Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
A nasz wybór to Konrad Ciok
Autor Wiadomość
ola_zy 

Wiek: 39
Dołączyła: 28 Sie 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 11:30 am   A nasz wybór to Konrad Ciok

Myśmy zdecydowali się na Konrada Cioka

Nasza znajoma - Modelka z Moda Forte - miała robioną u Niego sesję i byliśmy zachwyceni. Spotkaliśmy się, przedstawił nam ofertę i propozycje plenerów (wybraliśmy prywatne muzeum lotnictwa, do którego fotograf ma dostęp). Ponadto ma bardzo przystępne ceny.

Czy ktoś z Was miał już u Niego zdjęcia? Jak Wam się podobały?

edit: usunełam adres strony internetowej
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Wrz 27, 2010 10:16 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kasia_kroc 

Wiek: 43
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 1:08 pm   

No tak!

Moja Siostra miała w zeszłym roku u Pana Konrada zdjęcia, są na stronie. fotoksiążki są naprawdę dopracowane... i my też już sobie zarezerwowaliśmy pełny pakiet. cena za taką jakość naprawdę jest dobra, nie ma co.
 
 
marcinijola 

Wiek: 42
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 11:19 am   

a my znaleźliśmy adres do Pana Konrada strony przedwczoraj w wątku na forum. szybki kontakt, oferta fajna, fik mik i dzisiaj spotykamy się, żeby podpisac umowę :)
_________________
nasz ślub - 22 wrzesień 2012
 
 
MMK 

Dołączyła: 13 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sro Lip 13, 2011 9:39 pm   

My właśnie odebraliśmy nasze ślubne zdjęcia od Konrada Cioka.
Foty genialne, świetne ucięcia, ciekawe pomysły, widać profesjonalizm i pasje. Na plener nie mięliśmy totalnie pomysłu a zabrał nas w takie miejsca, że sesja wyszła idealnie. Foto zrobione na najwyższym poziome. Zdjęcia są po prosty piękne!! a my polecamy Konrada wszystkim, bo Ciok to nie tylko super sprzęt ale fajny gość. Dziękujemy Magda i Maciek K. 04.06.11
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 13, 2011 10:06 pm   

marcinijola, ile płacicie za pełen pakiet?
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
emmi88 

Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Tłuszcz
Wysłany: Czw Lip 14, 2011 12:09 pm   

Nam też Konrad robił zdjęcia ślubne, byliśmy bardzo zadowoleni i krótko czekaliśmy na zdjęcia. Rodzina i znajomi, którzy je oglądali też byli pod wrażeniem i chwalili, że fotografie są takie jasne, kolorowe. Tak wiec naprawdę polecam, będziecie zadowoleni.

Co do ceny pełnego pakietu to nie wiem bo my nie chcieliśmy zdjęć na weselu, tylko przygotowania, kościół i plener i adekwatnie do tego cena była niższa.
 
 
marcin_m 

Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 2:23 pm   

my również zdecydowaliśmy się na Konrada. Generalnie od pierwszego telefonu czuliśmy, że mamy do czynienia z profesjonalistą. Konrad zaproponował nam sesję narzeczeńską. Zarówno ja jak i moja narzeczona (już teraz żona:)) nie mieliśmy zupełnie doświadczenia w pozowaniu. Podczas sesji Konrad wytworzył bardzo przyjacielską atmosferę co nam bardzo pomogło się :otworzyć" przed obiektywem. Potem było już tylko lepiej. Zdjęcia MAJSTERSZTYK. Szczerze polecamy. Świetnie nam się współpracowało :)
 
 
pipert 

Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 7:51 pm   

Witam

Ja i moj maz mielismy slub 23 lipca i Konrad Ciok byl naszym fotografem. Po pierwsze musze powiedziec wspanialy kontakt od samego poczatku. Zaczynajac od pierwszej rozmowy, przez slub i plener. Bardzo sympatyczny czlowiek. :) Jestesmy bardzo zadowoleni ze zdjec. Na plener Konrad wymyslil wspaniale miejsce i zdjecia naprawde sa niesamowite.
Wszystkim polecam Konrada !! !
 
 
Sieki 

Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: WWa
Wysłany: Wto Lis 08, 2011 10:10 pm   

We wrześniu Konrad robił zdjęcia na naszym ślubie i weselu... i plener. Gotowy materiał przekazał man dość szybko. Kontakt mailowy i telefoniczny był rewelacyjny. Odnośnie wszystkiego można się spokojnie dogadać. Gość jest bardzo elastyczny.
Zadbał o to by wiedzieć kto jest kim w rodzinie i poświęcał im odpowiednio dużo atencji.
Widać że ma spore doświadczenie w tym fachu. Pamiętał o sztampowych ujęciach, nasze dziwne pomysły potrafił przekuć w zajefajne fotki, zrobił wiele oryginalnych ujęć i fajnie obrobił zdjęcia. Foto-książka jest super. Konrad w 100% spełnił nasze oczekiwania odnośnie fotografa. Gorąco polecamy!
Sieki
 
 
yness 

Wiek: 42
Dołączyła: 23 Gru 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 23, 2011 10:23 am   Konrad Ciok

Widzę,że sporo osób jest zadowolonych z Konrada Cioka :) ) Tego fotografa "odkryłam" właśnie dzięki temu forum, które sobie podczytywałam w czasie przygotowań do ślubu :) I nie zawiodłam się. Pełen profesjonalizm. Dobra robota przed duże D. Super, super i jeszcze raz super. Facet jest młody, kreatywny i pełen pasji. Od samego początku znakomity kontakt mailowy i telefoniczny. Pełna informacja o terminach na maila dotrzymana w 100%.
Świetna atmosfera na plenerze. Zdjęcia rewelacyjne: estetyczne, z klimatem, takie jakie lubię :) Fotki z pleneru to mogłabym oglądać bez końca. Rodzina zachwycona fotoksiążką :) )) Naprawdę polecam! :)

:)
 
 
majeczka001 

Dołączyła: 17 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 5:51 pm   

Nam Konrada poleciła koleżanka z pracy. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, bo znała go z opowieści, a nie z własnego doświadczenia, ale ten wybór okazał się strzałem w 10!!! Konrad był bardzo elastyczny na nasze sugestie, ale jednocześnie był prawdziwym doradcą w kwestiach fotografii (zarówno samej ceremonii, przygotowań, wesela, jak również pleneru). W efekcie, całe wydarzenie możemy oglądać na przepięknych i co ważniejsze niebanalnych zdjęciach z klimatem.

A fotoksiążka na zakończenie sesji - CUDO!! Wszyscy znajomi bardzo zazdroszczą, bo wygląda przepięknie :) Nie byłabym sobą gdybym nie wprowadziła pewnych poprawek do projektu od Konrada... a polegały one na dodawaniu kolejnych stron, bo nie mogliśmy się zdecydować, które zdjęcia wybieramy :) baaaardzo wiele zasługiwało na umieszczenie w książce :)

Jedna sugestia dla par rozważających powierzenie upamiętnienia tego wyjątkowego dnia Konradowi.. jeśli zdecydujecie się na fotoksiążki dla Was i jako prezenty dla rodziców wybierzcie 3 duże wersje. Są ciut droższe, ale przepiękna pamiątka pozostaje na lata (a jak będą zdjęcia oglądać babcie czy starsze ciocie -a na pewno będą, u naszych rodziców w domu każda wizyta tym elementem się rozpoczyna - będzie im łatwiej ;) )

My jesteśmy właśnie w trakcie wyboru zdjęcia do wydruku na płótnie żeby powiesić je w domu.. problem w tym, że zawsze jak oglądam zdjęcia z wesela czy pleneru to hipnotyzują mnie one swą magią i odpływam :)

Także KONRAD I TYLKO KONRAD!!! POLECAMY Z CAŁEGO SERCA!
 
 
ola.gromek 

Dołączyła: 26 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 12:29 pm   

i jeszcze fotografa załatwiłam ostatnio. zgadzam się z przedmówczyniami, Konrad jest bardzo fajnym facetem. Ostatnio widzieliśmy wielką fotoksiążkę z prawdziwej skóry u znajomych, no naprawdę - nie wiem kto jeszcze w łodzi robi takie rzeczy. Umowę podpisaliśmy tydzień temu, po wizycie u Konrada w domu, gdzie pokazał nam przykładowe fotoksiążki, zdjęcia i filmiki takie z podkładem. Zaliczka niewielka, reszta po odbiorze materiału, moim zdaniem układ przejrzysty. Zrobiłam solidny przegląd fotografów i serio, nie sądzę żebym żałowała wyboru. Zamówiliśmy też sesję narzeczeńską, więc jak będą efekty to się pochwalę.
_________________
26 październik 2013. Zaczynamy przygotowania.
 
 
kuntotie 

Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 12, 2012 8:54 pm   

Polecam Wszystkim usługi Konrada Cioka. Jest piekielnie utalentowanym fotografem o wspaniałym wyczuci kompozycji i światła. Zdjęcia ślubne wykonane przez niego są absolutnie oszałamiające. Bardzo mi się podobała naturalność i spontaniczność ujęć w czasie zabawy weselnej. Konrad nawet się zgodził pojechać z nami na plener (z naszej rodzinnej Łodzi) do Gdyni by wykonać zdjęcia na żaglowcu. Nie muszę już chyba pisać, że byliśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Ujęcia są bardzo majestatyczne i ukazują piękno jednostki. Dodatkowo muszę jeszcze napisać, iż Konrad jest przeuroczym człowiekiem o bardzo pozytywnej aurze. Bardzo nas wspierał w tym ważnym dniu.
 
 
KiM 

Dołączyła: 22 Sie 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 12:25 pm   

Absolutnie podpisujemy się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami nt. Konrada.
Jest to fantastyczny i mega uzdolniony facet, który na prawdę dobrze robi to co robi.
Zdjęcia Konrada to są Cudeńka, magiczne, przepełnione niezwykła atmosferą i głębią, niemal mistyczne. Kiedy wczoraj oglądaliśmy pierwszą partię materiału, po prostu łzy same napływały do oczu. Niesamowite wyczucie światła i przestrzeni. Konrad to nie fotograf, to Artysta.
Jeśli chodzi o samego Konrada, to na prawdę cudowny człowiek. My czuliśmy się tak, jakby był naszym starym, dobrym przyjacielem, prawie członkiem rodziny, a nie facetem wynajętym do robienia zdjęć. Kontakt z Konradem mieliśmy i mamy na prawdę bardzo dobry. Jest to człowiek niezwykle elastyczny, przesympatyczny, miły i bezproblemowy.
Polecam wszystkim odbycie z nim kilka spotkań przed ślubem, a zwłaszcza zrobienie sesji narzeczeńskiej. To wszystko na prawdę pomaga później we wzajemnych relacjach.
Poza tym polecamy Konrada nie tylko do przedsięwzięć ślubnych. My współpracowaliśmy z Nim również przy zrobieniu sesji biznesowej na potrzeby strony internetowej naszej firmy i efekt jest niewiarygodnie profesjonalny. moglibyśmy sprzedawać nasze zdjęcia firmom tworzącym strony:))
Podsumowując - nie ma lepszego Fotografa i Człowieka niż Konrad Ciok!
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 05, 2012 7:36 pm   

Zgadzam się z wszystkimi opiniami co do Konrada, aczkolwiek moje wesele dopiero przede mną i już nie mogę się doczekać tych zdjęć :)
właśnie widziałam nowe zdjęcia wstawione na blogu i są na prawdę rewelacyjne :)
_________________
 
 
Kurtynka 

Wiek: 38
Dołączyła: 18 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 10:14 am   Konrad Ciok to najlepszy wybór!

Cieszymy się z mężem bardzo, że zdecydowaliśmy się na to, aby ten wyjątkowy dla nas dzień - dzień ślubu - oprawiał dla nas Konrad Ciok. Zdjęcia wyszły magiczne, uwielbiam je oglądać :) Drżę na myśl o tym, że trzeba będzie wybrać kilka do fotoksiążki, dobrze, że Konrad wstępie je przebierze, bo sama nie potrafiłabym chyba ;)

Nie będę oryginalna patrząc na komentarze wyżej, ale muszę to napisać, że jednym z niewątpliwych plusów Konrada jest jego wyjątkowa zdolność do rozładowywania ciężkiej, stresowej atmosfery. Całe szczęście, że pojawił się wcześniej i zaczął mnie rozśmieszać, bo nie wiem jakbym przetrwała te - najgorsze chyba w tym wszystkim - chwile oczekiwana.

Gorąco polecam Konrada - to prawdziwy artysta, który potrafi wydobyć "to coś" ze zdjęć. Fotografie robione przez niego nie są banalne, mają niepowtarzalny klimat. Ważne jest również to, że Konrad słucha sugestii - my na przykład nie mieliśmy kamery, więc poprosiliśmy, aby na zdjęciach było jak najwięcej rodzinki - nie było żadnego problemu.

Wszystkim, którzy się jeszcze zastanawiają - POLECAMY GORĄCO KONRADA!

Mamy już zamówioną sesję z dzieciątkiem jak się urodzi, czuję, że będzie to niesamowita pamiątka :)
 
 
majaimaciek 

Dołączyła: 14 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 14, 2013 7:02 pm   Konrad Ciok jest debeściakiem!

Z czystym sumieniem możemy napisać, że wybór Konrada na naszego fotografa był strzałem w 10tkę :) Poszliśmy do Konrada absolutnie przekonani, że chcemy tylko i wyłącznie zdjęcia ze ślubu i wesela. Konrad namówił nas na pełen pakiet :D Teraz już wiemy, że to była dobra decyzja bo... po pierwsze - ślub bierze się tylko raz a wspomina miliardy razy, po drugie wybierając dobrego fotografa ma się dużą frajdę z sesji zdjęciowych, a po trzecie najważniejsze zdjęcia u Konrada są gwarancją wyjątkowego podejścia do tematu.

Konrada polecamy tym, którzy cenią sobie dobry kontakt z fotografem, piękne światło na zdjęciach i naprawdę niebanalne podejście do tematu :) W dzień ślubu wystarczyło półgodziny żebyśmy poczuli, że Konrad stał się "trzecim domownikiem". Śmiał sie razem z nami jednocześnie pracując. W trakcie wesela był prawie niezauważalny i bardzo dyskretny, jednocześnie, co okazało się teraz na zdjęciach, był zawsze dokładnie tam gdzie było trzeba :)

Zdjęcia są przepiękne. Teraz pozostała rzecz najtrudniejsza - wybór tych, które powiesimy sobie na ścianie... ech... :)

Pisaliśmy już, że polecamy 1000-krotnie?
:)
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 23, 2013 6:27 pm   

Powiem Wam, że zastanawiałam się długo czy wystawić swoją opinię Konradowi. Jest jakoś tak, że dobre opinie, zakończone dobrą współpracą wystawia się bez problemu. Problem pojawia się przy wystawieniu negatywnej tak jak tutaj. Ale ponieważ nikt mnie tak jeszcze nie wkurzył i Konrad sam prosił o wystawienie naszej oceny, wiec proszę:

Zacznijmy od samego początku. Razem jeszcze wtedy z narzeczonym szukaliśmy naprawdę dobrego fotografa, ponieważ zdecydowaliśmy, że na Naszym weselu nie będzie kamerzysty. Stąd zrobione zdjęcia są naszą jedyną pamiątką. Konrad nie powiem na pierwszym spotkaniu zrobił na nas dobre wrażenie i w sumie nie szukając dalej zdecydowaliśmy się podpisać umowę. I nienauczeni doświadczeniem, zgodziliśmy się na umowę o treści zaproponowanej przez Konrada, czyli nie wdając się w szczegóły zrobienie zdjęć oraz dostarczenie płyty z obrobionymi zdjęciami i to wszystko. Takie kwestie jak dodatkowe płyty czy fotoksiążki miały być przez Nas dogadane poza umową. WIELKI BŁĄD! Ale po kolei...

Co do samych zrobionych zdjęć większych zastrzeżeń mieć nie mogę, aczkolwiek widać po niektórych, że obrabiane były na szybko i pewnie dałoby się z tego materiału zrobić coś lepszego, gdyby się poświęciło więcej czasu.

Pierwszy zgrzyt wystąpił, gdy umawialiśmy się na sesję plenerową. Umówieni byliśmy na jeden z weekendów w niedziele, w piękną pogodę, po czym Konrad dzwoni do mnie w sobotę rano, że musi odwołać sesję bo nie zdąży naładować aparatów i jest na weselu gdzieś tam daleko. No ok., nie robi się tak, ale wtedy jeszcze nic nie mówiłam. Umówiliśmy się na następny tydzień. Nie powiem, że pogoda była do dupy, nie ważne, zdjęcia zrobione. Tylko czemu dwa dni po tym jak odwołał naszą sesję wstawia zdjęcia innej pary chwaląc się jaką to wspaniałą sesję odbył i przy okazji będąc z nami na sesji chyba zapomniał co nam powiedział, bo też przypadkowo wygadało mu się, że jednak zdjęcia robił.

Pojechaliśmy odebrać zdjęcia i zapłaciliśmy zgodnie z umową za to co dostaliśmy, gdzie Konrad obiecywał, że wszystkie zdjęcia jakie zrobił na weselu nie tylko te obrobione nagra nam na płytkę. Oczywiście miało nie być żadnego problemu i fotoksiążki też nam zrobi.
Poprosiliśmy więc rodziców, żeby wybrali zdjęcia, które im się podobają i przesłaliśmy zgodnie z umową Konradowi listę zdjęć do albumów. I tutaj zaczynają się schody. Po tygodniu czasu na moje pytanie kiedy będą projekty albumów, usłyszałam, że będą za tydzień w poniedziałek. W czwartek nadal nic nie było, pytam się kiedy można się spodziewać – w piątek na 100%. Dodatkowo przestał od Nas odbierać telefony. W sobotę zadzwoniłam z nowego numeru – niespodzianka – odebrał po pierwszym dzwonku! Projekty będą na pewno! W niedziele. Zgadnijcie? Nie zdążył, będą w poniedziałek.

I tutaj nastąpił cud! Projekty są przesłane w poniedziałek. Ale, ale, byłoby za pięknie… Żadne zdjęcie nie jest takie jak wybraliśmy. I Konrad ma do Nas pretensje, że 4 godziny pracy poszło na marne! 4 godziny przez 2,5 tygodnia! Szaleństwo po prostu. Ostatecznie nie mogliśmy się dogadać na temat fotoksiążek i zrezygnowaliśmy ze współpracy z Konradem w tym zakresie, bo kosztowałoby to Nas więcej nerwów niż jest to tego warte.

Kolejna sprawa płyta z wszystkimi zdjęciami. Kolejne mydlenie oczu. Płyty ani widu ani słychu. Mój mąż postanowił pojechać po nią osobiście, po prawie 3 miesiącach od ślubu. Ale dzień przed tym, jak miał już jechać, dostaliśmy wiadomość, żeby się nie fatygował przez pół miasta, Konrad wyśle ją pocztą, taki dobry człowiek. Ale oczywiście nie teraz, bo nie ma czasu jej nagrać, jak zakończy sezon. Całe szczęście, że ten a nie ten za dwa lata. Po kolejnych 2 czy już nawet 3 tygodniach nie wytrzymałam i zadzwoniłam w piątek, że jutro jestem odebrać zdjęcia. Płytę dostaliśmy, ale oczywiście znowu daleko do sukcesu, bo wszystkich zdjęć na niej nie ma. Poprosiłam Konrada żeby więc wysłał Nam resztę pocztą, licząc na to, że może współpraca się polepszy. Chcieliśmy wręczyć jako prezent rodzicom albumy ze zdjęciami, oczywiście jutro gwiazdka, a płyty jak nie było tak nie ma...

Wniosek moi drodzy jest taki, jak ktoś chce podpisać z Konradem umowę niech zakupi od razu Nervomix. I radzę zapiać na wszystko czas realizacji w umowie, inaczej się nie doczekacie.
Liczyliśmy, że znajdziemy fotografa na dłuższy okres czasu, który będzie z nami także w przyszłych ważnych wydarzeniach. Niestety muszę stwierdzić, że się nie udało.

NIGDY WIĘCEJ TAKIEJ WSPÓŁPRACY!! NIE POLECAM!!!
_________________
 
 
hej 

Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Maj 01, 2014 6:57 pm   

NIE POLECAM!!!!
Na poczatku Konrad byl bardzo mily i dyspozycyjny, a po slubie zrobil sie niedostepny, zaczal znikac...ale po kolei.

Mielismy slub w sierpniu 2012 roku powiedzmy ze bylo wszystko ok oprocz tego ze weszlismy do kosciola a fotografa jeszcze nie bylo.

Pozniej spotkalismy sie w grudniu 2012 by odebraz zdjecia(zrobione na szybko i nieorawione) i zrobic projekt na fotoksiazki. I tu niespodzianka bo Konrad probowal zmienic cene ale mielismy podpisana umowe wiec tego sie trzymalismy. Zapewnil nas ze na fotoksiazki czeka sie makymalnie 10 dni.

Troche dlugo to trwalo z zatwierdzeniem projektu bo albo bylo cos nie tak ze zdjeciami albo Konrad nie odpowiadal.
I tak zrobil sie sierpien 2013 roku Konrad zapewnial nas ze fotoksiazki sa juz gotowe... umawiamy sie na spotkanie... i Konrad przestaje odbierac telefony, odpowiadac na sms-y i e-maile... ZNIKA!!!!

Mijaja prawie 2 miesiace i udaje nam sie go zlapac tylko wtedy gdy dzwonimy z nowego numeru telefonu, przeprasza i tlumaczy sie ze nie jest w Lodzi ale za 2 tygodnie wraca i ze fotoksiazki sa juz gotowe.
OK czekamy i..... NIC!!!!

Dostajemy fotoksiazki w grudniu 2013 ZLE ZROBIONE!!!!!
Decydujemy sie je oddac do poprawki, Konrad zapewnia nas ze sa to drobnostkì i ze w ciagu tygodnia beda poprawione.

DOSTAJEMY JE W KWIETNIU 2014 ROKU!!!!!

W miedzy czasie odkrylismy ze nie jestesmy jedyna para z ktora tak sie zachowal, bardzo mi przykro ale nie polecam takiego fotografa!!!
 
 
Kasia_i_Mateusz 

Dołączyła: 28 Lip 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2014 9:12 pm   

Czy szukając fotografa na wesele myśleliście kiedyś, że znajdziecie osobę z którą będziecie mieć kontakt jak ze starymi znajomymi? Jeśli poszukujecie mega sympatycznej i kontaktowej osoby to polecam fotografa ślubnego Konada Cioka. Zdjęcia możecie ocenić sami oglądając na jego stronie internetowej, to czym możemy się z wami podzielić to nasz kontakt z Konradem.
Zacznijmy od sesji narzeczeńskiej (jeśli chcecie mieć fajny prezent dla rodziców polecamy foto-albumy od Konrada). Mieliśmy trochę perturbacji zawiązanych z pogodą, ale udało się. Sesja była przesympatyczna i nie sądziłem, że w środku miasta uda się wykonać tak fajne zdjęcia. Zdaliśmy się na wiedzę Konrada który przygotował nam sesję w parku na Zdrowiu i wyszła znakomicie. Dzięki temu mieliśmy przepiękne foto-albumy dla rodziców w niedługim terminie i za naprawdę rozsądną kwotę (jak już wspominałem ceny się zmieniają, więc lepiej pytać bezpośrednio).
Podczas ślubu jak i na imprezie weselnej zastanawialiśmy się czasem czy Konrad jeszcze jest z nami, okazało się że był przez cały czas. Po torcie weselnym fotograf zorganizował nam świetną zabawę o nazwie foto-budka. Przygotował różne nakrycie głowy dla gości, którzy oszaleli i pozowali do zdjęć na ściance.
Myślę, jednak że najlepszą rekomendacją jego podejścia do pracy na weselu będą słowa które słyszałem od gości „Ten fotograf to jakiś wasz kolega?”. Tak dobrze wtopił się w tłum, że wszyscy uznali go za gościa weselnego.
Serdecznie polecamy !
 
 
kapsel 

Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 5:40 pm   

Konrad to po prostu świetny fotograf! Dba zarówno o miłą atmosferę jak i o idealną kompozycję, światło, tło... Trochę się na tym znam ale on jest 100%-owym profesjonalistą! Pracuje tak dyskretnie, że wiele zdjęć mieliśmy nie pozowanych a wyszły tak cudnie jak te ustawiane. Są pełne emocji, wyraziste, głębokie i prowokują do zadumy. Chylę czoła przed nim.

Przez cały plener z Konradem była świetna zabawa w bardzo przyjemnej atmosferze. Konrad potrafi z siebie żartować, od razu przechodzi z klientami (nie wiem, może nie ze wszystkimi ale z nami tak było) na "ty" i w ogóle nie ma między nami sztucznego dystansu. W tak stresującej chwili to równie ważne jak dobre ustawienie. Wszystko wpływa na późniejszy efekt końcowy.
 
 
MyszkaiMiś 

Dołączyła: 21 Sie 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 8:35 pm   

hej,
mieliśmy wesele 19 czerwca i byli z nami Kaja i Kamil z "Ukryte w kadrze". mega profesjonalna para fotografów, którzy zrobili dla nas przepiękne zdjęcia. w trakcie przygotowań oraz wesela byli praktycznie niewidoczni ale efekty ich pracy są imponujące.

ze stresu mało będziecie pamiętać z tego dnia....dlatego serdecznie Wam polecam Ukryte w kadrze... dobre fotki to podstawa ;)
 
 
MalwinaiMichał 

Dołączyła: 22 Sie 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 22, 2014 11:33 am   Profesionalista

Mieliśmy przyjemność współpracować z Konradem w lipcu tego roku podczas Naszego przyjęcia weselnego. Zdjęcia zostały Nam dostarczone w ciągu trzech i pół tygodnia od daty wykonania. Konrad jest profesjonalistą, wprowadza bardzo przyjazną i miłą atmosferę, świetnie rozładowuje stres. Fotografie są piękne. Wybór tego fotografa był trafnym wyborem, polecamy!

Malwina i Michał
 
 
daniel79 

Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 09, 2014 5:46 pm   

Ceny u tego fotografa wahają się między od 2.600 zł – sesja ślubna bez pleneru do ok. 3.500 zł sesja ślubna z plenerem. Zdjęcia są bardzo dobrze zretuszowane, co daje zadowalający efekt. Bez wątpienia K. Ciok sprawnie posługuje się photoshope. Miałem okazję widzieć Jego zdjęcia bez retuszu, surowe, prosto spod igły, niestety nie są już dobre w ogóle, a przecież prawdziwy fotograf zrobi piękne zdjęcie bez większej ingerencji programów do obróbki.
K. Ciok jest zakochanym w sobie, opływającym w swej zajebistości człowiekiem, a od takich ludzi bardzo ciężko wymagać solidności, konsekwencji, odpowiedzialności, profesjonalizmu. Nasze zdjęcia obrabiał kilka dobrych miesięcy, mimo próśb i ponagleń nie wywiązywał się z ciągle składanych obietnic, że już, że na pewno jutro. Moja znajoma para, u których K. Ciok był fotografem miała podobną sytuację, koleżanka tejże znajomej pary także nie była w stanie doprosić się zdjęć ze swojego pleneru ślubnego. Było to dobre dwa lata temu, jak widać jednak w podejściu tego fotografa do własnej pracy, firmy, dobrego imienia, a przede wszystkim do szanowania Klienta nic się nie zmieniło.
Negatywne opinie na forum o tym fotografie są niestety słuszne, choć trzeba przyznać, że jego zdjęcia mogą się podobać. Sam po swoich doświadczeniach i doświadczeniach aż dwójki moich znajomych odradzam. Za te pieniądze można znaleźć kogoś dorosłego, dojrzałego i profesjonalnego, kto nie sprawi, że zdjęcia Waszego ślubu Wam po prostu obrzydną.
Przykre to, bo obróbka zdjęć jednej pary to dzień, dwa, w najgorszym przypadku góra trzy dni roboty. Większość z Nas musi ciężko pracować cały miesiąc, żeby otrzymać takie pieniądze, K. Ciok wyciąga rączki po kasę bardzo chętnie, niestety bardzo niechętnie wywiązuje się później z obietnic.
Z prywaty – byliśmy kiedyś na wspólnej imprezie ze znajomymi Pana Konrada ( już po ślubie i po fakcie). Od Jego znajomych usłyszeliśmy, że spoko zabawny gość, ale na współpracę z Nim nie zdecydowali by się nigdy, gdyż kaprysi, gwiazdorzy i najgorsze – potrafi zachować się jak baba w ciąży. Ja po swoich doświadczeniach wiem, że nic do tych opinii dodać, nic ująć.
 
 
mmartunia21 

Dołączyła: 12 Mar 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Lut 01, 2017 1:26 pm   

Witam, podbijam temat. Czy są na forum osoby które w ostatnim czasie korzystał z usług P. Konrada ?? Kurcze... to był mój "number one" na liście fotografów ... ale po przeczytaniu powyższych negatywnych opinii, zaczynam się wahać ....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl