Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"SOMGORSI"
Autor Wiadomość
badman 

Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 9:43 am   "SOMGORSI"

Witam Wszystkich. Chciałabym dowiedzieć się czy ktoś z Was słyszał o tym zespole? Macie może jakieś doświadczenia z nim? Rozważam zaproszenie ich na Nasze wesele, ale nie ma żadnych opinii (i to mnie troszkę martwi). Będę wdzięczna za informacje :)
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 9:58 am   

Cytat:
ja w 100% mogę polecić zespół "SOM'GORSI"!! Jest to zespół, który poznałem na pewnym weselu w mojej pracy kelnera. Poleciłem go moim 3 znajomym, którzy pobierali się w 2006, wszyscy go wzięli i byli bardzo zadowoleni, a my z Martą też mamy go już zamówionego na nasze weselicho. Jeśli chciałabyś namiar na nich, daj znać, to Ci podeślę na priva.


post napisany przez użytkownika marta+fifi
-> http://www.forum.wesele-l...ghlight=#138759
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
badman 

Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 1:39 pm   

Dzięki wielkie, nie mogłam tego sama znaleźć :P

A może jakieś nowsze opinie? No dalej, nie bójcie się :P
 
 
Malgorzata Kali 
Firma

Wiek: 44
Dołączyła: 17 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Łódz
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Mar 18, 2011 12:08 am   

post usunięty - post konkurencyjnego zespołu Akord - nieładnie !
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sob Mar 19, 2011 10:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pią Mar 18, 2011 6:22 pm   

Dziwnym trafem nowi użytkownicy piszą takie komentarze :?
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 18, 2011 6:36 pm   

kalinamirek napisał/a:
cena za zespół 4500 zł nie przeraziła mnie. Myślałem, że za taka kwotę zespół zagra jak należy

Kasa to nie wszystko i nie zawsze świadczy o jakości usług.
Możecie mieć tylko do siebie pretensję, że po prostu nie sprawdziliście jak gra ten zespół....

Zakładając oczywiście, że to wszystko prawda a nie tylko oczernianie. :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 18, 2011 7:20 pm   

nie kosztuje to wiele wysiłku przejechać się na jakieś wesele które gra zespół i posłuchać ich pod salą jak się sprawują w warunkach weselnych. Demo często nie oddaje realnie możliwości zespołu. A moje spostrzeżenie odnośnie stosunku ceny do jakości?otóż z mojej analizy wynika że im drożej tym grają gorzej...przykro mi ale tak jest...sprawdziłam wiele zespołów zanim wybrałam ten który zagra u nas...ale przynajmniej wiem czego się spodziewać...nie był najtańszy,ale najdroższy też nie..tak po środku....wiadomo że wszystkiego nie wiemy nigdy na 100%...ale im dokładniej sprawdzimy tym większe prawdopodobieństwo że się nie natniemy.....
_________________

Ostatnio zmieniony przez Emmi Pią Mar 18, 2011 7:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Filip's 

Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Grodzisk
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 6:24 pm   

Witam wszystkich!!
Jako jeden z członków zespołu SOMGORSI z Huty Żabiowolskiej oświadczam że w miesiącu marcu nie graliśmy żadnego wesela!!
Jesteśmy przekonani że jeden z konkurencyjnych zespołów próbuje Nas oczernić pisząc takie wypowiedzi. Jedyna prawdziwą informacja, z którą możemy się zgodzić to miejscowość.
Przez takie "głupie", nieprawdziwe posty opinia nad którą pracowaliśmy wiele lat została zachwiana.
Wszystkich którzy mają wątpliwości (i nie tylko tych) zapraszamy do Nas na próby, co udowodni że gramy tylko i wyłącznie na żywo!!

Pozdrawiamy!!
Ostatnio zmieniony przez Filip's Pon Maj 02, 2011 6:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
urban221000 

Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: WARSZAWA
  Wysłany: Nie Wrz 04, 2011 9:13 pm   

ZESPÓŁ ''SOMGORSI'' POD PRZEWODNICTWEM TOMKA. GRALI U NAS NA WESELU 23.07.11 W ZIELONCE POD WARSZAWA! MOŻNA W 100% LICZYĆ I BYĆ SPOKOJNYM O DOBRE WESELE!!! WSZYSTKIE UTWORY GRANE SĄ NA ŻYWO!
KASI VOCAL JEST PO PROSTU OSZAŁAMIAJĄCY! TOMEK PROWADZĄCY ZABAWĘ DAJE POPALIĆ WSZYSTKIM :) :) FILIP WYMIATA NA SAKSOFONIE... JANEK NA KLAWISZACH ZROBI WSZYSTKO :) :) WIESIEK I JEGO GITARA BASOWA TWORZĄ JEDNOŚĆ! KAZIK NA GITARZE ELEKTRYCZNEJ WYDAJE NIEBANALNE DŹWIĘKI :)

WSZYSCY GOŚCIE ZACHWALALI ZESPÓŁ!!!

DODATKOWO U NAS GRALI PRZED DOMEM! ZROBILI FURORĘ!!!

Z KAŻDYM Z NICH MOŻNA SIĘ POROZUMIEĆ! SA OTWARCI NA PROPOZYCJE. MAJA TEZ SWOJE POMYSŁY KTÓRE SA REWELACYJNE!

ZESPÓL BEZBŁĘDNY!!!!

WSZYSTKIM NARZECZONYM ŻYCZYMY ABY TRAFILI NA TAKICH LUDZI!
OCZYWIŚCIE POLECAMY BARDZO GORĄCO ZESPÓŁ ''SOMGORSI'' POD PRZEWODNICTWEM TOMASZA POWĄZKI!!!

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA SUPER ZABAWĘ

KASIA I RAFAŁ
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Wrz 04, 2011 10:30 pm   

urban221000, proszę nie pisać z Caps Lockiem jest to niezgodne z regulaminem obowiazującym na forum jak również z obowiązującą netykietą
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl