Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dj Ralf-Rafał Krzywy
Autor Wiadomość
myyszaa999 

Dołączyła: 07 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 10:28 pm   Dj Ralf-Rafał Krzywy

Witam Was serdecznie.Chciałam podzielic sie z przyszłymi parami ''młodymi'' moim i meza 100% zadowoleniem z dj Rafała Krzywy.10 lipca 2010 poprowadził wspaniale nasze wesele :) Miałam pewnie watpliwosci co do wyboru czy dj czy orkiestra ale zostały one rozwiane juz na pierwszym spotkaniu z P.Rafałem.Nasi goscie jak i my nie chcielismy schodzic z parkietu,super muzyka,swietnie poprowadzone zabawy a oczepiny (czego najbardziej sie obawiałam) były piekne,zabawne i bardzo pomysłowe:)Super sprzet,oswietlenie ''bajeczne''.Zachwyciła nas rowniez muzyka od lat 50 do nowoczesnosciz czego wynika bardzo szeroki reperuar.Dodam jeszcze ze Dj.Ralf ma mozliwosc współpracy z orkiestra z czego skorzystalismy a ta zagrała nam marsza z domu.Takze sami czytacie ze mozna połaczyc klasyke z ówczesniscia.Podczas spotkania dało sie odczuc iż,Dj.Ralf podchodzi do kazdego wesela indywidualnie co nas bardzo mile zaskoczyło.Powiem jeszcze tylko ze gdyby mozna było bez problemu brac slub i wyprawiac wesele co roku z pewnoscia wybieralibysmy Dj.Rafała Krzywy (Dj.Ralf)

Podam odrazu nr kont.poniewaz z własnego doswiadczenia wiem ze jest bardzo ciezko z terminami POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW!!!

edit: usunęłam telefon kontaktowy
Pusiak
_________________
paula
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Wrz 27, 2010 10:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
IzaWG 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lis 2009
Posty: 59
Skąd: Wiśniowa Góra
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 3:23 pm   

bawiłam się na jednej z imprez gdzie grał i faktycznie wszyscy goście byli zadowoleni.
Również polecam :)
_________________
pozdrawiam serdecznie - Iza
 
 
buziaczek771 

Dołączyła: 21 Mar 2014
Posty: 3
Skąd: bełchatów
Wysłany: Sob Mar 22, 2014 6:48 pm   

jakie koszty wchodza w gre?
 
 
sergiusz80 

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 10
Skąd: pabianice
Wysłany: Sob Cze 07, 2014 12:48 pm   wesele

buziaczek771 napisał/a:
jakie koszty wchodza w gre?

podaje numer telefonu 508-526-523 wszelkie informacje pod tym numerem telefonu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl