (ok 10) nie spotkaliśmy się z taką ilością jedzenia.

Był też stół wiejski.

My płaciliśmy 120zł od osoby.

W razie jakiś pytań zapraszam na priv.
_________________
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 27, 2010 7:54 pm   

U nas na weselu również gotowała ekipa Pani Beaty Wróblewskiej. Wybraliśmy ją ze względu na to, że sami byliśmy na dwóch innych weselach które ona przygotowywała.
Muszę powiedzieć, że na 120 osób na naszym weselu nie była ani jednej niezadowolonej osoby. Wszyscy zachwalali. Jedzenia mnóstwo.8 posiłków na weselu i to samo bodajże na poprawinach( o ile dobrze pamiętam). Jedzenie pyszne jak domowe, tort jeśli sobie życzycie jest z Wielunia (my chcieliśmy) był naprawdę przepyszny. Gdybym robiła wesele jeszcze raz i nawet jeszcze 4 razy za każdym gotowała by Pani Wróblewska :) Poza tym kelnerzy pierwsza klasa. Szybko, sprawnie i przede wszystkim wiedzą co robią :) Co do wyglądu to Pani Wróblewska pyta w jakich kolorach sala i takie też muszki i pasy mają kelnerzy. My z Mężem polecamy, naprawdę warto. My płaciliśmy 115 zł/talerzyk, ale zamawialiśmy w tamtym roku w styczniu :)
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 12:14 pm   

No to kilka opinii już masz,a poza tym na forum jest odpowiedni dział dla firm,wiec myślę że oni również tam się ogłaszają. Możesz zapytac ich o wszystkie szczegóły.
 
 
jola87 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 29
Skąd: Szadek
Wysłany: Sro Gru 01, 2010 7:13 pm   

catering p. Wróblewskiej był na weselu mojej siostry . I muszę przyznać ze jedzenia było tyle ze nie dało sie przejeść. Dodam ze u nas tradycja jest wesel które trwa 3 dni na sali i 4-ty w domu dla najbliższych. A mimo to pozostało nam jeszcze mnóstwo jedzenia. Gorących dań było 8, ale nie bylo problemu ze komuś zabraknie bo np. do obiadu na każdą osobę przypada 3,5 szt. Kobitka jest rzeczowa , potrafi dobrze doradzić i nie robi problemu jeśli chce sie cos w menu zmienić. Kelnerzy ekstra. Po weselu siostry z cateringu skorzystało 6 par :)
Ja również zamówiłam u tej pani catering na własne wesele i wiem ze mogę spać spokojnie. :)
_________________
Jola
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 8:58 pm   

Ja również jestem bardzo zadowolona p.Beatą i jej ekipą jedzienie super :smile: :smile: bardzo dużo dań na ciepło i cena też bardzo interesująca u mnie wszyscy na weselu byli zachwyceni zarówno jedzeniem jak i kelnerami którzy naprawde wiedzą co robią . Wszyscy mnieli na czas jedzonko 8) 8) Bardzo polecam ten catering
_________________
 
 
 
Aga_*** 

Dołączyła: 21 Gru 2010
Posty: 21
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Gru 21, 2010 9:57 pm   

A mam pytanie do was dziewczyny. Tak polecacie ten catering, ja też o nim słyszałam same dobre opinie, tylko jedno pytanie : jak oni dekorują te podawane dania ? ? ? Czy jakoś ekskluzywnie, czy tylko sałatą ? ? ? Widziałam płytę z wesela i chyba nie bardzo to wszystko ładnie wyglądało. :(
_________________
10.09.2011 r. - i już po ślubie:)))
 
 
jola87 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 29
Skąd: Szadek
Wysłany: Pią Sty 07, 2011 2:18 pm   

Nie wiem czy to zależy od ekipy, ale u mojej siostry były ładnie po przybierane dania. Na pewno nie była to tylko sałata ale z drugiej strony nie były to jakieś cuda:/ Na wiele rzeczy można zwrócić uwagę . Jak znajdę jakieś zdjęcia gdzie będzie to widoczne to oczywiscie załączę:)
_________________
Jola
 
 
Aga_*** 

Dołączyła: 21 Gru 2010
Posty: 21
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 9:51 pm   

jola87 napisał/a:
Nie wiem czy to zależy od ekipy, ale u mojej siostry były ładnie po przybierane dania. Na pewno nie była to tylko sałata ale z drugiej strony nie były to jakieś cuda:/ Na wiele rzeczy można zwrócić uwagę . Jak znajdę jakieś zdjęcia gdzie będzie to widoczne to oczywiscie załączę:)



Byłabym Ci oczywiście bardzo wdzięczna :) ))
_________________
10.09.2011 r. - i już po ślubie:)))
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 1:16 pm   

Wstaw zdjęcia koniecznie,ja też chętnie zobaczę jak to wszystko wyglądało:) A co do firmy,to chyba jest w porządku skoro mamy tyle pozytywnych opinii.
 
 
Aga_*** 

Dołączyła: 21 Gru 2010
Posty: 21
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 9:57 pm   

a dziewczyny jeszcze jedno pytanie:

podpisywałyście jakąś umowę z tą firmą ? ? ? czy tylko tak na słowo :) ?
_________________
10.09.2011 r. - i już po ślubie:)))
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 9:30 pm   

chyba nie (juz nie pamiętam dokładnie)
_________________
 
 
jola87 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 29
Skąd: Szadek
Wysłany: Pon Mar 28, 2011 2:00 pm   

ja nie podpisywałam siostra też nie i wiem,że raczej nie podpisuje umów, chyba że ktoś sobie zażyczy. :-)
_________________
Jola
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 27, 2011 9:13 am   

Pani Beata powiedziała nam, że nie podpisujemy żadnej umowy, bo nawet jeśli zrezygnujemy z ich usług to i tak ona kogoś sobie na nasze miejsce weźmie bo tylu ma chętnych. A teraz będziemy robić chrzciny maluszka i też będziemy korzystać z ich usług :D
 
 
sss29 

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Maj 25, 2011 6:16 pm   

a czy może wiecie czy wcenę usług oferowanych przez p. Beatę wchodzi również jakas pomoc przy sprzątaniu po poprawinach? CZy można moze dopłacić za takaą usługę czy to w ogóle nie wchodzi w grę?
_________________
sss29
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Maj 25, 2011 8:49 pm   

my nic nie sprzątaliśmy. Po poprawinach uregulowaliśmy płatność i pojechaliśmy do domku a całym sprzątaniem zajęła się załoga p.Wróblewskiej. Tylko, że my mieliśmy wesele na sali, która jest jej własnością.
_________________
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 26, 2011 8:46 am   

Tzn jeśli chodzi o talerze, sztućce i całą kuchnię to sprzątają Panie kucharki. Jak również ze stołów. Cała reszta pozostaje wam do sprzątania. Zamiataniem, ogarnięciem sali już się nie zajmują, ale to chyba jest normalne. Zanim pojadą sobie po poprawinkach do domu to sprzątają ze stołów te talerze i jedzonka gdzie goście już sobie pojechali.
 
 
Ewelina50 

Dołączyła: 16 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 2:52 pm   

Witam .
Czy ktoś zamawiał catering p. Wróblewskiej w tamtym roku i mógłby podzielić się opiniami :-) ?
_________________
Ewelina
 
 
ani 

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 58
Skąd: Sieradz/Łask
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 3:34 pm   

Byłam na weselu ale na sali u p. Wróblewskiej i było ok, nie mam zarzutów jeśli chodzi o jadło itp. Ale znajomi mieli ekipę od nich ale gdzieś na remizie w ramach cateringu i narzekali jedynie na to, że zostawili po sobie straszny burdel w kuchni, na temat jedzonka itp. nic złego nie mówili.
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 3:36 pm   

Ewelina50 napisał/a:
Czy ktoś zamawiał catering p. Wróblewskiej w tamtym roku i mógłby podzielić się opiniami ?
nie, ale ja byłam w sierpniu 2012 na weselu które było przygotowywane przez panią Wróblewską.
I znów uważam, że rewelacja !!

Tak samo pysznie jak rok temu, dwa lata i bodajże 4 lata temu. Nic się nie zmieniło.
 
 
rybka22 

Dołączyła: 27 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: tomaszów
Wysłany: Nie Sty 27, 2013 9:01 pm   

czy to co zostaje po weselu można zabrać do domu?
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2013 9:02 pm   

rybka22 napisał/a:
czy to co zostaje po weselu można zabrać do domu?
wszystko zostaje dla was i możecie zabrać gdzie chcecie. U nas zostało tego wszystkiego mnóstwo. Rozdawaliśmy komu mogliśmy :)
 
 
arek_Łask 

Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 4
Skąd: Łask
Wysłany: Czw Lip 04, 2013 6:41 pm   

"Catering Wróblewska - znacie"

znacie, znacie i polecacie :) :) u nas na weselu były kucharki od Pani Beaty i świetnie wszystko wyszło!!!!! naprawdę niedrogo, multum jedzenia i bardzo dobre, pełno zostało i było czm obdzielać i co zamrozć, kelnerzy odwalili kawał dobrej roboty! Wybrałem panią Beatę bo gotowali na weselu u kuzynki i na komunii u bratowej - potwierdzą moje słowa :) Płacicie niewiele od talerzyka - i nie ma więcej zmartwień, stół wiejski świetny, ciasta też super, co do tortu to nie wiem, bo wzięliśmy od kogoś innego. Ale ogólnie 100% polecam
 
 
paulina34567 

Dołączyła: 01 Maj 2013
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 19, 2013 5:07 pm   

Szczerze polecam ten catering;)

Kucharki gotują pysznie, jedzenia jest naprawdę tyle, że nikomu nie ma prawa go zabraknąć tym bardziej że kelnerzy uwijają się jak mrówki i ciągle donoszą potrawy,a do tego są bardzo sympatyczni i uśmiechnięci. Kuchnia po imprezie lśniła... Wszystko pozmywane, nawet podłoga była umyta.

Pełen profesjonalizm!
 
 
mariuszlodz0083 

Wiek: 40
Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2014 9:05 pm   

My mamy na swoje wesele ten catering. Wybraliśmy Panią Beatę, bo widzieliśmy jak jest na weselu, gdzie ona się zajmuje jedzeniem. Dużo, dobrze, ładnie podane. A i cena przystępna. Polecamy.
 
 
ronyns 

Dołączyła: 15 Paź 2014
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 22, 2014 5:53 pm   

czy mogła bym prosić o namiary na kucharki i ew. ceny jakie proponowały ?
 
 
prywatny 

Dołączyła: 16 Lis 2016
Posty: 4
Skąd: z internetu
Wysłany: Sro Lis 16, 2016 1:23 pm   

nie polecam!!!

[ Dodano: Sro Lis 16, 2016 1:24 pm ]
-jedzenie w ogóle nie przypomina menu które dostaliśmy, a zmiany których w nim były uzgadniane w ogóle nie były brane pod uwagę
-jedzenie jałowe, ma się wrażenie że każde danie jest takie samo,
-nie zbierają brudnych naczyń i w ogóle nie proponują kawy/herbaty
-włosy w jedzeniu (nic dziwnego jak kucharki nie mają czepków i bez przerwy „są na papierosie”)
-po weselu nie posprzątali okruszków ze stołów i w ogóle nie dokładali ciasta (tyle ile ubyła na weselu, od tylu zaczęły się poprawiny)

-uwaga – nie pozwólcie nocować ekipie na sali → „znika” duża część wiejskiego stołu
-hit - po weselu przyszedł jeden pan z gości i kerner „dał mu wszystkie cukierki bo o nie poprosił” - tylko nikt pana nie widział
-znika ciasto zapakowane na podziękowania dla gości (nic dziwnego bo ich było stare i niedobre) i alkohol który był blisko kuchni
-po weselu masę ukrytych stłuczek
-dziwnym trafem wesele dwudniowe a mięsa praktycznie nie zostało ale za to kalafiora i ziemniaków było pod dostatkiem
-ciekawe po co ich bus stał przy tylnym wyjściu, skoro wszystko podobno zostaje dla nas

Właścicielka na WSZYSTKO ma gotowe wytłumaczenie i wszystkie nasze zastrzeżenia były jej zdaniem zmyślone i krzykiem próbowała nam wmówić swoją rację!! A sama mówiła że osobiście odwiedzi każde wesele, a nawet nie zadzwoniła!
Zastanawialiśmy się nad innym tańszym cateringiem, ale stwierdziliśmy że lepiej zapłacić więcej i mieć lepszy… Błąd na całe życie….
Jeśli chcecie żeby inni mówili że oszczędzaliście na kuchni, a wy chcecie wspominać swoje wesele ze łzami w oczach to polecam!
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Lis 16, 2016 1:26 pm   

prywatny, kiedy było wesele?
_________________


 
 
prywatny 

Dołączyła: 16 Lis 2016
Posty: 4
Skąd: z internetu
Wysłany: Sro Lis 16, 2016 1:52 pm   

w tym roku - wakacje
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Lis 16, 2016 1:59 pm   

prywatny, konkrety proszę. Jak się rzuca oskarżenia to trzeba być poważnym i dać drugiej stronie się wypowiedzieć na ten temat. Na razie taka opinia jak dla mnie nie jest wiarygodna - nowy Użytkownik, nie ma terminu wesela i negatywna opinia tylko w jednym temacie.

Ja nie potrzebuję tej daty, tylko inni Młodzi, co chcą wiedzieć, czy wpis daje konkurencja czy faktycznie niezadowolona Młoda Para.
_________________


Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Lis 16, 2016 2:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
prywatny 

Dołączyła: 16 Lis 2016
Posty: 4
Skąd: z internetu
Wysłany: Sro Lis 16, 2016 2:56 pm   

konkurencja? nie wiem o jakiej firmie myślisz, ponieważ nie znam firmy której oni dorastali by chociaż do pięt. Niestety nie mam już czasu.
Podsumowując :

TRAGEDIA I NIE POLECAM !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 16, 2016 3:54 pm   

prywatny napisał/a:
Niestety nie mam już czasu.
Podsumowując :

TRAGEDIA I NIE POLECAM !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Podsumowując : zero konkretów, ale z pewnością bujna wyobraźnia. Nie wiem czemu mają służyć takie wpisy skoro nikt normalny nie weźmie ich nigdy na poważnie :)
_________________

 
 
prywatny 

Dołączyła: 16 Lis 2016
Posty: 4
Skąd: z internetu
Wysłany: Sro Lis 16, 2016 4:40 pm   

Proszę bardzo : 25.06.2016. Skoro macie tyle nie zadowolonych klientów ze nie wiecie który odważył się napisać....
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 16, 2016 5:04 pm   

Dziewczyny a tak właściwie to w jaki sposób podanie daty ma uwiarygodnić opinię? Nie żebym broniła prywatnego ale przecież zawsze można rzucić przypadkową datę... Oświećcie mnie bo nie rozumiem :oops:
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl