Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Emilia Pająk
Autor Wiadomość
mavika 

Dołączyła: 17 Wrz 2009
Posty: 80
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 3:29 pm   Emilia Pająk

Bardzo mocno chciałabym polecić Wam moją fotografkę, na którą trafiłam dzięki temu forum. Dotąd nie udzielała się tu, a sądzę, że powinnyście się o niej dowiedzieć, bo byliśmy bardzo zadowoleni! Jest to Emilia Pająk. Robiła nam sesję z przygotowań, ślubu, wesela i pleneru. Dostaliśmy dużo świetnych zdjęć na płytce plus śliczny album. Poza tym, że zdjęcia są super, to współpraca z nią była bardzo pozytywna, gdyż jest to przemiła osoba! Na potwierdzenie załączam kilka naszych zdjęć.

dodaję jeszcze adres jej strony: http://zdjecia-slubne-lodz.com
_________________
nasz dzienniczek http://www.forum.wesele-l...p=344184#344184
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Mar 23, 2017 12:05 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 11:27 am   

Faktycznie super zdjecia :)
Ja jakis czas temu zrobilam sobie liste fotografow, ktorych musimy odwiedzic. Jest na niej tez p. Emilia.
Zdam relacje jak sie z nia spotkam :)

[ Dodano: Pią Paź 08, 2010 12:28 pm ]
mavika, moglabys wrzucic tez zdjecie albumu??
Jestem ciekawa jaki robi p. Emilia.
_________________
 
 
demografik 
Firma

Wiek: 41
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 6:02 pm   

Widać ze zdjęć, że mają dużo wspólnego z panem Michałem Jankowskim czyli z podobnym adresem internetowym ale bez myślników. Nawet niektóre zdjęcia są chyba autorstwa pana Michała.
To chyba jakiś rodzinny biznes ;)

Zdjęcia dzieciaczków :ok: :ok:

edit: usunęłam link do strony internetowej innej firmy
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Mar 31, 2011 10:39 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 4:04 am   

coz chyba polaczyna nas wspolna pasja :)
wszystkie zdjecia na stronie zony sa jej autorstwa, czasami poprostu razem robimy sesje
 
 
agi375 

Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 4:07 pm   

Pani Emilia robiła zdjęcia u mnie na slubie i weselu.Powiem szczerze, że zdjęcia są naprawdę profesjonalne, będa stanowić wspaniała pamiątkę.Pani Emilia jest bardzo, bardzo miłą osobą, na weselu jej prawie nie widziałam, a po otrzymaniu zdjęć byłam w szoku.Mam prawie 200 fotek z wesela gdzie uchwycony jest każdy, każde ważne badż śmieszne wydarzenie.Ze ślubu także wspaniala pamiatka bo wygladają rewelacyjnie. Znajomi i rodzinka byli zachwyceni. Plener -bajka. Na fotki nie czekałam długo co także jest istotne.Polecam!!!!!!
 
 
skowronek8n 

Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 9:51 am   

Na Panią Emilię trafiłam przypadkiem kiedy szukałam fotografa w necie i muszę powiedzieć, że lepiej trafić nie mogłam. Zdjęcia wyszły super :) dostaliśmy piękny album + płyte ze wszystkimi zdjęciami ze ślubu, wesela i pleneru. Rodzinka i znajomi pod wrażeniem :) Pełen profesjonalizm, ceny bardzo przystępne a podczas pleneru dużo śmiechu :)
 
 
radkas 

Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 10:53 am   

Zgadzam się z przedmówcami. Wszystkim niezdecydowanym szukającym fotografa mogę z czystym sumieniem polecić Emilię Pająk. Kobieta ma talent, jej zdjęcia są niesamowite, pełne życia, a co najważniejsze potrafiła uchwyci wszystkie ważne momenty podczas ślubu i wesela i wiele innych czasem śmiesznych czasem wzruszających o których sami pewnie byśmy nie pamiętali. Pani Emilka jest osobą miłą, bezproblemową i solidną na zdjęcia wraz z pięknym albumem i płytą ze zdjęciami i prezentacją nie czekaliśmy długo, tak samo jak na stronę internetową gdzie mogliśmy nasze zdjęcia obejrzeć, co bardzo się przydało, gdyż zaraz po ślubie wyjechaliśmy i nie mogliśmy osobiście odebrać zdjęć,a byliśmy bardzo ciekawi, dodatkowo nasi znajomi za granicą mogli je obejrzeć z nami. Wszyscy i znajomi i rodzina byli pod wrażeniem. Dodatkowo podczas pleneru Pani Emili towarzyszył jej mąż pan Michał i oboje robili nam zdjęcia. Co się tyczy samych zdjęć to są bardzo dobrej jakości, wydruk jest piękny, wyglądają jeszcze lepiej niż na komputerze. Powiedzieć że jesteśmy zadowoleni to zbyt mało. Generalnie jest to osoba godna polecenia, więc POLECAM. Nie dodaje zdjęć bo ostatnio jak próbowałam to mi nie dodało postu. spróbuje później
 
 
darekemi 

Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Mar 26, 2011 12:53 pm   

My wczoraj podpisaliśmy umowę z Panią Emilią, bardzo miła i kontaktowa osoba. Mam nadzieję, że nasze zdjęcia będą równie piękne jak te, które nam pokazała.
Może doradzicie coś w kwestii kamerzysty?
 
 
kama248 

Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 08, 2011 9:26 pm   

Witam
bardzo gorąco polecam fotograf Emilkę Pająk. Pełen profesjonalizm, poczucie humoru i super podejście! Zdjęcia które robiła nam Emilka są piękne! Dostaliśmy fantastyczny album ze Zdjęciami + zdjęcia na płycie wraz z prezentacją. To co mnie się spodobało najbardziej to to że Emilka jako fotograf na weselu wiedziała jaki moment uchwycić by zrobić zdjęcie. Jeśli chcecie mieć uwieczniony każdy moment z Waszego dnia serdecznie polecam Emilkę. :)
8) 8) 8)
Pozdrawiamy
Kamila i Piotr
 
 
izagrzes 

Dołączyła: 22 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 17, 2011 10:18 pm   

Witam, również bardzo chcemy zarekomendować Panią Emilię. W ramach naszej współpracy pani fotograf dała się poznać jako specjalistka w swojej dziedzinie. Dostaliśmy piękne i spontaniczne zdjęcia. Zarówno my, jak i nasza rodzina i przyjaciele byliśmy pod wrażeniem, że tak niesamowicie można uchwycić pewne sytuacje. Serdecznie polecamy współpracę z Panią Emilią :-) Pozdrawiamy - Iza i Grzegorz :)
_________________
izagrzes
 
 
ecie pecie 

Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 1
Skąd: Lodz
  Wysłany: Pią Gru 02, 2011 4:37 pm   

Witam serdecznie wszystkich goraczkowo poszukujacych tego wlasciwego fotografa na slub lub inna wyjatkowa okazje. Przyznam sie, ze ze wybor fotografa na nasz slub byl strzalem w dziesiatke. Pani Emilka jest profesjonalistka w swoim fachu. Slub bralismy w lipcu 2011 roku. Zdecydowalismy sie na full pakiet: przygotowania, ceremonia, wesele i plener. Nie bylo sytuacji w ktorej czulabym sie skrepowana tak samo moj maz. Pani Emilka jest osoba slowna i przesympatyczna. Otrzymalismy mnostwo zdjec (nawet wiecej niz w umowie) na ktorych uchwycone sa przepiekne chwile...Na naszym slubie moja siostra chrzcila swojego synka i dla pani Emilki nie bylo zadnego problemu aby wykonac rowniez zdjecia ze chrztu. Nawet nie zdawalam sobie sprawy, ze pani Emilka potrafila uchwycic takie momenty, ktorych nie bylismy w stanie nawet pamietac. Ogladajac zdjecia nie raz zakrecila mi sie lezka w oku. Polecamy!!! 8)
_________________
ecie pecie
 
 
Janisia 

Dołączyła: 16 Gru 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 16, 2011 11:40 am   

Bardzo, bardzo polecam !! !!!!
Pani Emilka jest niezwykle profesjonalna. Uchwyciła nasze najpiękniejsze chwile a sama była niemal niewidoczna więc nikt nie czuł się stremowany.

Na plenerze czuliśmy się magicznie. Niemal 3 godziny zabawy w lesie, nad rzeką - Pani Emila ma niezwykłe pomysły a efekt przerósł nasze oczekiwania!!

REWELACJA!!!!

Bardzo dziękujemy zdjęcia są przepiękne!!!!!
 
 
Morfii 
Firma


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 61
Skąd: Łódź, Rąbień
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 1:59 pm   

Ja obecnie też się próbuję wdrożyć w fotografię ślubną. Z jakichś 60 ofert wybrałem właśnie panią Emilię. Jako że interesuje mnie fotografia to bacznie przypatrywałem się i zwracałem uwagę na wszystkie szczegóły 8) Zdjęcia zrobione przez panią Emilię są bardzo ciekawe.. można powiedzieć jedno... że ma się ich niedosyt. Czasem przeszkadzało mi jedynie kadrowanie, ale taki problem to nie problem.
No i jeszcze jedno... co do zdjęć pani Emili i jej męża... to fakt... mają więcej wspólnego niż im się wydaje ;) Czy to wada, czy zaleta ? Nie wiem... za to wiem że zdjęcia się podobają.
Pozdrawiam Arkadiusz Sekura.

PS.
zdjęcia na fejsika automatycznie podstawiają adres strony Pani męża... nie wiem czemu tak się dzieje ale tak bynajmniej u nas było. :D
 
 
 
joannamichał 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 6:57 pm   

''Oczy zapomną, serce zapomni. Lecz fotografia zawsze przypomni...'' za wspaniałą, współpracę, zaangażowanie, lawinę pomysłów, dawkę emocji a przede wszystkim za te fotografie, które całkowicie oddają klimat temu szczególnemu wydarzeniu, za profesjonalizm i naturalność zdjęć, za uwiecznienie na nich najlepszych chwil dziękujemy Tobie Emilko ! Stworzylaś nam cudowną pamiątkę, zdjęcia pełne barw, gdy na nie zerkamy mamy wrażenie, że to wszystko nadal trwa:)
Polecamy Emilię Pająk! zajrzyjcie do galerii i przekonajcie sie sami.
Joasia i Michał 2011-09-10







Ostatnio zmieniony przez joannamichał Nie Mar 04, 2012 7:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kamek 

Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 18, 2012 7:38 pm   

My również mieliśmy okazję współpracować z Emilą podczas naszego ślubu we wrześniu i bardzo serdecznie polecamy ją jako fotografa w tym najważniejszym dniu. Emilka ma świetne wyczucie, dzięki czemu potrafi uchwycić wszystkie najwspanialsze chwile. Na weselu znajdowała się zawsze w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie co poskutkowało przepięknymi zdjęciami. A co naważniejsze Emila potrafi się tak wmieszać w tłum na weselu, że nawet nikt nie czuje kiedy ma robione zdjęcia. Według mnie jest to bardzo pozytywna cecha-goście zachowują się wtedy bardzo swobodnie i naturalnie, co pozwala na uchwycenie wszystkich emocji. Podczas zdjęć plenerowych Emila ma bardzo dużo fajnych pomysłów i wprowadza bardzo luźną atmosferę dzięki czemu zdjęcia wychodzą przepięknie.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Emilą i z czystym sumieniem polecamy ją każdemu.
Kamila&Krzysztof
 
 
radokowal 

Wiek: 64
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 1:14 pm   

podobnie ja tez chcialbym polecic tą pania. robila zdjecia na moim weselu i przyznam, ze jestem bardzo zadowolony. profesjonalizm i zaangazowanie. moja zona jest zachwycona pamiatkaz wesela :) serdecznie polecamy.
 
 
honett 

Dołączyła: 10 Cze 2010
Posty: 22
Skąd: LDZ
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 12:58 pm   

Zdecydowaliśmy się na Panią Emilką już rok temu. Miło czytać takie komentarze, bo już wiem że będę zadowolona :)
_________________
Nasz ślub: 22 września 2012
www.honoratamarek.pl
 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 12:06 pm   

My raczej tez wybierzemy p.Emilię w tym tyg.podpiszemy umowę:) :razz:
 
 
gochna 

Dołączyła: 09 Sty 2012
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 01, 2012 1:55 pm   

Witam serdecznie ;) )

Chciałabym napisać kilka słów o naszej Pani fotograf ;) Mianowicie z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Emilkę. Osoba bardzo sympatyczna a przy tym niepozorna ;) Zdjęcia są naprawdę bardzo ładne, album który dostaliśmy piękny, a sama praca z Panią fotograf 1 klasa. Przy robieniu zdjęć nie była natrętna, nie ustawiała nas na siłę bardziej opierała się na spontanie i o to chyba chodzi ;) My osobiście nie wybraliśmy Arkadii i jestem z tego wyboru bardzo zadowolona. Zdjęcia wykonywaliśmy na początku u teściów w ogrodzie tzw "piknikowe" a później pojechaliśmy do Czarnocina ;) Ze swojej strony zaproponowaliśmy zdjęcia z motorem bo jest on naszą pasją i stwierdziliśmy, że miło będzie mieć jakieś zdjęcia, które oddają to co kochamy. Tak czy inaczej niezależnie od miejsca jakie wybierzecie wybór Pani Emilii jest wyborem bardzo dobrym i POLECAMY w 10000 % ;) :wed5
Ostatnio zmieniony przez gochna Pon Paź 01, 2012 3:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vesna 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Wrz 2011
Posty: 120
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 9:14 pm   

Dołączę się do pochwał. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy taką piękną pamiątkę. Cudne ujęcia w każdej scenerii. Dodatkowo przyznam, że podczas wesela Emilia była w ogóle niewidoczna. Dopiero przy oglądaniu zdjęć człowiek dowiaduje się kiedy robione były zdjęcia 8) To naprawdę duży atut fotografa. Pani Emilia jest osobą konsekwentną i pracowitą, co potwierdzają jej prace.

więcej zdjęć w moim dzienniczku :smile:
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
EwaMichał 

Dołączyła: 27 Wrz 2012
Posty: 3
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Pon Lis 05, 2012 9:58 pm   

Witamy;
Wszystkim szukającym profesjonalnego fotografa na swoją uroczystość ślubną polecamy Panią Emilię Pająk z Łodzi.
Korzystaliśmy z usług Emilki (bo tak prosiła, żeby się do niej zwracać) tylko podczas pleneru ,ponieważ na oprawę foto uroczystości w kościele miała już zarezerwowany termin. Miła, sympatyczna osoba, która zna się na swojej pracy zabrała nas w urokliwe miejsca tworząc ciekawą aranżację pleneru. Zdjęcia robione przez Emilię mają duszę. Są ciekawe , oddają urok chwili i otaczającego świata. Co najważniejsze- Pani fotograf nie narzuca się z propozycjami ujęć czy póz .Pozwalając i stosując dowolność i różnorodność, tak aby para czuła się swobodnie .A czas spędzony w plenerze był czasem pracy ale i dobrej zabawy .Na gotowy materiał nie trzeba czekać bardzo długo. Z czystym sumieniem polecamy.
Ewa i Michał
_________________
Ewa i Michał
 
 
Ariel 

Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 4
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sro Lis 28, 2012 3:10 pm   

Przepiękne zdjęcia!!! Dokładnie taką pamiątkę ślubną bym chciała!
 
 
honett 

Dołączyła: 10 Cze 2010
Posty: 22
Skąd: LDZ
Wysłany: Nie Gru 09, 2012 11:03 am   

Emilka ma świetne podejście, a profesjonalizm widać na każdym kroku. Co do zdjęć... co to dużo mówić, zarówno my jak i rodzina i znajomi jesteśmy zachwyceni. Zdjęcia z uroczystości świetnie oddają ten piękny dzień a plener po prostu zachwyca!
Polecamy zdecydowanie!






_________________
Nasz ślub: 22 września 2012
www.honoratamarek.pl
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 28, 2013 9:12 am   

Nam zdjęcie będzie robić właśnie pani Emilka :smile:
_________________
 
 
Malina01 

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 38
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Mar 01, 2013 12:33 pm   

Karollka, no to napewno bedziecie zadowoleni :)
_________________
Pozdrawiam:)
 
 
piter4 

Dołączył: 21 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 21, 2013 11:15 pm   

My również jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć i pracy z Emilią. Gorąco polecamy i dziękujemy. Dostaliśmy fantastyczną pamiątkę i piękne wspomnienia są upamiętnione w piękny sposób:)
 
 
kiciaeudezet 

Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 1:14 pm   

zdjęcia na stronie internetowej wyglądają super ;) Niestety prezentowane przez Panią fotoksiążki juz nie wyglądają tak dobrze.
Kiedy zaczełam poszukiwania fotografa była moją faworytką, jednak kiedy podczas spotkania w 4 oczy dowiedziałam się, że Pani robi mało zdjęć bo "oszczędza swój sprzęt" przeraziłam się i zrezygnowałam.
_________________
Mój dzienniczek - 22.08.2015

 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 4:41 pm   

kiciaeudezet napisał/a:
Kiedy zaczełam poszukiwania fotografa była moją faworytką, jednak kiedy podczas spotkania w 4 oczy dowiedziałam się, że Pani robi mało zdjęć bo "oszczędza swój sprzęt" przeraziłam się i zrezygnowałam.


my nic takiego od p. Emili nie usłyszelismy, zresztą ilość zdjęć masz napisane w umowie ( jak u każdego fotografa ). Jeśli mogę zapytać "mało" to ile jest dla Ciebie ? Ja mogę mieć mniej zdjęć ale dobrej jakości niż tysiąć parę napstrykanych bezsensownie :razz:
Możesz sprecyzować swoją opinię co w tych fotoksiążkach było nie tak ? My z narzeczonym nie widzieliśmy w nich nic złego szczerze mówiąc. No chyba że Ci się okładka nie podobała :wink: Zresztą to jest dodatkowa opcja - możesz ale nie musisz jej mieć ;)
_________________
 
 
kiciaeudezet 

Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 5:47 pm   

Karollka, znam się trochę na zdjęciach i nie była to jakość, która by mi pasowała :) A od zdjęć slubnych oczekuje bardzo dużo.

Zapewne są osoby, dla których ta jakoś będzie wystarczająca więc nie rozumiem skąd ta ironia o okładce fotoksiążki??
Pani Fotograf robi podczas całego pakietu około 700 zdjęć a oddaje ok 350. Ja osobiście wole fotografa, który zrobi ponad 1000 i będzie biegał z aparatem niż kogoś kto zrobi 700 bo jak to Pani Fotograf powiedziała "czeka na dobry moment".

Ja mam nadzieje, że wasze zdjęcia będą super :)
_________________
Mój dzienniczek - 22.08.2015

 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 6:12 pm   

kiciaeudezet napisał/a:
Zapewne są osoby, dla których ta jakoś będzie wystarczająca więc nie rozumiem skąd ta ironia o okładce fotoksiążki??


ponieważ piszesz opinie
kiciaeudezet napisał/a:
Niestety prezentowane przez Panią fotoksiążki juz nie wyglądają tak dobrze.
a nie precyzujesz dokładanie co jest wg Ciebie nie tak. Określenie " nie wygląda tak dobrze" można różnie interpretować, swoją tezę trzeba podpierać sensownymi argumentami.

kiciaeudezet napisał/a:
Ja mam nadzieje, że wasze zdjęcia będą super


Ja jestem o tym niewątpliwie przekonana :D też znam się "trochę" na zdjęciach ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Karollka Czw Maj 29, 2014 6:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 6:35 pm   

kiciaeudezet napisał/a:

Pani Fotograf robi podczas całego pakietu około 700 zdjęć a oddaje ok 350.


To mało :-? mogę wiedzieć ile się ceni za taką ilość zdj ?
_________________


 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 8:18 pm   

kiciaeudezet napisał/a:

Pani Fotograf robi podczas całego pakietu około 700 zdjęć a oddaje ok 350. Ja osobiście wole fotografa, który zrobi ponad 1000 i będzie biegał z aparatem niż kogoś kto zrobi 700 bo jak to Pani Fotograf powiedziała "czeka na dobry moment".


kiciaeudezet, mój fotograf daje nam około 400 zdjęć i to dla mnie wystarczająco. I moim zdaniem bieganie z aparatem i trzaskanie 1000 zdjęć na ślepo nie da lepszego efektu niż 700 przemyślanych zdjęć.
_________________

 
 
kiciaeudezet 

Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 8:31 pm   

ithanielle, widziałam jak wyglądają całe reportaże u fotografów, którzy trzaskają 1000 zdjęć oraz tych co robią o wiele mniej :) i różnice widać :)
Ale to jest moja opinia :) na szczęście w woj.łódzkim jest tylu fotografów, że każdy może znaleźć coś dla siebie :)
My wybraliśmy fotografa, który będzie potrafił spełnić nasze oczekiwania :)
_________________
Mój dzienniczek - 22.08.2015

 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 8:50 pm   

kiciaeudezet napisał/a:
ithanielle, widziałam jak wyglądają całe reportaże u fotografów, którzy trzaskają 1000 zdjęć oraz tych co robią o wiele mniej :) i różnice widać :)


Co kto lubi. Ja bym nie przebrnęła przez reportaż zawierający 1000 zdjęć.
_________________

 
 
zdjecia-slubne-lodz 
Firma

Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 8:55 pm   

No coz chyba wypada mi odpowiedziec i pare rzeczy sprostowac :)

Pani Kiciaeudezet, na spotkaniu pytala mnie Pani ile zdjec wykonuje z reportazu i to potwierdzam powiedzialam okolo 700, prosze jednak zauwazyc ze pakiet to nie tylko reportaz, a wiec sam reportaz to min 700 zdjec i dochodzi jeszcze do tego sesja plenerowa ktora generuje okolo 250 zdjec, wiec nie 700 tylko troche wiecej.
Zreszta nie rozumiem w czym problem, gdybym robila nawet 700 zdjec chyba raczej liczylby sie efekt koncowy a nie ilosc .
Oczywiscie moglabym robic zdjecia gosci przy przyslowiowym kotlecie jak go jedza i wtedy pewnie mialabym ich nawet ponad 1000 , ale czy o to chodzi ? :)

Co do jakosci zdjec w fotoalbumach to fotoalbumy sa z przed 2 lat i wspominalam Panstwu ze najbardziej aktualne zdjecia zamieszczone sa na moim blogu oraz stronie internetowej, wiec nie rozumiem skad od Pani negatywna opinia, skoro to wszystko wyjasnilam na spotkaniu.

Kazda chetna para moze rowniez, jesli sobie tego zazyczy obejrzec pelny material aby miec swiadomosc jak wygladaja zdjecia z calego pakietu.

ps. dodam jeszcze ze ostatecznie z calego pakietu oddaje min 350zdjec, zazwyczaj jest 360-370 to tak dla wyjasnienia gdyby przyszle pary myslaly ze oddaje 700 lub 1000 :)
_________________
Pozdrawiam
Emilia Pająk
Ostatnio zmieniony przez zdjecia-slubne-lodz Czw Maj 29, 2014 9:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 9:24 pm   

zdjecia-slubne-lodz, Pani Emilio cieszę się, że Pani osobiście zabrała głos w tej sprawie :) mam nadzieję, że wszystko zostało dokładnie wyjaśnione i każdy zrozumiał co i jak ;)

p.s. Do zobaczenia 28 czerwca :D
_________________
 
 
kiciaeudezet 

Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 30, 2014 11:45 am   

zdjecia-slubne-lodz napisał/a:
dodam jeszcze ze ostatecznie z calego pakietu oddaje min 350zdjec, zazwyczaj jest 360-370 to tak dla wyjasnienia gdyby przyszle pary myslaly ze oddaje 700 lub 1000


I własnie z tego względu, że oddaje Pani tak mało zdjęć wybrałam kogoś innego, miałam do tego prawo, tak samo jak miałam prawo wyrazić kulturalnie swoją opinie i powiedzieć, że zdjęcia w fotoalbumach średnio mi sie podobają :)
_________________
Mój dzienniczek - 22.08.2015

 
 
zdjecia-slubne-lodz 
Firma

Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 30, 2014 2:37 pm   

Karollka, widzimy się 28 czerwca :)

[ Dodano: Pią Maj 30, 2014 6:41 pm ]
Kiciaeudezet oczywiscie jak najbardziej ma Pani prawo, ja ze swojej strony sie ustosunkowałam wyjaśniając pewne niescisłości, tak wiec wszytko wyjasnione:) Serdecznie pozdrawiam !
_________________
Pozdrawiam
Emilia Pająk
Ostatnio zmieniony przez zdjecia-slubne-lodz Pią Maj 30, 2014 5:42 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 01, 2014 8:38 pm   

Przyszła pora abym mogła i ja wystawić Emilce opinię ;)
Już na pierwszym spotkaniu podpisaliśmy z nią umowę, wiedzieliśmy czego oczekujemy i nie zawiedliśmy się :D zresztą oceńcie sami ;)










Emilka oprócz tego, że jest bardzo dobrym fotografem jest też bardzo sympatyczną osobą :) od początku mieliśmy z nią bardzo dobry kontakt ( bluetooth zadziałał :wink: ), mamy nadzieję że przy kolejnych okazjach również zostanie naszym fotografem :)

Dziękujemy Ci Emilko za piękne uwiecznienie tego ważnego dnia oraz za niezapomniany plener ( a raczej plenery :wink: ) :D :kwiat:

Karolina & Michał 28.06.2014
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Paź 01, 2014 9:15 pm   

A ja widziałam wszystkie zdjęcia Karollki i mogę tylko potwierdzić - są prześliczne! :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl