Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: szczako
Czw Lis 30, 2006 6:58 pm
kiedy pierwsza przymiarka
Autor Wiadomość
kawas 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Maj 2004
Posty: 37
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Maj 20, 2004 9:21 am   kiedy pierwsza przymiarka

Witam, sama nie wiem, co mam sądzić, ale jest już 20, a ja nie miałam jeszcze pierwszej przymiarki. Byłam w moim salonie jakieś 2 tygodnie temu, panie powiedziały, że się ze mną skontaktują w połowie maja i nic. Co o tym myślicie??? :smut:
_________________
kawas
nasza wielka chwila odbyła się 26 czerwca 2004 roku
 
 
aniaza 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 48
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 9:23 am   

Ja myślę, ze powinnaś sie tam osobiście udać, bo to trochę późno już jest a Panie może po prostu zapomniały...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]


Ślubowałam 03.07.2004r.
 
 
 
kawas 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Maj 2004
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 9:29 am   

no właśnie, powiem Ci Aniu, że już się tym bardzo denerwuję. Dzisiaj tam zadzwonię, bo nie mam czasu jechać, ale w przyszłym tygodniu na 100% muszę mieć tą przymiarkę. Nie dość, że nie mogę kupić butów to jeszcze nie mam sukienki, to zły znak...
_________________
kawas
nasza wielka chwila odbyła się 26 czerwca 2004 roku
 
 
aniaza 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 48
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 9:42 am   

Masz jeszcze troche czasu,ale rzeczywiście lepiej sie tam przypomnieć. Dla nich jesteś jedną z wielu klientek i moga po prostu zapomnieć o terminie Twojego slubu. Po co sie denerwować, jak można się upomnieć. I za butkami też juz czas pochodzic moja droga, lepiej wcześniej, bo później będziesz zmuszona kupić coś, co Cię nie zadowala tylko dlatego, że czas Cie zmusi. Powodzenia w rozmowie telefonicznej i efektywnego szykania butków.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]


Ślubowałam 03.07.2004r.
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 9:59 am   

Dzwoń do salonu i się w ogóle nie zastanawiaj! Dla ciebie to bardzo ważna sprawa, dla pań pewnie mniej. :roll: A jak cię będą zwodzić to od razu idź do nich osobiście.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kawas 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Maj 2004
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 10:29 am   

Aniu, najgorsze jest to, że ja się od dawna rozglądam za butami, ale nic mi się nie podoba, jedne buty mi się podobały, ale nie było rozmiaru. Chcę kupić buty z "normalnym" noskiem, a nie z czubem.

Kryszka, masz rację muszę koniecznie się tym babeczkom przypomnieć, przynajmniej będę spokojniejsza. O 10 tam zadzwonię, dzięki
_________________
kawas
nasza wielka chwila odbyła się 26 czerwca 2004 roku
 
 
aniaza 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 48
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 10:37 am   

Jak juz coś będziesz wiedziała to daj znać. Tylko nie daj sie za bardzo udobruchać tym paniom bo może sie okazać, że będa chciały Cię "zagadać" niepowaznymi argumentami..
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]


Ślubowałam 03.07.2004r.
 
 
 
kawas 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Maj 2004
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 12:36 pm   

Dzwoniłam do mojego salonu, a pani poinformowała mnie, że jak sukienka już będzie to mnie o tym powiadomi. Ja zapytałam, kiedy to będzie, ponieważ nie mam jeszcze dobranych dodatków, a pozostało niewiele czasu. Powiedziała, że do końca maja na 100%. :hm: Zobaczymy....
_________________
kawas
nasza wielka chwila odbyła się 26 czerwca 2004 roku
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 12:37 pm   

Kawas, to jak już natrafisz na buty z normalnym noskiem to daj znać. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kawas 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Maj 2004
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 12:46 pm   

Kryszka, a Ty też szukasz takich butów :?: Przecież te czuby to istny koszmar, zmonopolizowały rynek obuwniczy, he, he
_________________
kawas
nasza wielka chwila odbyła się 26 czerwca 2004 roku
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 12:52 pm   

Szukam, szukam i nic znaleźć nie mogę. Chyba że komunijne, ale i tak nie ma ich w kolorze ecru. :wink:

A dla chcących jeszcze ponarzekać na czuby zapraszam tutaj: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=1036 :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 9:41 pm   

Kawas myślę że nie masz co się martwić o suknię panie w salonie wiedzą co robią i napewno będziesz miała suknię na czas.
A jeśli chodzi o buty myślę że można się przekonać do tych czubów - ja już to zrobiłam.
 
 
Nina 


Wiek: 43
Dołączyła: 20 Lis 2003
Posty: 37
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 9:01 pm   

tweety napisał/a:
Ostatnio tak sobie siedziałam i zastanawiałam się nad moją sukineką. W czym rzecz. Otóż jak byłam dogadywać się z krawcową ona powiedziała mi żebym przyszła ok 15 lipca na zdjęcie miary. Jak wiecie ślub mam 28 sierpnia i zastanawiam się czy ona ze wszystkim zdąży :roll: Z tego co wiem to ona bardzo duzo zamówień ma i boję się że może źle sobie skalkulowała :?: Co myślicie?

Wiesz, powiem szczerze ze niepamietam ile wczesniej ja bylam, ale chyba tez tak z poltora miesiaca i wszystko bylo oki, suknie odebralam tydzien przed slubem, co mi osobiscie wystarczylo
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 9:04 pm   

Ostatnio tak sobie siedziałam i zastanawiałam się nad moją sukineką. W czym rzecz. Otóż jak byłam dogadywać się z krawcową ona powiedziała mi żebym przyszła ok 15 lipca na zdjęcie miary. Jak wiecie ślub mam 28 sierpnia i zastanawiam się czy ona ze wszystkim zdąży :roll: Z tego co wiem to ona bardzo duzo zamówień ma i boję się że może źle sobie skalkulowała :?: Co myślicie?
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 12:05 am   

Hmmmm.....przymiarka.Ja swoja sukienkę mierzyłam po raz 1 na 5 dni przed slubem.... :lol:
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl