Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
fotogral na impreze plenerowa na 300 osob
Autor Wiadomość
radokowal 

Wiek: 64
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 12:24 am   fotogral na impreze plenerowa na 300 osob

Witam. Szukam zaangażowanego fotografa, który potrafi robić atrakcyjne ujęcia wieczorową porą w plenerze. Organizuję sporo przyjęcie z kontrahentami. Przyjęcie odbędzie się w ciekawym ogrodzie w poliżu Łodzi. Oświetlenie nastrojowe, tak aby stworzyć klimat. Niestety wypróbowałem 4 fotografów i zdjęcia kompletnie mnie rozczarowały. Nie znam się aż tak, ale wiem co znaczy dobre zdjęcie. Miałem do czynienia z fotografem z Płocka ale nie mam na niego namiarów, miał chyba na imię Piotr. Może ktoś go zna? Od razu powiem, żeby ograniczyć zbędne wpisy, przewidziny koszt na sesję całonocną i około 500 zdjęc to 2500 zł netto. Moge wystawić fakturę. Proszę odpisywać tylko tutaj. Ewentualnie sam się skontaktuję. Termin pierwsza połowa września 2012.
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 11:27 am   

Witam. We wrzesniu mam wolny tylko pierwszy weekend, jesli ten termin będzie odpowiadał to zapraszam do obejrzenia portfolio oraz do kontaktu w celu omówienia szczegółów m.in. ilośc godz. reportażu, ilość ujęć w formie cyfrowej, odbitek oraz co oznacza nastrojowe oswietlenie, bowiem od tego oświetlenia będzie zależała w duzej mierze estetyka zdjęć. Pracuję najczęściej w świetle zastanym i potrafię wykorzystywać dostępnosc sprzętu w taki sposob, aby "nie zabić" zbędnym oświetleniem klimatu.

Pozdrawiam:)
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
dmam 

Wiek: 57
Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 8:58 pm   

Witam. Ciekawe wyzwanie dla ambitnego fotografa, więc i ja się zgłoszę. Zachęcam do odwiedzenia mojej strony, na której będzie mógł Pan obejrzeć próbki mojej działalności. Pozdrawiam Darek.
_________________
Pozdrawiam
Darek
 
 
Perfect Moments 
Firma

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 2:01 pm   

Z Panią Anitą z Artisticzoom mieliśmy okazję się spotkać i widzieliśmy jej fotografie. Możemy potwierdzić tylko to co napisała powyżej :) . Dobrze radzi sobie z zastanym światłem i potrafi wykorzystać możliwości jakie oferuje jej posiadany sprzęt.
_________________
Perfect Moments - Spełniamy Wasze Marzenia.
 
 
Aniella 

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 3:40 pm   

Witam! Zgłaszamy się na ten projekt fotograficzny. Proszę podać datę. Pracujemy zawsze we dwoje. Z chęcią podamy swój adres strony;-) prosimy o kontakt photo@annakruszewska.pl
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 7:43 pm   

My rowniez zapraszamy, info@fotografialodz.com
_________________
Pozdrawiam
Michał Jankowski

Fotografia Ślubna
 
 
foto.msline.pl 

Dołączył: 22 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 11:29 am   Re: fotogral na impreze plenerowa na 300 osob

radokowal napisał/a:
Witam. Szukam zaangażowanego fotografa, który potrafi robić atrakcyjne ujęcia wieczorową porą w plenerze. Organizuję sporo przyjęcie z kontrahentami. Przyjęcie odbędzie się w ciekawym ogrodzie w poliżu Łodzi. Oświetlenie nastrojowe, tak aby stworzyć klimat. Niestety wypróbowałem 4 fotografów i zdjęcia kompletnie mnie rozczarowały. Nie znam się aż tak, ale wiem co znaczy dobre zdjęcie. Miałem do czynienia z fotografem z Płocka ale nie mam na niego namiarów, miał chyba na imię Piotr. Może ktoś go zna? Od razu powiem, żeby ograniczyć zbędne wpisy, przewidziny koszt na sesję całonocną i około 500 zdjęc to 2500 zł netto. Moge wystawić fakturę. Proszę odpisywać tylko tutaj. Ewentualnie sam się skontaktuję. Termin pierwsza połowa września 2012.


zlecający wystawia FV a nie fotograf ?
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 10:49 pm   

a co za darmo chcialbys fotografowac, za mozliwosc fotografowania trzeba placic :)
_________________
Pozdrawiam
Michał Jankowski

Fotografia Ślubna
 
 
GrzegorzKlab 

Wiek: 46
Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 21, 2012 11:47 pm   

Jeśli jeszcze aktualne to również zapraszam gkphoto@o2.pl
Pracujemy w dwie osoby :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl