Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Polecam obrączki niemieckiej firmy BREUNING w M1
Autor Wiadomość
magda_lukasik 

Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 8:57 am   Polecam obrączki niemieckiej firmy BREUNING w M1

Witam,
serdecznie polecam obrączki niemieckiej firmy BREUNING w M1,
przed wyborem tych jedynych bardzo dużo nachodziliśmy się z moim przyszłum mężem ponieważ we wszystkich firmych jubilerskich nie znależliśmy nic, co powaliłoby nas na kolana,
przez przypadek trafiłam do sklepu jubilerskiego w M1 na brzezińskiej i przyznam że nie wiedziałam na który model się zdecydować, to samo było z Piotrem, czas realizacji jest błyskawiczny my swoje mieliśmy już po tyg ale Pani pracująca mówi że ok 2 tyg trwa realizacja zamówienia.
Obrączki są przysyłane z Niemiec, podobno jest to jedyny jubiler który ma w ofercie obrączki tej firmy, może nie byly najtańsze ale jakość wykonania jest powalająca,
serdecznie polecam, my ostatecznie zdecydowaliśmy się na:

obraczki.jpg.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1211 raz(y) 8.18 KB

obraczki.jpg.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1089 raz(y) 8.18 KB

 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 10:00 am   

Przejrzałam ich stronę i powiem, że średnio mi się podobają. Ich główną wadą jest to, że chyba wszystkie damskie mają kamień. A ja chcę bez. Jak dla mnie-żadna rewelacja. No, ale to rzecz gustu.
_________________

 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 9:21 pm   

a ja uwazam, ze wiele modeli maja bardzo ladnych, a z kamyka zawsze mozna zrezygnowac..
_________________
 
 
magda_lukasik 

Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 8:32 pm   

magdasid napisał/a:
Przejrzałam ich stronę i powiem, że średnio mi się podobają. Ich główną wadą jest to, że chyba wszystkie damskie mają kamień. A ja chcę bez. Jak dla mnie-żadna rewelacja. No, ale to rzecz gustu.



Strona internetowa to jedno, a oglądanie w realu to równiez coś innego, więc jeśli nie widziałaś ich w salonie to nie wypowiadaj się na ten temat.
Z kamienia można zrezygnowac.
Poza tym wykonanie jest nieporównywane z obrączkami dostępnymi w innych salonach jubileskich, wątek został założony po to aby polecać firmę i obrączki które wykonują.
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 10, 2008 3:55 pm   

Na stronce podobają mi się! muszę zobaczyć je w realu! a jeśli chodzi o kamienie zy jest możliwość z diamentem czy ktoś wie?????

[ Dodano: Sro Paź 15, 2008 8:44 pm ]
Witam Wszystkie furomowiczki :)
Byłam dziś zobaczyć te obrączki!!!
:) naprawde są ładne i ciekawe napweno inne niż w innych sklepach i wszystkie sa z brylantem nie ma cyrkoniami.
Oczywiście można też zamówić dane wzory bez brylantów!!!
Napisze wam że znalazłam tam wkońcu coś ciekawego!!! :P
ja wychodze z założenia lepiej zobaczyć wszystko niż nic i mieć takie jak wszyscy!!! :!:
faktyczniemagda_lukasik, mają rację zupełnie inaczej wyglądają w realu!!
POLECAM

[ Dodano: Sro Lis 05, 2008 3:07 pm ]
my kupiliśmy obrączki tej firmy i właśnie w M1 tak nam się spodobały :D
_________________
 
 
kajki 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2008
Posty: 154
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 11:14 am   

magda_lukasik,
a jak te obraczki wygladaja po jakims czasie uzytkowania, bo Pani w tym sklepie zapewniala nas,ze sie nie wycieraja
_________________
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 9:34 am   

chcialam spytać czy nadal w M1 sprzedaja obraczki tej firmy?
Mam tam dość daleko więc nie chce jechać na marne i jak nazywa sie ten sklep jubilerski?

Oglądałam na stronie i bardzo mi sie podobają wzory obrączek.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 7:25 pm   

Pewnie maja tam swój punkt sprzedaży. Nie widziałem obrączek z tej firmy,jak jest z ich solidnością? Nosił ktoś przez dłuższy czas?
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 11:45 am   

Też mnie to ciekawi, a więc pewnie czy na pewno?
Moze to ktoś jakoś sprawdzić, zweryfikować?
_________________
Ostatnio zmieniony przez M4rcysi4 Wto Paź 26, 2010 11:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 12:11 pm   

Pytanie głównie do autora tematu,bo zdaje się ze był "najbliżej"obrączek tej firmy...
 
 
skowronek2323 

Wiek: 37
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 107
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 04, 2010 1:26 pm   

Piękne obrączki, my się jeszcze zastanawiamy, oglądamy, mamy sporo czasu. Ale rozważymy tą firmę
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Gru 04, 2010 10:53 pm   

To ja odpowiem, że w M1 są dostępne obrączki tej firmy i powiem też, że w Krakowie w galerii krakowskiej też je mają i jakis 3,4 razy większy wybór. Ich ceny wahają się ok. 4 tys. w górę, ale zainteresowani pewnie już ceny znają ;)
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Gru 20, 2010 12:35 pm   

Od 4 tyś w górę? Ciekawe czy faktycznie warte są swojej ceny,bo nie am co ukrywac,że są bardzo drogie. O wiele taniej można kupic chociażby w internetowych.
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Gru 20, 2010 12:40 pm   

Byłam w Warszawie w salonie tej firmy - bardzo duzo wzorów obrączek mi się podobało, są inne, w ciekawym stylu. Mnie najbardziej przypadły do gustu takie surowe, przypominające nawet trochę nakrętki do śrubek. Ale cena jak dla mnie przesada - nie dałabym tyle za obrączki. sama płacę mniej niz 1000zł za swój projekt i wymarzony wzór.
 
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 3:42 pm   

Byliśmy wczoraj oglądać obrączki tej firmy w M1 w Łodzi. Oczywiście wybór nie był tak duży jak na stronie internetowej - był raczej skromny. Pani powiedziała, że może zamówić dowolny model. Z tych modeli co były na pewno wiele było bardzo ładnych ale nie za bardzo w naszym typie. Jeden który w miarę nam się podobał był za 830euro. A te co chcieliśmy ze stronki z netu były już porażająco drogie :( Jeden model ok. 1400euro a inny 1500euro. Szkoda sprowadzać nawet żeby zobaczyć na żywo... więc pozostaniemy raczej przy obrączkach innej firmy.
_________________

 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 1:05 pm   

Czyli generalnie rzecz biorąc,można powiedzieć że mają solidne obrączki,ale za to bardzo drogie. Wydaje mi się,że można połączyć te dwie cechy,czyli solidność i dokładność wykonania,z odpowiednią ceną. Wystarczy tylko poszukać dobrego jubilera.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl