Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
babeczki zamiast tortu :)
Autor Wiadomość
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 7:07 pm   babeczki zamiast tortu :)

co sądzicie o zamówieniu babeczek zamiast standardowego tortu??
czy już któraś z Was miała podobny pomysł na swoim weselu??

cake_reception_782_10_m.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1118 raz(y) 24.85 KB

_________________

 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 8:10 pm   

U mnie były babeczki, ale na stole słodkości :) Cieszyły się bardzo dużą popularnością, ale na pewno bym nie zastąpiła nimi tradycyjnego tortu.
_________________
 
 
Ewelina caterin 
Firma

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 312
Skąd: Pabianice
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 9:48 am   

Wydaje mi się że to zły pomysł. Tort weselny to tradycja. Orkiestra śpiewa przy tym piosenke " Tort weselny kroić czas ". A jak Twój narzeczony się na to zaopatruje.
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13829
 
 
Michasia 


Wiek: 42
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 12:08 pm   

A ja uważam,że to super pomysł. U mnie orkiestra nic nie śpiewała, nawet nie znam tej przyśpiewki:) o której piszę Ewelina caterin.

Ja myślę,że to będzie nowatorskie i ciekawe dla gości a jeśli będą dodatkowo smaczne to będą zachwyceni.
_________________
,
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 12:09 pm   

Ja bym się raczej nie zdecydowała.
Po pierwsze dość droga impreza, babeczki wyjdą nieco drożej niż klasyczny tort. Chyba że weźmiesz małe babeczki, ale wtedy na pewno znajdzie sie kilka osób które wezmą więcej niż jedną, więc trzeba tych babeczek więcej zakupić. Jak będą nieduże to goście zjedzą i mogą czuć niedosyt ;)
Poza tym starsze pokolenie może czekać nadal na tort = bo przecież babeczki to nie tort ;P
Po drugie mimo że to co wkleiłaś jest ładne to jakoś tak bardziej pasuje mi na przyjęcie cateringowe niż wesele.
Ewelina caterin napisał/a:
Orkiestra śpiewa przy tym piosenke " Tort weselny kroić czas "
to akurat mnie nie przekonuje bo u mnie w czasie wjazdu i krojenia tortu lecial marsz imperatora z gwiezdnych wojen ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 12:45 pm   

kolejny pomysł z za oceanu ... ja wole tradycyjny tort,
jak pisały dziewczyny przede mną starsze pokolenie może nie zrozumieć o co chodzi z tymi babeczkami

ja mam nawet problem z jedzeniem bajaderki a co dopiero takiej babeczki np. z kremem, cała bym się pobrudziła jedząc je ustami, papilotki trzeba zdejmować palcami i znowu cała bym się wysmarowała ... jak dla mnie za brudzące

kolejna sprawa - cena ...niestety jest to dosyć drogi dodatek jedna babeczka około 10-15zł (w którymś wątku sloneczkoo pisała o takiej prawdziwej babeczce z kremem tortowym) są jeszcze zwykłe muffinki za około 3-5zł/szt są one z suchego ciasta, są niesmaczne i już na pewno nie zastąpią tortu


uważam że krojenie tortu = bezcenne
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 12:53 pm   

Ewelina caterin napisał/a:
Orkiestra śpiewa przy tym piosenke " Tort weselny kroić czas ". A jak Twój narzeczony się na to zaopatruje.


i mnie też to nie przekonuje - u nas, gdy pojawił się tort, orkiestra grała 'Congratulations' Cliffa Richarda :smile:
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 1:11 pm   

PositiveAga napisał/a:

uważam że krojenie tortu = bezcenne


i to zdanie obrazuje moje podejście do babeczek zamiast toru :P

dodałabym jednak wspólne krojenie tortu- bezcenne :)
_________________
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 6:50 pm   

kakonka napisał/a:

uważam że krojenie tortu = bezcenne

i to zdanie obrazuje moje podejście do babeczek zamiast toru :P

dodałabym jednak wspólne krojenie tortu- bezcenne :)


zgodzę się w 100% , tort to tort :)
_________________


udanego dnia Gość
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 9:07 pm   

My niedawno spotkaliśmy się z ciasteczkami z wróżbą zamiast tortu. Wszyscy podchodzili do mikrofonu i czytali wróżbę, było sporo śmiechu.

ps. A co do tej piosenki " Tort weselny kroić czas" to już na pewno wolałbym ciasteczka czy też babeczki, byle by tylko tego nie słyszeć :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 10:34 pm   

haha :) bardzo dziekuję za wasze opinie :) każda z nich ma w sobie dużo prawdy :)

tak, cena znacznie wyższa, ale i tak się nad tym oboje zastanawiamy :) jestem wdzięczna za wasze zdanie, na pewno pomoże mi to podjąć decyzję :)
jak znajde wolną chwilę poszukam w necie jaka firma oferuje taką usługe i jakie są jej koszta :)
_________________

 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 10:42 pm   

Haliśka Band napisał/a:
Wszyscy podchodzili do mikrofonu i czytali wróżbę,


aaaaaa, już sobie wyobrażam naszych 150 gości czytających wróżby do mikrofonu. Pół wesela by na to :smile: zeszło

Mnie się babeczki podobają, jak ktoś chce to czemu nie. Tylko jak to wspólnie pokroić? :wink:
_________________
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 10:48 pm   

EwaM napisał/a:
Tylko jak to wspólnie pokroić?
można wspólnie zdmuchnąć Duuużaaaa ilość świeczuszek :P
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 10:48 pm   

Ja generalnie nie jestem przeciw, ale sama bym czegoś takiego nie chciała.

EwaM napisał/a:
jak to wspólnie pokroić?


Można zamówić coś w tym stylu:


i wtedy wspólnie pokroić górę i dać np rodzicom :)
_________________
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 10:53 pm   

ojjj takkkk :) dla mnie jest to ekstra :) hihihihihi :) mnnniaammmmmmmm
_________________

 
 
Michasia 


Wiek: 42
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 12:26 pm   

Mnie się podoba i nie rozumiem o co chodzi z tym wspólnym krojeniem?Naprawdę to takie ważne? My pokroiliśmy wspólnie jeden kawałek, potem kroiła już kelnerka i wcale to nie było dla mnie ważne.
Babeczki można wspólnie zanieść rodzicom.
Ja lubię takie innowacje weselne:)))
_________________
,
 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 04 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 1:32 pm   

Pomysł z babeczkami jest fajny i sama myślałam nad tym rozwiązaniem. Ale jak już dziewczyny pisały to kosztowne. Fakt, że starsze pokolenie może nie zrozumieć, ale jak dobrze pamiętam to taja ma mieć akurat dużo młodych ludzi na weselu, więc myślę, że u niej okaże się to trafioną decyzją. Każdy ma inną sytuację, innych znajomych i określa ten pomysł według siebie. To co u jednych by nie przeszło u innych okaże się hitem. A jeśli chodzi o krojenie to nie uważam tego za jakiś nieodłączny element wesela, choć faktem jest, że to bardzo miła tradycja :)
_________________
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 4:36 pm   

Cytat:
jeśli chodzi o krojenie to nie uważam tego za jakiś nieodłączny element wesela, choć faktem jest, że to bardzo miła tradycja
_________________


no ja też własnie nie widze nic takiego w tym krojeniu :) ja na prawdę, zupełnie o tym nie myslalam :)
tak, u mnie więcej młodych ludzi będzie :) a ze starszym pokoleniem, to jedynie 2 babcie :P jak znajde cenę to się podzielę swoja wiedzą :)
aaaaaa.... dzisiaj robię te reklamowene w tv muffinki z dżemem :) hihih
_________________

 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 1:19 pm   

hmm wygląda to ładnie, zwłaszcza w formie tortu, ale chyba bym się nie zdecydowała, bo babeczki są takie zbyt ... pospolite, nie twierdzę, że tort je się tylko na weselu, ale mimo wszystko jest jakiś taki bardziej odświętny
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
prestige 
Firma


Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 16
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 7:21 pm   

Pomysł z babeczkami jest fantastyczny. Dużo par się teraz decyduje na takie rozwiązanie. Można ją zapakować jeśli gość nie będzie chciał zjeść od razu. Z kawałkiem tortu już tego nie zrobimy. ostatnio widziałam tort w kształcie gigantycznej babeczki.
_________________
Prestige
 
 
ewa__150 

Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 11:43 am   

sama od barrrrdddzzzooo dawna zastanawiam się nad babeczkami Wygladają one cudownie nie ma tyle zamieszania z krojeniem i długiego oczekiwania na swój kawałek Jako młodzi możemy pokroić górę i nią się nakarmić albo poprostu przełamać babeczke na pół zamiast ją kroić co wydaje mi się jeszcze bardziej romantyczne i urocze Ja chyba się zdecyduję tym bardziej że uwielbiam wszelkie innowacje w tradycyjnej wersji wesela
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 2:02 pm   

te babeczki są bardzo fajne i ślicznie to wygląda :)
tak słodko...
Jednak ja bym nie wybrała babeczek. Tort to tradycja, podstawowy element uroczystości weselnej.
Sam moment krojenia przez Parę Młodą. Nie wyobrażam sobie kroić... babeczki.
Taki babeczkowy tort to naprawdę fajna sprawa. Ale jako dodatek. Wiadomo, w mniejszym wydaniu.
_________________
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 3:10 pm   

ale tez mozna sie kawałeczkiem dokarmić..............haahah całą babeczke mężusiowi wcisnąc do buzi:)
Bardzo ładnie to wyglada ...ciekawe czy smaczne:)

mysle ze to zalezy tez od stylu imprezki itp, jak mamy weselicho wiejskie, stoly zarywajace sie od bimbru, gotujace kucharki, wielka szyna na stole, to troszke te babeczki nie pasuja,czywesele z kapela góralska, to wtedy mysle tradycyjny tort, ale to juz moje zoboczone szczegóły zawodowe:)
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 8:13 pm   

Te ostatnie wklejone przez agulkę to fajny kompromis. :) O ile oczywiście babeczka przypomina tort, a nie muffinkę.
Na górze kawałek do pokrojenia, a reszta poporcjowana od razu na talerze. Szybko i sprawnie.

No i oczywiście zależy od charakteru imprezy, jak pisze megi, i budżetu Pary Młodej. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sob Sty 08, 2011 12:34 pm   

wiecie co, jest problem z tymi babeczkami. popytałam w przypadkowych cukierniach, czy wykonują takie usługi.. byli z lekka zdziwieni moim pytaniem :-?

ja też tak własnie sobie pomyślalam o tym wciśnięciu całej babeczki mężulkowi :)
ale byłby ubaw :cool:

nasze wesele bedzie raczej w nowoczesnym stylu, u nas akurat bardzo by pasowało, ale oczywiście każdy wybiera to co się jemu podoba :)
_________________

 
 
eewwllaa 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 40
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 3:06 pm   

Wiadomo każdy wybiera co mu się podoba, ale jak dla mnie tort na weselu musi być :) babeczki są super ale jako dodatek
_________________

 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 6:16 pm   

ja marzę o takim torcie właśnie :)
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 5:05 pm   

dziewczyny, a jak to wygląda cenowo? Bo słyszałam, że takie torty są bardzo drogie.
 
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sro Sty 12, 2011 9:10 am   

cenowo dość drogo, szczegolnie, że ta usługa jest mało popularna..
ale co źródło to inna cena..
a w wielu cukierniach odmawiają takiej usługi
_________________

 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sty 12, 2011 3:39 pm   

taja napisał/a:
no ja też własnie nie widze nic takiego w tym krojeniu :)

Ja też nie :roll: Mi się podobają babeczki ;)
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Sty 19, 2011 1:29 am   

kilogram tortu złożonego z babeczek kosztuje ok. 100 zł. (Jeden kilogram starcza dla ok. dziesięciu gości...trochę drogo,,ja to mam 60 gości, ale przy 120 to juz niezłą cena za tort...
 
 
 
ewella 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 96
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 19, 2011 8:39 am   

JA bym chętnie zrezygnowała z tradycyjnego tortu na rzecz takiego "babeczkowego", bo jest praktyczniejszy, nie trzeba babrać się z krojeniem, poza tym kiedy podawany jest tort goście są z reguły juz najedzeni i chętniej zjedli by symboliczną babeczkę niz kawał tortu... Ale cena niestey odstrasza. Tak jak napisała Malena, przy weselu na 120 osób jak u mnie, tort z babeczek kosztowałby grubo za dużo... A wydać 1500 zł na tort to szaleństwo...
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 2:04 am   

kilka inspiracji:





_________________
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 10:34 am   

ostatnio w Tv oglądałam program o nowo powstałej firmie produkującej muffiny:
http://so-sweet-project.b.../p/zdjecia.html
_________________

 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 12:10 pm   

naliczyłam że tutaj na zdjęciu jest około 100 babeczek
i tak to by wyglądało



a tutaj inne pomysły:



_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 12:35 pm   

ciekawe tylko czy te babeczki nie są za słodkie...
_________________

 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 25, 2011 1:00 pm   

Mniam ale smakowicie wyglądają te babeczki :dreaming: Bardzo ładne są :razz:
 
 
motylek666 

Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 95
Skąd: z okolicy
Wysłany: Nie Cze 19, 2011 4:39 am   

uważam te babeczki za świetny pomysł - sami też zamówiliśmy takie babeczki oczywiście w kolorach przewodnich ale będą dodatkiem bo podstawa to tort (jakoś nie potrafiłam z niego zrezygnować )
za słodkie nie będą bo kremy się wybiera samodzielnie - płacimy 2,5zł za babeczkę będą miały ciasto na tym nadzienie owocowe i na to krem na bazie śmietany (w dwóch kolorach różowym i zielonym tak jak barwy wesela) - uważam że nie trzeba się ubrudzić żeby taką babeczkę zjeść - po to są widelczyki i talerzyki
nie zdecydowałam się na pokrycie ani tortu ani tych babeczek masą lukrową bądź marcepanową bo one faktycznie są słodkie i bywają mdłe i pani w cukierni nam to odradziła
 
 
nowyalf 
Firma

Wiek: 50
Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 01, 2011 5:53 pm   

Myślę że nic nie zastąpi tradycyjnego tortu weselnego, najbardziej podobaja mi się białe skromne torty z bitej śmietany delikatnie przystrojone czerwonymi żywymi różami, ale to kwestia gustu
 
 
Esmeralda 

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 2:47 pm   

fajny pomysł, ale są dużo droższe niż tort i w ogóle w cukierniach raczej dziwią się jak się pyta o taką formę tortu
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Sie 25, 2011 10:39 pm   

U nas były małe torciki i jeden większy, do krojenia. Goście byli zachwyceni. Smakowo super, wygląd bajer. Cena- nam wyszło tyle co za zwykły tort. Wyszło bajecznie :)
_________________

 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 9:20 am   

marciami, widziałam na zdjęciu :) super wyglądało :) tylko mi sie wydaje, że twoje babeczki były całkiem spore.. jeżeli będziesz miała zdjęcie z bliska bardzo fajnie jak nam pokażesz :)
_________________

 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 11:01 am   

taja, to nie były babeczki tylko małe okrągłe torciki ;) gabarytowo nie były aż takie duże, wagowo odpowiadały jednemu kawałkowi zwykłego tortu. Nikt nie zostawił nawet kawałka. :) Jedli, aż się uszy trzęsły. jak będę mieć lepsze zdjęcia (muszę je wysępić od wujka :D ) to Wam tu wrzucę :) Chętnie podzielę się tez namiarami na tego cukiernika. Facet się spisał na medal :)
_________________

 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 11:09 am   

marciami napisał/a:
Chętnie podzielę się tez namiarami na tego cukiernika. Facet się spisał na medal
no to czekam :) ja w dzień ślubu mam urodziny, więc pomyslałam, że może takie babeczki fajnie zrobione z gałką lodową to będzie fajny pomysł :)
_________________

 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 12:15 pm   

Ustaliłam z PM, że oprócz tortu i ciast u naszej kucharki zamówimy takie babeczki-torciki. Muszę tylko wymyślić jak to będzie wyglądać :)
_________________


 
 
PaniAga 


Dołączyła: 25 Sty 2012
Posty: 68
Skąd: z internetu
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 6:18 pm   

UUU... dawno tu nikt nie pisał. Ja uważam że to świetny pomysł tort z "babeczek". Jest to też eoleganckie. I nikt nie pówi "NIE" tylko z ciekawości chętnie wyciąga ręke po przepiękny kwadracik.
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14478
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 2:08 pm   

Ja też bardzo chciałabym mieć babeczki na moim weselu, ale jako dodatek. Gdzie zamawiałyście takie piękne babeczki?

Motylek, może zdradzisz gdzie zamawiałaś ?
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 1:26 pm   

Jesli ktoś nadal jest zainteresowany, to mogę na priv podać numer do cukiernika, u którego ja robiłam taki tort. Zdjęć dobrych tortu nie mam niestety. Może uda mi się pokazać fragment filmu z wesela, na którym kamerzysta dobrze ujął nasz tort.

[ Dodano: Sob Lut 18, 2012 9:19 pm ]
Fragment filmu, na którym widać nasz tort złożony z wielu mniejszych torcików. :) jakoś kiepska, bo oryginalny film musiałam przekonwertować, aby móc ten jeden fragment wyciąć. mam nadzieję, ze mimo wszystko ktoś coś ujrzy :)

https://picasaweb.google.com/105940377755246856196/Filmiki#5710571042925848482
_________________

 
 
Korina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 4:05 pm   

Mi też się bardzo taki pomysł podoba i jeśli cenowo będzie ok, to chce taki "babeczkowy tort" na swoim weselu. Tym bardziej, że nie planujemy olbrzymiej imprezy.
Z doświadczenia też wiem, że goście już się tak tym tortem nie zajadają, wiec myślę, że jedna babeczka na osobę będzie wystarczająca, chociaż na pewno trzeba wziąć je z lekkim zapasem.
I właśnie takie coś jak na zdjęciach wyżej, czyli normalna tortowa góra i na dole babeczki byłoby idealne:)
Tylko właśnie prosiłabym jeśli macie namiary na jakieś cukiernie, które robią takie rzeczy w woj. łódzkim. Z góry dziękuję!
_________________


 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 03, 2013 12:46 pm   

Jeszcze kilka inspiracji











Nie spotkałam się jeszcze na żadnym weselu/przyjęciu z tortem z babeczek. Szkoda :) Sama zdecyduję się raczej na tradycyjny tort, ale uważam, że to ciekawy pomysł. Na styczniowych targach ślubnych było duże zainteresowanie tortami z cupcake'ów.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl