Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"Pelikan" sala weselna i hotel Aleksandrów Łódzki
Autor Wiadomość
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 10:01 am   

Pewnie że chcemy!!! Widzę że zdecydowaliście się na dyżurnego fotografa sali :razz:
_________________
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 10:05 am   

Ooo jeśli noga smakowała chociaż tak dobrze jak wyglądała - to wierzę, że palce lizać :D
 
 
Oli 83 

Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź Złotno
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 10:12 am   

Witam,
również podglądam,ponieważ jestem na etapie poszukiwań sali.. :lol:
 
 
skowronek2323 

Wiek: 37
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 107
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 10:44 am   

podglądam
 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 5:07 pm   

coraz poważniej rozważam wybór właśnie tej sali :)
_________________
 
 
kasia_m 

Wiek: 39
Dołączyła: 05 Paź 2010
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 7:38 pm   

Zuza12345 wyglądało super.
 
 
sothaga 

Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 8:04 pm   

faktycznie pięknie :) mam nadzieję, że u nas też tak będzie :) Pelikan to pierwsza sala, którą oglądaliśmy "na żywo" i już nie chcieliśmy jechać do żadnej innej :)

przyłączam się do wcześniejszych postów i również proszę o więcej zdjęć :)
 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 9:03 pm   

Podejrzę :)
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 12:12 am   

śliczny słodki stół :)
_________________
 
 
madziulka2418 

Wiek: 37
Dołączyła: 11 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 9:55 am   

i ja podejrzę:) stół słodki mniamm:)
_________________





Nigdzie nie kupisz szczęścia, miłość daje je gratis.
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 7:21 pm   

Pokrowce na krzesła są super bardzo mi się spodobały
_________________
 
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 09, 2012 4:46 pm   

Wątek się rozwinął a mi powiadomienia nie przychodzą :evil:

Co do nogi to goście pytali skąd była bo była przepyszna, ja miałam zastrzeżenie do ogórków, bo śmierdziały, ale niektórym bardzo smakowały :?

Generalnie jedzenie pyszne i dużo i tak jak Zuza pisała nie macie co się martwić, że goście wyjdą głodni, my na poniedziałek zaprosiliśmy 50 osób- podaliśmy barszczyk z pasztecikami, odgrzaliśmy mięso- sakwy, uda i to wszystko co zostało, na stołach były te przystawki które nadawały się do zdjedzenia a mimo wszystko zostało nam dużo żarcia, ja mam pełen zamrażalnik :-)

Jedyne co to ciasto spróbowałam w poniedziałek rano u Pani Ali na kawce :) Było przepyszne, jako Panna Młoda nie miałam okazji zjeść na weselu.

My na stole słodkim ustawiliśmy nalewki własnej roboty BABUNI i wina :) Nalewki cieszyły się dużym powodzeniem zwłaszcza wśród kobiet, nalewały sobie do kieliszków od wina :smile:

My mieliśmy również poprawiny, na poprawinach były dodatkowe świeże sałataki, dla dzieci Picollo na stole słodkim.
Dokupiliśmy też trochę cukierków, ale ja zdążyłam do ślubu pół zjeść i było trochę za mało :P

Niestety nie mam jeszcze zdjęć, bo mój fotograf jest na urlopie, a nie wiem nawet kto robił zdjęcia aparatem, żeby ściągnąć od rodzinki i znajomych :)
_________________

 
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 10:11 am   

pokrzywcia napisał/a:
Widzę że zdecydowaliście się na dyżurnego fotografa sali

czy ja wiem .. Marta była tam dopiero 2gi raz.. a, że można się z nią spokojnie dogadać to użyczyła zdjęć na stronę..

Pan Pelikan wrzucił kilka fotek z naszego wesela..
http://pelikan.info.pl/galeria,13,pl.html

Także ja dorzucę tych, których nie ma na stronie
Nasze dekoracje.. wzorowane na bukiecie ślubnym..


Tak zaaranżowaliśmy stół na księgę gości..

Teraz z chęcią bym tam znacznie mniej rzeczy ułożyła, bo naćkane trochę tam było..

I plan stołów..

Tu narazie jest taka tablica na magnesy.. także proponuje przynieść jakieś swoje.. albo zamontować na szpilki żeby nie poprzekrzywiało się tak jak u nas.. bo niestety jeden magnes nie daje rady utrzymać kartki a4

A i jeśli chodzi o tort.. to od razu poproście, aby naszykowali 2 noże, poprostu szybciej będzie, bo 2 osoby kroją..
 
 
Polinka1987 

Dołączyła: 16 Wrz 2012
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 7:39 am   

Witam wszystkie forumowiczki,
szukajac miejsca na swoje wesele trafiłam na to forum i bardzo zaciekawił mnie wlasnie pelikan. Przeczytałam wszystko :) i zanim sie udam do lokalu chciałąbym Was zapytac co jest w cenie?
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 1:49 pm   

Polinka1987 napisał/a:
co jest w cenie?
mysle, ze najlepiej bedzie jak napiszesz maila do Pelikana z prosba o oferte - wyslą Ci wszystkie info...
 
 
Polinka1987 

Dołączyła: 16 Wrz 2012
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 7:28 pm   

Dzwoniłam dziś i jutro jadę zobaczyć tak wstepnie a potem w jakąs sobote jak mi się spodoba, bo ślub planujemy w lutym :) wiec czasu mało :)
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 8:46 am   

Zuza12345, super , stół z książką pamiątkową bardzo mi się podoba ;)
_________________


 
 
edzia87lodz 

Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 10:01 pm   

oglądaliśmy, nas nie zachwyciła,
przede wszystkim ze względu na to że w sezonie weselnym odbywają sie 2 przyjęcia jednocześnie, do prawda maja osobne wejścia, parkingi i łazienki ale mimo wszystko są przez ścianę i są drzwi przechodnie,
menu też jakieś dziwne ale podobno można pozmieniać z kucharzem

no i wyjście z kuchni na sale do podawania jedzonka jest tuż za młodymi :/

elegancko ale czegoś brak...
dojazd drogą "polną" , nie dla aut z niskim zawieszeniem:)
z zewnątrz hotel prezentuje się skromnie.
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 10:23 pm   

edzia87lodz napisał/a:
oglądaliśmy
to jest na pewno o Pelikanie? Bo opis ma sie nijak do rzeczywistosci. Dojazd polna droga? Wyjscie z kuchni na sale tuz za Mlodymi?? za Mlodymi jest wielkie lustro a za nim sciana a dojezdza sie normalna droga!!!
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 10:32 pm   

edzia87lodz, hahaha coś Ci się chyba sale pomyliły ;/ przecież ten opis w ogóle nie pasuje do Pelikana [smilie=122_new.gif]
_________________



 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 18, 2012 8:11 am   

edzia87lodz, pomyliłaś wątki :smile: :smile:
_________________

 
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 12:00 pm   

Czas na opinie po moim weselu :) Polecamy sale w 100%!!! Nie mamy sie do czego przyczepić. Obsługa - rewelacja, przemiła i profesjonalna, uśmiechnięta, z niczym nie bylo problemu, wszystko dokladane na bieżąco, zmieniane talerzyki nie wiadomo kiedy :) W pewnym momencie kelnerzy podawali jedzenie w białych rękawiczkach :) Nie widzialam tego jak dotąd na zadnym weselu. Jedna z naszych koleżanek podeszła do jednej z osob obsługujących by powiedzieć, ze jeszcze nigdy w zyciu nie widziała tak wypolerowanych sztućców i zastawy :) Wszystko na naprawdę super poziomie. jedzenia masa i bardzo dobre. ja niestety nie zjadłam wiele (potwierdzam regule - Pani Mloda nie je na własnym weselu), ale tyle tego zostalo (ok. 80 pojemnikow z jedzeniem!!!), ze próbuje teraz - pychota. Właściciele oddali nam wszystko (imponująca uczciwość), poza jedzeniem nawet owoce, resztki win, sosy, zupy, absolutnie wszystko wzięliśmy ze soba. Rozdajemy rodzinie i znajomym - sami chyba przez m-c nie będziemy gotowac ;-) Pani Alicja to przekochana osoba, dba o kazdy szczegol. W temacie jedzenia - furore zrobiła noga na wiejskim stole (mniam) i fontanna czekoladowa (autentyczna belgijska mleczna czekolada) - tez wybraliśmy z niej resztki i pomroziliśmy :) Ja polecam deser rote grutze oraz krem pomidorowy z ginem i bazylia. Goscie wychwalali kaczke - ze tak mięciutkiej i pysznej nie jedli jeszcze nigdy (dopłata 3 zl do talerzyka). Ciasta przepyszne, wszystkie prawie zeszły. Wodka idealnie zmrozona. Wszystko bylo dokładnie tak jak sobie zaplanowaliśmy. Z maleńkich minusików, dla mnie rosol byl troche za malo cieply a deska serow faktycznie lepiej by sie prezentowała na desce a nie talerzu. Poza tym wszystko jest kwestia gustu - jeden woli bardziej przyprawione mięso, drugi mniej, itd itp Wiec tu nie da sie obiektywnie stwierdzić za wiele. Gdy goście pytali o cenę talerzyka i jak im powiedzieliśmy co w tej cenie mieliśmy gratis nie mogli nam uwierzyć. Mysle ze jak na Lodz i okolice Pelikan jest bezkonkurencyjny. My jesteśmy absolutnie zachwyceni. Oczywiście wrzucę fotki jak już będą. Pani Alicji, Konradowi i jego bratu oraz calej obsludze dziękujemy za pełen profesjonalizm i zaangażowanie:) P.s. Pokoje tez super, nocującym bardo się podobały.

[ Dodano: Sro Wrz 26, 2012 1:04 pm ]
No i jeszcze klimat sali - elegancki wystroj, ale bez przepychu, piękne oswietlenie, świece, kwiaty, wszystko dopracowane w każdym szczególe. idealna sala na nasze 90 osob, nie bylo w ogole ciasno na parkiecie.

[ Dodano: Sro Wrz 26, 2012 2:12 pm ]
I zdecydowanie polecam pokrowce na krzesla - dodają niesamowitego uroku :) Ach, chciałoby sie przeżyć to wszystko jeszcze raz... ;-)
 
 
pokrzywcia 


Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 2:37 pm   

Ewa_Ewi, super że wszystko się udało! Gratulacje i czekamy oczywiście na foteczki :)
Ewa_Ewi napisał/a:
W pewnym momencie kelnerzy podawali jedzenie w białych rękawiczkach
wow.. no to nieźle :razz: a co takiego podawali?
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 3:16 pm   

nie pamietam, chyba I danie albo kaczke. Jedzenie bylo na stolach, ale kelnerzy przeszli po sali z dodatkowymi porcjami pytając czy ktoś jeszcze ma ochotę.
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 12:29 pm   

Ewa_Ewi, a masz może jakieś zdjęcia już? :)
_________________



 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 1:28 pm   

niestety nie, ale i tak moj fotograf nie zrobil zdj stolu wiejskiego, rybnego i slodkiego wwwwwrrrrrrrrr :evil: na str Pelikana sa nowe zdj z wesel :) moge co najwyzej wrzucic amatorskie zdj czesci stolu slodkiego. Nie ma tez niestety fotek tych stolow od gosci, ktorzy robili zdj.
 
 
Kleoo 

Dołączyła: 06 Lip 2012
Posty: 467
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Lis 25, 2012 6:44 pm   

a czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat miejsca do tańca przy okolo 100 gościach?
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 25, 2012 9:13 pm   

Kleoo napisał/a:
a czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat miejsca do tańca przy okolo 100 gościach?

Zależy jakich masz gości, czy jest dużo osób starszych czy tylko parę i czy ludzie lubią tańczyć, czy przyjdą tylko najeść się i napić :D
_________________

 
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 25, 2012 11:16 pm   

Ja miałam 90 osob, z czego 80% to byli mlodzi ludzie, tance cały czas i bylo ok.
 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 18, 2012 7:26 pm   

Witam , wie ktoś może czy jest jakaś minimalna liczba gości?
 
 
aaness 

Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 18, 2012 7:43 pm   

minimum na okolo 70 osob o ile dobrze pamietam, ale najlepiej zadzwonic i zapytac.
_________________
aaness
 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 8:54 pm   

Zachęceni opiniami na forum i oczywiście osobistą wizytą w Pelikanie, również możemy wraz z narzeczonym dopisać się do par, które wybrały ten lokal na swoje wesele :) Sala jest bardzo elegancka, właściciele bardzo pomocni. Nie wyobrażam sobie, by cokolwiek mogło pójść nie tak :)
_________________
 
 
chococolady 

Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 214
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 5:14 pm   

My teą poważnie zastanawialiśmy się nad wyborem Pelikana. Niestety zwyciężyła inna sala. Kleoo, miałam podobne obawy jak widziałam ustawione stoły na 95 osób. Wtedy wydawało mi się, że miejsca do tańczenia jest naprawdę mało :( Duży plus to właściciele sali - bardzo sympatyczni i układowi. Minus to niedużo miejsca i możliwość udostępnienia pokoi nad salą gościom spoza wesela. Dla niezorientowanych wyjaśnię, że jest wspólne wejście na salę i do pokoi na górze nad salą weselną.
_________________


 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 3:27 pm   

Widziałam, że zwolnił się termin wesela na ten rok.

8 czerwca 2013

Może znacie kogoś kto szuka sali, lub sami poszukujecie :)
_________________

 
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 9:41 pm   

Ewa_Ewi, i co masz już jakieś zdjęcia, które mogłabyś wrzucić? :wink:
_________________



 
 
Malea 

Dołączyła: 01 Maj 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 12:54 pm   

Poważnie rozważam wybór Pelikana na nasze wesele w 2014 (główna moja obawą jest miejsce do tańczenia przy ok 100 gościach, ale poprzednie opinie forumek trochę mnie uspokoiły). Czy są może na forum już jakieś pary, które zdecydowały się na 2014 :) ? pozdrawiam wszystkich entuzjastów Pelikana:)
 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 1:10 pm   

ja zdecydowałam się na 07.06.2014, też będę miała około 100 Gości, myślę, że jakoś się pomieścimy :)
_________________
 
 
Malea 

Dołączyła: 01 Maj 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 1:15 pm   

kesuni, to super, że ktoś się znalazł:) a powiedz mi zespół będziesz miała ilu osobowy? bo kolejna moja obawa ile osób max zmieści się na podeście. Pytam bo mam na oku 4 lub 5 osobowy. Myślę, że zaczynam sobie tworzyć niepotrzebne problemy, ale chyba tak to już jest z nadgorliwymi pannami młodymi:)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 1:24 pm   

Malea, tutaj widzę Ace Voice w składzie 4osobowym (z perkusistą) się mieści :)

https://vimeo.com/60449501
_________________


 
 
Malea 

Dołączyła: 01 Maj 2013
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 1:32 pm   

Dorotka_, dzięki:) jedno jest pewne zaczynam sobie tworzyć zbędne problemy! a to dobiero poczatek, aż strach pomyślec co będzie dalej! :(
 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 2:18 pm   

Malea, ja będę miała właśnie 4-osobowy zespół i jak na zamieszczonym przez Dorotka_ filimiku widać, 4 osoby na podeście dają radę :) będzie super :D
_________________
 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 11, 2013 2:16 pm   

Nasze wesele w Pelikanie odbyło się 25 maja i możemy powiedzieć: REWELACJA! Sala jest piękna, elegancka, ale bez przepychu, krzesła z pokrowcami prezentują się pięknie, na stołach żywe kwiaty i świece dodają uroku... Z sali można wyjść do niewielkiego, acz uroczego ogródka z oczkiem wodnym i huśtawką, co też jest fajne, jeśli ktoś chce odpocząć od hałasu na sali. Obsługa fantastyczna! Wszyscy mili, uśmiechnięci, pomocni...złego słowa nie można powiedzieć. Jedzenie również smaczne, nie słyszałam, żeby goście na coś narzekali. Wszystkiego było dużo, do domu zabraliśmy jeszcze chyba z 50 pojemników (po weselu kelnerzy wszystko pakują).
Jeśli chodzi o miejsce do tańczenia, to też miałam obawy, ale mieliśmy 86 osób, w tym 80% to młodzież nie schodząca z parkietu i nie było problemu z miejscem. Zespół mieliśmy 5-osobowy (w tym perkusja, 2 gitary i klawisze oraz wokalistka) i na podeście się zmieścili. Właściciele konkretni, pomocni, sympatyczni, pomogli nam w wyborze menu (które okazało się zresztą bardzo trafione).

chococolady napisał/a:
Minus to niedużo miejsca i możliwość udostępnienia pokoi nad salą gościom spoza wesela.


jeśli chodzi o udostępnianie pokoi nad salą, to nie jest chyba duży minus...podczas naszego wesela też spał tam jeden gość, ale jego obecność była dla gości niezauważalna (my go spotkaliśmy tylko raz, ale na piętrze, wchodząc do swojego pokoju).
My szczerze salę polecamy :)
_________________
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 12, 2013 11:48 am   

białyTulipan, a jaką mieliście kolorystkę?
Masz jakieś zdjęcia stołów?
_________________

 
 
 
białyTulipan 


Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 13, 2013 2:57 pm   

nie mamy jeszcze zdjęć od fotografów, a i od gości nie za wiele...nie sądzę więc, żeby gdzieś stoły były uwiecznione, ale jeśli coś znajdę, na pewno wrzucę :D

Jeśli chodzi o kolorystykę, to był biały i niebieski. W wazonach niebieskie hortensje i białe eustomy (jak w moim bukiecie ślubnym :smile: ). Mieliśmy też lustro przykryte zasłoną i nad nami wisiały dwa serduszka też ozdobione niebieskimi i białymi kwiatami :) super!
_________________
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 07, 2013 10:41 pm   

Nasze wesele odbyło się 15 czerwca :) Sale polecamy w 200% :D nie mamy się do czego przyczepić :wink: Jedzenie rewelacyjne, w gigantycznych ilościach, zawieźliśmy na salę 80 pudełek i nawet brakło, jedzenie wynosiliśmy w kartonach :) do tej pory mamy pomrożone mięsa i paszteciki :) Pani Ala wiedząc, że mamy poprawiny poprawin w poniedziałek dała nam nawet wielki gar żurku :) Sala oddała nam wszystko, nawet butelki z winami i wódką, w których niewiele było już trunków, wszystkie owoce, ciasta (które rozdaliśmy gościom) niestety nawet ich nie spróbowałam. Obsługa rewelacyjna, talerzyki i sztućce bardzo często wymieniane na czyste, dokładane jedzonko jeśli czegoś zabrakło, puste dzbanki z sokami i napoje uzupełniane od razu, drinki robione przez barmana rewelacyjne :D cieszyły się ogromnym powodzeniem :) Mimo moich obaw, że parkiet będzie za mały dla 100 osób, okazał się idealny, nie było w ogóle ciasno (wiadomo nie wszyscy na raz tańczą). Zespół, kamerzysta i fotograf siedzieli w osobnym pomieszczeniu, żeby mieć ciszę i trochę odpocząć od hałasu :) Pokoje bardzo sympatyczne, przestronne, w związku z tym, że mieliśmy poprawiny i najdroższą opcję cenową dostaliśmy pokój an dwie doby 8)

Z jedzonka polecam krem pomidorowy z ginem, udka po francusku zawijane boczkiem (do tej pory goście wspominają to mięsko :) ), sakwy z pieczarkami, a kluseczki śląskie... mmm pycha :buja w oblokach:

Tak więc, z czystym sumieniem mogę polecić salę. Na pewno zdecydowalibyśmy się drugi raz na nią :D

Aha mieliśmy również auto z sali. Bałam się, że ze swoją suknią nie zmieszczę się do niego, ale przedni fotel został wsunięty na maxa do przodu i zmieściłam się bez problemu :) w autku mieliśmy również szampana od sali, co nie powiem było idealnym napojem po kościele :)











_________________



 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 08, 2013 7:33 pm   

Jak cudownie, że zamieściłaś swoją relację :) Właśnie się zastanawiałam, gdzie mógłby zasiadać zespół i fotograf :) Te ich babeczki widzę już po raz któryś na zdjęciach i nie mogę się doczekać, kiedy sama ich skosztuję :D
Ostatnio zmieniony przez kesuni Czw Sie 08, 2013 7:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 08, 2013 8:15 pm   

kesuni napisał/a:
dzie mógłby zasiadać zespół i fotograf
na moim weselu siedzieli w takiej małej oszklonej sali w ogrodzie (mysle, że agnies89 tez wlasnie o tym pisze)
kesuni napisał/a:
Te ich babeczki
są pyszne :razz:
Ostatnio zmieniony przez Ewa_Ewi Czw Sie 08, 2013 8:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 08, 2013 8:23 pm   

Ewa_Ewi, dokładnie, siedzieli w Sali Myśliwskiej :) a babeczki są rewelacyjne :smile:
_________________



 
 
ola_łódź 

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 13, 2013 6:13 pm   

Mmm... Babeczki super!!!
 
 
sothaga 

Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 8:43 pm   

nasze wspaniałe wesele odbyło się 10 sierpnia :) wkrótce zdam obszerną relację :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl