Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedłużanie rzęs
Autor Wiadomość
magdalenkaEr 

Dołączyła: 25 Paź 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Paź 25, 2010 12:14 pm   Przedłużanie rzęs

Dziewczyny co myślicie o przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs 1 do 1??? Chciałyśmy sobie z dziwczynami zafundować coś takiego na ślub i wesele :) Czy któraś z was robiła coś takiego?? Znalazłyśmy sobie pocztą pantoflową kogoś kto to robi w Łodzi, ale nie wiemy czy się zdecydować. Macie może jakieś doświadczenie w tej materii??
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 12:54 pm   

Ja doświadczen nie mam, ale moja kolezanka ma takie rzesy. Jak dla mnie to swietnie wyglada i na 100% przed swoim slubem sobie cos takiego zrobie :)
_________________
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 1:02 pm   

Ja na swój ślub miałam zagęszczone rzęsy (choć nie wiem czy o takie zagęszczanie tu chodzi :roll: ) poprzez doklejenie kilku kępek sztucznych rzęs. O ile dobrze pamiętam to były po 4 kępki na każde oko. Dla mnie to była super sprawa, w ogóle tego nie czułam a efekt był naprawdę fajny :) Choć nie ukrywam, że bałam się samego przyklejania :?
_________________
 
 
SilverLady 

Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 23
Skąd: Boat City
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 2:49 pm   

Moja świadkowa miała zagęszczone rzęsy. Wyglądała bosko i aż jej zazdrościłam, że jako panna młoda nie miałam tak pięknych rzęs :) :):) Mówiła, że to robi się dość szybko. No i nic jej się nie odkleiło :)
_________________
Miłego dnia ;)
 
 
magdalenkaEr 

Dołączyła: 25 Paź 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 7:39 pm   

Dzięki dziewczynki:) Poszperałam w internecie i ogólnie dziewczyny są zadowolone z tego zabiegu bardziej niż z kępek, wiec poprostu postanowiłysmy że wyślemy jedną z nas na testowanie :) to chyba będzie najlepsze rozwiązanie. no i oczywiście pomoże się ewentualnie zdecydować naszej pannie młodej:)
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 8:58 am   

jest to drogi zabieg ale mozna tez znalesc tanio w salonie okolo 400zł-w górę
szybko sie nie robi trzeba wylezec 2-3godziny:) a jak mamy mnostwo malych rzes nawet 5godz wtedy wiemy ze jest to zrobione porzadnie

pamietajcie tez o dobrej pielegnacji takich rzes , bedziecie mialy na dluzej. Ogolem trwałość od miesiaca w góre uzupelniamy co miesiac mam panie co przychodza co 1.5 miesiaca i juz sporo nie ma;/ poprzez zla pielegnacje. wiec to tez jest wazne:)
ale jest bardzo duzo chetnych bo efekt jest super wiec polecam:)
_________________

 
 
 
magdalenkaEr 

Dołączyła: 25 Paź 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 6:29 pm   

Rzeczywiście efekt jest suuuper:) I jeśli się dobrze posuka nawet nie jest taki drogi:) pozdrawiam i dziękuję za pomoc dziwczynki:)
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 12:33 am   

Noo madziulka juz widziala bo jej wyslalam:)
a jeszcze troszke i zabieg bedzie jeszcze tanszy bo zrobi sie wieksza konkurencja i wiecej dystybutorow rzes.
A juz wam mowie czemu to takie drogie
po1 materialy sa bardzo drogie
po2 jednak 3godz lezenia kosm. schylona garbik;p i jednak robienie rzes bardzo meczy wiec to tez ma wplyw na cene ale najwiekszy wplyw ma cena produktu
jak szukacie spr.dobrze czy osoba ktora robi wam rzesy jest kosmetyczka,i czy skonczyla stylizacje rzes.
jednak to jest praca przy oku i klejem musicie byc pewne ze wam sie nic nie stanie;)
_________________

 
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 10:46 am   

coraz więcej panien młodych, które maluję do ślubu prosi równeiz o przedłużenie rzęs. a rzęsy przedlużone 1:1 i dobrze dobrane potrafią naprawdę wyglądać naturalnie i pięknie :) więc co to jest 3 godziny leżenia w porównaniu do efektu :)
_________________
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 12:00 pm   

Jak macie jakieś zdjęcia żeby można było zobaczyć jak to wygląda to wklejcie proszę. :smile:
_________________
 
 
 
decolife_dekoracje 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 1:22 pm   

Proszę bardzo, efekt jest powalający.





Ostatnio zmieniony przez decolife_dekoracje Nie Gru 12, 2010 1:24 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 10:37 pm   

zgadzam sie z lili co to tam lezenie ale efekt jest extra;)
_________________

 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Sob Sty 01, 2011 5:47 pm   

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale zapytam. Czy znacie jakiś salon, w którym można przedłużyć sobie rzęsy za mniej niż 400 zł? Mąż mnie namawia na zrobienie rzęs, ale jeśli się zdecyduję, to chciałabym zapłacić mniej
 
 
Blondili 

Dołączyła: 19 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 28, 2011 6:50 pm   

A co sądzicie o ogłoszeniach dziewczyn, które robią rzęsy metodą 1:1 za 150-200 zł???
Czy jest szansa że są to rzęsy dobrej jakości???
Chciałabym przedłużyć sobie na próbę aby ewentualnie mieć piękne na Ślub w czerwcu, ale sama już nie wiem czy ryzykować czy iśc do jakiegoś salonu?
Pozdrawiam
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Sty 28, 2011 6:54 pm   

Efekt super, ale te rzesy trzeba juz wtedy regulanie uzupelniać, bo sztuczne odpadaja razem z naturalną...
Ostatnio zmieniony przez Malena Pią Sty 28, 2011 6:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pią Sty 28, 2011 9:07 pm   

Blondili napisał/a:
A co sądzicie o ogłoszeniach dziewczyn, które robią rzęsy metodą 1:1 za 150-200 zł???

Nie mogę powiedzieć nic o wszystkich takich ofertach, ale znam jedną dziewczynę, która zrobi Ci rzęsy w tej cenie i będziesz zadowolona, tak jak ja. Dodatkowo, to bardzo miła i otwarta dziewczyna, więc miło spędzisz te 3 godzinki :)
Niestety nie uzupełniałam rzęs, bo mój Julek bardzo lubi łapać mnie za oczy, jak się bawimy i za bardzo ciągnie. Chyba wiadomo jaki to ma skutek :/

Zaraz poszukam zdjęć moich rzęs i wkleję tutaj.

[ Dodano: Pią Sty 28, 2011 9:19 pm ]
Już znalazłam :)

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 4:48 pm   

Dziewczyny dzisiaj na grouponie jest oferta dotycząca przedłużania rzęs metodą 1:1
http://www.groupon.pl/ofe...tent=sm_1&nlp=+

Myślicie, że warto kupić??

Kupon jest ważny pół roku więc mogłabym przedłużyć rzęsy np tydzień-dwa przed ślubem... Co myślicie??
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 30, 2011 9:28 pm   

Ewelinak bardzo dziekuje;)za mile slowa co do grupona itp. stron trzeba byc bardzo ostroznym bo nie wiesz co to za salon.
jesli chcecie gdzies zrobic sprawdzajce strony czy maja galerie przed i po i jakie sa opinie na temat salonu
_________________

Ostatnio zmieniony przez joanna8411 Nie Sty 30, 2011 9:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 1:37 pm   

Dziewczyny, a jak to jest z regularnym uzupelnianiem i wypadaniem tych rzes, jest to klopotliwe, podzielcie sie wrazeniami.
 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 7:09 pm   

Moje obecne bardzo dobrze się trzymają. Jeśli dbasz o nie, to będą ci się dobrze trzymać. Uważam, że żadnych kłopotów nie sprawiają.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 7:35 pm   

evelinka, i takie rzęsy się normalnie tuszuje?
W jaki sposób dbać o takie rzęsy żeby wytrzymały jak najdłużej??

Kupiłam ten kupon na grouponie i zastanawiam się kiedy się umówić żeby na ślub mieć ładne, długie rzęsy. A z drugiej strony boję się, że jak pójdę za późno i coś będzie nie tak to nie będę miała czasu na reakcję i naprawianie tego...
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 11:12 pm   

juz wam wszystko mowie;)uzupelniac mozesz co 1.5miesiaca ale dziewczyny najczesciej przychodza co 2tyg i wola byc co 2tyg i miec geste nic co 1.5 miesiaca i polowe nie miec.
jesli masz dobrze zrobione nie musisz ich tuszowac bo nie am takiej potrzeby pociagniesz sobie tylko dolne rzesy i tyle;)
jesli jestescie blondynkami pare dni wczesniej zrobcie sobie henne czarna
idac do salonu a np. jestescie alergikami zrobcie probe poproscie o przyklejenie z 2rzes bo chcecie sie upewnic czy nie dostaniecie uczulenia od kleju jesli nie to umawiacie sie w tym samym tyg co jest wesele najlepiej w czwartek :) albo 2tyg przed slubem a 2dni przed uzupelnicie aby byly jeszcze bardziej geste
powinniscie dostac szczoteczke od kosmetyczki i 2razy dziennie przeczesac rzesy aby ladnie sie ukladaly

co do dlugosci na 1raz poproscie aby byly lekko dluzsze od waszych najczesciej jest to numerek rzes( 8 i 10) o malym skrecie i cienkie o grubosci "J" beda najbardziej naturalne i za kazdym razem bedziecie sobie przedluzac albo bardziej zakrecac
jesli nosisz okulary popros o malym skrecie bo beda ci przeszkadzac
_________________

 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 11:43 pm   

No odbrze, a jesli chcialabym tylko na slub przedluzyc (dzien po jade w 2 tygodniową podróż poślubną), to tyle rzęsy wytrzymają? A jak to eygląda po miesiacu, gdy wypadają, bardzo łyso to wygląda?

I jeszcze jedno pytanie, ich nie wolno tuszować jakby co czy mozna troche? Bo po nalozeniu cieni czy pudrowaniu rzęsy zawsze są tez osypane..
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 11:52 pm   

malenka nie nie;) rzesy bedziesz miec do 2miesiecy lub dluzej zalezy jak o nie dbasz ale do2miesiecy a napisalam jak dziewczyny uzupelniaja ze co 2tygodnie bo zawsze juz jakies wyleca jesli masz slabe rzesy i bardzo krotkie jest taka mozliwosc ze wrocisz z urlopu i sporo mozesz nie miec (nie widze twoich rzes wiec ciezko mi mowic konkretnie do ciebie) jak zaczynam robic to wszystko wiem i daje wskazowki co i jak.
po miesiacu widac w kacikach ze nie ma ale nie rzuca sie to strasznie w oczy (jesli zaszalalas i zrobilas sobie dlugosc 11,12itd a masz swoje ktorkie no to jest mozliwosc ze bedzie to zle wygladac) jesli kosmetyczka czy stylistka rzes proponuje wam dlugie to uwazajcie jak wy zazyczycie sobie dlugich a macie krotkie to tez uwazajcie czy dobrze sie na tym zna;/
ja potrafie powiedziec przykro mi ta dlugosc nie jest odpowiednia naturalna rzes nie udzwignie ciezaru tak dlugiej rzesy itd. musicie chwile pogadac ze styistka aby wam dobrze doradzila
jak ci sie osypie cien dostajesz po to specjana szczoteczke do czesania aby je przeczesac i pozbyc sie pylku z cieni
tusz do rzes troszke je niszczya raczej nie tusz a pozniej zmywanie tego tuszu
Pamietajcie!!!! zmywamy oczy tylko plynami nie mleczkami nie 2fazowymi itd. kosmetyki tluste spowoduja ze rzesa bedzie sie odklejac od naturalnej pod wplywem tluszczu (nie oznacza to ze nagle 200rzes odpadnie ) ale juz slabsze rzesy tak
_________________

 
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Lut 03, 2011 12:45 pm   

a co z kąpielami? jak pojadę w podroż poślubną i będę chciała się kąpać to zapewne prawdopodobienstwo wypadnięcia rzęs jest większe, tak?
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 12:04 am   

nie, jesli chcesz wyjechac musisz zrobic rzesy z tydzien wczesniej po zalozeniu rzes nie wolno 24-48godz chodzic na basen ,saune itd.
_________________

 
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 12:49 pm   

joanna8411 napisał/a:
nie, jesli chcesz wyjechac musisz zrobic rzesy z tydzien wczesniej po zalozeniu rzes nie wolno 24-48godz chodzic na basen ,saune itd.


spoko , da się zrobić:) a pozniej normalnie mogę się kąpać w basenie i się opalac? nie odpadną?
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 11:11 pm   

to co ja wiem to nie:) mam dziewczyny ktore wrocily z urlopow i jak juz cos to odpadly pare a nie tak ze nagle odpadna ci wszystkie czy tam pol tylko trzeba je pare razy przeczesac szczoteczka ktora powinna dac ci stylistka
_________________

 
 
 
Ańćka 

Dołączyła: 12 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 13, 2011 5:31 pm   

a może macie jakieś sprawdzone namiary na kogoś kto przedłuża rzęsy? :smile: ale niekoniecznie za 400 czy 500zł :kwasny: moja znajoma kiedyś sobie przedłużała i efekt był naprawdę świetny... tylko gdzieś jej kontakt zginął :smile:

fajny efekt można uzyskać przedłużając też rzęsy na dolnej powiece, dla równowagi, wtedy efekt nie jest sztuczny... ale nie mogę znaleźć kogoś z łodzi co robi i górę i dół ...

więc jeśli macie jakieś sprawdzone namiary, będę wdzięczna :)

46a.jpg
uroczo i naturalnie
Pobierz Plik ściągnięto 1022 raz(y) 56.29 KB

 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 13, 2011 8:56 pm   

Ańćka, nasza Asia-Joanna8411 robi rzęsy za 250zl napisz do niej i zapytaj sama :)
_________________

 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 7:14 am   

Frezja1980 napisał/a:
Ańćka, nasza Asia-Joanna8411 robi rzęsy za 250zl napisz do niej i zapytaj sama

również byłam na rzęsach a Asi!! byłam niesamowicie zadowolona, rzesy były meega długie, takie jak chciałam :) były gęste, więc nie było widać gdzie już odrosły :) szczreze plecam taki zabieg np, na wakacje, na wyjazd!! żadem makijaż już nie jest potrzebny!! a na ślubie można czarować spojrzeniem :)
_________________

 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 3:34 pm   

Ańćka napisał/a:
a może macie jakieś sprawdzone namiary na kogoś kto przedłuża rzęsy? :smile: ale niekoniecznie za 400 czy 500zł :kwasny: moja znajoma kiedyś sobie przedłużała i efekt był naprawdę świetny... tylko gdzieś jej kontakt zginął :smile:

fajny efekt można uzyskać przedłużając też rzęsy na dolnej powiece, dla równowagi, wtedy efekt nie jest sztuczny... ale nie mogę znaleźć kogoś z łodzi co robi i górę i dół ...

więc jeśli macie jakieś sprawdzone namiary, będę wdzięczna :)


właśnie ostatnio kilka dziewczyn pytało mnie o to czy przedłużam też dolne. dziewczyny, tylko zwróćcie uwagę, że czasami dolne rzęsy są bardzo delikatne i niektóre panie mają naprawdę tylko kilka kępek, wtedy nie wygląda to rewelacyjnie, nawet jeśli te kilka włosków się przedłuży. ja sama jednej dziewczynie odradziłam przedłużenie dolnych i zrobiłam jej tylko górę, dół można przy słabiutkich własnych rzęsach podkreślić dużo fajniej cieniem :)
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 7:40 pm   

zgadzam sie;) zawsze odradzam dolne można zrobić hennę przed zabiegiem i malować odzywka lub tuszek
_________________

 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 2:59 pm   

Może któraś z Was skorzysta: http://www.groupon.pl/ofe...hes-lodz/344822
_________________
 
 
jola87 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 29
Skąd: Szadek
Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 3:18 pm   

tak, tylko na gruponie zaznaczona jest ilość rzes (od 40 do 70) wiec obawiam sie ze nie starczy na wszystkie rzęsy :/
_________________
Jola
 
 
Ańćka 

Dołączyła: 12 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 6:59 pm   

a ile sztuk powinno być doklejone na oko tak dla ładnego efektu?
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 9:11 pm   

ojjj dobrze ze to napisałaś bo to strasznie malooooo

na jedno oko idzie od 70w gore a raz mi sie zdarzyło dać 150sztuk bo az liczyłam:) haha
wiec przy takiej ilości będą luki spore a może być tak ze uzupelnienie będzie droższe np. 200zl.w gore bo tak często jest i założą za 80zl a uzupelnienie powinno zrobić sie najpierw po 2tyg i bach 200zl.
_________________

 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 9:38 pm   

No to trzeba się zapytać ile można kupić gruponów, bo nie jest napisane, że są jakieś ograniczenia (typu jeden dla jednej osoby). Jeśli nawet kupi się dwa to i tak wyjdzie taniej niż normalnie :-) . Dla chcącego nic trudnego.
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 9:44 pm   

przeważnie jest jeden:)i chyba ten tez ale pewnie spytać się można;)a wyjdzie i tak prawie tak samo jak normalnie w salonie tu wyjdzie 160zl. a w salonie teraz 200zl.
_________________

 
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 22, 2011 2:04 pm   

faktycznie, wiecie, ze nawet nie spojrzałam, że w ogłoszeniu podali liczbę rzęs, kurcze, ja sobie w ogóle nie wyobrażam przedlużenia z 40 rzęsami, to wypada po 20 na oko! strasznie mało. i tak jak Asia pisała, ja tak samo, na jedno oko idzie 70-100 rzęs. a 20? masakra...
_________________
 
 
silesia26 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 21
Skąd: łodź
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 12:32 pm   

Mozecie mi powiedziec czy rzesy naturalne nie niszcza sie od tego przedłużania??
My mamy slub 17 rzesnia i chciałam sobie zrobic wczesniej na wakacje ale boje sie ze cos sie z moimi stanie i do wesela moja firanka rzęs spadnie i nie bedzie gdzie doczepic
 
 
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 12:46 pm   

silesia26 napisał/a:
Mozecie mi powiedziec czy rzesy naturalne nie niszcza sie od tego przedłużania??
My mamy slub 17 rzesnia i chciałam sobie zrobic wczesniej na wakacje ale boje sie ze cos sie z moimi stanie i do wesela moja firanka rzęs spadnie i nie bedzie gdzie doczepic


Jeśli wybierzesz bardzo dobrą stylistkę to uszkodzenia rzęs nie powinny wystąpić. Bo ogólnie rzęsa doklejana wypada wraz z naszą rzęsą, gdy ta się już zestarzeje.
Główny błąd jaki może popełnić kosmetyczka to niedopilnowanie rzęs przy zakładaniu - i sklejenie ich. Wtedy ta rzęsa, która rośnie szybciej pociągnie za sobą rzęsę rosnącą wolniej i ją wyrwie.

Ja niby chodzę do super stylistki, miałam dwa uzupełnienia i było super - a po ostatnim się wściekłam i nie zakładam już więcej przedłużanych rzęs - były założone szybciutko, są posklejane i wczoraj na przykład wypadły mi cztery (!) sztuczne sklejone rzęsy wyrywając trzy moje własne. A już czuję, że w paru innych miejscach mnie ciągnie ;/ Niby powinnam reklamować, ale nie mam już do tego siły, na razie odpuszczam. Na sesję plenerową dokleję sobie kępki.

A co do samych rzęs - jest to niesamowita wygoda. Wstajesz rano, patrzysz w lusto i jesteś ŁADNA, oko takie, że WOW. I zero konieczności używania maskary.

Moje przedślubne:

 
 
silesia26 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 21
Skąd: łodź
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 4:05 pm   

No faktycznie rzesiska jak ta lala:P no to chyba poczekam do ślubu z nimi ja ogolnie mam swoje b. długie (wszystkie kosmetyczki sie zachwycaja )ale nie są takie gęste i chcialabym dodać spojrzeniu wyrazu

[ Dodano: Pon Cze 20, 2011 5:06 pm ]
ineczka7, a ty na tym zdjeciu masz pomalowane rzesy tuszem czy ich sie juz nie maluje albo np tuszem bezbarwnym? w łodzi robiłas? jesli tak mozesz podac gdzie?
 
 
wamaba 


Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 318
Skąd: Lodz/Warszawa
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 8:16 pm   

ineczka7, bardzo ładne rzęsy. A długo się trzymają?
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 9:07 pm   

A to moje:


Górne przedłużone, dolne pomalowane tuszem. Ja na ten moment jestem zachwycona, niesamowita wygoda, a wyglądają nawet naturalnie. Zobaczymy jak to będzie jak zaczną wypadać. Jedyny minus to to, że własne rzęsy mam dość długie i teraz nie mogę nosić żadnych okularów, bo sie bardzo opierają o szkła, ale jakoś przeżyję :smile:
_________________

 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 10:30 pm   

mimeczka ale nie wszystkie swoje masz przedłożone??albo po prostu tak na zdjęciu wygląda za mało w kącikach
dziewczyny często nie pytają czy klientki noszą okulary dobierają bardzo długie a później jest problem;/
_________________

 
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 7:12 am   

no ja dziś jadę na przedłużanie rzęs - zobaczymy jaki będzie efekt :)
_________________
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 8:16 am   

joanna8411 napisał/a:
mimeczka ale nie wszystkie swoje masz przedłożone??albo po prostu tak na zdjęciu wygląda za mało w kącikach
Tak musiało wyjść na zdjęciu, w kącikach jak najbardziej też są przedłużone.
_________________

 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 9:31 am   

mimeczka, efekt spektakularny, ale czy te rzęsy nie są trochę za długie?
jaką metodą przedłużałaś?
 
 
 
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 10:40 am   

silesia26 napisał/a:
No faktycznie rzesiska jak ta lala:P no to chyba poczekam do ślubu z nimi ja ogolnie mam swoje b. długie (wszystkie kosmetyczki sie zachwycaja )ale nie są takie gęste i chcialabym dodać spojrzeniu wyrazu

[ Dodano: Pon Cze 20, 2011 5:06 pm ]
ineczka7, a ty na tym zdjeciu masz pomalowane rzesy tuszem czy ich sie juz nie maluje albo np tuszem bezbarwnym? w łodzi robiłas? jesli tak mozesz podac gdzie?


Ja mam znowu bardzo gęste, ale niedługie. Więc po przedłużeniu wyszły wachlarze ;D

Tych rzęs w ogóle się nie maluje - żeby ich potem a) nie trzeć b)nie traktować płynami do demakijażu. Ja tam nie miałam w ogóle pomalowanych.

Ale robiłam w Poznaniu, bo tu mieszkam na codzień.

[ Dodano: Wto Cze 21, 2011 11:45 am ]
wamaba napisał/a:
ineczka7, bardzo ładne rzęsy. A długo się trzymają?


uczciwie - nie mam pojęcia. Miałam po ślubie dwa dość ważne wyjścia i uzupełniałam rzęsy przy bardzo niewielkim ich ubytku (przynajmniej na jednym oku, niżej opis dlaczego;}]), tak więc nie wiem ile bym mogła je nosić maksymalnie bez uzupełnienia.

Aha - ostrzegam od razu - nie spryskajcie sobie tych rzęs utrwalaczem do makijażu ani lakierem do włosów podczas przygotowań przedślubnych, bo tak jak ja będziecie przeraźliwie potem ryczeć pod prysznicem jak to wszystko z rzęs spłynie do oczu.
Oraz po utrwalaczu połowa rzęs mi wypadła następnego dnia wieczorem. Nie wpadłam na to, żeby chociaż jakimś płatkiem osłonic rzesy ;/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl