Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Grupa DJ Show
Autor Wiadomość
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 3:40 pm   Grupa DJ Show

Witam,

wczoraj na targach w Arenie zobaczyłam dwóch ciekawych dj'ów - Firma Skalmierscy. Można zamowić jednego, lub dwóch, wtedy jeden puszcza muzyke, a drugi zabawia gości. Czy ktoś o nich słyszal lub ma jakies opinie na ich temat? W tym miesiącu chcemy sie z nimi umówić na spotkanie, obejrzec płyty z wesela i zobaczymy...

na targach nam się spodobali, głośno zabawiali gości, jeden był we fraku, a drugi w śmiesznym cylindrze - umieli się sprzedać i nie dało się ich nie zauwazyć:) Pytanie, czy idzie to w parze z profesjonalizmem?

edit: poprawiłam nazwę wątku, dla większej czytelności
Ostatnio zmieniony przez ppola Sro Paź 19, 2011 2:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
athra 

Dołączyła: 12 Cze 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 9:59 pm   

My byliśmy na imprezie, którą prowadził sam Jakub (ten we fraku) i powiem, że nie zachwycił nas niczym... puszczał muzykę, były zabawy, ale jakoś styl prowadzenia nie powalał- tyle, że to była impreza zamknięta (a nie wesele) i był sam.
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 1:22 am   

Ja też nie oczekuje od dja, że będzie robił nie wiadomo jakie cuda...:)Ma fajnie prowadzic, miec kontakt z gośćmi i puszczać te kwalki, które mu damy, a sam wykazać się inwencją w setach np latino, salsa czy rock'n'roll. Są tacy, którzy mówia ok, po czym puszczają swoje zestawy z innych wesel, co mnie dobije. My jesli się na nich zdecydujemy, to na jednego, te dodatkowe 500zł robi nam różnice w budżecie. gdy jest jeden to chyba własnie Jakub, brunet. Zobaczymy jakie będziemy miec wrażenia po spotkaniu.

[ Dodano: Wto Lut 23, 2010 1:45 am ]
A więc jestesmy po spotkaniu i wybralismy te firmę:) Nasz dj to Adam, bardzo sympatyczny i bosko przystojny 9miły dodatek dla pań). Firma bardzo profesjonalna, mają świetne pomysły na oczepiny, chcemy nowoczesne wesele, a dj podziela naszą wizję i chce nam pomóc w jej zrealizowaniu. Będziemy też mieli wymarzone karaoke zamiast oczepinowych zabaw:):):)
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Sty 12, 2011 3:26 pm   DJ Adam Tyburski - firma Skalmierscy

Witam,

Czy ktoś był na weselu prowadzonym przez Adama i może podzielić się wrażeniami?? Czekam na opinie, to nasz dj, mam nadzieję, że świetnie się sprawdzi:)

Jest też nauczycielem tańca w szkole Peter, chcemy żeby zrobił nam układ do pierwszego tańca na lekcjach indywidualnych.
 
 
 
akarolka 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 12, 2011 8:22 pm   

do Adama chodziliśmy na kurs tańca towarzyskiego, potem na naukę pierwszego tańca. Facet jest rewelacyjny sami chcieliśmy żeby był naszym wodzirejem, ale już miał zajęty nasz terminie. Nie widziałam żadnej imprezy prowadzonej przez niego ale jeżeli robi to tak samo dobrze jak uczy tańczyć to polecam w 100%.
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 12:51 am   

akarolka, dzieki, czyli taniec u niego sie sprawdza, bosko:) Teraz jeszcze niech sie sprawdzi jako dj i bedzie super:)
 
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 6:38 am   

My aktualnie chodzimy na taniec towarzyski do Adama i też jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest fajna atmosfera, nauka też jakoś idzie, także jest takim dj jak nauczycielem to będzie ok:)
_________________

 
 
 
akarolka 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 8:33 am   

Malena chyba możesz być spokojna Adam jest na prawdę spoko, bardzo zabawny, uśmiałam się za każdym razem jak chodziliśmy na kurs, szczególnie na lekcje indwyidualne. Przed ślubem podpowiedział nam kilka zabaw weselnych bo te które porponiwał nasz zespół nie bardzo nam się podobały, goście byli zachwyceni a zespół sam na koniec powiedział że to była dla nich super zabawa.
Czekam na relacje z wesela.
 
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 1:45 pm   

Wczoraj w szkole tańca Peter była impreza karnawałowa, którą prowadził właśnie Adam i zabawa była świetna. Duża różnorodność muzyki, kilka zabaw. Wodzirej umiał podkręcać do zabawy. Ogólnie nasza konkluzja po imprezie jest taka, że żałujemy, że wybraliśmy orkiestre zamiast DJ, no ale wtedy jeszcze Adama nie znaliśmy. Wiadomo taka impreza jest inna niż wesele, ale tutaj bawiliśmy się prawie do 4 i było super.
_________________

 
 
 
Monika84 

Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Łowicz
Wysłany: Czw Paź 06, 2011 10:11 am   

Mija drugi miesiąc od ślubu i wesela i z ręką na sercu mogę polecić zarówno dj jak i wodzireja. Jest to wyśmienity duet. Chłopaki wykazali się pełną profeską, zadbali o sprzęt, oświetlenie,
zabawiali gości i nas różnymi nietypowymi zabawami, brali udział w zabawie, nie stali za konsolą. Był i folk, i rock'n'roll, i przeboje dla starszych, i kawałek bollywoodzki [mieliśmy gości z Indii], do którego wszyscy tańczyli układ. Jeżeli ktoś nie przepada za disco polo wcale nie musi się ograniczać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, a co równie ważne, goście też wspominają przyjęcie bardzo pozytywnie. Jakub i Adam- czyli wg naszych znajomych Piotr Kraśko i Olivier Janiak popisali się na całego.
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 5:41 pm   

Na naszym weselu gości bawił duet Dj Show - Jakub Skalmierski i Marcin Pękala.
Chłopaki spisali się rewelacyjnie! Goście nie mogli przestać ich chwalić, byli pod wrażeniem profesjonalizmu połącznego z entuzjazmem i umiejętnościami tanecznymi chłopaków.

Duet bardzo kreatywny, Kuba z humorem prowadził wesele, elegancko, na poziomie, bez żadnych beznadziejnych żartów (no ale jak facet ma klasę, to wiadomo, że z klasą będzie i wesele). Marcin rządził konsolą, ale wielokrotnie gościł też na parkiecie, wyciągnął nawet do tańca moją babunię, co było bardzo miłe:)
Gdy Marcin grał Kuba dbał o damską część wesela, mistrzowsko prowadził w tańcu - do dziś wspominam walc wiedeński, który zatańczyliśmy nad ranem oraz fragment samby, który zatanczyłam, choc samby nie umiem (no ale gdy wodzirej jest instruktorem tańca, wszyscy goście na weselu będą smigać w ytm czaczy czy walca:)

Dj Show mają ciekawe pomysły na zabawę - zaimprowizowali na weselu bitwę taneczną kobiety kontra faceci, wyszło to świetnie! W środku imprezy dali mnie i męzowi świece, poleciała piosenka z "Nocy i dni" i pięknie poprosili gości, by wzięli od nich po świecy i odpalali od nas, młodych, żeby wziąć ciepło, które chcemy im przekazać. Było to piękne i niespotykane, cała sala tanczyła walca wiedeńskiego w blasku świec.



Gdy poleciała piosenka YMCA dali mnie i męzowi po kowbojskim kapeluszu i w asyscie Kuby prowadzilismy naszych gości w tym tańcu.




Oczepiny - krótkie, zabawne, rzucanie bukietem i krawatem odbywało się równolegle - ja w kółku facetów, mąż w kólku kobiet i rzucalismy na przemian, jeszcze się z tym nie spotkałam. No i wprowadzenie do oczepin - polonez zatanczony nam przez wszystkich gości, który Kuba prowadził w pierwszej parze. Rewelacja! Goście jeszcze czegoś takiego nie widzieli.






Komplementy można mnozyć, ważne jest to, że dzięki Kubie i Marcinowi mielismy naprawdę niezapomniane, nowoczesne wesele jakiego zawsze chcieliśmy. Porwali do tańca wszystkich od 4 do 80 roku życia i zrobili to z wdziękiem, humorem i klasą. Muzyka była dokładnie taka jaką ustaliliśmy na spotkaniu, lata '80 i '90, rock'n'roll i klasyki polskiej muzyki rozrywkowej.

Kubę wszyscy zapamiętali jako Piotra Kraśko we fraku:):)

Bardzo Wam dziękujemy!
Paulina & Łukasz
13.08.2011
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Paź 10, 2011 5:56 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
khoooo84 

Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2012 7:16 pm   

na naszym weselu gości zabawiał adam i siergiej. rewelacyjny duet :) z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tą grupę. Goście bawili się fantastycznie. Każda nasza prośba została spełniona. Nasi znajomi twierdzą że to jedno z najlepszych wesel w ich życiu a niektórzy już z niejednego pieca jedli :) :) :):):)
jeżeli na weselu chcecie dj to tylko dj show!!!! więcej informacji na prv.
a Wam chłopaki jeszcze raz baaaaaaaaardzo dziękujemy za świętną zabawę.
 
 
Moniak 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 61
Skąd: Pabianice / Paryż
Wysłany: Czw Lut 13, 2014 5:27 pm   

My zdecydowaliśmy się na nieczęste rozwiązanie, czyli 1 dzień orkiestra, a na poprawinach DJ i wodzirej, oczywiście DJShow w składzie Marcin i Adam. Rozwiązanie super, gdyż poprawiny były bardziej zabawowe :) Przystojni Panowie ubrani na poziomie (garnitury) co dla mnie bardzo ważne, bo to nie jest jakaś dysoteka w klubie.... Zero zabaw z podtekstem (o co poprosiliśmy, gdyż wszelkiego rodzaju rozbierania się, tańce przy filarze itp. już dawno przestały nas bawić...) w zamian perfekcyjnie poprowadzony polonez na początku; nawet goście z Francji (stanowiący powiedzmy 1/3 wszystkich gości) dali się porwać i do tej pory wspominają! Poza tym bardzo oryginalne zabawy, których nigdy wcześniej nie spotkaliśmy. Panowie w trakcie zabawy również prosili panie do tańca (zwłaszcza te, które były bez osób towarzyszących), co było niesamowicie miłe. Ah! no i super poprowadzona zumba przez Marcina, kobiety kontra faceci, jak to wszystkich rozgrzało! :) Oglądając film mam wrażenie, że frekwencja na parkiecie większa na poprawinach niż na weselu ;) nie wiem jak sprawdzają się pozostałe duety, ale Marcin i Adam super!
_________________
 
 
KiM.S 

Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2014 9:13 pm   

Wraz z małżonką zdecydowaliśmy się, aby nasze wesele poprowadził Adam. Byliśmy na kilku imprezach/weselach, które prowadził Adam i wychodziliśmy z nich zawsze bardzo zadowoleni. Nie inaczej było i po naszym weselu.

Adam to bardzo kreatywny Dj/wodzirej, który ma duże doświadczenie i jego sugestie okazały się bardzo trafne. Nie pozostaje jednak obojętny na propozycje i pomysły młodej pary, czego efektem może być muzyka oraz zabawy przy, której mogą się bawić zarówno młodzi, jak i seniorzy obecni na uroczystości. Adam potrafi dostosować się do różnej specyfiki wesel, co należy również zapisać na plus (u nas był to brak wódki i tradycyjnych weselnych przyśpiewek).

Ponadto Adam doskonale angażuje i integruje biesiadników do wspólnej zabawy (nie robi przy tym długich, niepotrzebnych przerw).

A poza tym to bardzo miły gość o wysokiej kulturze osobistej.

Z całą pewnością możemy polecić usługi Adama Tyburskiego.

Katarzyna i Maksymilian
 
 
Radziu_i_Ania 

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 13, 2014 9:46 pm   

My rowniez bardzo polecamy obu Panow Adama i Kubę.

Bawilismy sie wspolnie na naszym weselu i poprawinach. Panow poznalem u kolegi na weselu 3 lata wczesniej, byli tez na weselu, gdzie inny z moich kolegow byl i tez bardzo polecal.

Nie bylo przynudzania, dlugich przerw. Zabawy byly ciekawe i moglismy spokojnie wszystko uzgodnic i omowic, takze bez przykrych niespodzianek.

Wszyscy goscie byli zadowoleni i wspolnie angazowali sie do zabaw. Bardzo mili faceci, z ktorymi mozna sensownie dogadac wszystkie szczegoly.

POLECAMY i służymy pomocą, jesli ktos potrzebowalby dodatkowych informacji.





_________________
Ostatnio zmieniony przez Radziu_i_Ania Sob Gru 13, 2014 9:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
E.P Olejnik 

Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 25, 2016 11:19 am   

Wesele mieliśmy 26.09.2015. Jak każda para przed weselem szukaliśmy orkiestry, lecz zawsze było coś nie tak. A to drogo, a to nie ma wolnego terminu albo śpiew wokalistów przypominał "głos zwierząt w okresie godowym" :? .
Znajomy polecił nam DJ. Muzyka jaką chcecie w oryginalnym wykonaniu no i wesele poprowadzone przez wodzireja w pełnej profesce. Mówimy ok.

Spotkaliśmy się z DJ Piotrem Janickim i Wodzirejem Adamem Tyburskim aby porozmawiać.
W czasie rozmowy wiedzieliśmy, że to jest to czego szukamy. :o
Profesjonalni i z poczuciem humoru. Pełno pomysłów na zabawy weselne.

I tak było Piotrek za konsolą Adam w terenie dali czadu na 300%.
Goście zadowoleni i wybawieni tak, że nogi do wtorku bolały. :padam:

Więc jeśli chcecie doznać czegoś innego i niezapomnianego to Gorąco Polecamy Ten Duet .

Pozdrawiamy i jeszcze raz Dziękujemy
Ewelina I Przemek Olejnik
 
 
Anna W. 

Dołączyła: 26 Sie 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2016 8:23 pm   Oświetlenie Sali - Grupa DJ Show

Pan Jakub z DJ Show został nam polecony przez kamerzystę do oświetlenia sali. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za pomoc i piękne światła na sali oraz za wszelkie rady i wskazówki.
Pozdrawiamy serdecznie
Ania i Łukasz

IMAG198.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 229 raz(y) 54.04 KB

Ostatnio zmieniony przez Anna W. Wto Sie 30, 2016 8:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl