Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedłużanie rzęs
Autor Wiadomość
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 12:18 pm   

ineczka7 napisał/a:
nie traktować płynami do demakijażu

To jak mam sobie zmyć kreskę na górnej i dolnej powiece???

ineczka7 napisał/a:
Aha - ostrzegam od razu - nie spryskajcie sobie tych rzęs utrwalaczem do makijażu ani lakierem do włosów podczas przygotowań przedślubnych, bo tak jak ja będziecie przeraźliwie potem ryczeć pod prysznicem jak to wszystko z rzęs spłynie do oczu.

Jak zamknę oczy podczas mycia twarzy też mi to do nich wpłynie??

Zastanawiam się też czy to bardzo widać jak rzęsy wypadają, bo chciałabym sobie raz zrobić (nie uzupełniać) i zobaczyć czy warto na ślubie coś takiego mieć? Czy nie wygląda jakby "łysiały" mi oczy :wink: ?
_________________
Ostatnio zmieniony przez M4rcysi4 Wto Cze 21, 2011 12:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 6:48 pm   

Malena po prostu kupiłam na okaziku kupon na przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1, poszłam i powiedziałam, że chcę żeby było widocznie, ale naturalnie. Na początku jak się zobaczyłam to byłam zaskoczona, ale teraz wiem, że następnym razem poproszę o wyraźniejszy efekt. Rzęsy są widoczne, ale nie wyglądają teatralnie. W sumie to są niewiele dłuższe od moich naturalnych jak się dobrze przyjrzałam:)
M4rcysi4 demakijaż jak najbardziej możesz robić, ale nie tłustym płynem, odpadają wszystkie dwu- lub trójfazowe. Mi kosmetyczka zaleciła tonik, albo płyn micelarny. Co do wypadania rzęs wypowiem się pewnie za jakiś tydzień:)
_________________

 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 7:01 pm   

to jeszcze pochwal się gdzie robiłas:) i czekamy na wrazenia po jakimś czasie:)
 
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 7:09 pm   

Dziewczyny, ja w sobote zrobiłam sobie rzęsy:) Robiła mi je przesympatyczna dziewczyna w Pabianicach za 150zł. efekt super, zobaczymy jak sie będa trzymały.
 
 
Aleksandra1604 

Wiek: 31
Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 7:09 pm   

ja przedłużam rzęski i zazwyczaj tak po 10 dniach- dwóch tygodniach trzeba przyjść już na dopełnianie nie ma co czekać za długo, żeby to po prostu ładnie wyglądało cały czas :)
_________________
Każda Kobieta jest piękna :) pamiętajcie!
 
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 7:14 pm   

Ja robiłam w salonie na Praskiej 5/7, ale ta dziewczyna też przyjeżdza do domu i robi na miejscu.
_________________

 
 
 
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 7:15 pm   

Cytat:
To jak mam sobie zmyć kreskę na górnej i dolnej powiece???


ja zmywam kreski patyczkami kosmetycznymi, a cienie normalnie wacikiem (wszystko nasączone płynem micelarnym). Patyczkami dlatego, żeby tak jak pisałam - nie trzeć rzęs. Bo to nie chodzi tylko o rozpuszczanie kleju substancjami zawartymi w preparatach dwufazowych do demakijażu (bo takowych nie używam, ale wiem że przy przedłużanych rzęsach są niewskazane), ale żeby mechanicznie nie uszkadzać połączeń.


Cytat:

Zastanawiam się też czy to bardzo widać jak rzęsy wypadają, bo chciałabym sobie raz zrobić (nie uzupełniać) i zobaczyć czy warto na ślubie coś takiego mieć? Czy nie wygląda jakby "łysiały" mi oczy :wink: ?

No ja mogę powiedzieć wrażenia po tym oku, z którego wypadły mi rzęsy po utrwalaczu i lakierze - otóż bardzo cieszyłam się, że noszę okulary i wyraziste oprawki mi te wypadające rzęsy zasłaniają (i mam jak dojechać tramwajem do kosmetyczki), bo nawet mimo pomalowania tych moich łysych maskarą efekt był straszny. Nie wygląda to łyso, wygląda się po prostu jak idiota :D [kępka rzęs, łyso, krótkie rzęsy, kępka, łyso] Mąż się ze mnie cały dzień śmiał.


Ja pod prysznicem miałam zamknięte oczy (bo ktoś pytał o to), a i tak szczypało jak diabli. Wydaje mi się, że wystarczyło przy spryskiwaniu makijazu i spryskiwaniu włosów zasłonić oczy wacikiem czy kartką. Ale w dniu ślubu się nie myśli :D
 
 
Aleksandra1604 

Wiek: 31
Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 7:27 pm   

do M4rcysi4

Spokojnie możesz zmywać kredkę tonikiem do demakijażu oczu. Ważne zeby po prostu to nie bylo mleczko bo jest za tłuste i rzesy wtedy spadają. Co do wypadania rzęs to na pewno nie będziesz wyglądała jak łysina :P Warto spróbować jak chce się być pewnym. Ja zawsze moim klientom mówię, żeby przychodziły po dwóch tygodniach no bo wtedy po prostu dopełnienie trwa króciutko w przeciwieństwie do aplikacji od nowa ale można przeżyć. jakbyście chciały jakies fotki to napiszcie na email [xxx] bo nie wiem jak się tu wstawia :P


edit: wszelkie namiary podajemy na priv
kryszka
_________________
Każda Kobieta jest piękna :) pamiętajcie!
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Cze 27, 2011 11:22 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 10:54 pm   

Ja mam rzesy juz z 6miesiecy ale pamiętajcie jak będziecie nosić dlugo i tak uzupełniały po jakiś czasie trzeba je zdjac i zalozyc nowe,ponieważ wasze rzesy rosna i widac ''odrosty"
zalezy od oka sa dziewczyny co przychodzą co 2tyg a sa inne co przychodzą co miesiąc musicie same popatrzeć
zmywac jak najbardziej patyczkiem nic sie nie dzieje:)

z tym lakierem do włosów to nawet ja nie pomyślałam:)wiec dla mnie dobra informacja;)
_________________

 
 
 
waleriana 

Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 24, 2011 11:19 am   

Przy wyborze kosmetyczki radzę zachować bardzo dużą ostrożność! ja miałam do czynienia z dwiema, pierwsza przyjechała do domu za 150 zł i samo doklejanie było koszmarem, szarpała i wyrwała mi kilka rzęs. Ale jeszcze gorzej było, jak zaczęły wypadać - poprzyklejała mi jedną sztuczną do czterech naturalnych, i gdybym szybko nie poszła ich zdjąć - wyrwałyby mi się wszystkie naturalne!!!!!
Polecam kosmetyczkę, [xxx]


edit: usunięto treści reklamowe
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Nie Lip 03, 2011 11:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Cze 24, 2011 9:31 pm   

właśnie tyle rzęsy powinny kosztować;)dlatego lepiej zapłacić więcej i byc zadowolona:)
Przykro mi ze trafiłaś na pseudo stylistkę;/ pamiętajcie ze możecie zawsze poprosić o pokazanie dyplomu
_________________

 
 
 
Aleksandra1604 

Wiek: 31
Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 24, 2011 9:41 pm   

Ja się z tym nie zgadzam. bo jak są duże ceny to nikt nie przychodzi a jak są takie jak "waleriana" napisała te niższe to i tak panie mówią, że drogo. Ocena ta jest niesprawiedliwa bo nie każdy za taka cenę zakłada tak jak zostało to opisane. Wręcz robi się to profesjonalnie jak za cenę nawet 400 zł.
_________________
Każda Kobieta jest piękna :) pamiętajcie!
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Cze 24, 2011 10:27 pm   

ineczka7 napisał/a:
Nie wygląda to łyso, wygląda się po prostu jak idiota :D

To ja jednak zrezygnuję, bo nie miałam w planach ponownego uzupełniania :D Moim celem był ślub bądź wyjazd na wakacje by nie musieć się malować, ale że w trakcie wypadania oczy już nie wyglądają tak ciekawie to odpuszczam. Zostanę przy zalotce :wink:
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Cze 25, 2011 6:18 am   

Zawsze będą zdania podzielone;)
mnie już trafiły sie 5pan po takich "stylistkach" za 100-150zl.;/ ale z 2str. nie wolno mierzyć wszystkich ta sama miara . tak samo będzie np. z paznokciami np. za 60-80zl. jedne spitola robotę a inna sie znajdzie gdzie będzie robić cuda;)
_________________

 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 26, 2011 7:21 pm   

Dziewczyny mam do odsprzedania kupon z groupona na przedłużanie rzęs metodą 1:1.
Płaciłam 89 złotych i za tyle go odsprzedam.
Doszłam do wniosku, że na ślub założę sobie kępki zamiast przedłużać rzęsy na dłużej.

Wszystkie dodatkowe informacje znajdziecie pod tym linkiem:
https://www.groupon.pl/of...ody-lodz/229600

kupon jest ważny do 31 lipca.
_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Nie Cze 26, 2011 7:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Cze 26, 2011 10:42 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
Moim celem był ślub bądź wyjazd na wakacje by nie musieć się malować, ale że w trakcie wypadania oczy już nie wyglądają tak ciekawie


kurcze, ja tez mialam taki cel, na slub i wakacje, a potem mozna najwzyzej chyba zdjac, jak sie nie chce przedluzac?? Nie trzeba w nich chodzic az wszystkie wypadną?

Agulka, czemu rezygnujesz? Z powodu miejsca/salonu, ilosci rzes w gruponie (za mala ilosc) czy po prostu nie chcesz robic sobie potem klopotu uzupelnianiem?
Ostatnio zmieniony przez Malena Nie Cze 26, 2011 10:45 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 26, 2011 10:50 pm   

Malena,właśnie dlatego:
Malena napisał/a:
nie chcesz robic sobie potem klopotu uzupelnianiem


Kępki mi megi przyklei i będę je mogła bez problemu zdjąć.
Doszłam do wniosku, że nie chcę kombinować przed samym ślubem. A po ślubie zostaną 2 tygodnie ważności więc na ślub siostry (10.09) musiałabym już uzupełniać...
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Cze 26, 2011 11:04 pm   

rozumiem. Gdyby był wazny 2 tygodnie dłuzej, chętnie bym odkupiła od Ciebie. A z ciekawości - do jakiego jest salonu i na ile rzęs?
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 5:37 am   

Malena, wrzuciłam wcześniej linka do tej oferty... tam jest napisane jaki to salon (na Bartoka). Odnośnie ilości rzęs nie ma żadnej informacji.
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 7:27 am   

Malenka najczęściej dziewczyny czekają jak same wypadną
ponieważ zdjęcie rzęs tez kosztuje, jest bardziej meczące niz samo zakładanie
_________________

 
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 12:22 pm   

joanna8411 napisał/a:
Zawsze będą zdania podzielone;)
mnie już trafiły sie 5pan po takich "stylistkach" za 100-150zl.;/ ale z 2str. nie wolno mierzyć wszystkich ta sama miara . tak samo będzie np. z paznokciami np. za 60-80zl. jedne spitola robotę a inna sie znajdzie gdzie będzie robić cuda;)

ja nie zakładam za dużo więcej niż 150, ale dziewczyny, nie ma reguły, miałam ostatnio kilka dziewczyn, które zakładały sobie w salonach, za sporo większe pieniądze i masakra, rzęsy poplątane, poprzyklejane jedna do kilku, jedna z babek miała część rzęs przyklejoną do skóry, coś strasznego :( a co gorsze, salon, w którym ona sobie zakładała rzęsy prowadzi też szkolenia z zakładania, masakra!
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 9:09 pm   

a to chyba wiem o jakim salonie mówisz;)
dzis byla u mnie pani z groupona bo tez chce sie wystawić;) i jak mi zaczęła opowiadać jak ludzie jej robią awantury,właśnie opowiadała mi o salonie gdzie sa szkolenia i jak cudnie robią;/;/;/
_________________

 
 
 
Aleksandra1604 

Wiek: 31
Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 10:03 pm   

Ja miałam takie same klientki. Dokładnie chodzi o salon na Narutowicza. Nikomu nie życze, żeby robił tam rzęsy. Dziewczyny nie dajcie się na ogłoszenia typu zabieg trwa 50 minut (koszt ok 169zł) . To naiwność.

[ Dodano: Pon Cze 27, 2011 11:06 pm ]
zdjęcie rzęs wasza kosmetyczka powinna wam zapewnić ZA DARMO!!!! to nie powinno nic kosztować. warunkiem jest- wasza kosmetyczka. Ja swoim klientką zdejmuję za darmo. nie swoim za dychę.
_________________
Każda Kobieta jest piękna :) pamiętajcie!
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 10:16 pm   

tak wlasnie o ten salon chodzi;/;/
_________________

 
 
 
Aleksandra1604 

Wiek: 31
Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 10:31 pm   

Dzisiaj miałam dziewczynę z tego salonu. opowiadała, że była źle traktowana, rzęsy założyła jej w 30 minut wszystkie wypadły. Zapłaciła najpierw 169 zł potem poszła po tygodniu żeby dopełniły jedna Pani powiedziała 50 zł, na co druga, że nie że za dużo miała dopełnione i 100 zł. a to przecież po zabiegu w tym salonie jej wypadły wszystkie rzęsy w tak krótkim czasie. A niby tam są szkoleniowcy. Na szczęście dziś była zadowolona. ;p
_________________
Każda Kobieta jest piękna :) pamiętajcie!
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 6:19 am   

No to samo mowila mi ta pani z Grouponu;/ masakra a rzesy same w sobie maja bardzo syntetyczne bo kiedyś tam byłam "mowie ooo super cos w lodzi"bo kupuje z Wrocławia ale byly do d......;/ wiec zamiast dbać o reputacje to wszystko psuja;/ masakra
_________________

 
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 1:52 pm   

Dziewczyny, czy rzęsy trzeba zdjąć u kosmetyczki czy czekać az wszystkie wylecą?
czy mozna jakims domowym sposobem je szybciej spędzić z oka? np. zamoczyc przy myciu głowy (teraz ich nie moczę)?
Ostatnio zmieniony przez Wife-to-be Sro Lip 06, 2011 1:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 10:08 pm   

mozesz poczekać a miedzy czasie używać do demakijażu tłustych płynów (np2fazowych) tłuszcz powoduje ze ładnie się odklejają ale nie od razu.
_________________

 
 
 
jola87 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 29
Skąd: Szadek
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 7:03 pm   

a co sądzicie o tym kuponie?
http://okazik.pl/lodz/dea...ie-urody-kariny
Nie miałam nigdy przedłużanych rzęs i nie mam pojęcia czy takie okazyjne kupowanie to dobry pomysł?
Mozę ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tym salonem?
A i jeszcze jedno, ile dni przed ślubem założyć rzęsy?
_________________
Jola
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 8:14 pm   

jola87 ja właśnie byłam w tym salonie z poprzedniego "rzutu" okazika. Tym razem zakupiłam trzy kupony, no ale to że ja byłam zadowolona jeszcze nie znaczy, że każdy inny też będzie:)
_________________

 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 10:48 pm   

Jola poczytaj wyzej jak skonczylo sie kupowanie na gruponie, np. z narutowicza ze teraz kazda z nas kogos ma na poprawki z tego salonu.
Powiem ci ze za 70zl. to nawet material sie nie zwroci wiec musisz byc bardzo ostrozna.
a rzesy mozesz sobie zrobic w tym samym tyg co wesele albo 2tyg wczesniej a uzupelnienie przed slubem
_________________

 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 1:11 pm   

Dziewczyny, chce zalozyc rzesy pierwszy raz, jak bedzie lepiej (pytam tych kosmetycznie doswiadcoznych oraz tych, co rzesy zakladaly) - czy zalozyc dzien przed slubem, czy isc teraz i zalozyc, a przed samym slubem uzupelnic?

Chce, zeby na swieżo wyglądały dobrze, boję się tego, że po 2 tygodniach już mi cześć powypada, będą nierówne, a uzupełnianie już nie da tak ładnego efektu.

Kiedy Wasze rzęsy wyglądają najlepiej?

Wolałabym iść raz przed samym slubem...
 
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 1:27 pm   

w dzień ślubu
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 1:30 pm   

niem napisał/a:
w dzień ślubu

w dzien slubu to moze lepiej nie. w koncu ten zabieg trwa okolo 3 godzin.
Malena, powiem Ci, ze ja sobie zrobilam tydzien przed i nic nie wypadlo. Ale ogolnie ja bylam niezbyt zadowolona. I Megi tez nie byla zadowolona, ze zrobilam to przedluzanie :)
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 1:40 pm   

Malena, ja idę w najbliższy piątek. Kuponu z groupona nie udało mi się odsprzedać więc coby kasy w błoto nie wyrzucać to idę.
Jeśli jesteś zdecydowana to ja poszłabym w czwartek przed ślubem.

Ja się bałam, że mi coś schrzanią i megi mi kępki przykleiła- wyglądało to super a rano po weselu zmyłam je razem z makijażem.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 1:40 pm   

anuszkaa napisał/a:
ogolnie ja bylam niezbyt zadowolona. I Megi tez nie byla zadowolona, ze zrobilam to przedluzanie

a napiszesz cos wiecej? czemu Ty bylas niezadowolona i czemu megi?
bo mi tez megi mowila, ze woli mi kepki dokleic, ale mi ostatnio po kepkach lzawily oczy i niestety kepki wygladaja sztucznie wg mnie..
 
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 1:45 pm   

Malena napisał/a:
a napiszesz cos wiecej? czemu Ty bylas niezadowolona i czemu megi?

ja bylam niezadowolona bo ta kobitka co mi robila, nie zrobila tego dokladnie plus dokleila za cienkie rzesy i praktycznie efektu nie bylo widac. Jedynie co to byly dluzsze. Ale i tak wlasnie Megi musiala mi wytuszowac, zeby oko lepiej wyglądało.
Megi w ogole odradzila mi przedluzanie rzes i tak jak Agulka napisala - albo kepki, albo zostawic swoje.

Chyba, ze naprawde chcesz przedluzyc, ale to wtedy zobacz dokladnie jakie grube ci kosmetyczka dokleja, zeby nie wyszlo, ze tak czy siak musisz je wytuszowac
_________________
Ostatnio zmieniony przez anuszkaa Sro Lip 27, 2011 1:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 2:34 pm   

a ich sie nie tuszuje? ja myslalam, ze warto i tak troche tuszem przejechac....a jak sie cienie lub puder osypuja w trakcie malowania, to co sie potem z nimi robi, zeby byly czarne i bez tego pylu?

anuszkaa, a gdzie zakladalas? skoro nie bylas zadowolona, tez bysmy chcialy wiedziec.
Ostatnio zmieniony przez Malena Sro Lip 27, 2011 2:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 2:55 pm   

Malena, moja koleżanka ostatnio zrobiła sobie takie rzęsy i na drugi dzień wyglądała bosko :) także ja Ci polecam ostatnie dni przed ślubem. Ona ma je tak zrobione, że nie trzeba ich już tuszować :) Miała zakładane 11 i 12 i są rewelacyjne :) Ciągle teraz patrzę jej w oczy :) wydaje mi się, że jak się cień osypie to wystarczy wyczesać go szczoteczką do rzęs, kumpela mówi, że nie ma z tym problemu :)
_________________
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 4:28 pm   

Elwirka1 napisał/a:
wydaje mi się, że jak się cień osypie to wystarczy wyczesać go szczoteczką do rzęs, kumpela mówi, że nie ma z tym problemu
Dokładnie, ja tak robie i mimo intensywnych kolorów cieni zawsze wszystko sie usuwa.
_________________

 
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 5:43 pm   

moja kolezanka tez ma takie super dlugie i grube, w ogole ich nie tuszuje :) Myslalam, ze i moje takie wlasnie beda. Ale zrobilam w innym salonie - skusilam sie na promocje, niestety. A robilam w salonie kosmetycznym w Zgierzu, nazwa i tak Wam nic nie powie :P
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 10:41 pm   

no właśnie lipa bo po to przedłużacie zeby bylo widać;)
ja miałam do swojego ślubu i jak byłam malowana w ogóle nie przeszkadzały
Ale jak najbardziej polecam przed slubem pare dni lub nawet dzien przed
_________________

 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 11:05 pm   

Malena napisał/a:
Dziewczyny, chce zalozyc rzesy pierwszy raz, jak bedzie lepiej (pytam tych kosmetycznie doswiadcoznych oraz tych, co rzesy zakladaly) - czy zalozyc dzien przed slubem, czy isc teraz i zalozyc, a przed samym slubem uzupelnic?

Chce, zeby na swieżo wyglądały dobrze, boję się tego, że po 2 tygodniach już mi cześć powypada, będą nierówne, a uzupełnianie już nie da tak ładnego efektu.

Kiedy Wasze rzęsy wyglądają najlepiej?

Wolałabym iść raz przed samym slubem...


Malena, moja przyjaciółka przedłużyła sobie rzęsy dzień przed panieńskim = 8 dni przed ślubem. Jak ją zobaczyłam na panieńskim właśnie, to nie mogłam się napatrzeć - wyglądały naturalnie (w sensie samych rzęs) i były kosmicznie długie :smile: Efekt naprawdę piorunujący, była bardzo zadowolona. Sama zachorowałam wtedy na przedłużanie :wink: A jak ją pytałam na weselu, to mówiła, że trochę w tygodniu jej wypadło (wiadomo, razem ze swoimi), choć ja nie widziałam wielkiej różnicy. Ale myślę, że dla własnego komfortu najlepiej dzień - dwa przed ślubem, co by ich za dużo nie zgubić, ale też się przyzwyczaić, no i jednak przedłużenie 1:1 trochę trwa, więc nie wyobrażam sobie, żeby mieć na to czas w dzień ślubu.
_________________


 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Lip 28, 2011 11:13 am   

dzieki za odzew dziewczyny, pojde dzien przed, w piatek:):) w tym samym salonie bede robic paznokcie, zeby nie jezdzic juz po calym miescie, ale i tak posiedze kurcze z 5 godz, he he:)
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lip 28, 2011 9:10 pm   

nooooo posiedzisz;)rzęsy z 2godz pazurki tez z 2godz;)a gdzie bedziesz robic?? daj pozniej opinie
_________________

 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lip 28, 2011 9:58 pm   

Malena zapytaj w salonie czy nie dałoby rady podczas zakładania rzęs robić jednocześnie manicure, byłoby szybciej :D No chyba, że ma to być robione przez jedną kosmetyczkę wtedy jednak byłoby to niewykonalne :lol:
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2011 1:39 pm   

joanna8411 napisał/a:
a gdzie bedziesz robic?? daj pozniej opinie


bede robic w salonie Beautica. Co prawda nie wiem, jak robią rzęsy, ale robiłam tam kiedys zelowe paznokcie i byłam zachwycona - były piękne, takie jak chciałam, nie za ∂ługie i wyglądały w miarę naturalnie, naprawdę profesjonalny pod tym względem salon. A nie mam czasu gdzie indziej szukać salonu, który robi rzęsy, wiec wszystko w jednym miejscu będzie.
M4rcysi4, heheehhe, tak by bylo najlepiej:):):)
 
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2011 7:12 pm   

Malena napisał/a:
robiłam tam kiedys

Mniej więcej kiedy,pamiętasz?A może pamiętasz kto Ci robił?
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lip 29, 2011 10:05 pm   

Ja sie nie wypowiadam na temat tego salonu;/;/Znam dziewczyny ze szkolen pazurki polecam w 100% co do rzes nie chce robic antyreklamy:( ale moze zmieniony jest personel i bedzie dobrze
Robila ci paulina pazurki czy ewelina??
_________________

 
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 30, 2011 8:28 am   

joanna8411 napisał/a:
Robila ci paulina pazurki czy ewelina??

A może jeszcze wcześniej Aga albo Justynka?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl