Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Buty do ślubu na platformie?????
Autor Wiadomość
ewastol86 

Wiek: 37
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Paź 25, 2010 4:50 pm   Buty do ślubu na platformie?????

Witam,
Szukam butów do ślubu w kolorze białym na platformie? Doradźcie gdzie mogę takie kupić?
Chciałabym,żeby nie były to buty na jeden raz.
Najlepiej jakby były z paseczkiem,bo mam tak drobne i małe stópki,że bez paska mi spadają z nóg.
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 1:53 pm   

Menbur, Aldo, Kazar - te polecam, nie zawiodłam się tych butach.
Menbury są w Esterze Novias (na 100%) i chyba w Sławie - ale taniej wychodzi kupić albo w necie, albo w normalnym sklepie. W Łodzi go niestety nie ma :zalamany:
Aldo i Kazar są w Manu.

Dobrym wyjściem jest zamówić u szewca. Gdzieś na Piotrkowskiej jest taki warsztat.
_________________
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 20, 2010 5:18 pm   

A ja takie chcę: http://lula.pl/lula/1,978...i_roku,,ga.html
Na Loubitn'a oczywiście mnie nie stać, ale nie tracę nadziei, ze do października cos się w końcu znajdzie. Może ktoś gdzieś takie widział?? :help:
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 20, 2010 8:00 pm   

tomcia napisał/a:
Loubitn'a

Louboutin'a :wink:


Na Allegro są m.in. takie z New Look:



I faktycznie w Galerii było ich pełno.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 21, 2010 7:46 pm   

Ja to nawet przepisać dobrze nazwiska nie umiem;) Te co wkleiłaś kryszka to rzeczywiście mniej więcej to, czego szukam, ale liczy się to coś, jakość wykonania. Te z galerii, ktora wkleiłam sa trochę subtelniejsze IMHO. Przede wszystkim muszą byc ze skóry naturalnej, ale tego faktycznie nie napisałam. No i nie takie olbrzymie platformy, bo bym do ołtarza nie doszła:) Straszna ze mnie maruda:) Natomiast wiem przynajmniej, że warto szukać. Dzięki kryszka! :)
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 21, 2010 8:12 pm   

Na Allegro są też (podobno) Louboutin'a w licytacji od 300/400 zł. A! Widziałam też w Salamandrze.

Buty na topie, do ślubu masz trochę czasu, więc jest duża szansa, że w końcu trafisz na te właściwe.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 1:34 pm   

znalezione na allegro





_________________
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 11, 2011 3:21 pm   

te czwarte (z odkrytym palcem i kokardką) są piękne:)
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 12, 2011 1:20 am   

Mierzyłam dziś podobne w manufakturze w Prima Moda. Były śliczne, na bardzo wysokich szpilkach ale niestety spadały mi z pięty mimo rozmiaru 35 i stopa nie leżała dobrze na bucie, tylko opierała się na palcach i pięcie a w środku przestrzeń - chyba mam nietypowa stopę albo te buty są słabo wyprofilowane. Tak czy inaczej polecam bo są piękne.
_________________

 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Sob Mar 12, 2011 10:09 am   

buty piękne tylko jak w nich tańczyc? :?
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 12, 2011 12:31 pm   

Na pewno jeśli takie buty mają około 12 cm lub więcej, to trudno w nich chodzić a co dopiero tańczyć. Na pewno jest łatwiej gdy ktoś ma dużą stopę, bo przy moim rozmiarze to mam stopę prawie w pionie i po godzinie na pewno ledwo bym chodziła. Nosze buty na 10cm obcasach ale wtedy już są super wyprofilowane i nie czółenka, tylko botki albo z paseczkiem.

Jeśli któraś z was jest fanką takich bardzo wysokich szpilek na sporych platformach to polecam ALDO. Mają ich tam teraz sporo - w żadnych nie wyobrażam sobie chodzenia a już na pewno nie wesela.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hellen Sob Mar 12, 2011 12:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adagio85 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Wrz 2014
Posty: 22
Skąd: łódz
Wysłany: Sob Wrz 27, 2014 1:29 pm   

Dziewczyny czy jest możliwośc zakupienia ślubnych butów na koturnie?
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sob Wrz 27, 2014 8:41 pm   

adagio85, zapytaj w Karinie, bo dziś w Krakowie w ich salonie widziałam dwie pary na koturnie (jedna brokatowa) :)
_________________
 
 
zanetak 

Dołączyła: 12 Sie 2014
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 28, 2014 8:35 am   buty

A ja mam rozmiar stopy 33 :( i niestety tylko allegro pozostaje i buty pod wymiar na zamówienie. Tak, więc polecam. Ja mam jednego allegrowicza sprawdzonego, który zrobił mi na wesele kolegi buty na 14 cm obcasie-platformie. Super wyprofilowane- wytańczyłam w nich całą noc, nie miałam potrzeby zdjęcia bucików nawet na chwilę :) na swój ślub też będę u tego pana zamawiała pod wymiar.
 
 
nisia1988 

Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 43
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Mar 22, 2015 3:04 pm   

a czy slyszalyscie o wkladkach do butow dla Pana Mlodego?
tak zeby dodac choc 3 cm :)
Moj Luby jest wyzszy ode Mnie tylko 8 cm ale wiadomo ze kazdy centumetr tutaj sie liczy a taka wkladka to zawsze jakies rozwiazanie. Moge zalozyc buty wyzsze choc o te kilka cm :)
 
 
satri 

Dołączyła: 14 Sty 2014
Posty: 26
Skąd: stąd
Wysłany: Nie Mar 22, 2015 6:11 pm   Re: buty

zanetak napisał/a:
na swój ślub też będę u tego pana zamawiała pod wymiar.


A czy mozesz podac na niego namiar? Ja mam jedną stopę dłuższą od drugiej :(

nisia1988 napisał/a:
a czy slyszalyscie o wkladkach do butow dla Pana Mlodego?


Ja słyszałam i chciałabym spróbować wcisnąć to mojemu, ale czy ktoś ma jakieś opinie nt tego gadżetu?
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Mar 23, 2015 9:27 am   

ale przecież każdy lakier męski, elegancki but ma obcas, ok. 1,5 - 2 cm :) jeszcze dodatkowo chcecie Panów podwyższać?
_________________


 
 
Ef1 

Dołączyła: 01 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 24, 2015 9:37 am   

Fajne buty na platformie mają w salonie Impressja na wschodniej, tam kupowałyśmy ostatnio buty - moja siostra do ślubu, ja do sukni wizytowej (kolorowe też mają w ofercie)
 
 
Yaśmina 

Dołączyła: 21 Gru 2014
Posty: 35
Skąd: Łeczyca
Wysłany: Nie Mar 29, 2015 7:56 pm   

Tylko w sumie to po co facetowi dodawać wzrostu jak mówisz że jest wyższy o 8cm?
 
 
M-Martusia 

Dołączyła: 16 Lut 2015
Posty: 213
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Mar 30, 2015 6:48 pm   

nisia1988 napisał/a:
a czy slyszalyscie o wkladkach do butow dla Pana Mlodego?


Wydaje mi się, że jeśli będzie to tylko wkładka to może ty wygląda dziwnie, albo by nie wygodne. W końcu byty są jednak projektowane pod jakąś wysokość stopy.
O butach podwyższających mężczyznę słyszałam, ale to raczej chodziło o podwyższenie obcasa w bucie, ewentualnie coś na kształt platformy, a nie wkładkę wewnątrz gotowego buta.
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl