Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Szczyt ubraniowego obiachu
Autor Wiadomość
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 16, 2005 11:02 am   Szczyt ubraniowego obiachu

Zainspirował mnie wątek ?anetki o makijarzu to ja wam powiem jakie przypadki widziałam na ulicy

1. Gorąco lato panienka w czerwonej sukince na ramiączka do tego grube czarne zimowe rajstopy do tego klapeczki na obcasie i gruby **** złoty łańcuszek na nodze.

2. Był koniec września jechałam do szkoły autobusem stała dziewczyna ubrana w gruby biały sweter z golfem i jakś kurtka na wieszku do tego spódniczka, rajstopy oczywieście grube zimowe pieprz z solą i klapeczki z odkrytymi palcami.

Może też widziałyście jakieś przypadki i się podzielicie z nami
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 16, 2005 11:06 am   

1. Biodrówki z krótką bluzeczką i sadło wylewające sią zza pasa. :sick: ?liczności :twisted:

2. To jeszcze raz biodrówy, krótka bluzeczka, do tego krótka kurteczka i brzuch i plecy na wierzchu przy temperaturze około 0 stopni. Brrr.... ?e też nie szkoda im zdrowia, byle być "modnym". :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 16, 2005 11:13 am   

Wiesz Kryszka ja widziałam kiedyś zimą kolesia w krótkich spodenkach i podkoszulce, a te przypadki z odkrytymi plecami zdarzają się dość często szczególnie wśród małolat
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 40
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Lis 16, 2005 3:11 pm   

:arrow: minówki takie,że aż pupę prawie widać!

:arrow: sandalki i skarpety

:arrow: spodnie ponad pępek

:arrow: plaszcze przeciwdeszczowe zwlaszcza jaskrawe

:arrow: agatka napisala,że latem panienka w grubych rajstopach ja kiedyś widzialam panienkę zimą i odpowiednich grubych rajstopach (czarnych) tyle tylko,ze miala letnią jasną kieckę i czaną kurtkę za pupę

:arrow: jasny strój (spodnie) i czarne majty lub stringi

:arrow: latem bluzeczki na ramiączka i brudny stanik wystający lub czarny

:arrow: mloda dziewczyna w futrze po babci

:arrow: wielgachne czapki na glowie tak,że widać tylko czapkę,a pod nią nie ma nikogo

:arrow: podkoszulki takie zwykle proste jeszcze powyciągane

:arrow: plaszcze na zimę takie dlugie,że się ciągną po ziemii


I moglabym jeszcze tak wymieniać!!!!!!!!!!!!
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 11:09 am   

Widziałam wczoraj dziewczyne ok 30 lat była ubrana w bluzkę czerwoną z długim rękawem z biała dużą falbaną na piersi do tego miała szorty czerwone i długie białe kozaki z jakaś wystającą biała falbanką
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 47
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 11:44 am   

Oj dziewczyny.... ja juz nawet nie zauwazam takich rzeczy... w Londynie jest CALA MASA takich dziwnych przypadkow. Zima niektore dziewczyny chodzily w japonkach i jeansowych kurteczkach, dzisiaj jest prawie 30 stopni a co ktoras przechadza sie tu obok mojej pracy w kozakach UGG.
To podobno jest jedna ze stolic mody... ale chyba tylko podczas London fashion Week. bo normalnie na ulicach panuje totalne bezguscie i brak jakiegokolwiek stylu... Rozowy dres i zlote "baletki" to na porzadku dziennym.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 9:10 pm   

Niedawny przypadek z tramwaju:

szare spodnie z jakiegoś sztucznego materiału, białe bawełniano-frotte skarpetki i czarne szpilki :rotfl:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 9:14 pm   

Gość weselny (kobieta):
:arrow: rozmiar ok. 54
:arrow: bordowy gorset z tafty (rozmiar ok. 50)
:arrow: bordowa taftowa spódnica (rozmiar ok. 50)
:arrow: wyłażący goły brzuch pomiędzy gorsetem i spódnicą
:arrow: zielony makijaż ... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 19, 2006 5:14 pm   

fiona83 napisał/a:
Gość weselny (kobieta):
:arrow: rozmiar ok. 54
:arrow: bordowy gorset z tafty (rozmiar ok. 50)
:arrow: bordowa taftowa spódnica (rozmiar ok. 50)
:arrow: wyłażący goły brzuch pomiędzy gorsetem i spódnicą
:arrow: zielony makijaż ... :rotfl: :rotfl: :rotfl:


skonalam... :rotfl: :rotfl: :rotfl: nie wiem czy sie teraz podniose :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Cze 19, 2006 5:19 pm   

Emilka ty możesz leżeć, a my ze Shrekiem i moją mamą musieliśmy na nogach ustać (to przed kościołem było, a ów egzemplarz wychodził ze ślubu, który był przed ślubem mojej kuzynki)
A myślałam, że Alf sam z Melmaka przyleciał ... :hahaha:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 19, 2006 6:13 pm   

Gratuluję wytrzymałości, ja bym sie chyba położyła pod kościołem i zaczęła tarzac ze śmiechu :) A przynajmniej Mefiu musiałby mnie trzymac w pionie :) O ile sam by sie nie przewrócił :)
_________________

 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 1:25 pm   

emilkaa napisał/a:
fiona83 napisał/a:
Gość weselny (kobieta):
:arrow: rozmiar ok. 54
:arrow: bordowy gorset z tafty (rozmiar ok. 50)
:arrow: bordowa taftowa spódnica (rozmiar ok. 50)
:arrow: wyłażący goły brzuch pomiędzy gorsetem i spódnicą
:arrow: zielony makijaż ... :rotfl: :rotfl: :rotfl:


skonalam... :rotfl: :rotfl: :rotfl: nie wiem czy sie teraz podniose :rotfl: :rotfl: :rotfl:


[smilie=d045.gif] :jumpingmrgreen: [smilie=g035.gif] litosci ! to musial byc widok...
_________________
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 2:15 pm   

A ja widziała dzisiaj panne szła w płaszczyku puchowym, zapętana w szlik w czapce, w spódnicy i takich butach
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 10:06 pm   

Pewnie z jakiejś wigilii wracała firmowej - ale co laska
brrr (aż mi się zimno zrobiło )
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 10:08 pm   

a ja dziś w manufakturze widziałam laske w podonych butach tylko czubki byly zakryte :) laska na oko miała z 15 lat i nogi az jej latały na boki w tych butkach :) chyba chodzić jesio w nich nie umiała :D
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Gru 27, 2006 1:20 am   

lmyszka napisał/a:
laska na oko miała z 15 lat i nogi az jej latały na boki w tych butkach :) chyba chodzić jesio w nich nie umiała :D


15 lat to młody wiek - do dwudziestki zacznie łapać pion :hahaha:
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 12:03 am   

To ja odnowię temat - każdego, kto chciałby się wybrać na pokaz dziwolągów, kieruję do Dublina albo Londynu - rzecz jasna. Ostatni element, który wpadł mi w oko - facet, typ południowca, w jego mniemaniu extra maczo - białe, lniane spodnie i koszula oraz białe buty z czarnymi podeszwami, a do tego czarne skarpety i ... czarne bokserki we wzorki - prześwitujące, rzecz jasna, spod gaci :lol:
_________________
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 17, 2010 3:42 pm   

Żaneta napisał/a:
minówki takie,że aż pupę prawie widać!

Jak widzę takie laski to nie wiem czy śmiać się czy płakać :?
A ja kiedyś widziałam laskę latem w spódniczce i w kozakach jakichś futrzanych :x
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 4:11 pm   

Magdzik napisał/a:
A ja kiedyś widziałam laskę latem w spódniczce i w kozakach jakichś futrzanych

FifthAvenue napisał/a:
Oj dziewczyny.... ja juz nawet nie zauwazam takich rzeczy... w Londynie jest CALA MASA takich dziwnych przypadkow. Zima niektore dziewczyny chodzily w japonkach i jeansowych kurteczkach, dzisiaj jest prawie 30 stopni a co ktoras przechadza sie tu obok mojej pracy w kozakach UGG.

FifthAvenue, popieram. Ja też na początku się dziwiłam, dlaczego jak ja mam kurtkę, czapkę i rękawiczki i picnę na przystanku, Angielki łażą w klapkach z gołymi nogami, a letem, jak ja jestem w japonkach i nogi mam i tak spocone z gorąca, one sa w kozakach... :roll: Chyba nigdy tego nie pojmę :wink: Ale najlepsze jest to, że chodzą takie byle jak ubrane i w byle co, a nie chorują :roll: Ja po wycieczce w deszczu w bluzce na ramiączka przy 3 stopniach na plusie dostałabym conajmniej anginy albo zapalenia płuc, a one nie :evil:

Dla mnie w erze, kiedy wszystko niby pasuje do wszystkiego... obciachem największym są jednak ciągle skarpety do sandałów, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn oraz skarpety do spódnicy :]
_________________
Ostatnio zmieniony przez skalimonka Wto Sie 17, 2010 4:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rusałeczka:) 
żonka i mama :)

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 565
Skąd: Łódź, UK
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 4:16 pm   

skalimonka napisał/a:
Angielki łażą w klapkach z gołymi nogami, a letem, jak ja jestem w japonkach i nogi mam i tak spocone z gorąca, one sa w kozakach... :roll: Chyba nigdy tego nie pojmę :wink:


ja tez tego nie rozumiem, czasami jakna nich patrze to nie wiem jaka jest pora roku :? Zresztą Anglicy sa najgorzej ubranym narodem na świecie.
_________________


 
 
Agnape 

Wiek: 41
Dołączyła: 22 Lip 2010
Posty: 16
Skąd: UĆ :-)
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 4:33 pm   

A co powiecie na to:




Przez przypadek spotkałam dziewczynę (wcześniej słyszałam o niej od znajomych)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Agnape Wto Sie 17, 2010 4:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 4:43 pm   

Agnape napisał/a:
A co powiecie na to:

Jak dla mnie - obecnej mieszkanki UK - chleb powszedni :lol: Takich juz nawet nie zauważam, jak pisała któraś forumka przede mną. W Polsce, to jeszcze robi wrażenie, niewiele już jest mnie w stanie zszokować :wink: ;)
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 8:57 pm   

-białe kozaczki
-sandałki w połączenie ze skarpetkami
_________________

 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 9:04 pm   

dziś w Galerii Łódzkiej widziałam Pocahontas! Wiek około 70, aż mnie mietka skopała, żebym ją zobaczyła. Miała dwa warkoczyki - siwy blond i sukienkę czerwono biała (w paseczki) mini prawie.
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 10:42 am   

FifthAvenue napisał/a:
dzisiaj jest prawie 30 stopni a co ktoras przechadza sie tu obok mojej pracy w kozakach UGG.


te kozaki mają chyba specyficzne własciwości - latem mają przewiew i wentylują, zimą grzeją stopy..więc mnie to akurat nie dziwi...a Wam nie zdarza sie nie zrobi pedicuru? :wink:

Mnie ogólnie mało co dziwi - uważam, że trzeba być otwartym na mode i bawić się nia, wolę ekscentryczny styl (jeśli do kogoś pasuje) niż codziennie jeansy i szary sweterek.
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 12:25 pm   

Malena napisał/a:
niż codziennie jeansy i szary sweterek.
o cholercia na szczęście dziś mam granatowy ;P
A w temacie, lubie dziwne połaczenia kolorów, wzorow czy faktur. Ale najbardziej obciachowe jest dla mnie nie dobranie stroju do wieku, wiec laski po 50 w mini i z ogromnym dekoltem jak również 13 latki w zaduzych ciuchach i z pełnym makijażem
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 12:29 pm   

Malena napisał/a:
wolę ekscentryczny styl (jeśli do kogoś pasuje) niż codziennie jeansy i szary sweterek.

mam tak samo. chociaż nie zaprzeczam, że i tak sie ubieram.
Wiecie jak byłam zimą w Norwegi to sie trochę napatrzyłam na rewie mody. Np. zimowa kurtka, spodnie i do tego sandały, albo dwa inne buty.
Fajna tez była pani w kominiarce na głowie i różowej sukience (takiej ala baletnica), do tego białe martensy do kolana.
Ostatnio zmieniony przez Audiolka Pią Sie 20, 2010 12:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 12:33 pm   

Audiolka napisał/a:
dwa inne buty

Pytanie, gdzie kończy się ekscentryczny ubiór, a zaczyna się bezguście :roll:
_________________
 
 
citizenfish 

Wiek: 39
Dołączyła: 26 Gru 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 05, 2011 9:08 am   

Szczyt ubraniowego obciachu?
FUTRO!
 
 
wioleta1979 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 41
Skąd: Aberdeen/Łódź
Wysłany: Sro Sty 05, 2011 10:37 am   

Dziewczyny nie wiem czy znacie stronę piczon. Jest tam sporo zdjęć nie tylko związanych z ubraniowym obciachem ale obciachem w ogólnym tego słowa znaczeniu.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl