Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedłużanie rzęs
Autor Wiadomość
Aleksandra1604 

Wiek: 31
Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 30, 2011 11:13 am   

Paznokcie robią tam rewelacyjnie choć trochę kwadratowe hehe. Rzęs za moich czasów jak tam chodziłam to nie robili.
_________________
Każda Kobieta jest piękna :) pamiętajcie!
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 10:22 am   

Aleksandra1604 napisał/a:
Paznokcie robią tam rewelacyjnie choć trochę kwadratowe


robia takie, jakie chce klientka, widzialam i mega szpice i kwadratowe i zaokraglone.

[ Dodano: Pon Sie 01, 2011 11:25 am ]
joanna8411 napisał/a:
Ja sie nie wypowiadam na temat tego salonu;/;/Znam dziewczyny ze szkolen pazurki polecam w 100% co do rzes nie chce robic antyreklamy:( ale moze zmieniony jest personel


wypowiedz sie skoro wiesz cos, moze wiesz, kto robi dobrze, a kto nie? JTo o tym salonie była wcześniejsza dyskusja?
ja i tak nie mam czasu chodzic na rzesy gdzie indziej...chcialabym wszystko zrobic w jednym miejscu, bo w sumie spedze 4-5 godz nad pazurkami i rzesami..a zalezy mi, zeby rzesy dobrze wygladaly przez 2 tygodnie i na slubie, potem i tak nie chce uzupelniac.

paznokcie robila mi Paulina kiedys, dawno, ze 4 lata temu, jak nie 5. zapamietalam dlatego, ze mam tak samo na imie.
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Sie 01, 2011 10:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 10:34 am   

Malena napisał/a:
zalezy mi, zeby dobrze wygladaly przez 2 tygodnie i na lsubie, potem i tak nie chce uzupelniac.

Ja nie nastawiałabym się na to, że wytrzymają dwa tygodnie...
Tak jak pisałam- przedłużyłam rzęsy. W salonie byłam w piątek, jeszcze tego samego dnia wypadły mi co najmniej 3 rzęsy (podczas przeczesywania szczoteczką), wczoraj podczas zmywania makijażu (zmywałam delikatnie płynem micelarnym, tak jak powiedziała mi kobitka w salonie) wypadło mi 8, dziś rano straciłam kolejne...
Ja na szczęście poprosiłam o rzęsy minimalnie dłuższe od moich, przez co nie wyglądam jak wyskubany kurczak... Nawet nie chcę myśleć jak wyglądałoby to przy dłuższych rzęsach (przede mną wyszła dziewczyna, której rzęsy sięgały po same brwi, ale sama tak chciała).

Fajnie wyglądało to przez pierwszą godzinę... Później już tylko się cieszyłam, że zapłaciłam za to "tylko" 89 złotych (groupon) a nie 300 albo więcej.
Może i za 300 byłoby zrobione lepiej ale osobiście wiem, że następnym razem jak będę chciała mieć dłuższe rzęsy na jakąś okazję to poproszę megi o kępki.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 10:44 am   

Aga, no widzisz, bo to zawsze zalezy nawet nie tylko od salonu, ale od tego, kto zaklada, jak...no loteria. Ale ja kepek nie lubie, mialam ostatnio na weselu i zle sie czulam, a przez pierwsze pol godz lzawily mi oczy. A dzien po slubie jade na wakacje, wiec tez mi na reke te przedluzone.
Zobaczymy jak tu zrobia, place sporo, bo 350zl, ale jakos wydaje mi sie, ze skoro maja taka renome jesli chodzi o paznokcie, to rzesy tez zrobia dobrze. A wszedzie szlabym w ciemno, bo nigdy rzes nie robilam.


Ja nie zamierzam zakladac przesadnie dlugich, na pewno nie do brwi...
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Sie 01, 2011 10:45 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 12:54 pm   

Malena, ale jak zmieściłabyś się z takimi rzęsami (do brwi) do samolotu?? ;)
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Aleksandra1604 

Wiek: 31
Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 2:57 pm   

DO MALENY
No ja własnie chciałam prostokątne dłuższe i "szczupłe" paznokcie, a zrobiła mi kwadratowe prosiłam, żeby wiecej przypiłowała po bokach ale powiedziala ze zle to będzie wyglądało. Przypiłowałam sobie w domu tak jak chciałam ale wzorek był super i długo mi się trzymały.

Agulka 1989
Już pisałyśmy na tym forum o kuponach z grupera, groupona itp. Nie liczcie na to że za cene 89 zł zostaną wam dobrze załozone rzęsy. takie akcje są nastawione na jak największy zarobek po najniższej cenie. Ktoś wróci do salonu jeszcze raz aż a ktoś nie. Jak chcecie miec dobrze zlożone rzęsy to nie dajcie się nabrać na te kupony. Kępki są o tyle zle ze jak wyjdziecie gdzies i odpadnie wam kępka to wyglada to FATALNIE a juz nic sie z tym nie zrobi, następny minus kępki się znacznie gorzej trzymają. Jak macie założone 1:1 to jak wam jedna wypadnie to nie widać. Rzęski powinno się dopelniać po 2, 3 tygodniach.
_________________
Każda Kobieta jest piękna :) pamiętajcie!
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 3:31 pm   

Jak robila ci paulina to super;) bardzo ja cenie jako stylistka znam ja osobiscie i bomba;) Moglas do niej sobie isc na piotrkowska i tez by ci zrobila jedno i dugie:)

Agusia gdzie ty mialas zrobione te rzesy?? bo jak czytam twoja wypowiedz uwazam ze mialas zle zrobione rzesy, moje dziewczyny na usupelnienie przychodza raz na miesiac i maja duzo rzes ja sama mam juz miesiac i wypadlo mi z pare
Zgadzam sie z Ola nie ma co liczyc ze beda dobrze zrobione rzesy za 89zl. bo salonz tego wszystkiego dostanie 40zl. wiec robia to na odwal sie

a wczesniejsza rozmowa byla na temat salonu Narutowicza ktory teraz zmienili siedzibe nawet ost znowu dali oferte na groupona;/masakra
_________________

 
 
 
Aleksandra1604 

Wiek: 31
Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 4:48 pm   

a to dobre o tym jeszcze nie widziałam ze zmienili siedzibę. Niezle cfaniaki nastawieni na robienie szybkich pieniedzy. Niedlugo po calej polsce zaczną jeździc hehe. Szkoda tylko ludzi i wyrzucanych pieniedzy bo inaczej sie tego nazwać nie da. A jakiej firmy kleju używasz?
_________________
Każda Kobieta jest piękna :) pamiętajcie!
 
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 4:53 pm   

Malena napisał/a:
paznokcie robila mi Paulina

No to teraz już na pewno do niej nie trafisz,bo Paula tam nie pracuje już od dawna. A swoją drogą bardzo zdolna dziewczyna :)
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 4:56 pm   

kasia_m85 napisał/a:
swoją drogą bardzo zdolna dziewczyna

fakt, wtedy bylam bardzo zadowolona, ale minal szmat czasu. A wiesz gdzie pracuje teraz?
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 11:25 pm   

pewnie ze wiem;) haha pisalam przeciez ze ja znam osobiscie;) napisze cie prywatnie;)
a ja mam klej z looksus lashes szybko schnacy
_________________

 
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 7:03 am   

Malena napisał/a:
A wiesz gdzie pracuje teraz?

joanna8411 napisał/a:
pewnie ze wiem;)

joanna8411 to chyba było pytanie do mnie. Ale skoro już się wyrwałaś to pewnie Malenie napisałaś,więc już nie będę pisać.

Malena
z Pauli będziesz nadal (jeśli się zdecydujesz) bardzo zadowolona. Pracowałam z nią kiedyś i mało znam stylistek,które w takim tempie zrobiły takie postępy. No ale ona ma ewidentnie talent :)
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 9:53 am   

Kasiulka bylo to do mnie;) bo jeszcze prywatnie pisalysmy:) ale najwazniejsze ze mamy to samo zdanie;)
ty z nia pracowalas a ja chodzilam do szkoly i sie z nia przyjaznie hahahaha

tylko dzis do mnie napisala ze ma urlop do 16stego;/ale musisz do niej napisac na gadu(co ci podalam) i moze w domku ci zrobi
_________________

 
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 9:52 am   

agulka1989 napisał/a:
Malena napisał/a:
zalezy mi, zeby dobrze wygladaly przez 2 tygodnie i na lsubie, potem i tak nie chce uzupelniac.

Ja nie nastawiałabym się na to, że wytrzymają dwa tygodnie...
Tak jak pisałam- przedłużyłam rzęsy. W salonie byłam w piątek, jeszcze tego samego dnia wypadły mi co najmniej 3 rzęsy (podczas przeczesywania szczoteczką), wczoraj podczas zmywania makijażu (zmywałam delikatnie płynem micelarnym, tak jak powiedziała mi kobitka w salonie) wypadło mi 8, dziś rano straciłam kolejne...
Ja na szczęście poprosiłam o rzęsy minimalnie dłuższe od moich, przez co nie wyglądam jak wyskubany kurczak... Nawet nie chcę myśleć jak wyglądałoby to przy dłuższych rzęsach (przede mną wyszła dziewczyna, której rzęsy sięgały po same brwi, ale sama tak chciała).

Fajnie wyglądało to przez pierwszą godzinę... Później już tylko się cieszyłam, że zapłaciłam za to "tylko" 89 złotych (groupon) a nie 300 albo więcej.
Może i za 300 byłoby zrobione lepiej ale osobiście wiem, że następnym razem jak będę chciała mieć dłuższe rzęsy na jakąś okazję to poproszę megi o kępki.

podpiszę się pod tym co pisała Asia, rzęsy dobrze zrobione przez dwa trzy tygodnie wyglądają rewelacyjnie, do mnie klientki przychodzą po 3-4 tygodniach i nadal mają naprawdę dużo rzęs i spokojnie mogłyby jeszcze pochodzić bez uzupełnienia. Nie wiem, może to kwestia kleju, może tez akurat Twoje rzęsy były w tej ostatniej fazie życia, że zaraz część wypadła - to byłby po prostu nieszczęśliwy zbieg okoliczności...
_________________
Ostatnio zmieniony przez lilly78 Czw Sie 04, 2011 10:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aleksandra1604 

Wiek: 31
Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 10:12 am   

to nie byl zbieg okolicznosci :| po prostu RZESY Z GRUPONU tak zakładaja. I we wcześniejszych promocjach i w tych wszystko jest to samo!! Wypadają natychmiast. wyrzucona kasa.
_________________
Każda Kobieta jest piękna :) pamiętajcie!
 
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 10:22 am   

czyli te nowe ogerty gruponowe to taki sam szajs jak te wcześniejsze...
kurcze, i ile osób przez takie oferty zraża się do rzęs i już nigdy nie pójdzie na dobre założenie do DOBREJ stylistki...
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 10:37 am   

lilly wlasnie mam pania na zabieg, ktora robila rzesy z grouponu na Narutowicza bozeeeeeeeee masakra to sie nie da opisac posklejane poprosila abym jej rozkleiła rzese od rzesy bo sa posklejane i przy mnie juz jej 5odpadlo;/rece mi opadly;/
_________________

 
 
 
Aleksandra1604 

Wiek: 31
Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 4:11 pm   

dokładnie tak jest lilli jak piszesz. Joanna - mam tak samo naprawiam ich robotę.
_________________
Każda Kobieta jest piękna :) pamiętajcie!
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 4:17 pm   

lilly78 napisał/a:
rzęsy dobrze zrobione przez dwa trzy tygodnie wyglądają rewelacyjnie, do mnie klientki przychodzą po 3-4 tygodniach i nadal mają naprawdę dużo rzęs


tak powinno byc, nie wyobrazam sobie wydac prawie 400zł na rzęsy i po 2 tygodniach ich prawie nie mieć, bez przesady...to jednak duży wydatek.

a czy można je zdjąć samemu, olejkiem rycynowym wcieranym w rzęsy?
 
 
 
Aleksandra1604 

Wiek: 31
Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 10:39 pm   

niby są na to sposoby domowe, ale ich nie polecam bo stracisz duzo swoich rzęs. Polecam albo udanie się do kosmetyczki która zakładała Ci rzęsy (powinno być darmowe) lub za odpłatą do innej. Jeszcze inny sposób to pójscie do sklepu i zakup płynu do zdejmowania rzęs. Nie jest bóg wie jaki drogi. Wystarczy poprosić kogos znajomego by Ci pomógł. :) Co do ceny rzęs już można wydać znacznie mniej na rzęski i miec dobrze założone:P nawet mniej kosztują rzęsy z norki- wiem bo sama zakładam :) są rewelacyjne.
_________________
Każda Kobieta jest piękna :) pamiętajcie!
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 11:19 pm   

zgadzam sie z Ola sa tansze w salonie u mnie na osiedlu 250zl.
Ola mozesz cos wiecejnapisac o tym preparacie domowym bo ja sie z tym nie spotkalam i interesuja mnie inf.
_________________

 
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 9:47 am   

Malena napisał/a:


a czy można je zdjąć samemu, olejkiem rycynowym wcieranym w rzęsy?

Osoba, która zakładała rzęsy powinna bez dodatkowych kosztów z Twojej strony na życzenie zdjąć Ci rzęsy. jeśli jednak musiałabyś za nie płacić, a nie chcesz, to lepiej tak jak Ola pisze, idź do sklepu i kup po prostu "remover" czyli taki rozpuszczalnik do kliju do rzęs, tylko musisz kogoś poprosić, żeby Ci rzęsy usunął z jego pomocą.
ja jutro też mam znów poprawiać po robocie "salonu" :x
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sie 10, 2011 6:26 pm   

dziewczynki w piatek wracam do domku to wstawie wam nowosc odzywke do rzes z apteki bo zrobilam zdjecie;)
_________________

 
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 1:42 pm   

dziewczyny no dobra, piszecie, że nie trzeba malować takich rzęs...no ale czy na swoich ślubach takie rzęsy miałyście wytuszowane ?

chciałabym zalożyc takie rzęsy tylko na ślub, ale czytają wątek dochodzę do wniosu, ze to chyba nie ma sensu...że to lepiej na dłuższy czas.
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sie 13, 2011 8:36 am   

ja nie mialam wytuszowanych bo po co??byly podkrecone dlugie i grube;)

[ Dodano: Nie Sie 14, 2011 11:52 am ]
dziewczynki juz nie dlugo napisze wam nowosc;)
rzesy blink ktore sa na 2tygodnie;)
po szkoleniu wszystko wam napisze;)
_________________

 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 2:04 pm   

Dziewczyny, w 100% polecam salon Beautica, ul Kościuszki 120.

Przedłużyłam tam rzęsy dzień przed ślubem, 12.08. Zabieg trwał 2 godziny, robiła go przemiła dziewczyna, niestety nie pamiętam imienia, ma ogniście rude włosy.
Cena 350zł, uzupełnianie ok 150.

Rzęsy wyszły świetnie, długie i widoczne, ale nie przesadzone do brwi, wyglądały jakbym przykleiła kepki i miałą je ładnie wytuszowane, gęste i ciemne.

Na ślubie i weselu miałam ogromny komfort, nie stresowałam się, czy coś się odklei lub rozmaże.
Dzień po ślubie wyjechalismy w podróz, rzęsy 1:1 są idealne na wakacje, nie musialam sie malowac, a oko fajnie podkreslone:)

Na chwilę obecną, prawie miesiąc po załozeniu, rzęsy nadal wygladają świetnie. Nie mam żadnych przeswitów, mimo iż kilka z każdego oka wypadło przez te 4 tygodnie, na plener je pomalowalam tuszem, zeby efekt był mocniejszy, zmylam delikatnie plynem micelarnym. Zastanawiam sie, kiedy przestana dobrze wygladac i beda te przeswity, ale jak na razie jest rewelacyjnie. W razie czego zaopatrzylam sie w kepki, zeby w sytuacji kryzysowej dokleic kilka.

Przedluzac chyba nie bede, bo choc jestem zachwycona, na ten moment to dla mnie za droga impreza, ale polecam z czystym sumieniem rzesy w tym salonie!
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 5:43 pm   

Malena możesz poszukać innego salonu gdzie uzup. jest tańsze;)wiele salonow uzup. ma za 50-100zl.
_________________

 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 12:55 pm   

http://cuppon.pl/oferta/7...-technika-blink

I od razu napiszę, że nie jest to salon Face Star, firma która organizuje szkolenia również. Ogród Piękna jest pod tym samym adresem, po drugiej stronie podwórka i zawsze byłam z ich usług zadowolona. Rzęs metodą 1:1 nie miałam robionych jeszcze, ale kępki jak mi przykleiła kosmetyczka to były super :D a i paznokciami jestem zawsze zachwycona :)
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 10:54 am   

sorki ze musiałyście czekać:)
jest nowa metoda przedłużania rzęs, szybka czas zabiegu około 40min do godziny
wachlarz rzęs również jest:)
ceny jak zauważyłam od80-150zl. ale tez widzialam za 200zl. a to juz przesada wiec sie nie nabierzcie
rzęsy trzymają sie około 2tyg
nazwa..każda firma(salon)ma inna
rzęsy blink
rzęsy blink & go
rzęsy blink express

znalazłam zdjęcie
http://2.bp.blogspot.com/...C4%2599sy+3.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcd...4_6360344_n.jpg

jak na ta chwile wszyscy chwalą nie słyszałam żadnej zlej opinii
ja za miesiac mam szkolenie wiec powiem swoja opinie czy sie oplaca czy nie;)

2sprawa odzywka do rzes o ktorej wczesniej pisalam moj maz jest farmaceuta i powiedzial ze jest bardzo fajny sklad i ze schodza w aptece te odzywki

http://www.maxel-cosmetic...facturers_id=60
_________________

 
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 4:01 pm   

Asiu, też korci mnie, żeby iść na szkolenie z tej szybkiej metody. Jedno co mnie niepokoi, to przy tej metodzie po 2 tygodniach klientka musi przyjść na zdjęcie, bo nie zdjęte na czas mogą fatalnie wpłynąć na kondycję rzęs naturalnych. Przy tej metodzie na rzęsach jest po prostu układany "stelarz" ze sztucznych, nie jest tak, że wypadają pojedynczo. słyszałam o paniach, które nie przychodziły na zdjęcie i faktycznie płakały potem nad swoimi rzęskami. na pewno to jest fajna rzecz jako jednorazowa impreza, właśnei na ślub, sesję itp, szybka i efektowna :)
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 8:44 pm   

No jestem bardzo ciekawa za miesiąc będę szla na szkolenie i bede tez modelka wiec na 100% dam opinie na ten temat.ostatnio duzo klientek sie o to pyta
_________________

 
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 8:38 am   

No to w piątek przedłużyłam w końcu rzęsy. Pierwszy szok minął i teraz jestem zadowolona :)
Malena, a jak tam Twoje rzęsy??
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Gru 11, 2011 4:18 pm   

Prosze o opinie na temat rzes blink express
robię je od niedawna jestem zadowolona klientki tez ale chce wiedzieć wasze tez opinie odczucia itd.
Rzesy trzymają sie 2tyg jest to szybka metoda okolo godziny roboty:)

rzesy.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 721 raz(y) 5.57 KB

_________________

 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Gru 11, 2011 5:28 pm   

Ambrozja napisał/a:
Malena, a jak tam Twoje rzęsy??

Ambrozja, dopiero teraz zajrzałam - rzęsy trzymaly mi się bite 2 miesiące, więc bylam bardzo zadowolona (w tym czasie wolniutko wypadały pojedynczo, ale tak równomiernie, że nie było prześwitów), po 2 miesiącach przerzedziły się, ale jeszcze 2 tygodnie je nosiłam, wyglądały spoko, po 2,5 miesiąca zdjęłam sama - użyłam olejku rycynowego.

Moje rzęsy były potem słabiutkie, odzywiam je od tego czasu regularnie olejkiem rycynowym, odzyskały długośc ale jeszcze są takie cieńsze, wciąz używam olejku i mam nadzieję, że wrócą do formy:)

[ Dodano: Nie Gru 11, 2011 5:29 pm ]
Ambrozja napisał/a:
Pierwszy szok minął i teraz jestem zadowolona


a jak późniejsze wrażenia? Ja tęsknię za moimi..

[ Dodano: Sro Sty 11, 2012 5:34 pm ]
Nie wytrzymałam - od dziś znów mam przedłużone:



czuje się super, są widoczne, ale chyba dość naturalne.
 
 
 
misia223 

Dołączyła: 01 Gru 2012
Posty: 30
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Gru 01, 2012 12:29 pm   

ja polecam Monike (Zabka) robi piekne naturalne rzesy i w salonie na gdanskiej beauty centrum estetyki jak i w domu
_________________
M.
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 11:21 pm   

dziewczynki z nowosci teraz sa tusze permanentne zaklada sie maskare na 2-3tygod nie mozna chodzic na basen saune a rzesy sa naturalnie wytuszowane i trwala na rzesy aby dobrze podkrecic rzesulki wyglada jak dobra zalotka
_________________

 
 
 
Babazwozu 

Dołączyła: 29 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 8:03 am   

joanna8411, joanna8411,

Witaj,

zalogowałam się na tym forum, żeby zdobyć w jakiś sposób namiary na Ciebie. Chciałabym przedłużyc sobie rzęsy i szukam profesjonalistki. Sądząc po opiniach forumowiczek, chyba znalazłam, dlatego piszę. :)

Jeszcze nie wiem, jak funkcjonuje forum, gdzie szukać Twojej odpowiedzi, więc gdybyś mogła przesłać mi swój numer telefonu na 531 740911, to chętnie zadzwonię, żeby się umówić.

Pozdrawiam,
Monika

[ Dodano: Pon Kwi 29, 2013 9:05 am ]
Babazwozu, Aha, już wiem. Znalazłam Twoje www Joasiu, będę dzwonić. Sorry za gapiostwo.

:wink:
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 06, 2013 7:25 pm   

Zamiast przedłużania rzęs, które niekoniecznie pozytywnie wpływa na ich kondycję, z całego serca polecam odżywkę Revitalash. Może nie jest to najtańsza sprawa (330zł), ale opakowanie wystarcza na około pół roku. Ja widziałam efekty u siebie już po dwóch tygodniach, a obecnie stosuje ją już 4 miesiące i jest koloslana różnica. :smile:
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 8:14 pm   

Justys zgadzam sie z Toba super sprzedaja mi si odzywki i klientki chwala

Dziekuje za tak mile slowa:) na str. Int albo na face masz mnostwo zdjec
_________________

 
 
 
moniska 


Dołączyła: 16 Wrz 2013
Posty: 66
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 3:33 pm   

Metoda 1:1 do jednego jest super, pierwszy raz robiłam na sylwestra ubiegłego roku. Efekt jest spektakularny :D Koleżanka poleciła mi p. Karolinę, dziewczyna robi je w rozsądnych cenach i jest b. sympatyczna.
Na pewno na swój ślub będę mieć takie rzęski :lol:
_________________
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 7:20 pm   

misia223 napisał/a:
ja polecam Monike (Zabka) robi piekne naturalne rzesy i w salonie na gdanskiej beauty centrum estetyki jak i w domu

Ja również polecam przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 u Moniki :) Efekty:


Spojrzenie przyciąga :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl